Esileht Väikelaps Ecco vs Superfit

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ecco vs Superfit

Postitas:

Kas keegi oskaks neid saapaid võrrelda. Siiani on poisil (1,5 a) olnud Ecco Light (teise ringi) saapad ja väga head kerged, ja super veekindlad, kuigi miinuskraadidega jäävad natuke külmaks. Olen piilunud aga ka Superfit talvesaapaid mõeldes ette järgmisele talvele, aga ei oska seisukohta nende kohta võtta kas on head saapad, või mis eelised-puudused Eccodega võrreldes. Kahjuks ei saa ka ise poodi vaatama minna, peaksin netist ostma. Ehk saate aidata 🙂 Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olnud mõlemad. Superfitid on minumeelest veel kergemad ja painduvamad kui Eccod. Samas on nad nõksa soojamad. Ise eelistaks Superfite. Superfitides on kasutatud samuti Gore-texi nii et täiesti veekindlad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 15:59; 24.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 4-aastasel Superfitid teist aastat järjest ja jalad kenasti soojad. 1,5-aastasel Ecco light saapad ja Vikingid ning viimaste võrdluseks võin öelda, et Ecco oli super selle ajani, kuni lund ei olnud ja olid pluss kraadid, miinus kraadidega aga jalad külmetasid, samas Viking oleks nagu plussiga liiga soe olnud. Superfit jääb minu meelest oma soojuse poolest Ecco ja Vikingi vahepeale. Ecco puhul muidugi oleneb veel mudelist – enamus krõpsudega mudeleid on külmemad. Suuremale sai järgmiseks aastaks ette ostetud sellised Eccod, millel on ka veidi paksem vooder sees: http://www.ecco.ee/et-EE/Ecco/Kids/Boys%20Collection/732512-51707?i=40 . Minu kogemus jälle, et Superfit sobib laiemale jalale kui Ecco (krõpsudega mudel) või Vikingid. Superfitid on ülevalt pehmemad ja lapsel on kergem jalga sisse panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 17:32; 24.01 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 4-aastasel Superfitid teist aastat järjest ja jalad kenasti soojad. 1,5-aastasel Ecco light saapad ja Vikingid ning viimaste võrdluseks võin öelda, et Ecco oli super selle ajani, kuni lund ei olnud ja olid pluss kraadid, miinus kraadidega aga jalad külmetasid, samas Viking oleks nagu plussiga liiga soe olnud. Superfit jääb minu meelest oma soojuse poolest Ecco ja Vikingi vahepeale. Ecco puhul muidugi oleneb veel mudelist – enamus krõpsudega mudeleid on külmemad. Suuremale sai järgmiseks aastaks ette ostetud sellised Eccod, millel on ka veidi paksem vooder sees: http://www.ecco.ee/et-EE/Ecco/Kids/Boys%20Collection/732512-51707?i=40 . Minu kogemus jälle, et Superfit sobib laiemale jalale kui Ecco (krõpsudega mudel) või Vikingid. Superfitid on ülevalt pehmemad ja lapsel on kergem jalga sisse panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 17:32; 24.01 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kogemus näitab, et Superfit ei ole veekindel. Superfiti saabast vaadates on ta selline riidene (vähemalt see mudel, mis meil on). On küll Goretex, aga suure sulaga olid tüdrukul jalad märjad. Muidu on mõnusad kerged saapad. Eccodega võrrelda küll ei oska, aga igal juhul järgmiseks ma Superfite ei osta. Poisil on Vikingid ja jalad igasuguse ilmaga soojad ja kuivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kogemus näitab, et Superfit ei ole veekindel. [/tsitaat]
tundub, et teile sattus praakpaar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 15:59; 24.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Ecco vs Superfit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.