Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ebameeldivad sooduspakkumised

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: Ebameeldivad sooduspakkumised

Postitas:
Kägu

Kinos ütleb alati, et pileti saab BabyBackis tasuta magustoidu vastu vahetada. Lugesin siis toidukoha kodukalt:

Tasuta magustoidu saab, kui tellida lisaks ka täishinnaga pearoog (burger, pizza, grill või BBQ roog). Kampaania ei kehti lastemenüü puhul

Tasuta my ass. Kaks korda, kui varasemalt seal söömas olen käinud, olen täielikku jampsi saanud. Esimesel korral tellitud pasta ei kõlvanud süüagi mitte. Pole varem toidu kohta nii öelnud, aga see oli lausa rõve. Teisel korral, teiste pealekäimisel nõustusin siis lõpuks uuesti minema. Ei raatsinud palju kulutada juhuks, kui peab uuesti pettuma ja võtsin Alaska salati lõhega. Mis ma sain: pisike kuivanud lõhenärakas ja hunnik maitsetut rohelist. Elusees ei tõsta sinna rohkem oma jalga.

Lisan veel infot selle “sooduspakkumise” kohta 😉
Ükskord kasutasin siis seda, langesid juhtumisi samale nädalale kinos ja Babyback-is käik.
Magustoitu valima asudes selgus, et selle pakkumisega saab “erimagustoidu”, mitte enda maitse järgi menüüst valida. Menüüs on üks uhkem kui teine, aga kinopiletiga sai pisikese 1-ampsu koogikese kui õigesti mäletan 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Swedi enda tingimuste lehelt. Seega kel on üks neist kaartidest, tasub alati raha sinna kaardile kanda ja (tegelikult ükskõik millise) krediitkaardiga maksta, kuna krediitkaardiga tasudes tuleb punkte tunduvalt rohkem ja kiiremini.

3.9.1 punktides 2.1.1.1, 2.1.2.1 ja 2.1.2.2 nimetatud pangakaartide puhul on punktidekehtivusaeg 2 aastat, v.a esimesel punktide kogumisperioodil, mil punktid kehtivad 2 aastat ja 1 kuu;3.9.2 punktis 2.1.2.3 nimetatud pangakaartide puhul 5 aastat, v.a esimesel punktide kogumisperioodil, mil punktid kehtivad 5 aastat ja 1 kuu.

2.1.2.3 American Express Blue, American Express Gold, American Express Platinum.

Ei saa aru, kust seda kõike loed. Mul ei näita selliseid kaartegi valikus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Swedi enda tingimuste lehelt. Seega kel on üks neist kaartidest, tasub alati raha sinna kaardile kanda ja (tegelikult ükskõik millise) krediitkaardiga maksta, kuna krediitkaardiga tasudes tuleb punkte tunduvalt rohkem ja kiiremini.

3.9.1 punktides 2.1.1.1, 2.1.2.1 ja 2.1.2.2 nimetatud pangakaartide puhul on punktidekehtivusaeg 2 aastat, v.a esimesel punktide kogumisperioodil, mil punktid kehtivad 2 aastat ja 1 kuu;3.9.2 punktis 2.1.2.3 nimetatud pangakaartide puhul 5 aastat, v.a esimesel punktide kogumisperioodil, mil punktid kehtivad 5 aastat ja 1 kuu.

2.1.2.3 American Express Blue, American Express Gold, American Express Platinum.

vat ei tea, kust ta need tingimused välja võlus, sest amexit ei anta juba ammu enam.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vat ei tea, kust ta need tingimused välja võlus, sest amexit ei anta juba ammu enam.

Swedbank – igapäevapangandus – preemiapunktid – keri lehekülje alla seal OLULINE TEADA – tingimused

Kuskohast teie siis otsite? See ainus loogiline koht ju kuskohast vaadata, või ei?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oi, kuidas ma nõustun! Õudne koht! Sain kunagi jubeda teeninduse osaliseks ja ei tõstnud sinna enam jalgsgi. Siis nüüd aastaid hiljem kolisin ühe nende restorani lähedale. Käisin korra, toit oli halb, aga süüa kõlbas, teenindus üliaeglane. Teine kord läksin veel, kuna seal hea mängunurk. Olin lapsega kahekesti ja me kumbki pole toiduga pirtsutajad, aga lapse pasta ja minu seesama lõhe salat ei kõlvanud konkreetselt süüa ja ilmselt olid ka roidkunud, kuna mu laps samal ööl oksendas korduvalt… ta pole ei varem ega hiljem oma elus oksendanud…Jube koht!

Kinos ütleb alati, et pileti saab BabyBackis tasuta magustoidu vastu vahetada. Lugesin siis toidukoha kodukalt:

Tasuta magustoidu saab, kui tellida lisaks ka täishinnaga pearoog (burger, pizza, grill või BBQ roog). Kampaania ei kehti lastemenüü puhul

Tasuta my ass. Kaks korda, kui varasemalt seal söömas olen käinud, olen täielikku jampsi saanud. Esimesel korral tellitud pasta ei kõlvanud süüagi mitte. Pole varem toidu kohta nii öelnud, aga see oli lausa rõve. Teisel korral, teiste pealekäimisel nõustusin siis lõpuks uuesti minema. Ei raatsinud palju kulutada juhuks, kui peab uuesti pettuma ja võtsin Alaska salati lõhega. Mis ma sain: pisike kuivanud lõhenärakas ja hunnik maitsetut rohelist. Elusees ei tõsta sinna rohkem oma jalga.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ebameeldivad sooduspakkumised