Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebakorrapärane tsükkel ja rasestumine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ebakorrapärane tsükkel ja rasestumine

Postitas:

Hei!
Olemas kaks last. Endal vanust 31. Viimane ca poolteist aastat oleme üritanud pesamuna saada, kui tulemusteta.
Peale 5 a sündi lasin panna vaskspiraali. Ca 2 aastat tagasi hakkas tsükkel trikke tegema ja muudkui pikemaks venima. Lôpuks viskas kopa ette ja arvasin, et âkki pôhjus spiraalis. Lasin selle märtsis eelmisel aastal siis eemaldada ja hakkasime triipe pûûdma-tulemusteta. Nüüd märtsis káisin arsti vastuvôtul, kurtsin oma muret-tsûkkel nii pikk ja teiipe ei tule. Kirjutas mulle beebipillid- esimesel pillide kuul hakkasid päevad 5 päeva enne pillide lôppu. Uh-is kinnitaa, et ilen terve.
Rohkem edasi neid pille ei vôtnud, kuna ei náinud lihtsalt môtet. Oleme pûûdnud rahulikult vôtta ja mitte kinnisideeks muuta pesamuna saamist, kuid tundub, et igapäevaga jârjest lootusetum. Hakkasin sööma vitamiine, tômbasin Clue appi, et kindlasti ôigetel päevadel mehe lâheduses oleks. Need pâevad mis peaksid olema mul tipphetk rasestumiseks, no ei, tulemus ikka 1 triip. Tsükli vahe viimase poole aasta keskmise jârgi vôttes 36 pâeva. Noh enamasti siiski 38-40 paeva. Muidugi ennast lolliks goodeldanud juba aga eile juhtusin lugema kusagilt, et kui tsûkkel ûle 35 pâeva siis ovulatsiooni ei toimugi? Reedel külastan küll uut arsti ja nimekiri tehtud juba mida vaja küsida aga pigem küsimus ka siinsetele naistele-kas pika tsükliga ei ole Tôesti vôimalik rasestuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb. Reeglina peaksid üle 40-päevased tsüklid olema anovulatoorsed.
Mul on tsüklid ka pigem pikad ja üsna kõikuvad, 32-40 päeva üldiselt. Üks juhuslik kaitsmata vahekord ÜKS PÄEV enne oodatavaid päevi (cd32), ja kaks nädalat hiljem positiivne rasedustest. Ehk mul toimus tsükli 32. päeval hoopis ovulatsioon.
Ei pea vist mainima, et olin pehmelt öeldes šokis. Nüüd olen “reeglina anovulatoorse tsükli” tulemusega kohe esimese trimestri lõpus ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka pikad tsüklid (keskmine 35 päeva, kuid on juhtunud ka 37 ja lausa 42 päevaseid tsükleid).

Olen ka kuulnud seda, et kui on üle 35 päevased tsüklid võivad need olla anovulaarsed.

Mehega proovime hetkel saada esimest beebit. Siiani tulemusteta (proovitud ca aasta)

Soovitan sul kasutada ov teste. Ise kasutan benu omi (5tk pakis) ja õnneks märkan endal ka pika tsükli puhul ov toimumist. Niiviisi saad ise jälgida, kas igal tsüklil toimuv ov või mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõõda basaali, saad kõige täpsemalt ja tasuta oma ov ajad teada ja hiljem arstile näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.everydaywithblondie.ee

Seal olemas basaali mõõtmise kohta infot ja eelmise aasta postitustes juttu pikkadest tsüklitest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebakorrapärane tsükkel ja rasestumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.