Esileht Ilu Ebafotogeeniline

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Ebafotogeeniline

Postitas:
Kägu

Miks ma ometi näen piltidel nii masendavalt kole välja? Kui end peeglist vaatan, siis pole mul enda meelest viga midagi, aga fotodel on kõik kuidagi valesti. Mulle tundub, et alati olen mina grupipildil kõige inetum 🙁

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin, kui ei naerata näen välja nagu tige tädi, kui naeratan jääb nägu kummaliseks. Ei meeldi pildistamine. Samas peetakse mind kenaks naiseks.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma ometi näen piltidel nii masendavalt kole välja? Kui end peeglist vaatan, siis pole mul enda meelest viga midagi, aga fotodel on kõik kuidagi valesti. Mulle tundub, et alati olen mina grupipildil kõige inetum ????

Fotogeenilisusel ei ole midagi pistmist inimese iluga. Lohuta ennast sellega, et need fotogeenilised, kes piltidele alati kenasti jäävad, ei ole päriselus sellised.
Muidu ilusad inimesed võivad fotodel olla kui koledad tahes, see ei tee neid tegelikkuses inetumaks ja keegi ei hakka mingi pildi pärast neist kuidagi teisiti arvama. Nagu ei tee ka fotodel kaunis olemine kedagi ilusamaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama lugu. Peeglist vaadates oleks nagu täitsa normaalne inimene, aga fotodel… võeh. Eriti sellistel fotodel, kus ma ei tea, et pildistatakse, need on kohe erilised õudukad. Poseerides ma oskan vähemalt teha mingit ühte stampnaeratust, mis jätab minust enamvähem tavainimese mulje.

Eriti karm lugu on see, et ma käisin aastaid jooksuvõistlustel ja vot võistluspiltidel (mis on internetis kõigile nähtavad!) näen ma välja selline, et sellega võiks väikseid sõnakuulmatuid lapsi hirmutada. Osad inimesed näevad ka joostes vähemalt inimese moodi välja, mina kahjuks nende hulka ei kuulu.

 

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama. Olen juba harjunud. Muidu näen välja ok.

Mis aga ajas närvi, siis üks kolleeg paar korda “kogemata” pani luba küsimata üles pildid, kus tema poseeris kenasti ja ma olin eriti väärakas. No mingis tantsuhoos või spordivõistlusel või maad kaevates. Tekkis küsimus, et kas tal on mingid kompleksid või kadedus.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama. Väldin pildistamist, kui vähegi saan.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama nagu teisel vastajal. Kui ei naerata, olen kui kuri moor. Suunurgad tagurpidi nagu kummuli keeratud hobuseraud. Kui naeratan, siis on nägu veel veidram.

Imelikku asja olen täheldanud. Viimasel ajal püüan ikka teadlikult rõõmsa ilme teha pildistamise ajaks ja naeratan enda arvates korralikult. Pildi pealt aga pärast paistab, et suu on üks pikk, peenike, huultetu horisontaalne kriips. Suunurgad ei ole ülespoole. Ja naeratavast näost on asi kaugel. Ometi ma ju tean, et naeratasin, ja täiesti teadlikult.

Ühel viimatisel kolleegidega tehtud grupipildil jälle naeratasin ja natukene ka poseerisin poolküljega. Tulemus oli nii masendav, et teised, kes pilti pärast nägid (aga mind polnud päriselus ammu näinud) hakkasid uurima, et kas mul on mingi haigus või mis mul viga on, et ma nii imelik välja näen.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned soovitused. Harjuta naeratamist. Peegli ees. Hammastega. See huuled koos muigamine ongi pildil üldjuhul kole. Mu ema ka alati ohib, et naeratasin ju, aga pildil kuri – näita hambaid! Inimesed arvavad, et kergitavad veidi suunurki ja siis on nagu Mona Lisa – ei ole, hoopus morn Lisa on tulemus.

