Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eelnõu laste vaktsineerimiseks koolides vanema keeldumisest hoolimata?!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 133 )

Teema: Eelnõu laste vaktsineerimiseks koolides vanema keeldumisest hoolimata?!

Postitas:
Kägu

Miks sa veel siin oled ja oma papakese Putja eest kahuriliha ei ole?

Kahurilihaks saadetakse praegu kahjuks siiski ukraina mehi tuhandete viisi. Isegi lääne meedia on seda juba tasapisi kajastama hakanud. Kas su silmaklappidest üldse mingit infot läbi ei tule? Näed ainult seda, mida näha tahad?

Jah, Putin ju ütles, et neil pole phm keegi eriti surma saanudki ???? ooo suur ja võimas Venemaa, kõikvõimas ja võidetamatu.

Kui ajupestud pead olema, et Kremli porpagandat uskuda?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, kõik, kes ei laula EERi ja Delfi jms peavoolupropaganda taktis, need saavad oma info “kuskilt uhuude foorumist”.

Ükski uhuu ei ole võimeline aru saama, MIKS peavool on peavool. Nende jaoks on see kõik mingi totter ülemaailmne vandenõu. See, et peavool on peavool just selle pärast, et peavool kajastab seda, mis on reaalsusega kooskõlas, seda, mida teadlased on uurinud ja kindlaks teinud, sellest uhuud aru ei saa.

Sest uhuu väärastunud maailmapildis eksisteerib mingi ülemaailmne reptiloidide vandenõu, mille eesmärgiks on nende elu kallale kippumine, aga uhuudele sisendatakse nende uhuufoorumites, et uhuuväidete pime uskumine teeb nad valgustatud väljavalituteks, kes on maailma valitsevatest reptiloididest kavalamad ja “oma peaga mõtlemise teel” nurjavad kõik nende elu kallale kippumise katsed.

Naera naba paigast.

Sul ei ole õrna aimugi, kust ja kuidas inimesed infot otsivad ja töötlevad, sest sa ise ei saaks sellega parima tahtmise juureski hakkama.

Uhuude väited on kõik aastate kaupa ühesugused ja ajas muutumatud ning väga kergesti on tuvastatav, kust nende väited pärit on, sest nad reeglina pole võimelised väiteid isegi ümber sõnastama, vaid korrutavad tuimalt ja sõna-sõnalt seda, mida uhuufoorumis öeldi, mistõttu mingi uhuufraasi guugeldamisega on võimalik selle allikas kohe kindlaks teha.

Pealegi, oluline ei ole see, KUSTKOHAST uhuud infot otsivad. Oluline on see, et uhuude väited on demonstreeritavalt valed ja lollakad ning selliste väidete uskumine näitab ilmekalt uhuude puudulikku haridustaset ja kriitilise mõtlemisvõime puudumist. Väärinfo otsimine sajast erinevast uhuuallikast ei muuda väärinfot tõeseks, väärinfo jääb ikka väärinfoks ja rumalus rumaluseks. Rumalus + rumalus + rumalus = ikka rumalus.

Kui uhuule öeldakse, et tema väide on vale, ja tuuakse selle kinnituseks viited teadusuuringutele vms, siis selle asemel, et aru saada ja tunnistada, et tema väide oli vale, tõmbub uhuu kohe kaitseseisundisse, hakkab räuskama sellest, et tema väidete kritiseerijad on kõik silmaklappidega ja pimedad, naiivsed “peavoolu” uskujad jms. Sest tunnistada seda, et tema väide oli vale, tähendab uhuu jaoks kogu tema religioosse süsteemi kokkuvarisemist, usudogmadena sisse ahmitavate uhuuväidete valeks osutumine on uhuu jaoks sama vastuvõetamatu kui kristlase jaoks Jeesuse mittetunnistamine. Sellega haihtuks uhuu kogu “väljavalitu” ja “ise mõtleja” staatus ning jõuaks kohale reaalsus, et ta on tegelikult harimatu puupea.

+9
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kahurilihaks saadetakse praegu kahjuks siiski ukraina mehi tuhandete viisi. Isegi lääne meedia on seda juba tasapisi kajastama hakanud. Kas su silmaklappidest üldse mingit infot läbi ei tule? Näed ainult seda, mida näha tahad?

Kas sa sellest ei ole aru saanud, et Venemaa ründas Ukrainat? Mida need Ukraina mehed siis tegema peavad? Nad kaitsevad oma kodumaad. Loomulikult saab neid ka surma selle juures. Samas on nad väga osavad kaotusi vähendama – ei jookse arutult vaenlase tule alla, vaid pommitavad vaenlast kannatlikult kaugemalt, kuni vastane ise kokku kukub.

