Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebaselge tervislik seisund ja rasedustest positiivne

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Ebaselge tervislik seisund ja rasedustest positiivne

Tere

Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Mehe algatusel kusjuures. Kindlasti saame beebi:)

Kuid mure järgmine. Mul on üle poole aasta otsitud kõhu/seljavalu põhjusi, tehtud erinevaid uuringuid ja kompuuter, süstitud kontrastainet. Ilmselt võib see ka sündivale beebile ohtlik olla. Või kas rasedus võib mulle ohtlik olla. Ma ei tea ju senini, mis mu kehas toimub. MRI kõhupiirkonnas oli samas korras.

Otsin vist pigem kaasarääkijaid-mõtlejaid ja tuge. Ilmselt viskab keha loote välja, kui midagi päris valesti on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:58; 29.01 08:41; 29.01 08:44; 29.01 08:46; 29.01 20:38; 03.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Küljevalud tihti psühholoogilise põhjusega nn närviimpulsid. Tõenäoliselt kaovad need varsti kuna Sul on nyyd uus ilus. probleem 🙂 beebiootus!

Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Kindlasti saame beebi:)

Kuid mure järgmine. Mul on üle poole aasta otsitud küljevalude põhjusi, tehtud erinevaid uuringuid ja kompuuter, süstitud kontrastainet. Praegu mõtlen, et kas see võib ka sündivale beebile ohtlik olla. Või kas rasedus võib mulle ohtlik olla. Ma ei tea ju senini, mis mu kehas toimub. MRI kõhupiirkonnas oli samas korras.

Otsin vist pigem kaasarääkijaid-mõtlejaid ja tuge. Ilmselt viskab keha loote välja, kui midagi päris valesti on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Närvivaluga see valu ei klapi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:58; 29.01 08:41; 29.01 08:44; 29.01 08:46; 29.01 20:38; 03.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi rasedus katkeda, kui emal midagi halvasti on, küll aga võivad rasedusega kaasnevad muutused su kehas toimuvaid protsesse kiirendada ja seisundit halvendada.
Kas selga on uuritud? Vahel võivad hoopis seljahädad külje- ja kõhuvalusid anda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Kindlasti saame beebi:)

Mees teab ka, et vahekord oli teadlikult kaitsmata?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 11:47; 29.01 18:02; 30.01 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid mure järgmine. Mul on üle poole aasta otsitud küljevalude põhjusi, tehtud erinevaid uuringuid ja kompuuter, süstitud kontrastainet. Praegu mõtlen, et kas see võib ka sündivale beebile ohtlik olla. Või kas rasedus võib mulle ohtlik olla. Ma ei tea ju senini, mis mu kehas toimub. MRI kõhupiirkonnas oli samas korras.

Kui sa küsid, kas uuringud võivad halvasti mõjuda, siis need tehti ju varem kui 2ndl tagasi, seega enne viljastumist, seega ei mõju. Nüüd rasedana ei saaks muidugi enam kõhukoopa mri või röntgenit ja muud teha.
Kuivõrd su valu on rasedusele (või rasedus sinule) ohtlik, sõltub ikka sellest, mis seda põhjustab. Kui ema tervis on vilets, siis rasedus ei pruugi katkeda, aga ema tervis võib lisakoormusega halveneda päris tõsiselt. Rasestumine polnud kõige targem tegu, aga mis seda enam öelda, kui juba olemas on. Loodame siis, et pole sul tegelikult midagi tõsist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 10:27; 30.01 14:20; 03.02 14:16;
To report this post you need to login first.

🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:58; 29.01 08:41; 29.01 08:44; 29.01 08:46; 29.01 20:38; 03.02 09:48;
To report this post you need to login first.

Hetkel on tõesti valud suurenenud. Selg valutab päris tugevalt viimased kolm päeva ja avastasin lisaks ka suurenenud lümfisõlmed paremal pool all.

Naistearst ja uh on tuleval nädalal. Eks siis saab vast veidi selgust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:58; 29.01 08:41; 29.01 08:44; 29.01 08:46; 29.01 20:38; 03.02 09:48;
To report this post you need to login first.

Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Kindlasti saame beebi:)

Mees teab ka, et vahekord oli teadlikult kaitsmata?

Jah, kullake! Saan aru, et raske uskuda, kuid meil on juhtumisi mehega armastus ja oleme beebi üle ülepeakaela õnnelikud ????

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:58; 29.01 08:41; 29.01 08:44; 29.01 08:46; 29.01 20:38; 03.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Kindlasti saame beebi:)

Mees teab ka, et vahekord oli teadlikult kaitsmata?

Jah, kullake! Saan aru, et raske uskuda, kuid meil on juhtumisi mehega armastus ja oleme beebi üle ülepeakaela õnnelikud ????

Sa oled oma postitust hiljem muutnud. Algne oli “Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Kindlasti saame beebi:)”
Ei ole raske uskuda. Uisapäisa ja hetkeemotsiooni ajendil tehtud lapsi on piisavalt.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 11:47; 29.01 18:02; 30.01 13:13;
To report this post you need to login first.

Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Kindlasti saame beebi:)

Mees teab ka, et vahekord oli teadlikult kaitsmata?

Jah, kullake! Saan aru, et raske uskuda, kuid meil on juhtumisi mehega armastus ja oleme beebi üle ülepeakaela õnnelikud ????

Sa oled oma postitust hiljem muutnud. Algne oli “Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Kindlasti saame beebi:)”

Ei ole raske uskuda. Uisapäisa ja hetkeemotsiooni ajendil tehtud lapsi on piisavalt.

Muutsin teadlikult, et enam nii teemasse mittesobivaid kommentaare ei tuleks. Mul pole ühtegi planeerimata last ja olen vanakooli naine, kus peab õigeks, et ettepaneku lapse saamiseks teeb mees. Samamoodi nagu abielu ettepaneku. Ma ei vihja, ei võta teemakski. Eks seepärast ehk pisut ennatlikult haavusingi. Tervise seisukohalt polnud sel Sinu küsimusel ju mingitki väärtust.

Mehe idee, et ärme seekord kasuta. On jutuks ka varem olnud, et ehk peaks viimase pesamuna tegema 🙂

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:58; 29.01 08:41; 29.01 08:44; 29.01 08:46; 29.01 20:38; 03.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe idee, et ärme seekord kasuta. On jutuks ka varem olnud, et ehk peaks viimase pesamuna tegema ????

Kui see pesamuna tuleb sinu tervise hinnaga, siis ei ole tast rõõmu ei sinul ega mehel.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Kindlasti saame beebi:)

Mees teab ka, et vahekord oli teadlikult kaitsmata?

Jah, kullake! Saan aru, et raske uskuda, kuid meil on juhtumisi mehega armastus ja oleme beebi üle ülepeakaela õnnelikud ????

Sa oled oma postitust hiljem muutnud. Algne oli “Just sain üllatusetriibud ühest teadlikult kaitsmata vahekorrast. Kindlasti saame beebi:)”

Ei ole raske uskuda. Uisapäisa ja hetkeemotsiooni ajendil tehtud lapsi on piisavalt.

Muutsin teadlikult, et enam nii teemasse mittesobivaid kommentaare ei tuleks. Mul pole ühtegi planeerimata last ja olen vanakooli naine, kus peab õigeks, et ettepaneku lapse saamiseks teeb mees. Samamoodi nagu abielu ettepaneku. Ma ei vihja, ei võta teemakski. Eks seepärast ehk pisut ennatlikult haavusingi. Tervise seisukohalt polnud sel Sinu küsimusel ju mingitki väärtust.

Mehe idee, et ärme seekord kasuta. On jutuks ka varem olnud, et ehk peaks viimase pesamuna tegema ????

