Esileht Tööelu, raha ja seadused. €2000+ brutopalga saajad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Teema: €2000+ brutopalga saajad

Postitas:

Mees saab brutos 3000-4500€, rasketehnika juhina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 16:55; 10.02 20:17; 10.02 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IT, 3800 neto. 12 aastat kogemust.

IT (fullstack arendaja), veidi üle 2000 neto, 11 aastat kogemust.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst olen.
Jah, peab palju õppima. 2000´+ brutopalga saavutasin, kui olin töötanud ühe aasta peale residentuuri. Enne seda õppisin 11 aastat. Reaalselt sain 2000+ kätte juba palju varem, sest tegin lisatööd valvete näol. Praegu on netopalk u 3000 euri, mille jaoks tuleb taas kord vähemalt 72 tundi lisavalveid kuus teha.

2000 euri brutopalk on minu meelest täiesti elementaarne. Arvestades Eesti elukallidust on see summa, mille eest on normaalselt võimalik ära elada ja lubada endale ka meelelahutust ja reisimist. Alla selle on ikka täielik koonerdamine.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paljud neist, kes siiani oma 2000+ brutopalka on kirjeldanud, saavad selle täiskoha või vähema eest? St ma teemaalgataja nahas olles tahaksin siiski teada, et kas seda palka on loota normaalselt max 40h nädalas töötades või tuleb veel teine töökoht juurde võtta. Siin hakkab jutt juba sinnakanti minema, et saan kassapidajana 1500 kätte – tõsi, selleks tuleb töötada kolme täiskohaga.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 13:36; 10.02 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ikka tavapärased 160 tundi kuus. Ületunde ei tee, nädalavahetusel ei tööta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 18:42; 10.02 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen eripedagoog. tunnikoormusega 22 tundi nädalas saan ma palka 1500.- soovi korral võin töötada 44 tundi nädalas, siis saan 3000.- tööst puudust ei ole, aga ma eelistan esimest varianti.

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 16:55; 10.02 20:17; 10.02 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees saab brutos 3000-4500€, rasketehnika juhina.

Tööl käib kuus 15-16 päeva, tööpäeval teeb 12-14 tundi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 16:55; 10.02 20:17; 10.02 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees teenib ka sinna kanti, aga pigem netos. Töötab ehitusel. Nendel sõltub ka palju aastaajast, suvel on tahes tahtmata rohkem tööd ja palk suurem, sest ka valge aeg võimaldab pikemaid päevi teha.
Eks see, kas on tubli töötajana lootust saada, sõltubki puhtalt valdkonnast ja ametist. Mina võin riigiametnikuna unistada, et mu netopalk neljakohalise summagi välja annaks. Ometigi töötan kõrghariduse nõudega ametikohal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jurist avalikus sektoris, bruto täpselt 2000. 10 aastat läks sinnamaani, kui täpne olla 😀 Aga muidugi 10 aastat tagasi oli 2000 suurem raha kui täna, nii et päris ei saa vaadata “kui kaua sinna aega läks”. Vahepeal olin ka 4 aastat lapsega kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2000€ brutopalk pole küll midagi sellist, mille poole püüelda. Vähemalt mitte Harjumaal ja meesterahval. See on küll minimaalne summa, mida teenida.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõuna-Eestis elan, põhipalk 1500 neto, lisanduvad igakuised boonused, enamasti 300-500 eurot juurde, parematel kuudel ka 1000+.

Tegevusalaks b2b müük.
Kõrgharidus puudub, st lõpetamata baka. Olen aga hea suhtleja ja räägin vabalt mitmeid keeli.

Otseselt karjääriredelil tõusnud polegi, see oligi esimene palk antud alal, varasemalt olen töötanud muudes valdkondades ja saanud alla 1000. Olen veel noor kah ja alla 30.

Müügis tegelikult sellised palgad ongi, st kui sa tahad, et inimesel oleks motivatsioon müüa ja sulle kasumit teenida, siis sa pead talle ka normaalselt maksma ja alla 2000 euro sa siiski väga kedagi ei leia. Hea müügiinimene on paras hai ja tahab ka korralikku boonussüsteemi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 10:46; 12.02 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vähe on meie riigis neid elukutseid, kus sulle tõesti makstakse sellist palka reaalsete teadmiste, oskuste või töökoormuse eest. Paljudel konkurssidel välistatakse tegelike teadmiste ja oskuste kontroll juba eos. Eelkõige peab olema sellise palga saamiseks suur tutvuskond, olema ise hea suhtleja ja “jutumees” ning parajalt õnne.
Nt õigusvaldkonnas ja raamatupidamises on see palk täiesti reaalne, aga selleks et vastava palgaga ametikohale saada, peab siiski omama häid tutvusi, sest juristidest ja raamtupidajatest on meie turg üleküllastunud.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 11:20; 12.02 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennundus: lennujuht saab palka alates 35000 €/ aastas . Piloodid alates 40000€/aastas .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sellist raha saanud töötades kahel töökohal. Üks oli siis spetsialisti ametikoht. Teine oli toitlustusasutuses teenindaja (jootraja sai suht hästi).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vähe on meie riigis neid elukutseid, kus sulle tõesti makstakse sellist palka reaalsete teadmiste, oskuste või töökoormuse eest. Paljudel konkurssidel välistatakse tegelike teadmiste ja oskuste kontroll juba eos. Eelkõige peab olema sellise palga saamiseks suur tutvuskond, olema ise hea suhtleja ja “jutumees” ning parajalt õnne.

