Esileht Pereelu ja suhted Eelarvamused seoses suure vanusevahega

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Eelarvamused seoses suure vanusevahega

Postitas:

Teemat ajendas tegema üks teine teema, kus kellegi 40-aastane abikaasa suhtleb 20-aastase neiuga. Mis üllatas oli see, et probleem ei olnud püstitatud nii, et mehel on vist tekkimas armuke, vaid see, et küsiti, mida arvata sellest neiust, kes vaatab nii vana meest.

Mina olen nt 24 ja mulle meeldib 45-aastane mees. Mu sõbrannal on oma elukaaslasega 18 aastat vanusevahet ja ta on rääkinud, et selle kohta on tehtud halvustavaid märkuseid. Kas üldine arvamus ongi, et armastus suure vanusevahega inimeste puhul on võimatu ja mees on huvitatud ainult noorest lihast ja naine rahast? Mida teie arvate? Kas suhtute halvasti sellistesse paaridesse? Ei pea siin silmas mingeid armukese-teemasid, vaid tavalisi suhteid vabade inimeste vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise olen sellises suure vanusevahega suhtes. Armastusest. ma ei tulegi väitma ,et me 100 protsenti elame elu lõpuni koos, kõike võib juhtuda aga juba aastaid oleme me üksteise kõrval ja armastus on muutunud ainult tugevamaks. Minul on peale noore liha ka arukust ja küpsust. Tema ei ole kohe kindlasti rikas. Oleme keskmine eesti pere…

Vastuseks minu poolt ,et ei pea selliseid suhteid imelikeks.. kuidas ma saakski ,kui ise sellises suhtes olen. Kuid loeksin ka huviga teiste arvamusi.

Ja ma usun ,et siin ei pea hakkama ajama seda \”lapsepõlves on isa rollist puudus olnud…\” juttu. Ma ei näe siinkohal sellega küll mingit seost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa on minust 11 aastat vanem, kui meie suhe algas siis minuga ühevanused minu tuttavad halvustasid mind,et kuidas mina nii vana mehega koos olla saan ja kas nii vana mees siis omavanust ei leiagi ja paljud minu abikaasa sõbrad arvasid,et ta võttis endale nüüd noore ja lolli naise kellega pole millestki rääkida ja,et ma ei oska raudselt midagi ja hakkan peagi li*tsi lööma vms, umbes poole aasta möödudes olid mõlemad pooled oma arvamustest üle saanud ja leidsid,et meie suhe on igati normaalne ja,et me mõlemad normaalsed inimesed :D.
Meil on ka tuttavaid kellel on u. 20 aastane vanuse vahe ja neil on ka suuresti vanusest tingitud probleemid nt. mees tahab sõpradega ainult kodus istuda, naine tahab klubitada ,aga samas on neil ka armastus ja suhe siiski toimib. Nii et ise ei halvusta ja ei mõista ka miks seda tehakse. Kui inimesed näevad,et teised on koos õnnelikud ja neil suhe toimib, siis probleemi pole ju, milleks midagi halvasti öelda?
Küll aga tekitab 30-40 aastat vanusevahet minus juba kahtlusi eriti kui mees on vanem ja jõukas, aga võibolla on ka neil armastus,kes teab. Üldsegi mis see teiste asi on kes kellega käib ja mis vanusevahe neil on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Ja ma usun ,et siin ei pea hakkama ajama seda \”lapsepõlves on isa rollist puudus olnud…\” juttu. Ma ei näe siinkohal sellega küll mingit seost.[/tsitaat]Mina arvan küll, et enamasti on selle taga just isarolli puudus.
Ei tea, kas sina oled ilma isata kasvanud, aga mul väga mitmeid tuttavaid naisi, kes on kokku elama hakanud endast tunduvalt vanema mehega. Vanusevahe on tunduvalt rohkem kui 10 aastat. Mõnel on isegi selline vanusevahe, et mees sobiks ideaalselt naisele isaks vanuse poolest.
Kõik need naised on kasvanud ilma isata. Kahjuks on enamus ka peale ca 10-aastast kooselu mehest lahku läinud.
Isaga kasvanud peredest tulnud tüdrukud on kõik enam-vähem endavanuste meestega pere loomnud. Mitte ühtegi ei tea, kes oleks vanema mehega kas või isegi sebinud.
Eks alati on erandeid, aga enamasti kipub just nii olema, et naisel puudub oma lapsepõlvest isakuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on väga ilus lapsepõlv olnud koos mõlema vanemaga, aga no midagi ei ole parata, vanemad mehed tunduvad sümpaatsemad. Kaks sõbrannat on, kes elavad vanemate meestega ja ka täiesti tavalistest peredest pärit kus nii ema kui isa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No täna lugesin Arterit, 55a mehel 22a abikaasa. Olen 21, küll ka kooselukogemusega ja 4a poja ema, aga no ei kujuta end nii vana mehega ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et tüdruk on kasvanud üles koos isaga, ei tähenda, et tal ei võinud isarollist puudust olla. Isa võis olla külm ja kauge, tööga või alkoholiga hõivatud või mis iganes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen ausalt, et ei ole hea sellist paari vaadata. Ikka on siin naine madala enesehinnanguga, isast puudus, vaesust pärit vms. Ei tundu suhtena võrdsete partnerite vahel. Loomulikult pole see kuidagi minu asi, aga oma tutvusringkonnas ei ole sellised suhted väga kaua kestnud. Kahel noorel naisel on küll, aga paraku näevad need nüüdseks kolmekümnendates naised pärast kümmetkond abieluaastat oma viiekümnendates kaasadega täpselt sama vanad välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli suguvõsas säärane juhtum. Naine oli 20, mees 40, mõlemad yhe eriala inimesed, armastus suur, elu ilus. Aga kui naine oli 40, oli mees 60 & suri vähki.