Mis siis sinu meelest nad tegema peaksid? Laskma venelastel Ukraina üle võtta ja ukrainlased ära vägistada ja tappa?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa veel siin oled ja oma papakese Putja eest kahuriliha ei ole?

Kahurilihaks saadetakse praegu kahjuks siiski ukraina mehi tuhandete viisi. Isegi lääne meedia on seda juba tasapisi kajastama hakanud. Kas su silmaklappidest üldse mingit infot läbi ei tule? Näed ainult seda, mida näha tahad?

Jah, Putin ju ütles, et neil pole phm keegi eriti surma saanudki ???? ooo suur ja võimas Venemaa, kõikvõimas ja võidetamatu.

Kui ajupestud pead olema, et Kremli porpagandat uskuda?

Sinu arvates on suuremad kaotused Venemaa poolel ja kohe-kohe saab Venemaal laskemoon ja relvad otsa (nagu “ekperdid juba märtsikuust alates räägivad)? Kui ajupestud peab olema, et seda juba üle poole aasta Venemaa üha intensiivsemaks muutuvate rünnakute taustal uskuda? Ikka väga ajupestud.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et peavool on peavool just selle pärast, et peavool kajastab seda, mis on reaalsusega kooskõlas, seda, mida teadlased on uurinud ja kindlaks teinud, sellest uhuud aru ei saa.

😀 😀 😀 Püha naiivsus on ikka päris levinud, ma vaatan.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas on nad väga osavad kaotusi vähendama – ei jookse arutult vaenlase tule alla, vaid pommitavad vaenlast kannatlikult kaugemalt, kuni vastane ise kokku kukub.

Soovitan sul soovmõtlemise ja peavoolupropaganda asemel kuulata selle sõja lahingutegevust kirjeldavaid detailsemaid kommentaare, mida igapäevaselt teevad inimesed, kellel on vastav taust ja teadmised. Teiste seas ka mitmed USA endised sõjaväelased.
Uuri nt veidi, mis praegu Bakhmutis toimub.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa veel siin oled ja oma papakese Putja eest kahuriliha ei ole?

Kahurilihaks saadetakse praegu kahjuks siiski ukraina mehi tuhandete viisi. Isegi lääne meedia on seda juba tasapisi kajastama hakanud. Kas su silmaklappidest üldse mingit infot läbi ei tule? Näed ainult seda, mida näha tahad?

Jah, Putin ju ütles, et neil pole phm keegi eriti surma saanudki ???? ooo suur ja võimas Venemaa, kõikvõimas ja võidetamatu.

Kui ajupestud pead olema, et Kremli porpagandat uskuda?

Sinu arvates on suuremad kaotused Venemaa poolel ja kohe-kohe saab Venemaal laskemoon ja relvad otsa (nagu “ekperdid juba märtsikuust alates räägivad)? Kui ajupestud peab olema, et seda juba üle poole aasta Venemaa üha intensiivsemaks muutuvate rünnakute taustal uskuda? Ikka väga ajupestud.

Pole mingeid intensiivsemaks muutuvaid rünnakuid, Venemaa laseb praegu välja 1/3 raketikogusest, mida lasi suvel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et peavool on peavool just selle pärast, et peavool kajastab seda, mis on reaalsusega kooskõlas, seda, mida teadlased on uurinud ja kindlaks teinud, sellest uhuud aru ei saa.

???? ???? ???? Püha naiivsus on ikka päris levinud, ma vaatan.

Räägi palun, mismoodi sinu ettekujutuses see “peavool” tekib? Kas kogu maailma eri riikide teadlased tulevad kokku, kaasas kaustikud kõikvõimalike teadusavastustega, mis vahepeal on tehtud, ning hakkavad üheskoos arutama, mida avaldada, mille kohta valetada, mida maha vaikida? USA, Hiina, Euroopa, Aafrika jms teadlased kõik istuvad koos ja kriipsutavad kaustikes asju maha? Või mismoodi sinu luululine mõtlemine kujutab ette ülemaailmset teadlaste vandenõud?

Teadustööde tulemused avaldatakse lisaks teadusartiklitena. Sinu meelest siis loendamatud teadlased üle maailma kulutavad oma elu ja pühendumust sellele, et avaldada mitteeksisteerivaid tulemusi? Ja kõik need teadlased teevad seda üksmeelselt ja koordineeritult olenemata oma elukohariigist?