Nii et, naerata peegli ees. Uuri oma nägu. Kas tekib topeltlõug? Aja siis lõuga veidi ettepoole. Veidi. Vüid ka keele suulakke tõsta. Vaata, kas igemed jäävad näha. Mis toimub silmadega? Kas kissitad liigselt? Silmi hoia tavapäraselt lahti.

Ära vaata altkulmu. Mul on tutravaid, kes igal pildil vaatavad altkulmu, pidades seksikaks. Ei ole, hoopis veider on.

Ära ole täitsa otse, aga ka mitte küljega. Täispikkuses nt mingil grupipildil, kus kõik seisavad rivis, võid end väga kergelt ettepoole kallutada. Sama tegelt istudes – ära nõjatu pildil taha, pigem kergelt ettepoole.

Seistes ära kõverda ühte jalga, pidades seda seksikaks. Aseta üks jalg kergelt ettepoole, kuid mõlemad jalad olgu sirged, raskus mõlemal jalal.

Juuksed pigem lahti, kuid samas individuaalne. Kõige inetum on lahtised juuksed kõevataha  pandult. Pigem siis mingi klambriga näo eest ära korjata. Lahtised juuksed pigem mõlemale õlale tõsta, mitte seljale või ühele õlale. Vähemalt minul toimib nii ja ka fotograafid just seda soovitanud.

Ja muidugi, hea fotogeaaf ka aitab.

Kui pildistatakse tegevuse käigus – märka fotograafi, et õigel hetkel “juhuslikult” naeratada.

Mina nt näen väga hea välja tööandjate poolt korraldatud esindusfotode tegemisel. Ka muidu poseerides. Kui aga ma ei märka pildistamist ja olen oma loomulikus olekus – siis võib loomulikult kõiksugu jubedusi leida. Nt naeran pärani suuga, igemed, sh alumisedki, paistavad, või keset tõsist arutelu morni näoga seletamas (suu lahti muidugi…) jne

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen jälle piltidel palju ilusam kui tegelikult. Kui tutvumisportaalis meest otsisin, siis oli see natuke nagu probleem. Isegi videokõnes olen nö liiga ilus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenub lugu, kui läksime ühe grupiga matkale, kuhu tuli ka minule võõras inimene. Veidi vindisena tunnistas, et oli mind näinud vanadelt reisifotodelt ning kuidagi ei viinud nime ja nägu kokku. Matkal näed ka vastav välja. Teine mure on autojuhi ja passipildid, siis näed üldse nagu välja nagu “leiti tundmatu laip Emajõest”, imet et mind üle piiri lastakse.

 

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksed pigem lahti, kuid samas individuaalne. Kõige inetum on lahtised juuksed kõevataha  pandult. Pigem siis mingi klambriga näo eest ära korjata. Lahtised juuksed pigem mõlemale õlale tõsta, mitte seljale või ühele õlale.

See on küll väga imelik soovitus. Võib-olla teismeline näeks piltidel niimoodi hea välja, juuksed kahel pool nägu rippimas, aga vanem naine kindlasti mitte.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige inetum on lahtised juuksed kõevataha  pandult

See on küll ainult sinu mingi väga imelik arvamus. Teised soovitused on samamoodi kummalised.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis näed üldse nagu välja nagu “leiti tundmatu laip Emajõest”

???????????? Täpselt, minu viimane id-kaardi pilt on täpselt selline.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis näed üldse nagu välja nagu “leiti tundmatu laip Emajõest”

???????????? Täpselt, minu viimane id-kaardi pilt on täpselt selline.

Mul ka. Mul on täiesti kompleks ja ma ei julge oma ID-kaarti näidatagi, nii õudne pilt on. Kusjuures ma ju ISE tegin selle pildi fotoautomaadis ja seal peeglis ma olin täiesti normaalse inimese näoga! Pilt aga näeb välja selline, nagu mul oleks pool nägu halvatud.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine mure on autojuhi ja passipildid, siis näed üldse nagu välja nagu “leiti tundmatu laip Emajõest”, imet et mind üle piiri lastakse.

