Esileht Väikelaps Eelkool

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Eelkool

Postitas:

Milliseid eelkoole Tallinnas kiidate? Miks lapse sinna panete? Kas selleks, et katsed edukalt ära teha või et oleks paremini kooliks valmis? Kas piirkonnakooli minekuks on üldse eelkool oluline või piisab kui ise lapsega tegeleda + lasteaed. Varsti algab eelkoolidesse registreerimine ja mingi eelistus olemas, aga kuulaks veel arvamusi, just neilt, kelle lapsed viimastel aastatel eelkooli läbinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib eelkoolis sellepärast, et ta ei käi lasteaias. ja ta käib Kullo eelkoolis, sealsed kellaajad sobisid kõige paremini ja ühtlasi on ka kõige rahakotisõbralikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanim laps käib praegu esimeses klassis. Ma otsustasin ta koolieelikuna mitte eelkooli panna, sest nägin, et tal on nii püsivust, sotsiaalseid kui ka kognitiivseid oskusi piisavalt. Tal polnud seda eelkooli minu hinnangul üldse vaja. Praegu saab koolis ka väga ilusti hakkama.

Tema noorem vend on aga järgmisel aastal koolieelik ja tema panen ma kindlasti eelkooli, et ta harjutaks natuke ennast kooliga. Ühtlasi kavatsen ma ta panna kahte erinevasse eelkooli, et hiljem oleks näha, millisesse kooli ta rohkem sobib.

Eks sa ise tunned oma last kõige paremini ja näed, kas tal oleks seda vaja või mitte. Minu enda jaoks on põhjendus, et kõik teised ju käivad, kõige lollim, miks laps eelkooli panna. Kui sa ise ka ei tea, miks laps sinna panna, siis polegi mõtet panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps käis eelkoolis, et tal oleks 1. klassis lihtsam kooli sisse elada. Eelkooli valisime samasse kooli, kuhu ta hiljem kooli läks. 1. klassis sügisesel arenguvestlusel õpetaja kiitis, et laps on tulbi ja iseseisev. Ma arvan et see iseseisvus tuligi tänu sellele, et kool oli juba tuttav. 1. klassi minek on väga suur elumuutus ja meie pere sooviks oli see lapsele võimalikult lihtsaks ja valutuks teha. Lisaks andis eelkool lapsele natuke suurema lapse tunde, sest ta käis ju ikkagi eelKOOLIS.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Eelkool