Esileht Tööelu, raha ja seadused. EE infomeil – lepingu lõppemise kuupäev muudetud?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: EE infomeil – lepingu lõppemise kuupäev muudetud?

Postitas:
Kägu

Sain täna Eesti Energialt infomeili (Info Teie elektrilepingu ning elektri universaalteenuse kohta). Seal seisab muuhulgas:

Teie tarbimiskohas XXXXX kehtib elektripakett Kindel päevase hinnaga 0,1652 s/kWh ja öise hinnaga 0,1365 s/kWh eest. Elektrilepingu lõppemise tähtaeg on 28.02.2023.

Minu teada lõpeb mu leping 31.03.2025 – kas ma pean sellest meilist aru saama, et EE on seda ühepoolselt muutnud, või on tegu lihtsalt eksitusega?  Saatsin muidugi klienditeenindusse ka järelepärimise, aga vastuse saamisega läheb ilmselt aega, seniks uuringi, kuidas teil?

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna oli kuskil uudis, et mingil spaal või hotellil muutis/lõpetas EE ühepoolselt lepingu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati saab lepinguid ühepoolselt lõpetada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sa ei ole ainus, keda teavitati lepingu ühepoolset lõpetamisest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean jah, et see on võimalik, aga nad ei ole mulle kuidagi otsesõnu teatanud lepingu lõpukuupäeva muutusest. See e-mail on ka pealtnäha lihtsalt informatiivne  jutt selle kohta, et tuleb universaalteenus jne, ma usun, et sellise said või saavad kõik kliendid. Need 3 rida lepingu kohta käivat infot on sinna nagu muuseas vahele pikitud. Kui see aga ongi nende poolt taotluslikult niimoodi tehtud, et inimesed ei märkaks ja vinguma ei hakkaks, siis see on küll nõme. Ma siiski loodan, et tegu on eksitusega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tuli see kiri venekeelsena (pole selleks vähimatki põhjust ja tiba solvav) ning valede andmetega (senise lepingu andmed, mh lepingu kehtivuse kuupäev vale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas su senine hind on tõesti alla sendi kilovati kohta? Millal nii häid lepinguid tehti? Minu teada on ka neil, kel kogu aeg fixhind olnud hind ikka 4-6 senti . Ja neil, kes vähe hiljem ärkasid, siis nii 10-12-14 senti..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean jah, et see on võimalik, aga nad ei ole mulle kuidagi otsesõnu teatanud lepingu lõpukuupäeva muutusest. See e-mail on ka pealtnäha lihtsalt informatiivne jutt selle kohta, et tuleb universaalteenus jne, ma usun, et sellise said või saavad kõik kliendid. Need 3 rida lepingu kohta käivat infot on sinna nagu muuseas vahele pikitud. Kui see aga ongi nende poolt taotluslikult niimoodi tehtud, et inimesed ei märkaks ja vinguma ei hakkaks, siis see on küll nõme. Ma siiski loodan, et tegu on eksitusega.

Kas sa ajakirjandust üldse ei loe? Mis otsesõnu, mis eksitus? Sulle saadeti meil, kus kirjas, millal su senini leping lõpeb. Millest sa aru ei saa?

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ajakirjandust üldse ei loe? Mis otsesõnu, mis eksitus? Sulle saadeti meil, kus kirjas, millal su senini leping lõpeb. Millest sa aru ei saa?

Tundub, et sa ise ei loe.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean jah, et see on võimalik, aga nad ei ole mulle kuidagi otsesõnu teatanud lepingu lõpukuupäeva muutusest. See e-mail on ka pealtnäha lihtsalt informatiivne jutt selle kohta, et tuleb universaalteenus jne, ma usun, et sellise said või saavad kõik kliendid. Need 3 rida lepingu kohta käivat infot on sinna nagu muuseas vahele pikitud. Kui see aga ongi nende poolt taotluslikult niimoodi tehtud, et inimesed ei märkaks ja vinguma ei hakkaks, siis see on küll nõme. Ma siiski loodan, et tegu on eksitusega.

