Esileht Hobinurk Ebameeldiv kogemus hotellis hommiku söögiga

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Ebameeldiv kogemus hotellis hommiku söögiga

Postitas:

Võtsime lastega nimme kallima hotelli, kus oleks hommiku söök roodsi lauas hinna sees ja seda seetõttu, et ei peaks siht kohas raha rohkem toidule kulutama. Paraku kui pakkentasin toidu karbid täis, tuli administraador ja ütles, et ma ei või midagi kaasa võtta. Jäin lolli näoga otsa vaatama, et mis mõttes ma olen selle eest ju maksnud. Tuleb välja, et nente hotellis on see koha peal tarbimiseks vaid. Mis vahet seal on, kas ma söön kohe või päeva jooksul hiljem?

Kas see oli normaalne käitumine või peaksin tegema juht konnale kaebuse?

Õpi enne kirjutama ja tee siis Perekooli teema!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ema töötas ühes pisihotellis ja rääkis, et see oli pidev häda, et ööbisid nt mõned töömehed – tegid kogu valmispandud söögimaterjalist endale võileivad kaasa (tegelikult oli inimese kohta arvestatud x viilu vorsti, x muna, x viilu leiba ja nii, aga alatihti juhtus tegelasi, kes arvasid, et kogu päeva toit tuleks ikka hotellist kaasa pakkida. Imeasju tehti, et teised kliendid päris söömata ei jääks.

Mina olen kunagi 90ndatel käinud bussiga euroopas ja ööbinud mingis kämpingus, seal oli hommikusöök hinnas. Iga inimese kohta oli ilmselt arvestatud 1 viil vorsti ja 1 viil juustu ja 1 kukkel. Kes jäi vetsu või hambapesusabasse kauemaks, see jäi hommikusöögist ilma. Kaasa vist keegi võileibu ei teinud, aga palju ei osanud ilmselt arvestada ka nii kasina normiga (eks me olime natuke harimatud tollal ka, et kas kontinentaalsest hommikusöögist peaks kõhu täis saama või ongi see ainult kukkel ja tass kohvi).

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvel alguses olime tln hotellis, siis eelmine päev said menüüst ära valida, mida hommikusöögiks süüa tahad ja kui lauda istusid, siis tõi ettekandja toidud lauale. Väga mõistlik, aga see oli vist koroonast tingitud, et rootsilauda ei olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.12 20:48; 25.12 22:37; 25.12 22:55; 25.12 23:21; 25.12 23:44; 27.12 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hetkel Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotellis ja vastuvõtus öeldi, et alates homsest hommikusööki kohapeal süüa ei saa. Meile antakse karp, sinna tuleb toit panna ja siis tuppa sööma tulla. Tuli kohe see teema meelde. Vahe ainult selles, et me valisime just hästi odava ja et hommikusööki ka saaks. Öö+söök + soovi korral ujala/saun kahele 41€.

(Ei ole hirmus reisimise huviline, homme tlns arst ja saarelt nii vara kohale ei saa) .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See toit on kohapeal söömiseks.

Aga 150kg mees sööb ju sama raha eest rohkem, mis sest et koha peal. Tema saab sama raha eest rohkem. Mul peaks olema sama sugune õigus saada täpseld sama sugune kogus toidu. Tavalises söögi kohas kohvikus jne pakkidakse sulle kogu toit kaasa mis järgi jääb, sest sa oled selle eest ju maksnud. Mis siis siin teist moodi on?

See ongi selle ärimudeli mõte. Buffee on suure söömaga inimesele üsna odav, sest mõni teine sööb vähem. Sellises kohas söömine on vabatahtlik, alati saab valida tavalise söögikoha, kus sellist ebaõiglust pole.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Hobinurk Ebameeldiv kogemus hotellis hommiku söögiga