Esileht Ajaviite- ja muud jutud ebay – palun teie kogemus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: ebay – palun teie kogemus

Postitas:
Kägu

Tere,
palun rääkige enda kogemustest, kas sealt tasub tellida, kas on olnud korralik asi, kuidas kättetoimetamine käib. Tahaksin sealt käekotti tellida, kuid puudub kogemus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: ebay – palun teie kogemus

Müüja kohta on seal näha, kui palju positiivseid ja kui palju negatiivseid hinnanguid ta saanud on. Vaatadki, kui usaldusväärne su müüja on.
Siis veel vaatad, kas Eestisse ikka saadetakse. On mõni selline, kes Eestisse ei saada.
Kui meie toll tahab paki kättesaamisel ka mingit raha saada, siis on see sinu probleem asi enne seadustest järele uurida, mitte müüja probleem. Mina olen tellinud alla 10¤ maksvaid ja meil lubatud asju, mind pole toll kimbutanud. Enamasti saab 15 päevaga kätte, aga näiteks jõuluperioodil on ka 35 päeva läinud tavapakiga kagu-Aasiast siia.
Kättetoimetamine on alati olnud postipakiga, minu postkasti tuleb paprelipakas, et saabus pakk ja ise pean ära otsima eesti postist. Alati olen ostetud kauba kätte saanud.
Kui on vaja kirju saata müüjale, siis ikka ainult läbi eBay keskkonna. Isegi kui müüja vastab otse mailile ja tahab otse suhelda, ikka pead ainult eBay kaudu suhtlema, siis saad jama puhul eBay klienditoe ässitada müüjale kallale.

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Ostnud sealt 2 käekotti erinevatelt müüjatelt ja väga rahul. Kui kirjas et ei saada Eestisse siis tasub alati küsida, pole veel ükski keeldunud kui sul endal feedback hea, postikulu maksad nagunii ise kinni. Kätte olen saanud ruttu, isegi kagu-Aasiast tuli rutem kui ootasin. Eelistan üldiselt seal enne põhjalikult otsida kui ostan.
Paypal on mugavaim viis maksta seal. Ise eelistan ebay.uk lehelt osta, hinnad on sõbralikumad ja saksa keelega on kah suht kööga, Ameerikast sööb minu ostudelt postikulu või toll kasuteguri ära
Muud ei hakka kordama, eelmine juba vastas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ebay ei ole kaubamaja, vaid nagu perekooli laat, kus erinevad müüjad oma kraami müüvad. Mõnelt saad korraliku, mõnelt mitte. Kättetoimetamine käib nii nagu asja juures kirjas.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud ebay – palun teie kogemus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.