Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ebameeldivad sooduspakkumised

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Teema: Ebameeldivad sooduspakkumised

Postitas:
Kägu

Olen end viimasel ajal leidnud mõttelt, et mõnikord on väga ebameeldivate tingimustega sooduspakkumine kuidagi solvav. Täitsa kohe võiks olemata olla. Muidugi olen ise loll ja võin ju kõik need kasutamata jätta, aga kui need mulle juba antud on, siis ikkagi tekib rõõmus elevus ja kui reaalsus kohale jõuab, oleks nagu näkku sülitatud.
No näiteks võidad laevalt kinkekaardi ja reisi broneerima asudes avastad, et tegelikult see enamikuks päevadeks ei kehti või pole kohti ning siis öeldakse, et kahe kuu pärast kolmapäeval ju saaks minna. Kuigi tavahinnnaga pileteid oleks tegelikult ka teisteks päevadeks pakkuda.
Või siis võitsin kümne kinokülastuse eest lisapileti, millel peal väärtus 10€. Konks seisneb selles, et kasutada ei saa mitte 10€ vaid saad soetada ühe pileti. No tore muidugi. Ainult ükski tavapilet ei maksa 10€, vaid 2-7. Ülejäänud summa eest ei saa midagi – ei lisapiletit, popcorni ega muud. No WTF siis selle kinkepileti hinnaks 10€ panna. Pangu kohe 100, on uhkem. Ainult et soetada saad ikka vaid selle ühe 7€ pileti. Samuti kehtib pakkumine 30 päeva. Aga selle aja jooksul ei pruugi olla ühtegi filmigi, mida vaadata tahan, sest huvipakkuvaid juba nägin – nii ju need 10 kinokülastust kokku sain.
Saan täitsa aru, et vingun. Olen ahne ja ebameeldiv viriseja, kes peaks olema tänulik, et üldse midagi saan. Ja kui ei sobi, visaku minema. Jah, eks olengi visanud teinekord, aga lihtsalt mingi kurbus jääb hinge, nagu oleks keegi minuga lolli nalja teinud. Kas veel keegi mingeid selliseid pakkumisi märganud? Kuidas suhtute?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Või siis võitsin kümne kinokülastuse eest lisapileti, millel peal väärtus 10€. Konks seisneb selles, et kasutada ei saa mitte 10€ vaid saad soetada ühe pileti. No tore muidugi. Ainult ükski tavapilet ei maksa 10€, vaid 2-7. Ülejäänud summa eest ei saa midagi – ei lisapiletit, popcorni ega muud. No WTF siis selle kinkepileti hinnaks 10€ panna. Pangu kohe 100, on uhkem. Ainult et soetada saad ikka vaid selle ühe 7€ pileti. Samuti kehtib pakkumine 30 päeva. Aga selle aja jooksul ei pruugi olla ühtegi filmigi, mida vaadata tahan, sest huvipakkuvaid juba nägin – nii ju need 10 kinokülastust kokku sain.

Mina olen küll sellega rahul ja isegi ootan, kuna enamasti käin staaritoolil, mille hind on kõvasti üle 10€, umbes 14-16€ äkki, siis see teeb mu pileti ikka tunduvalt soodsamaks. Aga kes tahab, saab sellega tavatoolile osta, see ei pea midagi juurde maksma. Kõik peaks rahul olema, ma olen alati arvanud- hundid söönud ja lambad terved. Aga näe, üks leiab, et see on lausa mõnitamine, et ei saanud kogu kingitust ära kasutada…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Poeg just ütles, et shoppa.ee annab niiöelda soodusraha kui keegi sinu soovituse peale liitub. Reaalselt pole tähtsust palju sul seda raha seal koguneb, korraga kasutada saab ikka ainult 5EUR. Et kogu raha kasutada peaksid ohjeldamatult ostma, aga saada on sealt harva ja üksikuid asju. Nii et nagu on soodus, aga reaalselt kasutada on vägagi ainult neile tulutoov.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poeg just ütles, et shoppa.ee annab niiöelda soodusraha kui keegi sinu soovituse peale liitub. Reaalselt pole tähtsust palju sul seda raha seal koguneb, korraga kasutada saab ikka ainult 5EUR. Et kogu raha kasutada peaksid ohjeldamatult ostma, aga saada on sealt harva ja üksikuid asju. Nii et nagu on soodus, aga reaalselt kasutada on vägagi ainult neile tulutoov.