Ega sa vist üldse ette ei kujuta, kui ajuvaba on sinu ettekujutus teadlaste ülemaailmsest vandenõust?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ajupestud peab olema, et seda juba üle poole aasta Venemaa üha intensiivsemaks muutuvate rünnakute taustal uskuda? Ikka väga ajupestud.

Venemaa rünnakud on järjest nõrgema jõuga, mitte mingit intensiivistumist ei ole. See, et aeg-ajalt mõnikümmend raketti korraga välja lastakse, ei tähenda, et rünnakud tervikuna oleks intensiivsemad. Just vastupidi – Vene pool tulistab aina vähem ja harvemini, sest pole, millega tulistada, ja sellest vähesest, mida on, laseb ka Ukraina suure osa õhku enne, kui see sõduriteni jõuab.

Kuskohas sa neid “üha intensiivsemaid” rünnakuid näed? Ainus intensiivsus on see, et mobiliseerituid saadetakse lõputute lainetena ukrainlaste poole tormi jooksma, sest kahuriliha Venemaal veel on. Need notitakse maha, aga Venemaa saadab uusi juurde, kes ka maha notitakse.

Isegi see, et Venemaa mõnest kohast minemalöömise tõttu said nad teistesse piirkondadesse oma allesjäänud vägesid ümber paigutada, ei ole mitte mingit pööret sõjategevuses toonud, sest ilma relvade, lahingumoona, oskuste ja motiveerituseta ei saa sõda pidada. Ukraina võtab järjest alasid tagasi, ainult paar piirkonda on, kus nädal aega kestnud rabelemist ja tuhandete surma saatmist õnnestub Venemaal 100 meetrit edasi nihkuda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha naiivsus on ikka päris levinud, ma vaatan.

Räägi, kas sina usud ikka pimeda nürimeelsusega edasi, et koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil? Isegi hoolimata sellest, et uhuud ise panid oma lolluse juurde lingi CDC originaalteatele, aga kes lugeda viitsis, sai teada, et CDC mitte midagi sellist ei öelnud? Aga sina usud ikka pimesi uhuude lollust edasi, eks?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Venemaa rünnakud on järjest nõrgema jõuga, mitte mingit intensiivistumist ei ole. See, et aeg-ajalt mõnikümmend raketti korraga välja lastakse, ei tähenda, et rünnakud tervikuna oleks intensiivsemad.

Ja Ukraina elektrivõrk on puutumata ja kõik korras? Linnades ei ole elektriga probleeme?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ukraina võtab järjest alasid tagasi, ainult paar piirkonda on, kus nädal aega kestnud rabelemist ja tuhandete surma saatmist õnnestub Venemaal 100 meetrit edasi nihkuda.

Donbass on siis suuremalt jaolt ukrainlaste käes?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha naiivsus on ikka päris levinud, ma vaatan.

Räägi, kas sina usud ikka pimeda nürimeelsusega edasi, et koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil? Isegi hoolimata sellest, et uhuud ise panid oma lolluse juurde lingi CDC originaalteatele, aga kes lugeda viitsis, sai teada, et CDC mitte midagi sellist ei öelnud? Aga sina usud ikka pimesi uhuude lollust edasi, eks?

Ma ei vaevu üldse diskuteerima kellegagi, kelle jaoks CDC on ikka veel mingi autoriteet 😀

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha naiivsus on ikka päris levinud, ma vaatan.

Räägi, kas sina usud ikka pimeda nürimeelsusega edasi, et koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil? Isegi hoolimata sellest, et uhuud ise panid oma lolluse juurde lingi CDC originaalteatele, aga kes lugeda viitsis, sai teada, et CDC mitte midagi sellist ei öelnud? Aga sina usud ikka pimesi uhuude lollust edasi, eks?

Ma ei vaevu üldse diskuteerima kellegagi, kelle jaoks CDC on ikka veel mingi autoriteet ????

Tüüpiline uhuude väide. Kui argumentatsioon puudub, siis leitakse mingi vabandus, miks mitte diskuteerida. Samamoodi, nagu kristlikud usufanaatikud: “Piibel on üle kõige, Maa ja üldse universum on ainult 6000 aastat vana, kui sina usud minegeid “evolutsionistidest” teadlasi, siis ma ei hakkagi sinuga diskuteerima.”

Kõigele lisaks pole sul ühtegi konkreetset väidet, millega midagi CDC öeldut kahtluse alla seada ega ümber lükata. Ainult uhuude foorumitest loetud valed ja lollused ja rumalused ja valed.

