Esileht Koolilaps EBS gümnaasiumiks?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: EBS gümnaasiumiks?

Postitas:

Edetabelis 25 kohal.
Kes käinud, kes käib? Kuidas on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 08:05; 28.07 19:04;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Lõpetasin ise EBS Gümnaasiumi, kuldmedaliga ja riigieksamite punktid 85+ eesti keeles ja 90+ laias matemaatikas. Ei saakski rohkem tänulik olla! Võib-olla kõlab see kui tühine kiidulaul, kuid olen tõesti väga rahul.
Kõik õpetajad on toetavad ja loovad imelise õpikeskkonna, kohtlevad õpilasi kui täiskasvanuid. Muidugi on ka kõik õpetajad väga, väga heal tasemel ning neile meeldib õpetada. Kui õpetajale meeldib õpetada, siis meeldib õpilastele ka õppida.
Õpilased on kokkuhoidvad, klassid on väikesed (15-20 õpilast), mis tagab ka üpriski individuaalse lähenemise. Võimalik on õppida Ettevõtluse klassis, mis on eestikeelne, Euroopa klassis, mis on osaliselt ingliskeelne, Rahvusvahelises klassis, mis on veidi rohkem ingliskeelne.
EBS Gümnaasium on majandussuunitlusega, nagu tuleneb ka nimest Estonian Business School, tuleb läbida mitmeid majandusaineid igal aastal. Õpilasfirmade programm on ka väga soositud, viimastel aastatel on 10+ firmat loodud, mis on väga palju, arvestades, et õpilasi on igas lennus vaid 50. Õpilased saavad nii õpilasfirmade võistlusel kui ka majandusolümpiaadidel ja -võistlustel head kohad.
Tunniplaan vahetub viis korda aastas, perioodõpe, seega on vähem aineid korraga, millele tuleb keskenduda. Esimene tund algab kell 9! Ühtlasi on kool äsja renoveeritud, kott-toolidega puhkealad ja vaiksed õpiruumid ning palju muud.
Õppimahtu võrdleksin pigem eliitkoolide ja RAM-iga, kuid ei ole mittemidagi kontimurdvat, väga hästi õppimiseks tuleb muidugi ka pingutada vastavalt. Vastu võetakse ka nõrgemaid, kellele antakse n-ö uus võimalus (ka mina olin üks neist), kuid kui nõrgem õpilane end kokku ei võta, siis tuleb koolist lahkuda. Puudumisi ei tohi olla kursuse jooksul rohkem kui 10. Alates 11. klassist ei tohi jääda ükski kontrolltöö negatiivseks ning 10. ja 11. klassi lõpus on üleminekueksamid eesti keeles, matemaatikas ja inglise keeles. Need eksamid annavad väga head tagasisidet õpilase tasemest ning valmistavad ette riigieksamiteks. Isiklikust kogemusest tean, et minu sõbrannad, kes teistes Tallinna koolides õppisid ja ei teinud üleminekueksameid, jooksid riigieksamil väga kokku ja said oodatust kordades halvemad tulemused.
Inglise keele tase on koolis ka väga kõrge, peaaegu kõik õpilased sooritasid see aasta CAE eksami, mis pakub kõrgema keeletaseme hindamist kui riigieksam. Ainukese kriitikana tooksingi välja C-võõrkeele puudumise.
Põhikoolis mulle koolis käia ei meeldinud, gümnaasiumis aga nautisin igat koolipäeva. Kindlasti ei ole gümnaasium kerge, kuid õppida on palju lihtsam teha niivõrd imelises keskkonnas!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 01:10; 28.07 17:38; 29.07 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisele: kas seal gümnaasiumi osas on kohustuslik vene keel, mis saab kui laps on õppinud vaid saksa ja inglise keelt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saime valida, kas vene või saksa keel. Ühtlasi kui olid eelnevalt saksa keelt õppinud, siis said ka tegelikult vene keele võtta ja sind õpetati algtasemel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 01:10; 28.07 17:38; 29.07 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see siis nüüd on siin – mingi ise küsin ja ise vastan stiilis reklaamirubriik või? Ametlikult reklaamipinna ostmiseks raha ei jagu või?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellaajad ei klapi ju teemaalgatusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina teemaalgataja, mingit reklaami pole teinud.
lihtsalt uurisin ja küsisin, ebssi sai laps sisse aga valis teise kooli.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 08:05; 28.07 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus siis kell 18:18 kirjutanud inimesele. Mina olen pika teksti autor. Kui sa nüüd vaatad, siis näitab see, et kommenteerinud olen esmakordselt 28.07 kell 00:46 ning siis uuesti umbes 20 minutit hiljem. Vajutasin kogemata esimene kord “saada” nuppu, kuid tekst polnud veel lõpuni kirjutatud, seega kustutasin ja postitasin uuesti. Perekool aga kuvab seda kui mitmekordset postitamist ning külvab segadust! 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 01:10; 28.07 17:38; 29.07 00:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps EBS gümnaasiumiks?