Esileht Hobinurk E-raamatute lugemine eri rakendustes – kus saaks ka märkmeid lisada?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: E-raamatute lugemine eri rakendustes – kus saaks ka märkmeid lisada?

Postitas:
Kägu

E-raamatutel on eri formaadid – nt Epub. Mul on neid Epub-e mõningad kogunenud.

Millise rakendusega oleks neid kõige parem lugeda (arvutis, androidiga tahvlis)? Kas mõnes süsteemis saab lugemise ajal ka märkmeid teha seaalsamas raamatus loetu kohta (nt kui on võõrkeelne, siis oleks ju hea mõne tundmatu sõna kohta tõlge kirja panna ja pärast saaks veel üle vaadata).

Praegu arvutis mingi asi on, millega lugeda saab. On ka EpubPup, aga ka seal ei saa märkmeid teha.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kindle’s saab, muid taolisi ei tea.
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kindle’s saab, muid taolisi ei tea.

Vabandust, ma ei tea, miks see 1. siia tuli????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muid variante peale Kindle?

On mingi Kindle veebivariant aga see tahab, et raamatud oleks teatud keskkonnast muretsetud (kuid mul on enamuses mujalt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Calibre ja olen väga rahul! Selle programmiga saab ka ntx mobi failid muuta epub failideks jne. Kasutan päris tihti, kuigi e-luger on samuti olemas. Selle programmiga on näiteks hea ka e-raamatuid lugerisse tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tundub, et Kindle on kõige mugavam kommentaaride tegemiseks? Värviliselt saab toonida mingeid lõike.

Vaatasin, et epub-i saab ka mobiks teha. Aga kui pdf-fail Kindlesse tõmmata, siis ei jää raamatu esikaane pilt näha.

Ja kui asi pole ostetud/saadud läbi Amazoni, siis on ka veidi teistsugune.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk E-raamatute lugemine eri rakendustes – kus saaks ka märkmeid lisada?