On24 talitab sama süsteemiga. Viimasel ajal pole vaadanud, aga mingi aeg olid seal kliendikontol ikka päris ulmelised numbrid mul, aga korraga kasutada saab mingi imeväikese summa.
Õnneks pole sealt ammu midagi tellimisväärilist ka leidnud, ilusaid asju isegi on, aga häda selles, et need on mujal soodsamalt müügis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RIMIs saab vahepeal peale maksmist kinketšeki mingile väiksele summale. Kuna RIMI otseselt mu kodupood pole, asub kaugel, siis igapäevaselt seal ei käi, aga vahel ikka. No esimesel korral tuli mõte, et annaks ära, kui ise ei jõua (kehtivus mõned päevad vaid!). Aga ei, ära anda ei saa, seat kehtib vaid sinu RIMI kaardiga, sellesamaga, millega soetasid. Mõtlesin, et ok, kasutan seda siis teises RIMIs, olime juhtumisi teises linnas. Jälle ei saa, kuna peab olema sama pood. Nojah…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga näe, üks leiab, et see on lausa mõnitamine, et ei saanud kogu kingitust ära kasutada…

Aga et…see ju ongi mõnitamine. No umbes nagu nii, et sulle kingitakse sünnipäevaks serviis. Ainult et kinki avades avastad, et kaks tassi ja kolm alustaldrikut on kinkija endale võtnud. Sest, noh, tegelikult pole sul neid osasid ju nii palju vaja ja päris ausalt öeldes oli see serviis ka 20€ kallim, kui kinkija plaanis, aga odavamat polnud. On ju ometi mõistlik siis vaheraha natuuras välja võtta. Täiesti loogiline, lihtsalt kingituse saaja on mõningases hämmingus. Ühest küljest justkui tore ju – neli tassi ja kolm taldrikut ju said, ole ometi rõõmus. Normaalne inimene aga mõtleb siiski, et oleks võinud parem kinkimata jätta, oleks ehk vähem nõme olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid “teie kliendikontole laekus raha” meile saadavad nad vähemalt kord nädalas. Mul kontol 253 eurot praegu 🙂 Kasutada saab korrga kuni 5% ostu maksumusest e. siis isegi postikulu see ei kata. Ilmselt lahkun listist, see “sooduspakkumine” ja pidev meilide saatmine on nagu irvitamine kliendi üle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga näe, üks leiab, et see on lausa mõnitamine, et ei saanud kogu kingitust ära kasutada…

Aga et…see ju ongi mõnitamine. No umbes nagu nii, et sulle kingitakse sünnipäevaks serviis. Ainult et kinki avades avastad, et kaks tassi ja kolm alustaldrikut on kinkija endale võtnud. Sest, noh, tegelikult pole sul neid osasid ju nii palju vaja ja päris ausalt öeldes oli see serviis ka 20€ kallim, kui kinkija plaanis, aga odavamat polnud. On ju ometi mõistlik siis vaheraha natuuras välja võtta. Täiesti loogiline, lihtsalt kingituse saaja on mõningases hämmingus. Ühest küljest justkui tore ju – neli tassi ja kolm taldrikut ju said, ole ometi rõõmus. Normaalne inimene aga mõtleb siiski, et oleks võinud parem kinkimata jätta, oleks ehk vähem nõme olnud.

Aga milline lahendus siis parem oleks, kui piletite hinnad on nii erinevad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RIMIs saab vahepeal peale maksmist kinketšeki mingile väiksele summale. Kuna RIMI otseselt mu kodupood pole, asub kaugel, siis igapäevaselt seal ei käi, aga vahel ikka. No esimesel korral tuli mõte, et annaks ära, kui ise ei jõua (kehtivus mõned päevad vaid!). Aga ei, ära anda ei saa, seat kehtib vaid sinu RIMI kaardiga, sellesamaga, millega soetasid. Mõtlesin, et ok, kasutan seda siis teises RIMIs, olime juhtumisi teises linnas. Jälle ei saa, kuna peab olema sama pood. Nojah…

muus osas on sul õigus, aga samas poes küll kasutama ei pea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga milline lahendus siis parem oleks, kui piletite hinnad on nii erinevad?

