Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ebameeldivad sooduspakkumised

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Teema: Ebameeldivad sooduspakkumised

Postitas:
Kägu

Või siis võitsin kümne kinokülastuse eest lisapileti, millel peal väärtus 10€. Konks seisneb selles, et kasutada ei saa mitte 10€ vaid saad soetada ühe pileti. No tore muidugi. Ainult ükski tavapilet ei maksa 10€, vaid 2-7. Ülejäänud summa eest ei saa midagi – ei lisapiletit, popcorni ega muud.

Arusaamatu praegu. Miks peaks saama tasuta kinkepiletit kasutada max raha eest, kui piletid ise maksavad 2-7 eurot, nagu sa ütled. See kuni 10 eurot ongi see orienteeruv summa, sest üle selle ükski pilet nagunii ei maksa ja see peaks katma lihtsalt ühe su tavalise kinoskäigu. See on minu arust üks parimaid boonussüsteeme. Mul on kaks last ja iga kord kui me kolm korda oleme kinos käinud, saan tasuta pileti. Maksnud olen 3 täispileti ja 6 lapsepileti eest, aga saan tasuta pileti, mille saan kulutada järgmisel külastusel enda pileti lunastuseks ja pean vaid lastele ostma piletid, pluss see tasuta pilet loeb jällegi teel järgmise tasuta pileti poole. Mulle see meeldib. Vahepeal kogunes neid tasuta pileteid korraga lausa mitu, sest käisime kinos mitme perega ja kasutasin enda kontot piletite ostmisel. See võiks küll kehtida rohkem kui 30 päeva, aga õnneks on see edasiantav ja ma olen neid ära andnud, kui ise ei jõua kinno. See 5 eurose kinkekaardi süsteem ei ole nii hea, sest selleks, et 5 eurot soodustust saada, peab ostusumma olema 15 eurot.

Viimane tobe kinkekaart oli Viking Line tasuta sünnipäevakruiis kahele, mis kehtis veel vaid loetud päevad sama kuu lõpuni ja sealhulgas vaid teatud argipäevadel ja neid oli vaid 1 järgi ja see oli ülejärgmisel päeval, poleks enam plaane selleks teha jõudnud.

On24 süsteem on küll tobe. Muidugi oleks patt nuriseda, sest selleks, et see 1 eur iganädalaselt tuleks, ei pidanud ma ju midagi maksma. Aga see summa seal lihtsalt istub mul ja narrib mind, et ma seda kasutada ei raatsi. Mul küll õnnestus sealt ükskord 45 eurot ära kulutada, kui diivani ostsin. Kattis isegi rohkem kui postikulu ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RIMIs saab vahepeal peale maksmist kinketšeki mingile väiksele summale. Kuna RIMI otseselt mu kodupood pole, asub kaugel, siis igapäevaselt seal ei käi, aga vahel ikka. No esimesel korral tuli mõte, et annaks ära, kui ise ei jõua (kehtivus mõned päevad vaid!). Aga ei, ära anda ei saa, seat kehtib vaid sinu RIMI kaardiga, sellesamaga, millega soetasid. Mõtlesin, et ok, kasutan seda siis teises RIMIs, olime juhtumisi teises linnas. Jälle ei saa, kuna peab olema sama pood. Nojah…

muus osas on sul õigus, aga samas poes küll kasutama ei pea.

Tegelikult on neil sooduskupongidel peaaegu alati all, väikselt kirjas, millistes poodides seda kasutada saab. Ei ole sugugi nii, et ükskõik millises Rimis.

näita sellist kupongi meile ka. praegu jagatakse neid (või just jagati), vaata sealt – on kirjas, millistes poodides seda kasutada ei saa, mitte seda, et tuleb samas poes kasutada. ei saa tln südalinna rimides (ja mugavuspoodides, kui ma õigetsi mäletan).

edit: siit saavad kõik funktsionaalse kirjaoskamatuse all kannatajad lugeda rimi kupongikampaania tingimusi https://www.rimi.ee/kampaaniad/15-eur-ost-1-eur-kupong ja järgmisel korral rahumeeli oma kaks eurot ära kasutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Circle Kst ostsin paagitäie bensiini ja küsiti, kas soovin selle ostuga autopesu soodustust. nojaa, miks ma ei soovi. Vormistati siis soodustus ja soodushinnaga pesu tuli kohe kinni ka maksta, et pärast kviitungiga saab pesulasse. Aga no pekki, oleks siis keegi öelnud, et see peab sama tankla pesula olema. Ma tankisin Eesti teises otsas ja oli kiire ka. Järgmine päev siis mõtlesin, et käin pesen auto ära, pikad sõidud ja ilm oli porine. Tere tali, oleks pidanud Rakvere tanklasse selleks tagasi kimama. Sellistel puhkudel peaks esimese asjana enne soodustuse pakkumist veenduma kas inimene on üldse kohalik.

