Esileht Pereelu ja suhted Ebameeldiv sõbranna

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Ebameeldiv sõbranna

Postitas:

Aga minu meelest on tänapäeval überlihtne sõpradest lahti saada. Enamikel on mingi painav vajadus pidevalt kuskile FB-i või blogisse või kuskile muudkui postitada ja seal oma elu jagada. Aga reaalset kokkusaamist on järjest vähem. Mul oli kord üks sõbranna, kes kahjuks jäi sedasi võõraks – tema hakkas kja hullult blogima, kui see asi moodi läks, ja tal on ka eluaeg olnud hästi suur sõprade ring, nii et tal pmst ei olnud eriti aega enam omavahel kokku saadagi. Kui talle vahel helistasin,e t küsida, kuidas läheb, ütles ta mulle kord, et ah tead, loe mu blogist. No selge. Kui minu jaoks aega pole, siis andke andeks, aga ma ei taha sõpru, kes mul on ainult virtuaalselt. Rohkem mina talle ei helistanud ja tema blogi ei viitsinud ma ka lugeda. Lõpuks kolis ta üldse teise linna, nii et sinnapaika see suhtlus jäi.

Seega – kui sõbrants ei meeldi, siis:

1) ära kunagi ise helsita ega tee ettepanekut suhtlemiseks

2) ära kunagi tema postitustele internetis regaeeri (olgu see siis näguderaamat või messenger või muu virtuaalne keskkond)

3) kui tema helistab, siis ütledki, et tead, mul praegu tööl hullult kiire, ei saa välja tulla, olen jube väsinud

4) võimalusel võid ka rääkida, et sinu mees/elukaaslane tahab sinuga rohkem suhtesse panustada ja et te soovite nüüd mõnda aega rohkem üksteisele pühenduda ja ei käi eriti väljas ega kuskil

Küll varsti kaob see sõpruis iseenesest.

See on sul väga meeldiv sõbranna, kes nii viisakas suudab sinuga olla. Sellise sõbrannaga suhtleksin küll edasi, saaksin aru kui tal kiire ja on väsinud. Ei torgiks liialt.

Minu jaoks ebameeldiv sõbranna on selline ussitaja tüüpi naissoost olevus. Pealtnäha, meeldiv ja sõbralik. Seljataga räägib sind taga, naerab sinu vigade üle teiste sõbrannadega. Ennast peab kõigist paremaks, targemaks ja ilusamaks kuigi ta seda ei ole. Kuna jutud liiguvad, jõuab tema räägitu ka ükskord sinu kõrvu ja sa nõuad aru, viisakalt. See uss-sõbranna teeb suured silmad pähe, et milles sa teda süüdistad, ja on võimeline sulle näkku valetama, nutma puhkema, solvunut mängima. Natuke aega hoiab eemale, siis ründab taas ja hakkab rääkima, et tunneb nagu teil oleks mingi probleem õhus ja vaja see selgeks rääkida, et ta ikka hoolib sinust. Täiesti võimetu aru saama, et ta solvas sind kuidagi. Kui sa manipulatsiooni õnge ei lähe ja distantsi hoiad, oled külm ja ei suhlte, kuuled peagi kuidas sõbranna arvates teil on kana kitkuda. Samas sa tead, et temaga ei ole mõtet suhelda, ta keerab su sõnu endale sobivaks ja on üldse uss. Tema sellest aru ei saa ja üritab ja üritab kuna ta ei saa aru oma rollist olukorras. Sellisest saab lahti küll, aga pead väga kannatlik olema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 22:29; 14.08 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ebameeldiv sõbranna on selline ussitaja tüüpi naissoost olevus.

Jaa, selles suhtes on sul muidugi õigus. See minu sõbranna polnud ebameeldiv. Ma lihtsalt tõin näite, kui kergesti tegelikult tänapäeval suhted soiku jäävad ja katkevad, sest paljud suhtlevadki pigem virtuaalselt. Aga mina ei taha suhelda virtuaalselt, mina tahan ikka luust ja lihast inimesega lähedust tunda.

Kui on sihuke uss, kes ei jäta rahule, siis on muidugi raskem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 09:19; 14.08 12:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Ebameeldiv sõbranna