Ei vihja ega võta teemakski, aga sünnitad nii palju lapsi, kui mees tahab? Enne hetkeajendil tegutsemist oleks võinud tervist kontrollida. Loodan, et läheb hästi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 11:47; 29.01 18:02; 30.01 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks võinud vastu vihjata, et las ma enne teen oma tervise korda… aga see vist pole vanakooli naise stiil.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 10:27; 30.01 14:20; 03.02 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki jätaks norimise kusalegi mujale alafoorumisse?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selg juba praegu valutab, mõtle, mis veel siis saab, kui kõht suureks läheb. Rasedana ei saa ju paljusid valuvaigisteid ka võtta, mingit üsna mõttetut paratsetamoooli vist ainult saigi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd rasedana ei saaks muidugi enam kõhukoopa mri

Ära jaga valeinfot! Just MRI on see, mida teha võib, röntgenkiirgus pole soovitav, kuid vajadusel võib sedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks ma tunnen vastustes nii palju sapisust? Tervis on kontrollitud läbi ja lõhki ja kõik on olnud korras. Onkoloog, hematoloog, sisehaiguste arst, naistearst, tehtud mõõganeelamine ja kolonoskoopia, 3 lehekülge vereteste, kompuuter ja MRI.

Kui arstid ütlevad, et on korras, siis otsustasin ka elada nii, et kõik on korras. Ometi usun, et kuulata tuleb oma keha ja midagi on seal valesti. Aga seda arvan ainult mina, sest mina tunnen, milline valu see on 🙂

Lisaks polnud siin tegemist lapsetegemise maratoniga. Vaid ühe kaitsmata seksiga, mille tõenäosus rasedaks jääda 30+ vanuses ja ühe munajuhaga, ühe vahekorraga, oli väiksem kui tervel 20 aastasel antibeebipille süües.

Kirjutasin siia üle aastate, et pigem mingit naiselikku tuge ja elutervet argumenteerimist leida, vb motteidki, kuhu edasi pöörduda. Ühesõnaga positiivsust. Kuid paraku läks vastupidi. Kurb. Mul on hea meel, et ma ise olen elurõõmus olenemata valudest ja püüan oma suu avada vaid siis, kui mul midagi head öelda on 🙂

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:58; 29.01 08:41; 29.01 08:44; 29.01 08:46; 29.01 20:38; 03.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ma tunnen vastustes nii palju sapisust? Tervis on kontrollitud läbi ja lõhki ja kõik on olnud korras. Onkoloog, hematoloog, sisehaiguste arst, naistearst, tehtud mõõganeelamine ja kolonoskoopia, 3 lehekülge vereteste, kompuuter ja MRI.

Kui arstid ütlevad, et on korras, siis otsustasin ka elada nii, et kõik on korras. Ometi usun, et kuulata tuleb oma keha ja midagi on seal valesti. Aga seda arvan ainult mina, sest mina tunnen, milline valu see on ????

Lisaks polnud siin tegemist lapsetegemise maratoniga. Vaid ühe kaitsmata seksiga, mille tõenäosus rasedaks jääda 30+ vanuses ja ühe munajuhaga, ühe vahekorraga, oli väiksem kui tervel 20 aastasel antibeebipille süües.

Kirjutasin siia üle aastate, et pigem mingit naiselikku tuge ja elutervet argumenteerimist leida, vb motteidki, kuhu edasi pöörduda. Ühesõnaga positiivsust. Kuid paraku läks vastupidi. Kurb. Mul on hea meel, et ma ise olen elurõõmus olenemata valudest ja püüan oma suu avada vaid siis, kui mul midagi head öelda on ????

Inimene, sa teed avalikku foorumisse teema ja siis oled pahane, et ei olegi kõik sulle kaasa kiitmas?! Või mis vastuseid sa siit üldse ootasid, kui ise kirjutad: “Või kas rasedus võib mulle ohtlik olla. Ma ei tea ju senini, mis mu kehas toimub.”?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et selle rasedusega ei kannata sinu tervis ja ka laps on terve.
Aga teemaalgatus jättis pigem vastutustundetu ja ema ning lapse tervisele potentsiaalselt ohtliku olukorra ignoreerimisena.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 10:27; 30.01 14:20; 03.02 14:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebaselge tervislik seisund ja rasedustest positiivne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.