Täielik tüng ja tundsin ka, et puhta mõnitamine!

Rohkem pole sinna isegi tankima läinud, rääkimata pesulas käimisest.

Jaa, see on neil tavaline trikk- ostad soodukaga autopesu (nad saadavad meilile neid pakkumisi), see tšekk kehtib nädal aega, aga pesema pead minema samasse kohta, kust pesu ostsid. Loodan, et täishinnaga pesu ostes kehtib see kood ikka kõikjal? Või mitte?

ei, autopesu kehtib alati seal, kust selle ostsid, st see ei ole mingi eriline sooduspakkumise kiiks, see on standard. ja see ei tohiks küll kellelegi üllatusena tulla, kes stati autopesu kasutab. see, et pesu saab nädala jooksul kasutada, on ülihea, sest tihti on nii, et selle aja jooksul, kui sees pesu eest maksad, on kaks autot pesulasappa sõitnud ja mõttetu oleks kuni tund aega oodata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Circle Kst ostsin paagitäie bensiini ja küsiti, kas soovin selle ostuga autopesu soodustust. nojaa, miks ma ei soovi. Vormistati siis soodustus ja soodushinnaga pesu tuli kohe kinni ka maksta, et pärast kviitungiga saab pesulasse. Aga no pekki, oleks siis keegi öelnud, et see peab sama tankla pesula olema. Ma tankisin Eesti teises otsas ja oli kiire ka. Järgmine päev siis mõtlesin, et käin pesen auto ära, pikad sõidud ja ilm oli porine. Tere tali, oleks pidanud Rakvere tanklasse selleks tagasi kimama. Sellistel puhkudel peaks esimese asjana enne soodustuse pakkumist veenduma kas inimene on üldse kohalik.

Täielik tüng ja tundsin ka, et puhta mõnitamine!

Rohkem pole sinna isegi tankima läinud, rääkimata pesulas käimisest.

Jaa, see on neil tavaline trikk- ostad soodukaga autopesu (nad saadavad meilile neid pakkumisi), see tšekk kehtib nädal aega, aga pesema pead minema samasse kohta, kust pesu ostsid. Loodan, et täishinnaga pesu ostes kehtib see kood ikka kõikjal? Või mitte?

Ma ei tuleks selle pealegi, et ostan autopesu ja siis ei lähe kohe pesema. Veelgi üllatuslikum, et paljud ostavad pesu ja siis eeldavad, et sellega saab kus iganes ja millal iganes pesta 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tuleks selle pealegi, et ostan autopesu ja siis ei lähe kohe pesema

peale järjekorra vältimise on see mitte-pesemine kõneks ka sooduspakkumistebpuhul. nt teisipäeviti on pesu poole hinnaga, kui kõik sooduspakkumise kasutajad tahaksid kohe pesta, oleks pesula umbes ja sisuliselt sa ei saakski seda soodsat pakkumistvkasutada. kuna aga ostetud pesu kehtib nädal aega, siis hajub see rahvas ära ja kõigil soovijatel on võimalus poole hinnaga autot pesta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaväliselt, soovitan siinkohal pesta autot mündipesulas. Vast igaüks suudab seda püstolit käes hoides auto ümber ringi käia. 5 euroga sain auto lõdvalt puhtaks, tegin veel aja täis saamiseks paar lisa loputusringi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaväliselt, soovitan siinkohal pesta autot mündipesulas. Vast igaüks suudab seda püstolit käes hoides auto ümber ringi käia. 5 euroga sain auto lõdvalt puhtaks, tegin veel aja täis saamiseks paar lisa loputusringi.

