Esileht Tööelu, raha ja seadused. €2000+ brutopalga saajad

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: €2000+ brutopalga saajad

Postitas:
Kägu

Sellega ei ole nõus, et palju tutvuseid ja hea jutumees peab selliseks palgaks olema. Pole kumbagi, tuleb lihtsalt eriala valiku suhtes tark olla ja teada enda tugevusi. Mul tööstaaži 3 aastat, praegu naasin lapsehoolduspuhkuselt (2a) ning pakuti tööd väikelinna 2200€bruto+boonus täiskoormusega (st 9-17 E-R). Paraku seda tööd vastu ei saanud võtta, sest vahemaa minu jaoks pikk (45min sõitu hommik ja õhtu). Valisin kodulinnas 1850€ bruto+boonus. Samas tean, et minu tööandja pakkunud väikelinnadesse ka suuremat palka ning vajadusel elukoha leidmisel ja pidamisel abi. Vähemalt minu erialal tööjõupuudus.

Mis eriala see on siis selline, kus on tööjõupuudus ja suured palgad? Sooviks ka mingit uut eriala õppida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vastan ausalt. Teen telemüüki. Kliendid on ärikliendid. Teenin iga kuu 2000-2500€ bruto. Haridus… 11 klassi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vastan ausalt. Teen telemüüki. Kliendid on ärikliendid. Teenin iga kuu 2000-2500€ bruto. Haridus… 11 klassi.

Lisan juurde, et iga jumala päev kahetsen, et rohkem koolis ei pingutanud. Tahaksin väga ülikooli haridust. Sest minu nö karjääri sein on ees. Muidugi saaksin minna nüüd õhtukasse ja pingutada, aga olen taaskord aus- EI JAKSA. Imetlen inimesi, kes jaksavad täistöökoha kõrvalt ennast harida, trennides käia ja veel pere jaoks aega leida. Just kui mende päevas on rohkem tunde.

Lisan ära, et ei ole mulle ka kergelt see töökoht tulnud- alustasin lihtsas rõivapoes müüki ja järjest kandideerisin paremasse kohta. Siiajõudmiseks kulus ikka 8 aastat ja sellegi koha sain pool-kogemata. Olin nö teine valik ja esimene valik loobus tööpakkumisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisan juurde, et iga jumala päev kahetsen, et rohkem koolis ei pingutanud. Tahaksin väga ülikooli haridust. Sest minu nö karjääri sein on ees. Muidugi saaksin minna nüüd õhtukasse ja pingutada, aga olen taaskord aus- EI JAKSA. Imetlen inimesi, kes jaksavad täistöökoha kõrvalt ennast harida, trennides käia ja veel pere jaoks aega leida. Just kui mende päevas on rohkem tunde.

Lisan ära, et ei ole mulle ka kergelt see töökoht tulnud- alustasin lihtsas rõivapoes müüki ja järjest kandideerisin paremasse kohta. Siiajõudmiseks kulus ikka 8 aastat ja sellegi koha sain pool-kogemata. Olin nö teine valik ja esimene valik loobus tööpakkumisest.

Olen teemaalgataja. Tegin nii baka kui ka magistri täiskohaga töö kõrvalt, aga muidugi lapsi siis ei olnud. Kui asi kätte võtta, läbi mõelda ja planeerida, siis on kõik võimalik. Sellegipoolest on ka minul nüüd karjääril n-ö sein ees, kuna haridus on teisest valdkonnast. Kuna praegune töövaldkond on väga põnev ja võimalusi on palju rohkem kui õpitud erialal, siis teadsin alati, et ühel hetkel tuleb hakata midagi uut juure õppima, kui selgeks saan, mis see täpselt olla võiks. Õnneks aga ei eelda see alati otseselt koolipinki naasmist, sest nüüd on ma internetis palju võimalusi õppimiseks. Ja ega kõike ei saagi otseselt kuskil koolis õppida, eriti veel Eestis, kus valikud on pigem piiratud, aga vajadust nende erialade jaoks on siiski. Need inimesed on kõik kunagi õppinud midagi ligilähedast ja töö käigus juurde õppinud, või üldse muudelt aladelt üle tulnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lennundus: lennujuht saab palka alates 35000 €/ aastas . Piloodid alates 40000€/aastas .

Mega suur vastutus ja tööstress. Ning risk tööst ilma jääda (vb ka kutsest) eksimuse tõttu..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin teema selleks, et veidi üldisemat infot saada, mitte enda konkreetse juhtumi põhjal. Aga kuna sa juba küsisid, siis olen töötanud 7 aastat IT/finantsvaldkonnas, sellest viimased 5 spetsialistina. Vanust on 30. Õpitav ala seondub IT ja analüütikaga, tulevikus võiksin töötada võimaluse saades nt krediidianalüütikuna. Olen keskmisest ambitsioonikam ja tööalaselt high achiever.
Kas sinu arvates võib sellise taustaga inimene unistada 2000 eurosest brutopalgast?

Kurb lugeda. Jälle üks tüdruk, kes “küsib naistepalka” ja ise on rahul ka sellega. Minu soovitus sulle ja sinusugustele tüdrukutele: mõelge, mis on teie abitsioonikas unistuste palk. Ja siis leppige teadmisega, et teie ala meessoost kolleegid naeravad selle summa üle ja ei teeks seda pakkumist kuulmagi. See võib nüüd tunduda uskumatu või liialdatud, aga olen seda näinud toimuvas korduvalt. Naised küsivad vestlusel palukesi ja ise on uhked, et nad nii suure summa julgesid küsida, samal ajal mehed imestaks end pikali, kui vestlusel nii väike nr välja pakutakse. Ja btw, mõlemad saavad tööle oma küsitud palgaga. Ja mõlemad on rõõmsad ning tunnevad end ambitsioonika töötajana. Seega tööandjale muud vahet pole, kui et see paistab väga imelik. Miks see ikka veel toimub. 30 aastane IT + finants spetsialist küsib, kas kunagi üldse tasub loota jõuda 2000 brutoni. No kas sa oled inimene või asi. 2000 bruto pakutakse 2. kursuse poisule. (ok, see viimane oli liialdus, aga mitte kaugel tõest.) Mõtle mis on sinu jaoks hea palk ja siis pane sellele rahulikult pool juurde, ning oled oma palgaastme keskpaigas lõpuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtle mis on sinu jaoks hea palk ja siis pane sellele rahulikult pool juurde, ning oled oma palgaastme keskpaigas lõpuks.

Ja istu aastaid töötuna kodus! Võta https://www.teatmik.ee ja uuri palju firmades reaalselt palgad on. Ainult pk käod teenivad kümneid tuhandeid kuus.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. €2000+ brutopalga saajad