Samas — nad olid 20 aastat õnnelikud. Mis on tegel’t ju isegi hästi saadud maailmas, kus lahutataxe paar aastakest pärast abiellumist või ollaxe 40 aastat kangekaelselt õnnetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle vanad mehed ei meeldi. Tegelikult ei meeldi mulle vanad inimesed 😀 Neil on vana inimese lõhn. Nähku nad pealegi nooruslikud välja. Vana on vana. Olgu ta mees või naine. 57-aastast ma isegi ei vaata. Mina ei taha nässiga elada. Parem elada koos mehega, kellega saab koos vananeda 😀
Võib olla kui oleksin 25 ja kohtaksin 45 aastast meest, siis oleks lood teised aga praegu – tänan ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha mitte midagi halvasti öelda selliste paaride kohta, aga mind on alati pannud imestama see, kuidas noored naised suudavad nii vanade meestega seksida. Et kuidas on üldse võimalik erutuda nii vana mehe peale ja veel seksi nautida? Ja kas ei teki iialgi siis neil naistel tahtmine noore ja ilusa omavanuse kutiga seda vana meest petta?! Nojah, eks issanda loomaaed on kirju ja saan aru, et inimesi on erinevaid ja ju siis on osa naisi, kelle jaoks ei ole selline seks vastumeelne. Minu jaoks näiteks oleks see küll sama õudne kui vägistamine kui peaksin endast 20 aastat vanema mehega seksima, aga see on kõigest minu arvamus jällegi. Selles osas ma muidugi nõustun, et vanemad mehed on vb arukamad, intelligentsemad, võimalik ka, et isegi truumad jne, ühesõnaga paremad mehed suhteks, aga samas minu jaoks jääb ikkagi vastuvõetamtuks seks nii vana mehega. Ei suuda nende peale erutuda, ükskõik kui toreda inimesega siis tegu poleks.
Olen pärit perekonnast, kus isa on täiesti olemas olnud ja on siiani kui tarvis ning ise olen suhtes enam-vähem endavanuse mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtun tõesti eelarvamusega.
Eriti väärakas tundub see vanuses naine 38 mees 58 ja sealt edasi. 45 ja 65 on juba väga jube. Õieti on mul sellest nooremast poolest kahju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu noor (33a)sõbranna on juba aastaid abielus VANAISAGA. tema mees nimelt on temast palju vanem ja oma esimesed lapsed saanud siis, kui mu sõbranna oli 8 aastane…
sugulasel sama suure vanusevahega mees, aga nemad on mõlemad esimesel ringil ja mehel pole eelnevaid suuri lapsi, nemad tunduvad päris ok olema. mees on nooruslik ja fännab oma lapsi ja naist.
minu lapse rühmas käib 2 poissi, kelle isad on 60ne tuuri(alguses mõtlesin tõsimeeli, et need ongi vanaisad), ja 2 tüdrukut, kelle isad tugevalt üle 45. neljast mehest kolmel on verinoor naine lasteemaks ja see on päris kummaline vaatepilt.
üks 45ne mees omab mõni aasta nooremat naist, nemad on täiesti norm kooslus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 12:42; 24.05 13:14; 24.05 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mu noor (33a)sõbranna on juba aastaid abielus VANAISAGA. tema mees nimelt on temast palju vanem ja oma esimesed lapsed saanud siis, kui mu sõbranna oli 8 aastane…
[/tsitaat]Oot, mis tahad öelda, et nende vanusevahe on mingi 45 aastat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 12:54; 24.05 13:29; 24.05 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Oot, mis tahad öelda, et nende vanusevahe on mingi 45 aastat?[/tsitaat]
kus ta siis 45 on…u 25 on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 12:42; 24.05 13:14; 24.05 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
kus ta siis 45 on…u 25 on[/tsitaat]
Kui mees sai esimesed lapsed, kui sõbrants oli 8.a., see on 25 aastat tagasi. Mees laste saades oli vast ka täisealine, ehk veel 18 aastat otsa, on 43 ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 12:54; 24.05 13:29; 24.05 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, minu isa sai isaks paar kuud enne 20- aastaseks ja vanaisaks paar kuud peale 40- aastaseks saamist.
Seega vanaisaks siis kui nii mõnedki tänased ülimoekad naised hakkavad alles esimese lapse peale mõtlema stiilis võib-olla kunagi ikka võiks olla jah, kui ma ennast teostanud olen .
Soiguda, et keegi on vanaisaga abielus- no mida kriteeriumi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mingis Yxiku-teemas põhjendasin kunagi oma arvamust niisugustest suurtest vanusevahedest ja võin seda uuesti kirjutada. Yxiku puhul nagu hane selga vesi muidugi, tema arus on normaalne isa-tütre suhe, minu meelest tülgastav.