Jah, harjapesu ei ole vajalik. Siinkohal soovitan räpasemate autode jaoks neid mündikaid, kus on aktiivvaht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka need swedi preemiapunktide kingid. Kirjas, et mingi spaapaketi või e-poe kinkekaart. Pakkumist lugedes on hoopis sooduskaart, mille puhul pead 50 eur ostu tegema, et 5 eur alla saada. See ei ole kinkekaart. Kinkekaart on see, kui ostan sealt e-poest 5 eurose asja kinkekaardiga ja keegi ei ütle, et summa peab olema 45 eur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RIMIs saab vahepeal peale maksmist kinketšeki mingile väiksele summale. Kuna RIMI otseselt mu kodupood pole, asub kaugel, siis igapäevaselt seal ei käi, aga vahel ikka. No esimesel korral tuli mõte, et annaks ära, kui ise ei jõua (kehtivus mõned päevad vaid!). Aga ei, ära anda ei saa, seat kehtib vaid sinu RIMI kaardiga, sellesamaga, millega soetasid. Mõtlesin, et ok, kasutan seda siis teises RIMIs, olime juhtumisi teises linnas. Jälle ei saa, kuna peab olema sama pood. Nojah…

muus osas on sul õigus, aga samas poes küll kasutama ei pea.

Tegelikult on neil sooduskupongidel peaaegu alati all, väikselt kirjas, millistes poodides seda kasutada saab. Ei ole sugugi nii, et ükskõik millises Rimis.

näita sellist kupongi meile ka. praegu jagatakse neid (või just jagati), vaata sealt – on kirjas, millistes poodides seda kasutada ei saa, mitte seda, et tuleb samas poes kasutada. ei saa tln südalinna rimides (ja mugavuspoodides, kui ma õigetsi mäletan).

edit: siit saavad kõik funktsionaalse kirjaoskamatuse all kannatajad lugeda rimi kupongikampaania tingimusi https://www.rimi.ee/kampaaniad/15-eur-ost-1-eur-kupong ja järgmisel korral rahumeeli oma kaks eurot ära kasutada.

Ei. Minul olid mängus Peterburi tee ja Laagri Rimid. Võimalik, et oli siis mingi tõrge.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, swedi punktid kehtivad ka 5 aastat (mingite kindlate krediitkaartide omad).

Vale jutt. Kust võtad sellist asja?

Swedi enda tingimuste lehelt. Seega kel on üks neist kaartidest, tasub alati raha sinna kaardile kanda ja (tegelikult ükskõik millise) krediitkaardiga maksta, kuna krediitkaardiga tasudes tuleb punkte tunduvalt rohkem ja kiiremini.

3.9.1 punktides 2.1.1.1, 2.1.2.1 ja 2.1.2.2 nimetatud pangakaartide puhul on punktidekehtivusaeg 2 aastat, v.a esimesel punktide kogumisperioodil, mil punktid kehtivad 2 aastat ja 1 kuu;3.9.2 punktis 2.1.2.3 nimetatud pangakaartide puhul 5 aastat, v.a esimesel punktide kogumisperioodil, mil punktid kehtivad 5 aastat ja 1 kuu.

2.1.2.3 American Express Blue, American Express Gold, American Express Platinum.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kinos ütleb alati, et pileti saab BabyBackis tasuta magustoidu vastu vahetada. Lugesin siis toidukoha kodukalt:

Tasuta magustoidu saab, kui tellida lisaks ka täishinnaga pearoog (burger, pizza, grill või BBQ roog). Kampaania ei kehti lastemenüü puhul

