Esileht Pereelu ja suhted Eelarvamusi tinderist- mehelt

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Eelarvamusi tinderist- mehelt

Postitas:

Sain üpris normaalses koguses matche, aga kustutasin nad kõik ära.

Hakkasin mõtlema, et miks kenad naised vallalised on, ju mingi põhjus.

Ei taha seda sarivallaliste appi omale enam, vist mingi pagasiga kaaslane tuleks.

0
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldamise asemel oli sul ju hea võimalus neilt endilt küsida, miks nad on vallalised.

teatud vanusest alates on päris võimatu leida kedagi, kellel pole mingitki pagasit elu jooksul tekkinud.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain üpris normaalses koguses matche, aga kustutasin nad kõik ära.

Hakkasin mõtlema, et miks kenad naised vallalised on, ju mingi põhjus.

Ei taha seda sarivallaliste appi omale enam, vist mingi pagasiga kaaslane tuleks.

A sa ise oled mingi kole ja vaene koll või miks sina vallaline oled? Põhjuseid, miks kena naine vallaline on, võib olla väga erinevad. Kindlasti on nende naiste hulgas sellisid, kel küll kena välimus, aga iseloom kehva või on mingi vaimne tasakaalutus, aga enamus ilmselt täiesti tavalised normaalsed inimesed oma plusside ja miinustega. Lihtsalt sellel konkreetsel ajahetkel on vallalised.
Teatud east alates on kõigil pagas. Ka sinul on päris raske pagas, nagu su postitusest järeldada võib….

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui pole muid võimalusi meestega kohtumiseks? Lähiringkonnas kõikidel kaaslased olemas, töötan naistekollektiivis ning hobid ka selliseid naistekesksed, kuhu mehi väga ei satu.  Avalikus kohas ligitikkuvad alkoholilõhnalised härrad ka ei meeldi.

Eelarvamusi omades on oluliselt raskem elada, sest juba enne inimesega reaalselt tutvumist kujutad sa igasuguseid asju ette.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 19:49; 21.06 22:14; 21.06 22:43; 22.06 11:26; 24.06 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine, mitte enam esimeses nooruses, 39 ja ma ei lähe Tinderisse enam. Mehed ei austa sellises vanuses vallalisi naisi abusoluutselt. Ühendust võtavad ainult 55+ (heal juhul, sest 70+olen ka kohanud) mehikesed, kelle arvates mul muud varianti enam järel pole.

Ütlen kohe ausalt ära, et netis tutvumine mind ei huvita ka, seda on tehtud, kui olin 2a noorem. See pinge, et nüüd peale esimest deiti peab kohe midagi juhuma, see oli metsik.. Enamus mehi kadusid, paar sõpra on tekkinud ja jäänud.

Aga ausalt-pole vallalise elul midagi niiväga viga. Sellisied liblikaid, nagu 20dates deitides (90ndate lõpus) ei tule enam nagunii.

Tinderisse pannakse pildid, mis on töödeldud, kortsu ja tselluvabad. Reaalne elu on midagi muud. Enamus naistest on veidi vaalad ja tsellused.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 20:18; 21.06 22:01; 21.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine, mitte enam esimeses nooruses, 39 ja ma ei lähe Tinderisse enam. Mehed ei austa sellises vanuses vallalisi naisi abusoluutselt. Ühendust võtavad ainult 55+ (heal juhul, sest 70+olen ka kohanud) mehikesed, kelle arvates mul muud varianti enam järel pole.

Kuidas nad ühendust saavad võtta, no need 55+ ja 70+ mehed? Sa oled ise järelikult märkinud, et otsid sellises vanuses mehi. Muidu ju nad sulle kirjutada ei saaks.

Ise ikka valid, millises vanuses mehed su poole pöörduda tohivad. Ning ühenduse jaoks on vaja ju kahepoolset matchi. Ise siis laigid neid papisid?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 21:16; 22.06 17:26; 22.06 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine, mitte enam esimeses nooruses, 39 ja ma ei lähe Tinderisse enam. Mehed ei austa sellises vanuses vallalisi naisi abusoluutselt. Ühendust võtavad ainult 55+ (heal juhul, sest 70+olen ka kohanud) mehikesed, kelle arvates mul muud varianti enam järel pole.