Minu mees on minust pool aastat vanem ja mina näen endaealisega koos elamises vaid plusse.
Meil on sarnane ajalugu, nõukaaegne kasvatus, sarnased arusaamad elust-olust, sest ka meie vanemad on enam-vähem samas eas.
Meie lapsepõlv, koolitee ja hilisem noorukiiga oli paljuski samasugune, meil on, mida koos meenutada, rääkida, arutada. Ma ei pea abikaasale nähvama, et \”ah, mida sina ka noorte asjadest tead!\” ja tema ei saa mulle vastata\” mäletad aastal…ah, sa nagunii ei mäleta, sa olid siis alles idee\”.
Minu jaoks sama ajalugu ja kultuur on väga oluline. Sellepärast ei tahaks ma ka iial seda ulmelist \”välismaa meest\”, sest meie taust on täiesti teine.

Jah, keegi ei garanteeri, et ka nooremas eas üks või teine haigeks ei jää, aga seda siiski väiksema tõenäosusteooriaga, kui väga suure vanusevahe puhul. St, kui parimas tegutsemiseas naine (näiteks 40-45-50) töötaks, reisiks, tegeleks oma asjadega, lapsed enamasti juba suuured, aeg iseendale, siis korraga hakka 70aastasele taadule põetajaks? Ei, tänan!

Suure vanusevahe tõttu on ka hobid-tegemised ja seltskonnad erinevad.
20-aastasel on oma seltskond, 40-aastasel oma ja kokku need tihtipeale ei sobi. Korraks, aga mitte pikemas perspektiivis ja nii on emb-kumb ilma oma isiklike sõpradeta, sest tahes-tahtmata hakatakse kõrvale hoidma. Või peab naine/ mees pidevalt üksi seltskonnas käima, sest teinepool tunneks ennast liiga noorte/ vanade seas ebamugavalt. Tore kooselu küll!