Tasuta my ass. Kaks korda, kui varasemalt seal söömas olen käinud, olen täielikku jampsi saanud. Esimesel korral tellitud pasta ei kõlvanud süüagi mitte. Pole varem toidu kohta nii öelnud, aga see oli lausa rõve. Teisel korral, teiste pealekäimisel nõustusin siis lõpuks uuesti minema. Ei raatsinud palju kulutada juhuks, kui peab uuesti pettuma ja võtsin Alaska salati lõhega. Mis ma sain: pisike kuivanud lõhenärakas ja hunnik maitsetut rohelist. Elusees ei tõsta sinna rohkem oma jalga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ohhoo-elamus oli Bauhofis, kui -25% nädalalõpul registreerisin ostu harjumusest püsikliendina ja märkasin, et püsikliendina läks hind paar eurot kallimaks.
Minu küsimuse peale kiitis müüja, et olin sel päeval teine klient, kes seda märkas ja et nemad ei jõua sellest kliente teavitada. Kellelgi oli lausa olnud 16€ vahe.
Seega teadmiseks kõigile: püsikliendina saate ka ‘kogu kaup -25% nädalalõppudel’ end kliendina registreerides tavalised kliendihinnad, mitte kõigelt -25%.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama asi oli Espaki kinkekaardiga: tahtsin vanemale liikumispuudega sugulasele 50€ kinkekaardi osta. Paide Espakist. Tore, kaarti juba vormistati (miskipärast küsiti kingisaaja telefoninumbrit ka?) ja siis kukkus tibi ette lugema, millistes Järvamaa kauplustes see kehtib. Ütlesin, et kink läheks Elvasse, Tartumaale, aga ei – seal see ei kehti! No kurat! Küsisin veel mitu korda üle, et kas tõesti niisugune süsteem ja miks ometi, aga tema selle kohta midagi öelda ei osanud ja juurdetulnud meesterahvas korrutas sama, et Espaki ketil ongi nii – kasutada
saab ainult samas maakonnas.
Võtsin laualt oma 50€ (jumala õnn, et sularahas maksin, ei taha mõeldagi, mis veel kaardimakse tagastusega oleks olnud!) ja ütlesin nägemist. Saan aru, et mina käitusin lapsikult sedasi minema tormates, aga neiuke oleks võinud ALGUSES ka natuke informeerida mis värk nende asutuse kaardidega on. Igatahes sain oma ostu Bauhofis tehtud ja neil küll mingit nii jäika joont ei ole. Tore! 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mis vahet seal on, kuidas see sõnastus on? Täpselt sama teeb ju välja – KÕIKIDES Rimides seda kasutada ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mis vahet seal on, kuidas see sõnastus on? Täpselt sama teeb ju välja – KÕIKIDES Rimides seda kasutada ei saa.

Kõikides ei saa, mingid erandid on, mis on seal kupongil välja toodud. Aga see ei vasta tõele, et ainult samas poes saad kasutada, kust sa selle kupongi said.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Igatahes on müügi-ABC, et kliendile tuleb pakkuda oodatust natukene rohkem. Otsustades kampaaniameistrite töö järgi paljudes suurfirmades, ei tunne nende müügispetsid elementaarsetki.
Kingitused, mis on valjusti välja reklaamitud ja pisikeses kirjas seotud nii paljude tingimustega, päris kindlasti oma eesmärki – kliendile rahuloluelamust pakkuda – ei teeni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ohhoo-elamus oli Bauhofis, kui -25% nädalalõpul registreerisin ostu harjumusest püsikliendina ja märkasin, et püsikliendina läks hind paar eurot kallimaks.

Minu küsimuse peale kiitis müüja, et olin sel päeval teine klient, kes seda märkas ja et nemad ei jõua sellest kliente teavitada. Kellelgi oli lausa olnud 16€ vahe.

Seega teadmiseks kõigile: püsikliendina saate ka ‘kogu kaup -25% nädalalõppudel’ end kliendina registreerides tavalised kliendihinnad, mitte kõigelt -25%.

Seesama kõigelt ei kehti jälle kinkekaardi ostmise puhul. Minu jaoks arusaamatu – see nagu polekski kaup, mida nad müüvad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seesama kõigelt ei kehti jälle kinkekaardi ostmise puhul. Minu jaoks arusaamatu – see nagu polekski kaup, mida nad müüvad?

Ükskõik, kus poes on soodushind siis kõigelt ei kehti kindlastu kunagi kinkakaartidele ja tubakatoodetele. Olenevalt poest on alkohol ka tihti seal erandi all. Pole mitte kui ühtegi poodi siiani näinud, kes pakuks soodustuse ajal kinekaardi ostmist soodsamalt – alati on kinkekaardid täishinnaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ükskõik, kus poes on soodushind siis kõigelt ei kehti kindlastu kunagi kinkakaartidele ja tubakatoodetele. Olenevalt poest on alkohol ka tihti seal erandi all. Pole mitte kui ühtegi poodi siiani näinud, kes pakuks soodustuse ajal kinekaardi ostmist soodsamalt – alati on kinkekaardid täishinnaga.