Kas sa ajakirjandust üldse ei loe? Mis otsesõnu, mis eksitus? Sulle saadeti meil, kus kirjas, millal su senini leping lõpeb. Millest sa aru ei saa?

Tundub jah, et sa ise ei loe ajakirjandust. Siin nt kirjas, et 21000 inimest sai valede andmetega ja vales keeles kirja: https://tarbija.postimees.ee/7601822/eesti-energia-palub-vabandust#_ga=2.92988509.1145080028.1662357978-613653606.1639985643

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ajakirjandust üldse ei loe? Mis otsesõnu, mis eksitus? Sulle saadeti meil, kus kirjas, millal su senini leping lõpeb. Millest sa aru ei saa?

Tundub, et sa ise ei loe.

Tõesti, mõnele on tähtis, et saaks kellegi kallal kiirelt tänitada. Oligi eksitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean jah, et see on võimalik, aga nad ei ole mulle kuidagi otsesõnu teatanud lepingu lõpukuupäeva muutusest. See e-mail on ka pealtnäha lihtsalt informatiivne jutt selle kohta, et tuleb universaalteenus jne, ma usun, et sellise said või saavad kõik kliendid. Need 3 rida lepingu kohta käivat infot on sinna nagu muuseas vahele pikitud. Kui see aga ongi nende poolt taotluslikult niimoodi tehtud, et inimesed ei märkaks ja vinguma ei hakkaks, siis see on küll nõme. Ma siiski loodan, et tegu on eksitusega.

Kas sa ajakirjandust üldse ei loe? Mis otsesõnu, mis eksitus? Sulle saadeti meil, kus kirjas, millal su senini leping lõpeb. Millest sa aru ei saa?

LOE.

Fikseeritud hinnaga pakette Eesti Energia ennetähtaegselt ja ühepoolselt ei lõpeta. «Palun siiralt klientide ees vabandust. Tegu oli inimliku eksitusega. Teeme endast kõik, et selliseid eksimusi edaspidi vältida. Saadame klientidele uue infokirja peagi ning selle keel ja andmed saavad olema õiged,» ütles Eesti Energia juhatuse liige Agnes Roos. «Eesti Energia peab oma lubadusest kinni ja klientide fikseeritud hinnaga pakette me ennetähtaegselt ühepoolselt ei lõpeta.»

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

«Eesti Energia peab oma lubadusest kinni ja klientide fikseeritud hinnaga pakette me ennetähtaegselt ühepoolselt ei lõpeta.»

Teen selle lausa boldiks ja jätan siia.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen selle lausa boldiks ja jätan siia.

Imelik, et selle spaaga ikka lõpetasid. Ju see puudutab ainult erakliente.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegu oli inimliku eksitusega.

naerukoht

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegu oli inimliku eksitusega.

naerukoht

Arvan sama. Eksituse puhul oleksid kõik standardse kirja saanud, aga nagu lugeda võis, oli kõigil lepingu lõppemise kpv erinev. Teemaalgatajal veel niigi vedas, oleks soodsa hinnaga talve läbi saanud, mõnel lubati lõpetada pakett novembri lõpuga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen selle lausa boldiks ja jätan siia.

Imelik, et selle spaaga ikka lõpetasid. Ju see puudutab ainult erakliente.

Spaa ei olnud ju EE klient.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et selle spaaga ikka lõpetasid. Ju see puudutab ainult erakliente. Spaa ei olnud ju EE klient.

Kelle klient siis? Ma ei leia enam seda uudist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et selle spaaga ikka lõpetasid. Ju see puudutab ainult erakliente. Spaa ei olnud ju EE klient.

Kelle klient siis? Ma ei leia enam seda uudist.

uudistest käis läbi Olerex

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nimetu elektrimüüja https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120063734/fikseeritud-pakett-ei-anna-kindlust-elektrimuuja-lopetas-parnu-spaadega-uhepoolselt-lepingu-nuud-kaiakse-kohut

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. EE infomeil – lepingu lõppemise kuupäev muudetud?