Esileht Väikelaps Eelarve kuni 150 euri – millise 15-36kg tooli valiksite ja miks?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Eelarve kuni 150 euri – millise 15-36kg tooli valiksite ja miks?

Postitas:

Mul oli kinnisidee, et ostan järgmiseks lapsele Concord Transformeri, aga hetkel siiski rahakott ei jaga minu arvamust, samas pole ostu enam kuhugi lükata. Seega pean endale uue kinnisidee leidma:) Mida keegi on selles hinnaklassis soetanud ja kuidas rahul olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybex Solution X või Kiddy samalaadse varaindi. Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi Sul on eelarve väga täpselt paika pandud, siis Transformeri järeltulijaks on ju nt Click. Hinnalt on ta päris palju odavam ja ainuke erinevus pidi olema selles, et kui Transformeril toimib kõik suruõhu abil, siis Clickil on vaja lihtsalt seljatuge tõsta manusaalselt. Nii nagu kõikidel teistel tootjatel. Meil endal ka Concordi tool ja no tõesti, superrahul! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin meile just Concord Trimaxi. Tundus oma hinnaklassi pooest kõige parem valik. Ostsin just selle, kuna lõpuks saab selle lapsele ka pepualuseks laiali lammutada ehk kasutusiga päris pikk. Kuna majas ka väiksem laps, siis tegelikult oli üheks nõudmiseks see, et mõlemad lapsed mahuvad mõlemasse tooli piisavalt kaua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime just Concordi tooli , oli vist Core Lift või midagi sellist. Vaatasime ja võrdlesime just Transformeriga ja reaalselt oli see tool oluliselt suurem, kui Transformer ja kuna oli ka odavam, siis võtsimegi Core Lifti. Väga rahul oleme nii meie kui ka lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan Cybex Solution X turvatooli. Meil on kahel lapsel selline ja väga rahul. Meil küll Isofixiga aga tavaline ei ole viletsam (lihtsalt seda peab sõitmise ajaks turvavööga kinnitama ka siis kui laps toolis ei istu).

Vaatasin, et Beebicenter veebipoes on selle hind praegu 147-154 ¤ (sõltuvalt värvist).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

… ja meil on Concord Transformer T. Olen ka rahul. Alguses ostsin Core Lift mudeli, kuid vahetasn ära, kuna sellel pole isofix kinnitust. Lisaks on see min väikse auo jaoks ikka liiiiiiiga suur – see peatugi just…
Kui tulevikus peaksin veel turvatoole valima, siis oleks Isofix üks minu põhikriteerium.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastates teemaalgatajale: vaataksin eelarve piires Maxi Cosi toole. näiteks AirProtect tool maksab 159.- (aga lastetarbed.ee lehel praegu sooduses, 149). tool on mõnus, turvaline, saab panna lamavasse ja peatuge saab sättida auto peatoe külge. Rodi XR on u 140, erineb vaid selle poolest, et peatugedes pole õhkpatju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Eelarve kuni 150 euri – millise 15-36kg tooli valiksite ja miks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.