See, et sina või mina pole näinud ei tähenda, et n.-ö. kirjutamata seadus on täitmiseks, sest “igal pool on nii”. Vastav teatis peab olema kliendile kättesaadav. Muul juhul on tegu tarbija eksitamisega.

Bauhofi lehelt:

“Meistriklubi liikmetele on Bauhofis kõik ostud ja paljud teenused püsivalt soodsamad! Alati soodsamad Meistriklubi hinnad on märgitud kollaste hinnasiltidega.”

Loen välja, et kõik ostud ning pidevalt soodustuses olevad ja eraldi ära märgitud. Palun paranda mind kui valesti saan aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tuleks selle pealegi, et ostan autopesu ja siis ei lähe kohe pesema

peale järjekorra vältimise on see mitte-pesemine kõneks ka sooduspakkumistebpuhul. nt teisipäeviti on pesu poole hinnaga, kui kõik sooduspakkumise kasutajad tahaksid kohe pesta, oleks pesula umbes ja sisuliselt sa ei saakski seda soodsat pakkumistvkasutada. kuna aga ostetud pesu kehtib nädal aega, siis hajub see rahvas ära ja kõigil soovijatel on võimalus poole hinnaga autot pesta.

Ikkagi ei saa loogikast aru. Kui näiteks teisipäeviti oleks juuksuris lõikused poole hinnaga, kas siis peaksid ka seda normaalseks, et maksad ära ja tuled mingi teine päev tagasi, sest muidu ju ei saakski seda pakkumist kasutada ja nii oleks kõikidel soovijatel võimalik juukseid ikkagi poole hinnaga lõigata? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et sina või mina pole näinud ei tähenda, et n.-ö. kirjutamata seadus on täitmiseks, sest “igal pool on nii”. Vastav teatis peab olema kliendile kättesaadav. Muul juhul on tegu tarbija eksitamisega.

Bauhofi lehelt:

“Meistriklubi liikmetele on Bauhofis kõik ostud ja paljud teenused püsivalt soodsamad! Alati soodsamad Meistriklubi hinnad on märgitud kollaste hinnasiltidega.”

Loen välja, et kõik ostud ning pidevalt soodustuses olevad ja eraldi ära märgitud. Palun paranda mind kui valesti saan aru.

Aga seal ei ole ju kusagil kirjas, et kõik kaubad on soodsamad? Nende väide, et kõik ostud ja teenused püsivalt soodsamad on seda ka kliendikaardiga makstes kuna kaupade enda hinnad on väite kohaselt soodsamad (kui konkurentidel).
Hetkel ei tundu olevat ka kampaaniat väitega kogu kaup sooduses, aga olen kindel, et ka seal tingimuste all on see eraldi välja toodud. Ja ma olen kindel, et nii K-rautas, Bauhofis kui mujal on olnud * erandid välja toodud, millele soodushinnad ei kehti.

Aga neil välja toodud tingimustes: 9. Kampaanias ei saa osaleda järgmised tehingud: ettemaks (sh ettemakstud eritellimused), krediidimüük, kinkekaardi müük.
ja järgmises kohas:
• Kinkekaarte saab soetada kõikidest Bauhofi kauplustest. Kinkekaardile ei rakendu ükski allahindlus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loverte poes on mitu korda olnud nii, et nende poolt väljareklaamitud sooduskood ei toimi. Täna hommikulgi oli mul postkastis reklaam:

Aitäh, et oled olnud meiega!
Kingime Sulle tänutäheks 5€ osturaha, mida saad kasutada üle 30€ tellimuse puhul.
Ostukorvis sisesta sooduskood SPECIAL.
Kood kehtib 48h.

Üritasin teha 40-eurost ostu ja enam ei pane üldse imestama, et koodi rakendades tuleb tekst Kupongi kood “SPECIAL” ei ole kehtiv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole, kinkekaart on raha, mitte kaup.

