Esileht Väikelaps Ebameeldivad kogemused teie ja väikelaste suhtes

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Ebameeldivad kogemused teie ja väikelaste suhtes

Postitas:
Kägu

See teema on küll ainult ühtpidi. Ma nägin täna kurja ema hoopis. Oli oma kärulapsega poes. Üks klient liigutas selles poes tooli kolinaga, nii et laps ärkas. See ema sai pahaseks ja käratas tooli liigutajale et said päeva kirja,jah.

See ei olnud sellest emast muidugi ilus, aga ma mäletan küll seda stressi, kui laps ei maganud ja tema magama saamine oli iga kord paras kunsttükk. Mäletan, et olime äial ja ämmal külas, ma kiigutasin last üle poole tunni turvahälliga magama (läksin selleks seltskonnast eemale) ja siis tuli ämm, köhis lapsele kõrva ja ütles, et no mis te teete siis siin. Laps muidugi ärkas jälle üles ja kogu õhtu oli tema virila oleku tõttu rikutud. Nüüd ajab naerma, aga selles olukorras oleks küll midagi krõbedat ämmale öelnud.

Kui beebi uneke on nii õrn, siis sa jalutad linnulauluses pargis, mitte kaubanduskeskuses.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui beebi uneke on nii õrn, siis sa jalutad linnulauluses pargis, mitte kaubanduskeskuses.

See on tõsi, aga linnulauluses pargis on ka saed ja võrrid, teismelised karjuvad. Mina lihtsalt tõin välja, et see võib olla ema pikaajaline stress, miks ta niimoodi käitub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Väikelaps Ebameeldivad kogemused teie ja väikelaste suhtes