Kuidas nad ühendust saavad võtta, no need 55+ ja 70+ mehed? Sa oled ise järelikult märkinud, et otsid sellises vanuses mehi. Muidu ju nad sulle kirjutada ei saaks.

Ise ikka valid, millises vanuses mehed su poole pöörduda tohivad. Ning ühenduse jaoks on vaja ju kahepoolset matchi. Ise siis laigid neid papisid?

No vanus on nooremaks valetatud ja pilt ka. Tõde selgub hiljem jutu arenedes.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 20:18; 21.06 22:01; 21.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine, mitte enam esimeses nooruses, 39 ja ma ei lähe Tinderisse enam. Mehed ei austa sellises vanuses vallalisi naisi abusoluutselt. Ühendust võtavad ainult 55+ (heal juhul, sest 70+olen ka kohanud) mehikesed, kelle arvates mul muud varianti enam järel pole.

Kuidas nad ühendust saavad võtta, no need 55+ ja 70+ mehed? Sa oled ise järelikult märkinud, et otsid sellises vanuses mehi. Muidu ju nad sulle kirjutada ei saaks.

Ise ikka valid, millises vanuses mehed su poole pöörduda tohivad. Ning ühenduse jaoks on vaja ju kahepoolset matchi. Ise siis laigid neid papisid?

No vanus on nooremaks valetatud ja pilt ka. Tõde selgub hiljem jutu arenedes.

No kui 70-aastane paneb enda nooruspõlve pildi, siis on ikka aru saada ju, sest pildikvaliteet on ka teistsugune, riidemoest rääkimata. Neid vanuse osas valetajaid on, aga tavaliselt +-5 aastat, ja kohe kindlasti mitte enamus. Ma arvan, et veidi kriitilisemalt võiks neid meesterahvaid paremale liigutada ning oleks mulje kohe parem ka. Mh seda vanusegruppi madalamaks tõmmata.

Ja ma ei saa aru, mis see tsellu üldse siia puutub? Seda on pea igal naisel. Sel mehel võivad ka selja peal karvad olla – ma ei taha sellest pilti Tinderis näha. Kui inimene päriselus meeldib, siis meeldivad ka tema “vead”. Kehakaalu osas võiks ikka täispikkuses pilt olla, et pettumusi vältida.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 19:49; 21.06 22:14; 21.06 22:43; 22.06 11:26; 24.06 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine, mitte enam esimeses nooruses, 39 ja ma ei lähe Tinderisse enam. Mehed ei austa sellises vanuses vallalisi naisi abusoluutselt. Ühendust võtavad ainult 55+ (heal juhul, sest 70+olen ka kohanud) mehikesed, kelle arvates mul muud varianti enam järel pole.

Kuidas nad ühendust saavad võtta, no need 55+ ja 70+ mehed? Sa oled ise järelikult märkinud, et otsid sellises vanuses mehi. Muidu ju nad sulle kirjutada ei saaks.

Ise ikka valid, millises vanuses mehed su poole pöörduda tohivad. Ning ühenduse jaoks on vaja ju kahepoolset matchi. Ise siis laigid neid papisid?

No vanus on nooremaks valetatud ja pilt ka. Tõde selgub hiljem jutu arenedes.

No kui 70-aastane paneb enda nooruspõlve pildi, siis on ikka aru saada ju, sest pildikvaliteet on ka teistsugune, riidemoest rääkimata. Neid vanuse osas valetajaid on, aga tavaliselt +-5 aastat, ja kohe kindlasti mitte enamus. Ma arvan, et veidi kriitilisemalt võiks neid meesterahvaid paremale liigutada ning oleks mulje kohe parem ka. Mh seda vanusegruppi madalamaks tõmmata.