Mina näen liiga suure vanusevahe puhul ainult miinuseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mees sai esimesed lapsed, kui sõbrants oli 8.a., see on 25 aastat tagasi. Mees laste saades oli vast ka täisealine, ehk veel 18 aastat otsa, on 43 ju.[/tsitaat]no nüüd ajasid mul kõik sassi 🙂
sõbranna sündis 1978 ja kui mehel esimene laps sündis oli aasta 1986 ja sõbranna 8 a.
ja mees oli esimese lapse sündides juba päris täismees mitte poisike enam

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 12:42; 24.05 13:14; 24.05 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
no nüüd ajasid mul kõik sassi 🙂
sõbranna sündis 1978 ja kui mehel esimene laps sündis oli aasta 1986 ja sõbranna 8 a.
ja mees oli esimese lapse sündides juba päris täismees mitte poisike enam[/tsitaat]
Ups, ma ise panin puusse. Mõte ei jookse, eile oli pidu:) Sorry.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 12:54; 24.05 13:29; 24.05 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul isiklikult ON eelarvamused. ja need ei ole kergelt muudetavad. mingi vanamehe järgi mingil ajahetkel õhkamine ei veena mind üldse. kui ma ikka kuuleks järjekindlalt PÜSIVAID edulugusid, siis ehk viitsiksin end oma eelarvamustest vabastada.

arvan jah, et seks vanamehenässiga on perverse. enamasti on mul kahju just noortest naistest, kelle jaoks peaks siis sama loogikat jätkades olema sama toredad tegevused ka siibrite ja lappide vahetamine. kellele miski mõnus ajatäide on.

ja kes nüüd kohe vastu rinda taguma hakkavad ja oma \”nooruslikest\” meestest rääkima hakkavad, siis sorry, nad paistavad enamasti ainult teile nooruslikud välja. ülejäänud inimestele paistavad nad ikka sama vanad välja nagu nad on.

miinustage terviseks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas lausa lugeda, kuidas 35-40-aastast meest vanamehenässiks ja kuivetunud ätiks nimetatakse 🙂 Eks sellise vanusevahega suhted saavadki alguse põhiliselt selles eas, kui mõlemad on veel suhteliselt noored. Noorele naisele võib 35-aastane mees väga atraktiivne tunduda, sest selles vanuses mees tavaliselt teab, mida ta tahab, tal on teatud kogemused ja küpsus. Armudes ju keegi ei mõtle, et ühel päeval on naine ikka veel vormis ja noor, kui mehel juba juuksed hallid ja käed värisevad. Ma arvan, et igaühel on siiski õigus otsustada, kellega ta oma elu seob, aga vastupidiselt yxikmehele leian ma, et suure vanusevahega suhe puruneb suurema tõenäosusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanematel on vanusevahe 11 aastat. Isa oli isana väga tore, on siiani, aga emast oli mul juba lapsena mõnikord kahju, et vanamehega koos peab elama. Ja mõtlesin, et endale võtan ükskord ikka kena noormehe abikaasaks:D Pole ka täiskasvanuna kunagi üle 6 aasta minust vanemaid mehi vaadanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei taha mitte midagi halvasti öelda selliste paaride kohta, aga mind on alati pannud imestama see, kuidas noored naised suudavad nii vanade meestega seksida. Et kuidas on üldse võimalik erutuda nii vana mehe peale ja veel seksi nautida? Ja kas ei teki iialgi siis neil naistel tahtmine noore ja ilusa omavanuse kutiga seda vana meest petta?! Nojah, eks issanda loomaaed on kirju ja saan aru, et inimesi on erinevaid ja ju siis on osa naisi, kelle jaoks ei ole selline seks vastumeelne. Minu jaoks näiteks oleks see küll sama õudne kui vägistamine kui peaksin endast 20 aastat vanema mehega seksima, aga see on kõigest minu arvamus jällegi. Selles osas ma muidugi nõustun, et vanemad mehed on vb arukamad, intelligentsemad, võimalik ka, et isegi truumad jne, ühesõnaga paremad mehed suhteks, aga samas minu jaoks jääb ikkagi vastuvõetamtuks seks nii vana mehega. Ei suuda nende peale erutuda, ükskõik kui toreda inimesega siis tegu poleks.
Olen pärit perekonnast, kus isa on täiesti olemas olnud ja on siiani kui tarvis ning ise olen suhtes enam-vähem endavanuse mehega.[/tsitaat]

Minu mees on minuga ühevanune, aga trauma tagajärjel hullusti moonutatud. Ja kujuta ette – ma tahan temaga seksida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endale tunduks imelik, kui mu mees oleks vanem kui mu isa, aga armastus vanust ju ei küsi. Teiste puhul ei uuri, kas ja kuidas neil vanusevahega on. Pole minu asi oma nina võõraste linade vahele toppida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Eelarvamused seoses suure vanusevahega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.