Esileht Ilu ja tervis edukad kaalulangetajad – kuidas langetate?

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: edukad kaalulangetajad – kuidas langetate?

Postitas:

kui keegi suudaks mul magusa isu ära võtta, siis langeks ilmselt mühinal. Söön magusat lolluseni, mõistus saab aru, aga suud kinni kleepida ei suuda ???? Kaalu tahaks maha saada -8kg.

Sama siin. Peeglisse vaadates tahaks nutta. Ja kui ka õnnestub 5kg maha saada (vaja oleks 20kg) siis on need kohe tagasi. Ma ei tea kuidas on võimalik alla saada.

Täpselt sama. Võiksin ainult magusast toituda. See on kohutav. Nagu narkomaan, kes peab oma doosi kätte saama. Muidu on närviline olek. Mis ometi aitaks….

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on väga abiks olnud https://www.youtube.com/watch?v=p2nlgpAjFY0

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ainus variant oli toitumiskava (täpsemalt ei julge nimetada, peetakse veel reklaamiks). Parim osa selle juures on, et kui rasv/sv/valk on paigas, siis ei teki magusaisu, vähemalt mitte minul. Kuu tagasi olin 78kg/176cm, nüüd 74kg.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 18:58; 20.08 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui keegi suudaks mul magusa isu ära võtta, siis langeks ilmselt mühinal. Söön magusat lolluseni, mõistus saab aru, aga suud kinni kleepida ei suuda ???? Kaalu tahaks maha saada -8kg.

lchf kaotabki magusaisu.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.05 13:11; 03.06 11:24; 04.06 12:44; 04.06 14:44; 04.06 15:15; 31.07 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kaalulagetuse ajal soola tohib kasutada? Nt.Stockholmdiet keelab soola tarbimise ja need toidud on tänu sellele õudsed. Vbl. ongi nende idee sellega isu ära võtta, igatahes mina enam ei suuda, tekib juba okserefleks igasuguste tatra-ja läätsesalatite peale:(

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke veel häid nippe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kaalulagetuse ajal soola tohib kasutada? Nt.Stockholmdiet keelab soola tarbimise ja need toidud on tänu sellele õudsed. Vbl. ongi nende idee sellega isu ära võtta, igatahes mina enam ei suuda, tekib juba okserefleks igasuguste tatra-ja läätsesalatite peale:(

See oleks küll kummaline, kui ei tohiks. Kuigi sool hoiab vett kehas kinni, siis kaalu alandamine ja saavutatud normaalkaalu hoidmine peaks ju olema elustiil, mitte lühiajaline kannatused ja piin, et siis tagasi vanadele radadele minna. Kuigi osad on tasapisi soola vähendades suutnud selle tarbimise küllaltki madalale viia, siis, nagu öeldud, hoiab sool ju vett, mitte pekki kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 18:58; 20.08 11:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama. Võiksin ainult magusast toituda. See on kohutav. Nagu narkomaan, kes peab oma doosi kätte saama. Muidu on närviline olek. Mis ometi aitaks….

Muutuste tegemisel tekivadki sellised klassikalised võõrutusnähud. Aitab see, kui hambad ristis vastu pidada 3-4 päeva, nädal ilma suurema suhkruta. Täiesti uskumatu, aga need isud taanduvad siis tõepoolest (asenduv menüü peaks olema muidu energialt piisav ja tasakaalus toitainete poolest)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 08:47; 22.08 09:00; 22.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kaalulagetuse ajal soola tohib kasutada? Nt.Stockholmdiet keelab soola tarbimise ja need toidud on tänu sellele õudsed. Vbl. ongi nende idee sellega isu ära võtta, igatahes mina enam ei suuda, tekib juba okserefleks igasuguste tatra-ja läätsesalatite peale:(

Äkki proovida mingeid muid maitseaineid.
Küsimus “kas tohib” on väga suhteline – kui konkreetse dieedi juhistes nii on ette nähtud, ju siis soola kasutamine rikub dieeti. Võibolla see dieet ei ole siis sinule päris sobiv? Laiemalt võttes ei saa keegi keelata ühel indiviidil toidu peale soola panna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.05 08:47; 22.08 09:00; 22.08 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal ka kaalulangetus. Olen õhtuti suur sööja. Nüüd peale kella 6-t ei söö.
Käin õhtul ringi nagu narkomaan, et saaks kuskilt midagi krõbistada-raske on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin geenitesti http://www.geenitestid.ee lehelt. Vastus oli väga põhjalik, 14 lehte vist ja sain palju häid nõuandeid. Tean nüüd palju peaks rasvu, sv ja valku tarbima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitab vee joomine natuke asjale kaasa. Ainevahetus on kiirem ja kui piisavalt joon, ei ole ka kõht pidevalt nii tühi. Isegi magusaisu vastu aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Ilu ja tervis edukad kaalulangetajad – kuidas langetate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.