No näiteks selline, et inimene saab ära kasutada kogu 10€ endale sobivalt. Tahab, võtab staaritooli, tahab tavateenuseid. Kui üks pilet on odavam, siis saab mitu piletit või tasuda osagi teisest piletist või osta muid lisateenuseid. Ja loomulikult kui summa läheb üle, siis maksaks juurde.
Muide, see nn tasuta saadud pilet olgu kuidas on, aga kinod kasutavad sama loogikat ka kinkekaardi puhul, mille mina kinni maksan. Näiteks kingin kellelegi nn kino kinkepileti, mille eest ise tasun 10 täiesti reaalset raha. Kingisaaja saab seda kasutada ikkagi vaid ühe pileti ostuks. Kui nüüd see kink läheb lapsele, kelle pilet on u 4€, siis ülejäägi võtab kino nahaalselt omale. Või peaks laps ka kinki saades kohustuslikult staaritoolil istuma ja peale maksma? Ma ei saa üldse aru, kuidas sellist asja tarbijakaitse lubab. Ma ühe korra astusin selle reha otsa ja olin ikka kuri küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maximast saadavad apteegi soodustused on alati mingi tingimusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näiteks kingin kellelegi nn kino kinkepileti, mille eest ise tasun 10 täiesti reaalset raha. Kingisaaja saab seda kasutada ikkagi vaid ühe pileti ostuks. Kui nüüd see kink läheb lapsele, kelle pilet on u 4€, siis ülejäägi võtab kino nahaalselt omale.

See on minu arust küll ebaõiglane. Kui on kinkepilet, mille eest on makstud, peaks inimene saama ükskõik mis teenust 10 euro eest, mitte mingite tingimustega. Ma loen siit välja vaid seda, et mingit kinkepiletit pole absoluutselt mingit mõtet kellelegi kinkida. Kui niisama said selle kinkepileti (ma saan neid Swedbankí preemiapunktide eest), siis on veel see skeemitamine ok.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Näiteks kingin kellelegi nn kino kinkepileti, mille eest ise tasun 10 täiesti reaalset raha. Kingisaaja saab seda kasutada ikkagi vaid ühe pileti ostuks. Kui nüüd see kink läheb lapsele, kelle pilet on u 4€, siis ülejäägi võtab kino nahaalselt omale.

See on minu arust küll ebaõiglane. Kui on kinkepilet, mille eest on makstud, peaks inimene saama ükskõik mis teenust 10 euro eest, mitte mingite tingimustega. Ma loen siit välja vaid seda, et mingit kinkepiletit pole absoluutselt mingit mõtet kellelegi kinkida. Kui niisama said selle kinkepileti (ma saan neid Swedbankí preemiapunktide eest), siis on veel see skeemitamine ok.

Ise kirjutad kinkePILET ja tahad selle eest saada ükskõik mis teenust?!
Kinkepilet ja kinkekaart on erinevad asjad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuule, mind vähe huvitab, mis SÕNA sinna peale on kirjutatud. Kui mina maksan selle eest 10€, aga kasutada saab sellest 4€, siis mul on selle olukorra kohta veel palju toredaid sõnu. Ükski küll ei kannata trükimusta. Sisuliselt on minu raha ju lihtsalt ära võetud. Teinekord ma siis maksaks ka selle teenuse eest paberiga, millele on kirjutatud RAHA. Kui keegi kobisema hakkab, siis teen suured silmad ja olen väga üllatunud, et millest ometi pahameel – paberile oli ju ometi suurelt kirjutatud, et tegemist RAHAGA. Sest maksab ju ometi sõna, mitte sisu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, mind vähe huvitab, mis SÕNA sinna peale on kirjutatud. Kui mina maksan selle eest 10€, aga kasutada saab sellest 4€, siis mul on selle olukorra kohta veel palju toredaid sõnu. Ükski küll ei kannata trükimusta. Sisuliselt on minu raha ju lihtsalt ära võetud. Teinekord ma siis maksaks ka selle teenuse eest paberiga, millele on kirjutatud RAHA. Kui keegi kobisema hakkab, siis teen suured silmad ja olen väga üllatunud, et millest ometi pahameel – paberile oli ju ometi suurelt kirjutatud, et tegemist RAHAGA. Sest maksab ju ometi sõna, mitte sisu.

Logisin sisse et sulle + panna… Hea tekst!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis ei tasu ise loll olla, et osta 10 euroseid kinkepileteid lapsele ja pärist ähkida ja puhkida. Kui tahad ostagi siis hoopis kinkekaart, kus saab kogu summa ära kasutada. Samuti on lastele ka eraldi kinkepiletid, mille hinnad soodsamad. Ja kinkepileti väärtus ise ostes on hoopiski 8€ ja selle eest saab kuni 10€ pileti.
Ja tasuta saadud kinkepileti üle on pointless norida, kui seal peal on tasuta kinkepilet kasutatav väärtusega kuni 10€ pilet, ei muuda asja sisu ju.