Lisaks kaval ja mõttetu üritus mööda hiilida küsimusele vastamisest. Ma küsisin: kas sa usud, et koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil. Jah või ei?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Venemaa rünnakud on järjest nõrgema jõuga, mitte mingit intensiivistumist ei ole. See, et aeg-ajalt mõnikümmend raketti korraga välja lastakse, ei tähenda, et rünnakud tervikuna oleks intensiivsemad.

Ja Ukraina elektrivõrk on puutumata ja kõik korras? Linnades ei ole elektriga probleeme?

Mis see võrk siia puutub? Võrgu rivist väljaviimiseks terves regioonis piisab ühest raketist. See ei ole mingi “rünnakute intensiivistumine”. Varem pommitas Venemaa lihtsalt suvalisi elumaju, nüüd üritavad viimases hädas mõnele elektrijaamale jms pihta saada. Midagi pole intensiivistunud, rünnakute hulk aina langeb, sest laskemoon on lõppemas, sellepärast üritavadki viimases hädas veel viimaste rakettidega võimalikult palju kahju teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei vaevu üldse diskuteerima kellegagi, kelle jaoks CDC on ikka veel mingi autoriteet ????

Hiilgav silmakirjalikkus. Aplaus. Tuletan siinkohal uhuule meelde, et teie uhuud ise olite need, kes kukkusid valju häälega kirema, et “CDC ütles, et koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil”. Ja teie uhuufoorumites levitati linki CDC teadaandele, kus väidetavalt midagi sellist öeldi. Seega kõlbas CDC teile väga hästi teie uhuuväidete allikaks. CDC oli piisav autoriteet teile, et otse nende teadaandeid tsiteerida.

Muidugi, kui keegi vaevus seda linki klikkima ja CDC teadaannet lugema, siis sai selgeks, et CDC pole mitte midagi sellist öelnud. Uhuud lihtsalt valetasid. Valetavad siiamaani. Ja uhuud ei loe originaalallikaid üle.

Ja nüüd üritab uhuu meeleheitlikult põigelda küsimusele vastamisest kõrvale naeruväärse soigumisega: “Ma ei vaevu üldse diskuteerima kellegagi, kelle jaoks CDC on ikka veel mingi autoriteet”. Naeruväärne, kui teemast mööda selline vastus on ja kui silmakirjalik.

Küsin uuesti: kas sina usud, et [CDC ütles, et] koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil? Jah või ei?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Venemaa rünnakud on järjest nõrgema jõuga, mitte mingit intensiivistumist ei ole. See, et aeg-ajalt mõnikümmend raketti korraga välja lastakse, ei tähenda, et rünnakud tervikuna oleks intensiivsemad.

Ja Ukraina elektrivõrk on puutumata ja kõik korras? Linnades ei ole elektriga probleeme?

Mis see võrk siia puutub? Võrgu rivist väljaviimiseks terves regioonis piisab ühest raketist. See ei ole mingi “rünnakute intensiivistumine”. Varem pommitas Venemaa lihtsalt suvalisi elumaju, nüüd üritavad viimases hädas mõnele elektrijaamale jms pihta saada. Midagi pole intensiivistunud, rünnakute hulk aina langeb, sest laskemoon on lõppemas, sellepärast üritavadki viimases hädas veel viimaste rakettidega võimalikult palju kahju teha.

ok 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei vaevu üldse diskuteerima kellegagi, kelle jaoks CDC on ikka veel mingi autoriteet ????

Hiilgav silmakirjalikkus. Aplaus. Tuletan siinkohal uhuule meelde, et teie uhuud ise olite need, kes kukkusid valju häälega kirema, et “CDC ütles, et koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil”. Ja teie uhuufoorumites levitati linki CDC teadaandele, kus väidetavalt midagi sellist öeldi. Seega kõlbas CDC teile väga hästi teie uhuuväidete allikaks. CDC oli piisav autoriteet teile, et otse nende teadaandeid tsiteerida.

Muidugi, kui keegi vaevus seda linki klikkima ja CDC teadaannet lugema, siis sai selgeks, et CDC pole mitte midagi sellist öelnud. Uhuud lihtsalt valetasid. Valetavad siiamaani. Ja uhuud ei loe originaalallikaid üle.

Ja nüüd üritab uhuu meeleheitlikult põigelda küsimusele vastamisest kõrvale naeruväärse soigumisega: “Ma ei vaevu üldse diskuteerima kellegagi, kelle jaoks CDC on ikka veel mingi autoriteet”. Naeruväärne, kui teemast mööda selline vastus on ja kui silmakirjalik.

Küsin uuesti: kas sina usud, et [CDC ütles, et] koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil? Jah või ei?