Oi jeerum, ma olen ka oma juhiloapildil nagu vanakuradi vanaema… 🙂 Aga eks muidugi on igaüks grupi- jms piltidel ennekõike enda vastu karm- teistest libiseb pilk üle, et noh, normaalsed, pole häda midagi, aga ennast uuritakse ja puuritakse. Kelle te grupipildil esimesena üritate üles leida, ikka iseenda ju 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul just seal putkas tulevad head pildid. Saad ju kohe näha ja asendit parandada vms

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea teema!  No ja need teie kirjeldused…. Naer on terviseks.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine mure on autojuhi ja passipildid, siis näed üldse nagu välja nagu “leiti tundmatu laip Emajõest”, imet et mind üle piiri lastakse.

Sama siin. Peale viimase ID-kaardi kättesaamist istusin tükk aega kohmetult peegli ees ja mõtlesin, kas tõesti on asi nii hull või. Hea teada, et pole ainuke.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures tegelikult võib täitsa olla, et oleme ise oma piltide suhtes ebaobjektiivselt kriitilised. Ma vaatasin ühte pilti hiljutiselt ürituselt, kus oli grupp naisi peal. Mulle tundus jälle, et kõik on nii kenad, ainult mina olen kole. Kurtsin siis mehele, et nii nõme, olen teiste naiste kõrval nagu mingi inetu pardipoeg. Mees tegi suured silmad ja ütles, et näeb pildid vaid kahte kena naist: üks olen mina ja siis veel üks teine naine, ülejäänud olevat täiesti tavalised ja pigem mitte kuigi kena välimusega. Võib-olla oleme lihtsalt oma sõpradega nii harjunud, et meie silmis on nad kenad, aga ennast hindame oluliselt karmimalt, kui peaks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen jälle piltidel palju ilusam kui tegelikult. Kui tutvumisportaalis meest otsisin, siis oli see natuke nagu probleem. Isegi videokõnes olen nö liiga ilus.

Ma tean ka ühte sellist, kes päriselus on suht meh, aga piltidele jääb nagu supermodell. Täiesti müstiline.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksed pigem lahti, kuid samas individuaalne. Kõige inetum on lahtised juuksed kõevataha pandult. Pigem siis mingi klambriga näo eest ära korjata. Lahtised juuksed pigem mõlemale õlale tõsta, mitte seljale või ühele õlale.

See on küll väga imelik soovitus. Võib-olla teismeline näeks piltidel niimoodi hea välja, juuksed kahel pool nägu rippimas, aga vanem naine kindlasti mitte.

Vabandust, aga miks vanemale naisele ei sobi juuksed lahtiselt? Ja mismõttes rippumas? Juuksed toetuvad õlgadele! Või peaksid vanemad naised kõik ranget krunni/poisipead kandma? Et siis on nagu ilusam?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige inetum on lahtised juuksed kõevataha pandult

See on küll ainult sinu mingi väga imelik arvamus. Teised soovitused on samamoodi kummalised.

Sa pole kunagi käinud profifotograafijuures, kes sind paika sätib? Ja just neidsamu soovitusi annab? Sina oled see, kes vaatab alati pildil altkulmu omastarust Mona-Lisalikult naeratades? Ja arvad, et kui ühe jala kõverdad ja puusa välja lükkad, et siis oled nagu tip-modell, seksikas ja puha, mitte lihtsalt nurgeliselt kõver? 😀

Igasugune jala kõverdamine teeb nurgeliseks. Tahapoole toetamine suuremaks. Ettepoole kallutamine väiksemaks. Huuled koos naeratamine on selline pingutatud olemine, et noh “kästi naeratada, aga ma tegelikult ei taha”. Kui juuksed panna rangelt taha krunni, siis ongi ludipea. Ka pikkade juuste seljale viskamine võtab ära pool kohevusest – usu või mitte, aga pildil just nii mõjub. Juuste kõrva taha toppimine teeb kõrvad suureks ja näo laiaks jne jne.