Saaks lihtsalt kogu aeg vinguda 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tankisin ükspäev statis ja silma jäi reklaam, kus oli midagi taolist:

“Kraabi (mingit piletit) ja võidad 5 EURO eest kütust!”

No ajas ikka muigama küll.

Kes ise ka tankimas käib, kujutab vast ette, mida ja “kui palju” selle raha eest saab:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellised skeemid ei ole kunagi ok. See on firmale antireklaam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On24 talitab sama süsteemiga. Viimasel ajal pole vaadanud, aga mingi aeg olid seal kliendikontol ikka päris ulmelised numbrid mul, aga korraga kasutada saab mingi imeväikese summa.

Õnneks pole sealt ammu midagi tellimisväärilist ka leidnud, ilusaid asju isegi on, aga häda selles, et need on mujal soodsamalt müügis.

Kunagi ammu-ammu (15 a tagasi) sai on24 kasutada kogu kliendikonto raha ja see ässitas ostma. Aga nüüd ei ole ammu sealt midagi tellinud, nende e-kirjad suunan rämpsu. Kui – siis tellin hansapostist, seal ei ole mingit lolli süsteemi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna, Tallinkis. ClubOne boonust kasutada ei saanud, kuna laev oli juba liiga täis broneeritud! Samas pommitab viimasel ajal pidevalt, et punktid kohe aeguvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

muus osas on sul õigus, aga samas poes küll kasutama ei pea.

Tegelikult on neil sooduskupongidel peaaegu alati all, väikselt kirjas, millistes poodides seda kasutada saab. Ei ole sugugi nii, et ükskõik millises Rimis.

Täpselt sama lugu on Konsumiga. Käisin hiljuti ühes Eesti väikelinna konsumis, ja kupongi alla oli kirjutatud, et saab kasutada ainult samas poes.

Siis ühes teises maapiirkonna Coopis oli nii, et toidupoes said alates teatud ostusummast sooduskupongi. Samas toidupoes seda kasutada ei saanudki, vaid sellega pidi minema sama maja teises osas oleva Konsumi poodi, kus müüakse ainut tööstuskaupa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma sain hiljuti Kaup24-st täieliku praaktoote. Nende pakkumine minu nurina peale oli, et saan 10 eurot Kaup24 raha nii-öelda oma kontole. Ei viitsinud jõurata, ostu summa polnud ka teab mis suur, olin nõus ja tingimusi ei kontrollinud. Et vast on vaja midagi tellida. No ja siis tuli meil, et selle 10 euroga saan tasuda 20 protsenti ostusummast. Isegi petta saanud tunnet ei olnud, üldse mingit ei olnud – no tõesti, mis kuradi kaubandus ja mis mõnitamine? Edasi sõdima ei hakka, lihtsalt jätan meelde, et elus sealt midagi enam ei telli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saad ikka täpselt selle, mille ostad. Olen ka ühe korra sellega ämbrisse astunud ning peale iseenda ei ole küll kellegi peale pahane olla. Aga imestan ka, et teadlikult kinkePILETEID osta, peabki kas loll olema või ikka väga täpselt teadma, et see ära tasuks, kingituseks tasuks igal juhul kinkeKAARTE osta. Aga sama süsteem on ka Draamateatris näiteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, mind vähe huvitab, mis SÕNA sinna peale on kirjutatud. Kui mina maksan selle eest 10€, aga kasutada saab sellest 4€, siis mul on selle olukorra kohta veel palju toredaid sõnu. Ükski küll ei kannata trükimusta. Sisuliselt on minu raha ju lihtsalt ära võetud.

No kui sind ei huvita, mis sõna toote peale kirjutatud on või mille sa siis täpsemalt ostad, siis pole mõtet ka pärast õiendada. Kui poes on müügil mahlajoogid ja mahlad, siis ikka adud, et ühel on sees 100% mahl ja teisel võib seda mahla olla vaid 10%, ülejäänu on vesi, mis sest, et mõlema eest maksad samapalju?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka mõni aeg tagasi oli Maximaga kogemus, et ostsin, sain sooduskupongi, ei uurinud, pistsin rahakoti vahele. Hiljem selgus, et minu kodulinnas seda kasutada ei saanud.

