Esileht Ajaviite- ja muud jutud eBay paki tagastamine, aidake!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: eBay paki tagastamine, aidake!

Postitas:
Kägu

Tellisin toote, mis oli kuulutuses märgitud UUS. Avasin paki ja seal no nii nii kasutatud seade (olgu öeldud, et tegemist oli tegelikult oksjoni võiduga, mitte tavapärase tellimisega). Vestlesin müüjaga, vaidles vastu ja tegin protesti. Nüüd kirjutas, et tahab oma mainet hoida ja seepärast nõustub paki tagasi võtma. Praegu tekst “Hold tight for your return postage label” – mis edasi? Kes maksab postikulu kui kaup maksis ca €27.00 + postikulu €9? Ma olen algaja ja küsin….Kas ta on vormistanud mulle juba selle nö “label”i ja kust ma seda näen või välja prindin? Ei leia kuskilt. Või kuidas ma peaksin edasi tegutsema? Raha muidugi pole veel tagasi laekunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise ikka maksad postikulu

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna asume nii kaugel ja postikulu on nii suur osa toote väärtusest, siis mina olen sobimatu kauba lihtsalt jätnud endale ja üritanud maha müüa või leppida. Midagi ei ole teha, pole mõtet protsessida ja saata edasi-tagasi. Liigne protsessimine viib veel selleni, et siia enam ei tahagi keegi müüa (juba praegu paljud müüjad ei saada). Ebays peab arvestama, et hind ongi odav, kuna suur osa kaubast on kas laojäägid või tootetagastused. Kaup ongi uus, lihtsalt see on klienditagastus ilmselt vms.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui toode ei vasta kirjeldusele, tuleb müüjal maksta kinni mõlemad postikulud. Kuudas seda korraldatakse, ei tea – endal kn vaid üks kogemus ja müüja konkreetselt keeldus tagaai postikulu maksmast (oli suur ese, post 45€) ja lõpuks utiliseerisin, kuna kasutada ei saanud. Avasin ebays toona pretensiooni ja sealt sain abi – valik “not as described” ja sealt edasi, et toode ei olnud uus ja põhjendus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praegu tekst “Hold tight for your return postage label” – mis edasi? Kes maksab postikulu kui kaup maksis ca €27.00 + postikulu €9?

See tähendab, et saadab sulle varsti selle tagastamislipiku, mille paki peale kleebid. Kui ta on paki kätte saanud, teeb sulle refundi. Nõua juba ette ära, et ka saatekulu tagastaks, vastasel korral ähvarda bad reviewga, milleks sul ka õigus kuna valetas toote seisukorra kohta.

+1
-1
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud eBay paki tagastamine, aidake!