Saad aru – sa võid igapäevaelus nii olla ja see ongi okei. Aga pilt on hetke jäädvustus ja siis mõjub see hoopis teisiti.

teema ei ole sellest, kuidas üleüldse olla-käia, vaid konkreetselt pildil väljanägemisest.

Nii näiteks võin ka lisada, et kui sa pole just pika saleda kaela omanik, vaid on selline “keskmine” kael, siis kõrge kaelusega (kui see veel on allakeeratav kaelus) jääb pildil kaelast paks mulje. Kõrge kaelus on ilus ainult siis, kui ongi pikk ja sale kael.

 

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pehmed näojooned jäävad piltidel koledad, sest kaamera ei suuda neid realistlikult jäädvustada. Kandilisemad näojooned, nt tugev lõuajoon, paistavad piltidel kenamad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen alati passipildi fotograafi juures. See siis sätib valgust jne Ei ole ühtegi passipilti olnud “laip emajõest”

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on ju hullem variant, kui piltidel oled nagu modell, aga tegelikus elus nagu “laip Emajõest” 😀

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on ju hullem variant, kui piltidel oled nagu modell, aga tegelikus elus nagu “laip Emajõest” ????

Ma arvan ka. Kui pildil kole oled, on päriselus rõõmus üllatus, et tegelikult oled kena. Mina vahetasin kunagi töökohta ja siis enne tööleminekut vaatasin asutuse kodulehte, et kes seal töötavad. Ja imestasin, et kuidas ühes asutuses saavad kõik olla nii jubeda välimusega, nagu kodutud kollid kõik koos. Siis läksin sinna tööle ja avastasin, et kõik on tavalised kenad inimesed, aga pildid on kohutavalt koledad. Neid pilte tegi asutuse meediaspetsialist, kes oli üks vanamees, kelle poeg oli osakonnajuhataja ja mees oli nii tutvuse poolest osaajaga tööl, kuigi ta kirjutas väga halvasti ja tegi pilte väga halvasti. Oli kohe eriline anne teha jubedaid pilte. Pilte tehti firma logoga seina juures, kus on oli kõigele lisaks jube valgustus. Mina sain pärast isikliku kolepildi firma lehele. Pidevalt juhtus, et inimesed tulid meile külla, olid enne vaadanud firma kodulehelt nägusid ja siis ütlesid, et oi, ei tunne üldse ära.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugune jala kõverdamine teeb nurgeliseks. Tahapoole toetamine suuremaks.

Ma ei tea, kust sa oma “tarkused” ammutanud oled, aga pildil seistes toetatakse keharaskus päris kindlasti tagumisele jalale mitte esimesele.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksed pigem lahti, kuid samas individuaalne. Kõige inetum on lahtised juuksed kõevataha pandult. Pigem siis mingi klambriga näo eest ära korjata. Lahtised juuksed pigem mõlemale õlale tõsta, mitte seljale või ühele õlale.

See on küll väga imelik soovitus. Võib-olla teismeline näeks piltidel niimoodi hea välja, juuksed kahel pool nägu rippimas, aga vanem naine kindlasti mitte.

Vabandust, aga miks vanemale naisele ei sobi juuksed lahtiselt? Ja mismõttes rippumas? Juuksed toetuvad õlgadele! Või peaksid vanemad naised kõik ranget krunni/poisipead kandma? Et siis on nagu ilusam?

Vanemas eas on kinnine soeng ilusam jah kui lahtised karvad ümber näo laiali.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemas eas on kinnine soeng ilusam jah kui lahtised karvad ümber näo laiali.

Ei saa aru, mis nõuanded need on, mida üks targutaja ja sina siin jagavad. Küll ei tohi olla juuksed kõrva taga, küll ei tohi teha seda ja teist. Tegelikult on ikka nii, et mõnele sobib nii, teisele naa. Kellele sobib rohkem juukseid lahtiselt kanda, kellele kinni ja kellele kõrva taga. Soeng on küll selline asi, mis on väga individuaalne, kuidas sobib.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul on juuksed kinni siis olengi laip Emajões, tume kuuks annab näole raami

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Ilu Ebafotogeeniline