Väga väga nõus. Mina jätsin enda ülikoolihariduse erinevatel põhjustel pooleli, st lõputöö tegemata ja kraadi pole. Absoluutselt ei kahetse aga ülikoolis käimist, eriala sai vale valitud aga sain endale midagi muud hindamatut. Sotsiaalne pagas! Pole siiani kordagi nö ametlikult kusagile tööle kandideerinud, pole lihtsalt vajadust olnud. Alati on kusagile lihtsalt kutsutud nö tutvuste poolest. Lihtsalt teatakse mind ja minu oskusi. Muidugi juba tööl olles ei ole mingit hellitamist ja katseajal pean end samamoodi tõestama.

See on midagi, millest peaks minu arvates palju rohkem rääkima. Tubli õppimine ja kraadid on muidugi olulised aga sotsiaalne pagas ja tutvused ei ole mitte vähem olulised. Muidugi sa pead ikka ise ka midagi päriselt oskama aga nö lihtsalt paberitega ja ilma tutvusteta on siiski vägagi raske kusagile heasse kohta saada.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 10:46; 12.02 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vähe on meie riigis neid elukutseid, kus sulle tõesti makstakse sellist palka reaalsete teadmiste, oskuste või töökoormuse eest. Paljudel konkurssidel välistatakse tegelike teadmiste ja oskuste kontroll juba eos. Eelkõige peab olema sellise palga saamiseks suur tutvuskond, olema ise hea suhtleja ja “jutumees” ning parajalt õnne.

Väga väga nõus. Mina jätsin enda ülikoolihariduse erinevatel põhjustel pooleli, st lõputöö tegemata ja kraadi pole. Absoluutselt ei kahetse aga ülikoolis käimist, eriala sai vale valitud aga sain endale midagi muud hindamatut. Sotsiaalne pagas! Pole siiani kordagi nö ametlikult kusagile tööle kandideerinud, pole lihtsalt vajadust olnud. Alati on kusagile lihtsalt kutsutud nö tutvuste poolest. Lihtsalt teatakse mind ja minu oskusi. Muidugi juba tööl olles ei ole mingit hellitamist ja katseajal pean end samamoodi tõestama.

See on midagi, millest peaks minu arvates palju rohkem rääkima. Tubli õppimine ja kraadid on muidugi olulised aga sotsiaalne pagas ja tutvused ei ole mitte vähem olulised. Muidugi sa pead ikka ise ka midagi päriselt oskama aga nö lihtsalt paberitega ja ilma tutvusteta on siiski vägagi raske kusagile heasse kohta saada.

Jep. Mul endal samad kogemused ja mitu korda, seepärast julgengi rääkida. Ma olen ise õppinud igal võimalikul moel “õhu müümist” ehk peene nimega suhtekorraldust, sestap pole töökonkurssidel kuigi keeruline endast tööandjale sobivat muljet jätta, kui mõni mu tuttav on kusagil soovitanud, et mind võiks palgata. PS! Sarnaselt puudub mul kraadi tõendav dokument.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 11:20; 12.02 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen programmeerija 2000 eur bruto sain juba 10 aastat tagasi. Praegu alla 3000 neto tööle ei läheks. Hetkel teenin rohkem kui 3000 neto. Kogemust ca 14 aastat.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabakutseline arvutigraafik ja seega iseenda tööandja. mõni kuu küll päris selle summa eest arveid ei esita, aga enamuses ikka küll ja palju rohkemgi. aasta keskmine tulebki viimased paar aastat sinna 2500 neto kanti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõuna-Eestis elan, põhipalk 1500 neto, lisanduvad igakuised boonused, enamasti 300-500 eurot juurde, parematel kuudel ka 1000+.

Tegevusalaks b2b müük.

Mis see b2b on?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 08:47; 10.02 08:50; 13.02 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka sellest, kus elad. Tallinnas on 2000 eur bruto üsna sage nähtus, mujal eestis mitte eriti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see b2b on?

business to business.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tööd te teete ja mis valdkonnas?
Kui kaua teil läks aega, et sellise palgani jõuda?
Kas see on teie arvates tublile inimesele täitsa kättesaadav või on see pigem ebarealistlik ootus?

Äritarkvara arendamine, IT-valdkond.

Kuna ajal, mil alustasin, olid käibel kroonid, siis päris pikki aastaid 🙂 Üle keskmise palga olen algusest peale teeninud.

