Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ebay abi oleks vaja

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ebay abi oleks vaja

Postitas:
Kägu

Müün seal mingeid asju ja elu on ilus.
AGA nüüd juhtus selline asi, et järsku Itaaliast võitis üks inimene kaks suht lähestikku oksjonit ja saatis kirja:

Ciao.
Ho acquistato due oggetti.
Per favore modifica l’importo della spedizione, facendomi pagare una sola combinata.
Poi effettuo il pagamento.
Grazie.

Aga kuidas ma saan ebays juba müüdud asjade kogust muuta? Ma saan aru et ta soovib kahte asja ühes pakis, mõistlik muidugi ka, aga kuidas seda seal tegelikult vormistada?
Grazie.

Ebay klienditugi täna muidugi ei tööta.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tal  tasutud ja kahe erineva eest postikulu tasutud?

Ma ei tea, kas müüjal on nii kohustus tegelikult saata (kui läheb kaduma või “kaduma” siis kaks korraga). Samas ostajana võidetud toote all (ehk vaid maksmata) on võimalik vist valida, et nõua kahe saadetise eest kulu kokku vmt müüjalt.

Samas olen ostnud kunagi hiinast ebay kaudu erinevaid jubinaid (a la patsikummid) erinevate ostudena nö aga müüja on lihtsalt ise omavoliliselt kõik üheks pakendanud. Iga toote juurde siis lihtsalt pandud üks ja sama tracking.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.ebay.com/help/selling/shipping-items/shipping-rates/offering-combined-shipping?id=4169 Siit ehk leiad abi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal  tasutud ja kahe erineva eest postikulu tasutud?

Ei ole tasutud, ta ju kirjutab ka, et alles siis teen makse kui ma midagi ära muudan.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal tasutud ja kahe erineva eest postikulu tasutud?

Ei ole tasutud, ta ju kirjutab ka, et alles siis teen makse kui ma midagi ära muudan.

Paku talle, et viid ise kohale. Saab veel odavamalt. Või las tuleb sulle koju järgi kaubale.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Paku talle, et viid ise kohale. Saab veel odavamalt.

Ma ei usu. >Pealegi ma müün omavalmistatud pomme, Hand made in Estonia ja ei tahaks/julgeks sellega koos kuskil autos loksuda.
Plahvatab veel vms.
Aga kui aadressi annad, võin sulle muidugi personaalselt kohale tuua. No problemo. Tundub vähemalt, et sa oled tõsine huviline.

Siit ehk leiad abi.

Kahjuks ei leia (või ise rumal), sest sealt ju selgub, et ostja ISE peab midagi tegema.
If a buyer is purchasing multiple items from you, and they haven’t already benefited from a shipping discount, they can select Request total from seller in their shopping cart.
Vaatasin, ta ei oleks nagu ise mitte midagi requestinud.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paku talle, et viid ise kohale. Saab veel odavamalt.

Ma ei usu. >Pealegi ma müün omavalmistatud pomme, Hand made in Estonia ja ei tahaks/julgeks sellega koos kuskil autos loksuda.

Plahvatab veel vms.

Aga kui aadressi annad, võin sulle muidugi personaalselt kohale tuua. No problemo. Tundub vähemalt, et sa oled tõsine huviline.

Siit ehk leiad abi.

Kahjuks ei leia (või ise rumal), sest sealt ju selgub, et ostja ISE peab midagi tegema.

If a buyer is purchasing multiple items from you, and they haven’t already benefited from a shipping discount, they can select Request total from seller in their shopping cart.

Vaatasin, ta ei oleks nagu ise mitte midagi requestinud.

Ahah, pomminaljamees/naine. Eks me näe kauaks sul seda naljasoont jätkub. Võid juba kohvrit pakkima hakata. Varsti koputatakse su uksele.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Varsti koputatakse su uksele.

Sa ei julge ju.
Juba ilmselt korra käisid pükse vahetamas, kohe lähed uuesti. Mis koputajat sust on, tola?

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ostja peabki küsima enne maksmist saatmist ühe pakina, kui on makstud, siis enam muuta ei saa lihtsalt. St määra uue saatmiskulu, mis on piisav kahe asja saatmiseks.

+3
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ebay abi oleks vaja