Esileht Väikelaps Eelkooli või mitte?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Eelkooli või mitte?

Postitas:

Lasteaialast siiski ei ole vaja peale pikka päeva veel trenni vedada. Minu omad käisid mõlemad lasteaia majas trennis. Üks tantsimises (reede hommikuti lasteaia ajal) ja teine jalgpallis (samuti lasteaia ajal, algusega kell 16 üks päev nädalas). Mugav ju ???? Mulle meeldib, kui elu on mugav.
Kui ma veaks teda kuskile mujale trenni peale lasteaiapäeva, siis ma ei istuks (näiteks kergejõustikuhallis) pingi peal nutitelefonis, vaid teeksin ise samal ajal seal trenni. Õnneks oskus on olemas. Jälle aeg mugavalt kasutatud.

“Vedama” ja “vedama”… Kõigis lasteaedades ei ole kõigile vanematele sobivat trennigraafikut. Meil näiteks nädala sees peab lasteaia trennis käivale lapsele varem järgi minema ning üks trenn on reede õhtul, mille asemel eelistame sageli hoopis pooliku või hoopis vaba päeva võimaldamist lastele. Spordiklubide/-koolide trennid on teinekord pealegi hoopis teisel tasemel kui lasteaedades toimuvad, rohkem vahendeid kasutada jne.
Kui need sinu näiteks toodud vanemad ei viiks lapsi trenni, istuks nad nendega kodus võibolla koos telefonis. Kui laps tahab ja soovib liikuda, las nad käivad ometigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski minu kolmest lapsest pole eelkoolis käinud. Kõik on koolis edukad. Kodus ma lapsi õpetanud pole, elame igapäevaelu – räägime juttu, toimetame koos, loeme ette, käime teatris, muuseumis jne.
1. klassi õppekavad on ette nähtud kooliga ja koolikorraga tutvumine, raha eest eeltutvuda pole vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käisid lapsed omal ajal 6. klassis olles eelkoolis – just nimelt õppekava kordamas ja kooliga tutvumas. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.09 14:55; 23.09 16:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps Eelkooli või mitte?