Esileht Ajaviite- ja muud jutud E-toidupood, kus maksad kullerile?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: E-toidupood, kus maksad kullerile?

Postitas:
Kägu

Kas on mõni e-toidupood, kus maksad otse kullerile, mitte ette netis? Tobe probleem, aga mul vanaema ei taha nii, et ma ette maksan ja ta annab hiljem mulle tagasi. Arvab, et ma nagunii küsin vähem 🙂 Samas ma nüüd suvel olen ise rohkem linnast ära ja ei saa viia koguaeg ise. Kas on sellist e-toidupoodi, et klient saab maksta kohapeal, kaupa kätte saades kullerile? Pole vahet, kas sulas või kaardiga. Ei tasu soovitada tšeki saatmist ja asju. Mu vanaema on 90-aastane, ta ei usu mind nagunii 🙂 Seega tahan konkreetset soovitust poele. Tänan!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas talle netipoodi ei anna õpetada? Et sa teed nimekirja valmis ja valid aja, tema läheb samale kontole ja maksab pangas

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus maakonnas vanaema elab?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas talle netipoodi ei anna õpetada? Et sa teed nimekirja valmis ja valid aja, tema läheb samale kontole ja maksab pangas

See on mu järgmine plaan. Tahvlis ta toimetab ilusti, loeb uudiseid ja ajakirju, aga neid rahaasju ta kardab tegelikult ikkagi vanainimesena 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asukoht on Tallinn, Nõmme. Vabandan, unustasin märkida. Poetšekki ta usub, aga nagu ma mobiilist näitan, siis ei usu enam 🙂 Eks ma olen ise veits süüdi ka, olen ikka paremaid asju tellinud ja vähem küsinud. Omad vitsad seega 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Barboras saab tasuda kullerile kaardiga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Barboras saab tasuda kullerile kaardiga.

Tänan, lähen kohe uurima 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga kasuta e-poes vanaema kaarti, kaardi nr ja tagant 3 numbrit ikka ütleb sulle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asukoht on Tallinn, Nõmme. Vabandan, unustasin märkida. Poetšekki ta usub, aga nagu ma mobiilist näitan, siis ei usu enam 🙂 Eks ma olen ise veits süüdi ka, olen ikka paremaid asju tellinud ja vähem küsinud. Omad vitsad seega 🙁

inimene tahab olla iseseisev. täiesti mõistetav.
tublid olete mõlemad! 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oot, teemaalgataja ju kirjutab, et vanaema on 90-aastane!

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma tallinnat ei tea, aga tartu selver ja prisma toovad koos kaubaga ka A4 formaadis arve-saatelehe kaasa, vanaema saab sealt pealt ju hinda vaadata, et sa teda ei tüssa

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just – miks ta ei võiks sulle maksta nt üks kord kuus täpselt arvete alusel? Keegi ei anna kotti üle ilma arveta ometi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poetšekki ta usub, aga nagu ma mobiilist näitan, siis ei usu enam

Prindi siis arve välja ja nagu öeldud, kaubaga on ju ka see kaasas?
Oled ise ka veidi abitu vanaema nö haldamisel, ei ole vaja kullerit asjasse segada ja teda vanainimesega maid jagama sundida.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oot, teemaalgataja ju kirjutab, et vanaema on 90-aastane!

See on küll praegu puhas inimese mahakandmine vanuse põhjal, mis peaks olema lausa seadusega keelatud. 🙂

Meil toimis ka omal ajal nii, et mina tõin toidu, ämm maksis tšeki järgi internetipangas kinni. Ja tõsi see on, et inimesele on väga oluline tunda, et kui ta ka ei suuda enam ise poes käia, siis vähemalt oma toidu eest maksta ta siiski suudab.

+1
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud E-toidupood, kus maksad kullerile?