Ja ma ei saa aru, mis see tsellu üldse siia puutub? Seda on pea igal naisel. Sel mehel võivad ka selja peal karvad olla – ma ei taha sellest pilti Tinderis näha. Kui inimene päriselus meeldib, siis meeldivad ka tema “vead”. Kehakaalu osas võiks ikka täispikkuses pilt olla, et pettumusi vältida.

Tõsi, et kui inimene meeldib, siis mõned iluvead siin-seal on ok. Aga kui väga tahta, siis annab ennast 20a nooremaks valetada küll. Digitaalne fotograafia on mõnda aega olemas olnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 20:18; 21.06 22:01; 21.06 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsi, et kui inimene meeldib, siis mõned iluvead siin-seal on ok. Aga kui väga tahta, siis annab ennast 20a nooremaks valetada küll. Digitaalne fotograafia on mõnda aega olemas olnud.

No ma ei tea, muidugi võib kõik enda pildid ära photoshoppida, aga milleks valetada? Päriselus on ikka aru saada, kui inimene 20 a vanem on. Rääkimata sellest, et Tinderisse satub ka tuttavaid, kes on ilmselgelt üllatunud, et naabri-Toivo äkitselt nii nooreks on hakanud. Eesti on ju väike.

Ei ole mõtet suhelda inimesega, kes isegi enne päriselus tutvumist valetab nii tavalise asja kohta, sest see näitab, et tal on tõsised kompleksid oma vanuse osas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 19:49; 21.06 22:14; 21.06 22:43; 22.06 11:26; 24.06 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsi, et kui inimene meeldib, siis mõned iluvead siin-seal on ok. Aga kui väga tahta, siis annab ennast 20a nooremaks valetada küll. Digitaalne fotograafia on mõnda aega olemas olnud.

No ma ei tea, muidugi võib kõik enda pildid ära photoshoppida, aga milleks valetada? Päriselus on ikka aru saada, kui inimene 20 a vanem on. Rääkimata sellest, et Tinderisse satub ka tuttavaid, kes on ilmselgelt üllatunud, et naabri-Toivo äkitselt nii nooreks on hakanud. Eesti on ju väike.

Ei ole mõtet suhelda inimesega, kes isegi enne päriselus tutvumist valetab nii tavalise asja kohta, sest see näitab, et tal on tõsised kompleksid oma vanuse osas.

Ta ei öelnudki ju, et mõtet on, ta lihtsalt ütles, et seda tehakse. Samamoodi nagu tüsedad panevad õige nurga alt pilte ja paljud panevad fotole igasugu filtreid, mida elus nad oma näole ja figuurile ju tekitada ei suuda. Miks? Et konkurentsis kaugemale pääseda. Mõni kujutab ette, et ongi ilusam ja nooruslik ja kui juba kohtingule on pääsenud, varjutab tema särav isiksus kõik need väikesed (?) puudused, isegi juhul kui vestlus tema poolt on rohkem stiilis möh ja ah.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast, et neil on nii kõrge latt ja otsivad väga head kaaslast. Neid aga pole väga saada ja kehvemaga nad ei lepi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea teemaalgataja, kas sa näppu ninna oled proovinud panna?

Su avaldus on täpselt sama arulage nagu minu eelnev küsimus. Nördinud vallaline mees mõtiskleb, miks naised on vallalised ja jõuab järeldusele, et neid vallalisi naisi ta ei taha. Bravo.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 10:45; 24.06 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehakaalu osas võiks ikka täispikkuses pilt olla, et pettumusi vältida.

Ma olen Gerd Kanteri tüüpi ja kaalun 120kg. (Kanter on pisut raskem -127)
Sinu jaoks on see ilmselgelt paks ja ülekaaluline mees. (mis siis, et pikk)

Aga pildilt sa ei saaks mitte midagi aru, tavaline Eesti jorss olen.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehakaalu osas võiks ikka täispikkuses pilt olla, et pettumusi vältida.