-25% kõigelt, kaasa arvatud kinkekaart, tähendaks seda, et inimesed hakkaksid tegema nii:
1) lähen poodi, ostan 30-eurose kinkekaardi, makstes selle eest 22.50
2) siis lähen uuesti sinna poodi, ostan 10 euro eest kaupa ja uue 30-eurose kinkekaardi, mis maksavad kokku 40 eurot, -25% – 30 eurot, maksan oma vana kinkekaardiga;
3) korda punkti 2) nii kaua, kui tahad.

Või kui tahta midagi kallimat osta, siis:
1) lähen poodi, ostan 30-eurose kinkekaardi, maksan 22.50
2) siis ostan 40-eurose kinkekaardi, maksan 30-eurose kinkekaardiga
3) ostan 53.33 maksva kinkekaardi, maksan 40-eurose kinkekaardiga
4) ostan 71.11 maksva kinkekaardi, maksan 53.33 kinkekaardiga
5) ostan 94.81 maksva kinkekaardi, maksan 71.11 kinkekaardiga
6) ostan 126.41 maksva kinkekaardi, maksan 94.81 kinkekaardiga
nooh, sedasi võiks jätkata, aga juba saab osta 168.56 maksva asja, olles ise maksnud ainult 22.50.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on mõttetu plastikureostus need erinevad poodide kleebiseraamatud. Nüüd on üks, kus laia pihuga antakse väga halva kvaliteediga plastikoomakesi. Lapselapsed vaatasid ja poetasid kuskile kapi alla.

Jah, ma tean, et raamat. Lapselapsed teadsid ka (6 ja 7)

Rimi loomakesed on kummist. Ise vaatasin, et täitsa hea kvaliteediga ja tõetruud. Mul hoopis vanemad nii rõõmsad. Täielik ajupesu ja tõepoolest, reostamine, sest kas peaks need koju klaasi taha panema või visatakse need ikkagi varsti ära?

Aga poe eesmärk ongi ju meelitada lapsi nõudma, et vanemad kogu aeg seal poes käiks ja saaks mingeid vidinaid. Seega on see eriti jälk moodus lastega manipuleerida. Jällegi üks põhjus, miks oma oste mujal sooritada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes Bauhofi hinnasüsteem häirib. Kaupade hinnasildil on suures kirjas hinnad väljas, aga need kehtivad siis, kui esitad kliendikaardi. Kui ei esita, maksad rohkem.
Kliendikaardi mõte võiks olla, et saad sellega hinnaalandust, mitte et muidu maksad rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loverte poes on mitu korda olnud nii, et nende poolt väljareklaamitud sooduskood ei toimi. Täna hommikulgi oli mul postkastis reklaam:

Kingime Sulle tänutäheks 5€ osturaha, mida saad kasutada üle 30€ tellimuse puhul.

Kood kehtib 48h.

Üritasin teha 40-eurost ostu ja enam ei pane üldse imestama, et koodi rakendades tuleb tekst Kupongi kood “SPECIAL” ei ole kehtiv.

Just proovisin, mul toimis küll. Isegi juba soodushinnaga tootelt läks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kood kehtib 48h.

Just proovisin, mul toimis küll. Isegi juba soodushinnaga tootelt läks.

Minul eile ei toiminud, tuli ka teade, et kood ei kehti. Nüüd proovisin ja saab kasutada küll. Ilmselt on keegi neile teada andnud ja koodivõimalus tehti korda.

Ise pean nõmedateks kaup.24 ja 1a.ee reklaame, mis lubavad tasuta transporti. Kui siis ostu tegema hakkad, tuleb välja, et tasuta transport on kas ainult valitud toodetele või vähemalt 75-eurosele ostule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise pean nõmedateks kaup.24 ja 1a.ee reklaame, mis lubavad tasuta transporti.

kas see mitte see nipp ei ole, et tasuta transport on siis, kui ise nende väljastuspunkti järele lähed?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise pean nõmedateks kaup.24 ja 1a.ee reklaame, mis lubavad tasuta transporti.

kas see mitte see nipp ei ole, et tasuta transport on siis, kui ise nende väljastuspunkti järele lähed?

Varem oli vist Shoppa-l selline süsteem, et ka ise järgi minnes pidi kauba väljastamise eest maksma. Nüüd polegi enam võimalust ise järgi minna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Värske kogemus: kingituseks saadud 1-kuu pikkune ajakirjanduse tellimus kestis reaalselt 3 nädalat 🙂

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ebameeldivad sooduspakkumised