Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebaregulaarne tsükkel – Duphaston

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ebaregulaarne tsükkel – Duphaston

Postitas:

Tere. Kuna minu tsükkel oli ebakorrapärane ning pikk, siis selle raviks kirjutas arst mulle Duphastoni välja. Kindlasti on ka kellelgi teie seast sarnast olukorda olnud.
Sain auunuse kolmeks tsükliks, olen esimesed 10tbl ära võtnud. Ja nagu ma arsti jutust aru sain, siis peaks peale tablettide lõppu päevad algama. Kui kaua nüüd aega peaks minema, et päevad algaks ? Viimase tableti võtsin neli päeva tagasi. Eile ja üleeile oli vägaväga õrn ja väike määrimine, aga see sai eilsega otsa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 09:09; 23.07 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid 4 päeva peale lõpetamist, olen lugenud ka teiste kogemusi ja mõnel hakkas kohe ja mõnel nädal hiljem. ega ühe korraga ei pruugi veel kõik paika minna. Eks see 3 tsüklit ravi ongi seetõttu, et tulemust ja korrapärasust võib peale 3 tsüklit loota.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jee. Aitäh vastamast. Tahtsingi kinnitust, et peabki nii olema. Pakendi infolehelt ma ei leidnud midagi konkreetset ja ei mäletagi, kas arst midagi mainis. Alati on tore teiste kogemusi kuulda ☺

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 09:09; 23.07 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid “päevad”(määris) alles 14 päeva hiljem,emaka limaskest oli niii niii õhuke,et see hoidis päevi tulemast. Aga olen kuulnud,et norm on kuni nädal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ka mina sain seda.
Mul oli 2-4 päeva kui hakkas.
Tegi tsükli korda küll, aga kuna mul ov-ni ka vist ei toimunud, siis sellest vähe abi kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka kunagi võtsin pool aastat. Kahjuks enam ei mäleta, millal päevad hakkasid, ilmselt kuskil 3-4 päeva peale lõpetamist. Minu meelest pakendiinfos on ka aeg kirjas. Peale poolt aastat pidin vaatama, kas päevad tulevad ise, ilma Duphastoni abita. Ei tulnud… Arvasin, et tsüklihäire on tagasi… Nüüd magab see 6-aastane “tsüklihäire” mõnusasti oma voodis kaisukutsu kaisus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnnestus esimesel kuul siis rasedaks jääda. 🙂 Öeldi küll, mitme päeva pärast peale ravi peaksid päevad algama, aga enam ei mäleta, oli see kolm või viis päeva või hoopis nädal. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebaregulaarne tsükkel – Duphaston

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.