Ma olen Gerd Kanteri tüüpi ja kaalun 120kg. (Kanter on pisut raskem -127)

Sinu jaoks on see ilmselgelt paks ja ülekaaluline mees. (mis siis, et pikk)

Aga pildilt sa ei saaks mitte midagi aru, tavaline Eesti jorss olen.

Vau, sa reageerid üle. Ma pole mitte kuskil maininud oma eelistusi. Lisaks sellele ei ole ma meeste kehakaaluekspert ja ei päri kelleltki tema kehakaalu, vaid eelistan oma silmadega pildilt ja reaalelus näha, milline inimene välja näeb. Lihas kaalub enam kui rasv, nagu me kõik teame.

Kui su piltidelt pole aru saada, et oled Gerd Kanteri kehatüübiga, siis soovitan sul lihtsalt uued pildid teha. Aga jah, ega tavalised Eesti jorsid tõepoolest mulle ei meeldi, eriti aga need, kes ennatlikke järeldusi teevad, mis mulle meeldib või mitte 😉

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 19:49; 21.06 22:14; 21.06 22:43; 22.06 11:26; 24.06 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisied liblikaid, nagu 20dates deitides (90ndate lõpus) ei tule enam nagunii.

See kõlas nii äraütlemata kurvalt:( Olen sinust 2 a vanem, täiesti pikaajalises suhtes. Aga muidugi vahel mõtlen, nagu me kõik, et mingit tormilist armumist ja kirgedemöllu, nagu see oli tõesti ntks 20ndais, enam ei tule. On teatud asjad, mis juhtuvad ainult nooruse värskuses. Ja noh, ma muidugi ei sooviks ka oma olemasolevast suhtest mõistagi loobuda. 🙂

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt mainiks, et pagasiga naised ja ka mehed need kõige paremad ju ongi – elukogemus, silmaring, ettekujutus iseendast ja realistlikud ootused, tolerants, mis tulebki ainult suhetega. Teatud vanuses on pigem veider kui pagasit pole.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisied liblikaid, nagu 20dates deitides (90ndate lõpus) ei tule enam nagunii.

Miks sa nii arvad? Ega liblikad vanusest sõltu. Mul tulid 47-aastaselt.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 21:16; 22.06 17:26; 22.06 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa nii arvad? Ega liblikad vanusest sõltu. Mul tulid 47-aastaselt. +1-1

Mis põhjusel keegi seda miinustab, palun põhjendust.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 21:16; 22.06 17:26; 22.06 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa nii arvad? Ega liblikad vanusest sõltu. Mul tulid 47-aastaselt. +1-1

Mis põhjusel keegi seda miinustab, palun põhjendust.

Mina panin plussi, olen 50 ja liblikad kõhus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et mehed ei kirjuta – täitsa võimalik.

Sama on ka naistega. Olen mehena alati esimesel päeval kirjutanud. Vastuseks kas siis tere või lihtsalt smile.

Ühega olen pikemalt kirjutanud aga vastab korra päevas. No mida sa siis paremale tõmbad kui sa ei taha, ei saa või ei viitsi……

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et mehed ei kirjuta – täitsa võimalik.

Sama on ka naistega. Olen mehena alati esimesel päeval kirjutanud. Vastuseks kas siis tere või lihtsalt smile.

Ühega olen pikemalt kirjutanud aga vastab korra päevas. No mida sa siis paremale tõmbad kui sa ei taha, ei saa või ei viitsi……

Ja nii need mammutid välja suridki ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 10:45; 24.06 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et mehed ei kirjuta – täitsa võimalik.

Sama on ka naistega. Olen mehena alati esimesel päeval kirjutanud. Vastuseks kas siis tere või lihtsalt smile.

Ühega olen pikemalt kirjutanud aga vastab korra päevas. No mida sa siis paremale tõmbad kui sa ei taha, ei saa või ei viitsi……

Kutsu see neiu välja, kellega pikemalt oled kirjutanud. Mina väsin ka äpis tippimisest ära ja eelistaksin päriselus inimesega kokku saada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 19:49; 21.06 22:14; 21.06 22:43; 22.06 11:26; 24.06 10:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Eelarvamusi tinderist- mehelt