Swedbanki boonuspunktid, mille eest midagi soodsamalt saab – tohutu kogus punkte peab olema, et üldse midagi saaks, aga iga kuu saad vaid ühe asja. Ja loomulikult need punktid aeguvad. Nõme värk, aga olen “ostnud” tasuta pangasiseseid makseid. Nagunii nendega midagi muud teha pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain hiljuti Kaup24-st täieliku praaktoote. Nende pakkumine minu nurina peale oli, et saan 10 eurot Kaup24 raha nii-öelda oma kontole.

Isegi praaktoote puhul ei kanta reaalset raha tagasi? Ma olen ka sealt tellinud, aga sellistel tingimustel küll ei taha rohkem seda teha. Kui ma saan praagi, siis ma tahan tagasi makstud raha reaalselt, mitte mingit jauramist ei tohiks olla. 14 päeva on e-poes tagastusõigus ja tagasi peab saama reaalse raha pangakontole mitte mingit soodust järgmiseks ostuks, mida ma ei pruugigi enam teha, kui sealt praak tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna, Tallinkis. ClubOne boonust kasutada ei saanud, kuna laev oli juba liiga täis broneeritud! Samas pommitab viimasel ajal pidevalt, et punktid kohe aeguvad.

Tallink on koguaeg kõige rohkem oma kliente mõnitanud.
Jõulupakkumisi pole mitu aastat kasutada saanud. Laevalt ostes teatud summa eest saab sooduskupongi, millega isegi p..set pühkida ei saa, sest paber on kõva. Tihtipeale ei saa punkte reisiks kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suudan Eesti kaubandusest mööda käia, ei mäleta juba mitu aastat end üheski keskuses toidupoest kaugemale minevat. Rõivaid-jalatseid toon kaks korda aastas ostureisidelt ja sageli pärineb samast ka elektroonika. Seetõttu ei ole just eriti paljudel poodidel võimalik mulle “soodustusi” soodustuste pähe pakkuda.
Siiski olen ma ka ehituspoe külastaja.
-Kas teil kliendikaart on?
-On.
-Andke
-Mida see kliendikaardi kasutamine mulle annab?
-Punkte.
-Mida nende punktide eest saab?
-Teate, päriselt… Eimidagi.
Ma tahaks kassiirile öelda, et palun, kaotage siis see kliendikaart ära, aga rikuksin halvasti öeldes lihtsalt tööinimese tuju. Temast ei sõltu ju kahjuks mitte kui midagi.

Apollo kinopiletiga olen kogenud sama, mida eespool kirjutajad – see kinokülastuste eest saadav “kinkepilet” kehtib kasutamiseks liiga vähe. Mul on mitmel korral ära aegunud.

Mind väga häiriv “soodustuste” pakkuja on aga ajakirjandus. Loen ühte kindlat ajakirja ja tellin emale paari ajalehte ja ajakirja. No on tüütud – kogu aeg on mingi “soodustus”, kuid vaata kuidas soovid, numbri hind püsib vaatamata erinevale “sooduspakkumisele” ikka sama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallink on koguaeg kõige rohkem oma kliente mõnitanud.

Jõulupakkumisi pole mitu aastat kasutada saanud. Laevalt ostes teatud summa eest saab sooduskupongi, millega isegi p..set pühkida ei saa, sest paber on kõva. Tihtipeale ei saa punkte reisiks kasutada.

fb saad neid boonuspunkte müüa kui soovid. nädal ette olen saanud küll boonuspunkte kasutada ja samuti jõulupakkumised olen ära kasutanud. ainult rootsi reisile pole viitsinud minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui – siis tellin hansapostist, seal ei ole mingit lolli süsteemi.

Hansapostis on muu loll süsteem. Tahtsin kord lapsele 10.95 maksvaid kummikuid tellida. Selgus, et tellimiseks peab ostukorvi summa olema vähemalt 13€. Otsisin siis mingi 2.49 maksva pallikese juurde. Järgmisel päeval saadeti kiri, et paraku on pallike praegu laost otsas ja pean 3 nädalat oma tellimust ootama. Ja ainult kummikuid loomulikult saatma nad nõus polnud. Kummikute juures oli silt, et müügil ka esinduskaupluses. Läksin siis sealt ostma ja nad teatavad mulle, et kohapealt siiski osta ei saa ning ma pean oma tellimuse internetis tegema. Saatsin nad puu taha ja ostsin lähedalt Magaziinist samad kummikud mitu eurot soodsamalt.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ebameeldivad sooduspakkumised