Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebatavalised varajased rasedus-sümptomid/tunnused

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ebatavalised varajased rasedus-sümptomid/tunnused

Postitas:

Hei-Hei!

Üsna tuntud sümptomid on väsimus, lõhnataju, iiveldus, nahamuutused, rindade valikkus, kõhukinnisus, loomulikult päevade ära jäämine jne.

Aga mind huvitavad teie ebatavalised tunnused, mida võib-olla kohe ei osanudki rasedusetunnuseks pidada, aga tagant järgi rasedusest teada saades mõtlesid, et see võiski rasedusest põhjustatud olla. Eriti juhtudel, kus samad sümptomid kordusid ka järgmiste rasedustega.

Mis mind ajendas küsimust esitama on see, et mul täna keskmiselt DPO9 (täpne OV päev võis jääda 3 päeva vahemikku). Keskmise järgi DPO5 määris hästi korraks heleroosa-beezikalt (korra nägin pesukaitsmel täpikest ja rohkem ei määrinud üldse). Alates DPO 8 ehk eilsest on mul kõrvades selline lukus olemise tunne. Päris lukus nad ei ole, aga selline naljakas tunne on kõrvades. Oma suurtes lootustes ka veidikene guugeldasin, aga selle teema kohta vähe materjali ja igal pool kirjas, et see PIGEM raseduse teise poole/III trimestri teema.

Kas keegi on tundnud mingit sedalaadi kõrvade lukus olemise vms tunnet ka väga raseduse alguses? Üldse ei väida, et see kindlasti ongi rasedusesümptom, vaid pigem uuringi selle võimalikkust läbi teiste kogemuste. 😀 Eks hiljemalt uuel nädalal saan öelda, kas mu oma leiutatud sümptomid ka raseduse mulle tõid 😀

Milliseid absurdseid ja ebatavalisi tunnuseid oskate veel välja tuua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 16:43; 01.04 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole just otseselt tunnus, aga kuna ma kannan igapäevaselt Fitbiti, siis ajapikku panin tähele, et mul hakkas alati ovulatsiooni paiku puhkeoleku pulss tõusma ja siis paar päeva enne päevade algust langema. Kui rasedaks jäin, siis seda langust ei tulnud.

Ja teine asi oli see, et kõhus oli selline nõelaga torkimise tunne, mida ma polnud ka kunagi varem tundnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen ära vist pesastumise. Igatahes selline torkiv tunne ühes kindlas kohas ja siis triibud alati platsis ka olnud ( 6x) kahjuks mitte edukalt.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reielihased jäid valusaks paar päeva enne ära jäänud päevi. See pidi olema vereringe muutusest alakõhus ja jalgu ühendavates suurtes veresoontes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mins hakkasin hingeldama. Ma polnud enne sellest sümptomist kuulnud, aga ämmaemand ütles, et see tavaline, kuna vereringe muutun jne

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis peale pesastumist sissehingamisraskus lausa kaheks-kolmeks nädakaks. Olin isegi emos, kuna nii raske oli hingata ja minesrasin korduvalt. Emos selgus, et trombi näitajad d-dimeerid olid üle 800. Tehti kiiritusega kompuuter, sest ma ei teadnud rasedusest ja pärast öeldi, et tehke mõne päeva pärast rasedustest, midagi oli näha olnud. Pandi ja digilukku, et võimalik rasedus.
Päevad pidid alles 6 päeva pärast algama, no ja ei alanud. Pärast ämmakas ütles, et hingamisraskus ja d-dimeeride märgatav tõus on üks raseduse sümptomeid. Hingamisraskus võib olla verevarustuse häirest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis kintsudele lööve ja siuke haigeks jäämise tunne oli. Üle keha nahk hakkas sügelema. Kõht läks ka korrast ära umbes DPO6-7 paiku. Tekkisid gaasid ja kõht oli lahti. Sinna lisaks veel muidugi ka kõik PMS sümptomid – valusad rinnad, tujukus, krambid alakõhus, akne… Positiivse rasedustesti sain DPO10 ja teadsin juba 3-4  päeva ette, et ega sealt muud kui positiivset tulla ei saa 😀 .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt teadmiseks – mul algasid päevad. Seega kõrvade kumisemise/lukus olemise tunne mulle triipe siiski ei toonud ja paraku seda ebatavaliseks varajaseks rasedussümptomiks lugeda ei saa  🙁

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 16:43; 01.04 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel- metallimaitse suus, selline pidev väga ebameeldiv kõrvalmaitse. See oli üsna varakult ja kestis praktiliselt terve raseduse I trimestri, lutsutasin hapusid karamelle või ingverikaramelle, need aitasid natuke ka iivelduse vastu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka just olnud rasestumisest mõned päevad möödas idee poolest ning mäletan, et trenni minnes oli nii kehva enesetunne, isegi trennikaaslane ütles, et näed jumala halb välja. Järgmise nädala lõpul sain positiivse rasedustesti. Muud ei osanud midagi seostada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ebatavalised varajased rasedus-sümptomid/tunnused