2000eur/bruto on normintellektiga inimesele kättesaadav, aga eriala peab siiski valima. Nt IT-valdkond ei sobi kõigile, suurem osa ei jõua seal kaugele vaid jääb reaprogejaks ning neid asendab üha enam helgemate peade poolt kirjutatud tarkvara.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kliendihaldur finantsvaldkonnas. Kokku ca 16 a erinevates finantsasutustes, alustasin tellerina. 2000 € bruto saabus minu õuele vast ca 4 a tagasi. Hetkel palk netos üle 2000 €. Ületunde ei tee. Kõrgharidus hoopis teisel alal. Ise peab tubli ja nutikas olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, õpetajad saavad enamasti miinimummäärast enam. Mul on mõningad tunnid normist enam, klassijuhatamine lisaks. Pangaarvele potsatab veidi alla 1400 – pole paha, arvestades kõiki vaheaegu, suvist puhkust ja juba 14.30 algab tunduvalt stressivaesem töö, kui enne seda tundide läbiviimine. Tõsi – töötanud olen ikka paarkümmend aastat ja selle tõttu ainealane professionaal, algajatel läheb tööaeg muidugi lõhki.

Viimane lause siis seetõttu, et kohe lendavad kohale arvukad pedagoogid, kes oma ülekoormatud koolivaheajaelust kirjutama hakkavad. Naerukoht.

Naerukoht on see, et sa töötad rohkem kui täiskoormusega, loed töö boonuseks, et kogu tööaeg ei olegi hullult stressirohke, ja saad sealjuures vähem raha kui eelpoolmainitud rekajuht. Lisaks oled uhke selle üle, et juba paarkümmend aastat õpetad lapsi ühtmoodi, midagi uut igaks korraks välja mõtlemata.

Alati on lapsevanemaid, kes arvavad, et nüüd peaks näiteks matemaatikat õpetama peapeal seistes. Ülekoormus pole ju reaalselt ülekoormus, kui inimene õigel ajal koju läheb ja 4 kuud aastas puhkab. Lisaks kas enda täiendamine peaks toimuma ainult tööajal? Enamus ameteid nõuavad tegelikult enda täiendamist, aga seda enamasti omast ajast.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksur.
Töötan ca 4-5päeva nädalas, -12 tundi päevas.
Aega umbes kaks aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega ei ole nõus, et palju tutvuseid ja hea jutumees peab selliseks palgaks olema. Pole kumbagi, tuleb lihtsalt eriala valiku suhtes tark olla ja teada enda tugevusi. Mul tööstaaži 3 aastat, praegu naasin lapsehoolduspuhkuselt (2a) ning pakuti tööd väikelinna 2200€bruto+boonus täiskoormusega (st 9-17 E-R). Paraku seda tööd vastu ei saanud võtta, sest vahemaa minu jaoks pikk (45min sõitu hommik ja õhtu). Valisin kodulinnas 1850€ bruto+boonus. Samas tean, et minu tööandja pakkunud väikelinnadesse ka suuremat palka ning vajadusel elukoha leidmisel ja pidamisel abi. Vähemalt minu erialal tööjõupuudus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2000 bruto on täna selline palk et ei tohiks küll mingi imeline kõrge palga piir olla. see on 1550 neto, mõistusega töökale inimesele igati jõukohane, Tallinnas vähemalt.
ise jõudsin selleni eelmisel aastal pärast 2aastast kogemust täiesti uuel erialal. varasem haridus ja töökogemus riigiasutusest ja haridus bioloogia baka. Nüüd läksin erasektorisse andmetega töötama – täiesti uuele erialale, alustasin endast palju noorematega, 2 aastaga sain keskastme spetsialisti staatuse ja 2000burto.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4000 bruto + tulemusboonused. IT alal osakonnajuhatajana. Kusjuures, erialast haridust ei ole, kraad on saadud hoopis teisel alal. Ei mäleta, millal palk esimest korda üle 2000 küündis, aga see oli ikka vähemalt 6 aastat tagasi.

Abikaasa teenib samuti 4000, aga temal tulemusboonuseid ei ole. IT arhitekt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen eripedagoog. tunnikoormusega 22 tundi nädalas saan ma palka 1500.- soovi korral võin töötada 44 tundi nädalas, siis saan 3000.- tööst puudust ei ole, aga ma eelistan esimest varianti.

Kus töötades eripedagoog nii palju palka saab?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:17; 25.02 12:52; 25.02 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega ei ole nõus, et palju tutvuseid ja hea jutumees peab selliseks palgaks olema. Pole kumbagi, tuleb lihtsalt eriala valiku suhtes tark olla ja teada enda tugevusi. Mul tööstaaži 3 aastat, praegu naasin lapsehoolduspuhkuselt (2a) ning pakuti tööd väikelinna 2200€bruto+boonus täiskoormusega (st 9-17 E-R). Paraku seda tööd vastu ei saanud võtta, sest vahemaa minu jaoks pikk (45min sõitu hommik ja õhtu). Valisin kodulinnas 1850€ bruto+boonus. Samas tean, et minu tööandja pakkunud väikelinnadesse ka suuremat palka ning vajadusel elukoha leidmisel ja pidamisel abi. Vähemalt minu erialal tööjõupuudus.

Mis eriala see on siis selline, kus on tööjõupuudus ja suured palgad? Sooviks ka mingit uut eriala õppida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:17; 25.02 12:52; 25.02 12:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. €2000+ brutopalga saajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.