Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebaõnnestunud IUId

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Ebaõnnestunud IUId

Postitas:

Tere!

Kas kellelgi on edulugusid IUIga rasestumiseks kui IVF ei ole otseselt näidustatud ja ma väga ei kipu ka IVF-le.

Olen teinud mitu IUId. Ühega sain keemilise raseduse, kuid see oli ka kõik. Ravimitest on letrosool.

Igakordne pettumus on nii suur, enamasti tekib vähemalt 2 folliklit ja ma ei saa aru, miks rasedust ei teki. Doonor on iga kord olnud erinev, seega põhjus on ilmselt minus. Vanus on 35. Üks laps on olemas. On kellelgi edulugusid?

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 12:03; 30.03 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kaks korda IUI-d teinud ja mõlemad katsed ebaõnnestusid. Kuna mina ja mees terveteks tunnistatud ja vanust ka väga palju mul ei ole (olen 25), siis sai pikalt kaalutud, et kas proovida mõned korrad veel või liikuda edasi IVF-iga. Läksime edasi IVF-iga ja esimene katse õnnestus kohe, ei kahetse üldse, et seda teed sai mindud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vahetada arsti, IUI 35aastaselt ei pruugi tulemust anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 10:23; 01.06 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka neli ebaõnnestunud IUI-d selja taga. Samuti ravimitest letrosool. Hetkel sai viies ka tehtud ja nädala pärast peaks selguma, kas seekord õnnestus või ei. Olen samuti iga kord erinevaid doonoreid kasutanud. Vanus 30a.

Loodan väga, sest parema meelega saaks lapse ikka IUI-ga – on kuidagi loomulikum ja kehale ka oluliselt kergem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te doonoreid kasutate, kui olete terveks tunnistatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Miks te doonoreid kasutate, kui olete terveks tunnistatud?

Ega munarakudoonorit ei kasutata, seda ei saagi IUI puhul kasutada.

Ju siis on vajadus, ega seda keegi niisama ei kasuta. Nt mehe oma pole piisavalt hea või mees liiga vana või mehe suguvõsas mõni kole haigus, mille edasikandumist kardetakse või mehel endal mõni kole haigus või võtab mingeid ravimeid või polegi meest. Võimalusi on lõputuid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 12:03; 30.03 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina olin IUI teemas – minul õnnestus esimese korraga ja täna 12+2 ning KV uuring tehtud ja beebiga kõik ideaalses korras! 🙂 Nii et see on võimalik. Minu arst oli Kai Haldre ja ilma temata oleksin 100% mööda pannud oma ovulatsiooni aja – tema ultraheliga vaatas ja ennustas täpselt õigesti ning tema juhtnööre järgides saingi kohe oma triibud kätte. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina olin IUI teemas – minul õnnestus esimese korraga ja täna 12+2 ning KV uuring tehtud ja beebiga kõik ideaalses korras! ???? Nii et see on võimalik. Minu arst oli Kai Haldre ja ilma temata oleksin 100% mööda pannud oma ovulatsiooni aja – tema ultraheliga vaatas ja ennustas täpselt õigesti ning tema juhtnööre järgides saingi kohe oma triibud kätte. ????

väga äge! Ma ise ei läbi küll IUI-d, aga tean, et IUI-l on nö. “timed intercourse”, siis kuidas sinu skeemis see oli? Kas tegid ovitrelle ja/või millal oli sul nö iui protseduur pärast seda süsti?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 14:16; 21.04 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina olin IUI teemas – minul õnnestus esimese korraga ja täna 12+2 ning KV uuring tehtud ja beebiga kõik ideaalses korras! ???? Nii et see on võimalik. Minu arst oli Kai Haldre ja ilma temata oleksin 100% mööda pannud oma ovulatsiooni aja – tema ultraheliga vaatas ja ennustas täpselt õigesti ning tema juhtnööre järgides saingi kohe oma triibud kätte. ????

väga äge! Ma ise ei läbi küll IUI-d, aga tean, et IUI-l on nö. “timed intercourse”, siis kuidas sinu skeemis see oli? Kas tegid ovitrelle ja/või millal oli sul nö iui protseduur pärast seda süsti?

Minul olid tsükli algus 21.jaanuaril, käisin arsti vastuvõtul 2.veebruaril (arvasin, et siis umbes hakkaski ovulatsioon tulema), aga siis ultraheli pildist vaadati folliikli suuruse ja emaka limaskesta järgi, et ovulatsioon on umbes 8.veebruaril, sinna pandigi mulle ka kohe IUI. 6.veebruari õhtul, ca 36 tundi enne protseduuri tegin kõhtu Ovitrelle süsti. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid tsükli algus 21.jaanuaril, käisin arsti vastuvõtul 2.veebruaril (arvasin, et siis umbes hakkaski ovulatsioon tulema), aga siis ultraheli pildist vaadati folliikli suuruse ja emaka limaskesta järgi, et ovulatsioon on umbes 8.veebruaril, sinna pandigi mulle ka kohe IUI. 6.veebruari õhtul, ca 36 tundi enne protseduuri tegin kõhtu Ovitrelle süsti. ????

olgu, ehk tegid süsti ja 36 h sellest süstist toimus IUI ehk siis võiks toimuda vahekord. Olgu! Usaldan seekord seda infot, eelmine kord tundus nii hirmus ootamine see 36 h, et äkki ikkagi toimub enne ära vms. 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 14:16; 21.04 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õnnestus rasestude teisel katsel IUI-d tehes.

