Esileht Koolilaps eelkoolidest (Tartus)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: eelkoolidest (Tartus)

Postitas:

Küsimus vanematele, kelle laps käis enne kooli eelkoolis (eriti tartlastele). Millises eelkoolis laps käis ja kas jäite tagantjärele rahule, et lapse sinna panite? Laps käib lasteaias eelviimases rühmas ja mõtlen juba praegu, et kas peaks ta sügisest ka eelkooli panema. Tööpäevad on muidu pikad ja kodus väga palju kooliks ettevalmistusega tegelda ei jõua. Samas tegeldakse ju lasteaias ka vastavate asjadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on eelkoole ka riiklikes koolides. Erakoolidest on Katoliku koolis, TERAs ja Kristlikus Põhikoolis. Minu poeg käib viimases, lapsele meeldib ja ise olen ka rahul. On tekkinud suur huvi lugemise vastu; sõbrad ka juba saanud, kellega sügisel koos esimesse klassi läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivilinna kooli juures Kivisisaliku eelkoolis käis, algul olin ka skeptiline, et mida uut ta lisaks lasteaiale ikka õpib seal. Aga sõbrad läksid ja käisime ka siis vaatamas, laps läks kohe rõõmuga, kuni kevadeni ei tahtnud tundi vahele jätta. 🙂 Toredad õpetajad, eelkool andis lapsele ka vajaliku esmamulje, mis on kool ja mida talt seal oodatakse, lisaks palju käelisi tegevusi, laule-tantse, sai endale paar klassikaaslastki tuttavat. 1.klassi algus läks valutult tänu sellele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi hindadest ka räägiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütar käib Raatuse eelkoolis ja päris rahul, väga toredad õpetajad ja teevad päris vahvaid asju ka – eraldi kehaline kasvatus, muusika ja inglise v saksa keel (valikul). Käib 2X nädalas, T ja N kell 16.30 – 18.05, igakord väga tahab minna sinna. Tasu oli vist 30 eurot poolaastas vms. Meie ei käi seal seepärast, et nüüd mingeid erilisi eelteadmisi saada, et konkureerima hakata kooli minekul, vaid pigem, et tekiks kooliharjumus ja tunnetus ning pisut iseseisvust rohkem, julgust. Seni väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps eelkoolidest (Tartus)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.