Siiamaani on natukene uskumatu see kõik. Miks mul varasemalt rasedust ilmselt ei tekkinud oligi see, et ovulatsiooni ei toimunud. Ovitrelle süsti tegin endale 24.aprill, 26 oli IUI protseduur ja 6.mai sain esimese hästi heleda teise triibukese. Tänaseks on täitsa rammusaks see teine kosunud juba!

Sümtomeid see tsükkel ei olnud mitte midagi. Alati muidu rinnad hellad ja tundlikud olnud, nüüd ei ole seda nt üldse. Paar päeva ka põis tundlik olnud ja pean vetsus käima rohkem aga see ka alles nüüd tekkinud.

Ravimitest oli mul peal kilpnäärmele L-thyroxin, metfogamma 3 korda päevas, letrozole ehk femera ja süstiks siis Ovitrelle. Pärast IUI-d duphaston ka.

Mannatera

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õnnestus rasestude teisel katsel IUI-d tehes.

Siiamaani on natukene uskumatu see kõik. Miks mul varasemalt rasedust ilmselt ei tekkinud oligi see, et ovulatsiooni ei toimunud. Ovitrelle süsti tegin endale 24.aprill, 26 oli IUI protseduur ja 6.mai sain esimese hästi heleda teise triibukese. Tänaseks on täitsa rammusaks see teine kosunud juba!

Sümtomeid see tsükkel ei olnud mitte midagi. Alati muidu rinnad hellad ja tundlikud olnud, nüüd ei ole seda nt üldse. Paar päeva ka põis tundlik olnud ja pean vetsus käima rohkem aga see ka alles nüüd tekkinud.

Ravimitest oli mul peal kilpnäärmele L-thyroxin, metfogamma 3 korda päevas, letrozole ehk femera ja süstiks siis Ovitrelle. Pärast IUI-d duphaston ka.

Mannatera

Mäletan Sind teisest IUI teemast, kus mind õnnitlesid (seal olin küll Kägu) – mul on nii-nii hea meel, palju õnne! 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil õnnestus rasestude teisel katsel IUI-d tehes.

Siiamaani on natukene uskumatu see kõik. Miks mul varasemalt rasedust ilmselt ei tekkinud oligi see, et ovulatsiooni ei toimunud. Ovitrelle süsti tegin endale 24.aprill, 26 oli IUI protseduur ja 6.mai sain esimese hästi heleda teise triibukese. Tänaseks on täitsa rammusaks see teine kosunud juba!

Sümtomeid see tsükkel ei olnud mitte midagi. Alati muidu rinnad hellad ja tundlikud olnud, nüüd ei ole seda nt üldse. Paar päeva ka põis tundlik olnud ja pean vetsus käima rohkem aga see ka alles nüüd tekkinud.

Ravimitest oli mul peal kilpnäärmele L-thyroxin, metfogamma 3 korda päevas, letrozole ehk femera ja süstiks siis Ovitrelle. Pärast IUI-d duphaston ka.

Mannatera

Mäletan Sind teisest IUI teemast, kus mind õnnitlesid (seal olin küll Kägu) – mul on nii-nii hea meel, palju õnne! ????

Jaa! Ma olen nii tänulik, et tookord oma edulugu jagasid. No nii oli seda vaja, et jätkuks vaimselt jõudu ikka edasi pürgida. Aitäh Sulle selle eest!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IUIga on väga väike tõenäosus õnnestuda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 10:23; 01.06 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IUI õnnestumine ilmselt sõltub vanusest ka. Pärast 35 pole vist väga mõtet katsetada. Aga no arstid ikka proovivad, et nö “anda võimalus”.

Mina alustasin 38-selt, tegin 4 IUId, ei õnnestunud. Õnnestunud pole veel muidugi ka IVF. Teadaolevalt siiski muid probleeme pole peale selle, et pole meest.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samuti teine IUI õnnestus. Esimene oli täielik 0, aga teine IUI on viinud kauaoodatud tulemuseni.

Olenevalt probleemidest ei tasu muidugi maksimaalselt proovida IUIsid teha, vaid nähes, et see ei toimi peale 2-3 korda, liikuda edasi ikka IVFi juurde, kuid mõned katsed võib ju enne IVF ikka teha seda. See ikka kordades leebem variant kui IVF. Minul oli lisaks ka ravimite vaba IUI, tehes selle kõik veel eriti kergeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebaõnnestunud IUId