Ja jätkuvalt ei oska sa midagi muud suust välja ajada kui “uhuude foorum, uhuude foorum”.
Ma ei tea, mis foorumites sina kolamas käid, mina ei käi.
Ma isegi ei ole kuulnud mingist koroonatestide üle peetavast vaidlusest, et mida nad tuvastavad ja mida mitte ja mis linke keegi kuhugi tõestuseks saatnud on. Mul on sellest täiesti kama – ei ole põdenud ei grippi ega koroonat ja ei ole olnud ka vajadust mõelda, kumba mu test näitab.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see võrk siia puutub?

Võrk puutub siia nii palju, et see on tänaseks juba suures ulatuses maas. Suurlinnades ei ole inimestel elektrit enam ja joogivett. Ei ole ainult nunnu probleem, et “Odessa loomaaed valmistub talvisteks elektrikatkestusteks” nagu meie ERR kirjutab.
Mis sa arvad, kuhu need miljonid inimesed liikuma hakkavad, kui elu Ukraina linnades võimatuks muutub? Venemaale või?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see võrk siia puutub?

Võrk puutub siia nii palju, et see on tänaseks juba suures ulatuses maas. Suurlinnades ei ole inimestel elektrit enam ja joogivett. Ei ole ainult nunnu probleem, et “Odessa loomaaed valmistub talvisteks elektrikatkestusteks” nagu meie ERR kirjutab.

Mis sa arvad, kuhu need miljonid inimesed liikuma hakkavad, kui elu Ukraina linnades võimatuks muutub? Venemaale või?

Siis võtame nad Euroopasse vastu ja laseme siin elada, kuni sõda läbi. Milles küsimus?

Mis siis tegema peaks sinu meelest? Laskma Venemaal Ukraina vallutada ja ukrainlased mõrvata?

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa veel siin oled ja oma papakese Putja eest kahuriliha ei ole?

Kahurilihaks saadetakse praegu kahjuks siiski ukraina mehi tuhandete viisi. Isegi lääne meedia on seda juba tasapisi kajastama hakanud. Kas su silmaklappidest üldse mingit infot läbi ei tule? Näed ainult seda, mida näha tahad?

Minu poolt praegu tsiteeritud kägu on reaalselt, ka juriidilises mõttes, kurjategija. Sõjale õhutamine on kuritegu. Selle käo IP on väljaselgitamisel, vastavad viited on saadetud, asjaga tegeldakse.

Ärge talle sõja teemadel enam vastake, siis ehk rahuneb maha või kolib mingitesse venekeelsetesse foorumitesse, kuniks rajalt maha võetakse.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei vaevu üldse diskuteerima kellegagi, kelle jaoks CDC on ikka veel mingi autoriteet ????

Hiilgav silmakirjalikkus. Aplaus. Tuletan siinkohal uhuule meelde, et teie uhuud ise olite need, kes kukkusid valju häälega kirema, et “CDC ütles, et koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil”. Ja teie uhuufoorumites levitati linki CDC teadaandele, kus väidetavalt midagi sellist öeldi. Seega kõlbas CDC teile väga hästi teie uhuuväidete allikaks. CDC oli piisav autoriteet teile, et otse nende teadaandeid tsiteerida.

Muidugi, kui keegi vaevus seda linki klikkima ja CDC teadaannet lugema, siis sai selgeks, et CDC pole mitte midagi sellist öelnud. Uhuud lihtsalt valetasid. Valetavad siiamaani. Ja uhuud ei loe originaalallikaid üle.

Ja nüüd üritab uhuu meeleheitlikult põigelda küsimusele vastamisest kõrvale naeruväärse soigumisega: “Ma ei vaevu üldse diskuteerima kellegagi, kelle jaoks CDC on ikka veel mingi autoriteet”. Naeruväärne, kui teemast mööda selline vastus on ja kui silmakirjalik.

Küsin uuesti: kas sina usud, et [CDC ütles, et] koroonatest ei tee vahet koroonal ja gripil? Jah või ei?

Ja jätkuvalt ei oska sa midagi muud suust välja ajada kui “uhuude foorum, uhuude foorum”.

Ma ei tea, mis foorumites sina kolamas käid, mina ei käi.

Ma isegi ei ole kuulnud mingist koroonatestide üle peetavast vaidlusest, et mida nad tuvastavad ja mida mitte ja mis linke keegi kuhugi tõestuseks saatnud on. Mul on sellest täiesti kama – ei ole põdenud ei grippi ega koroonat ja ei ole olnud ka vajadust mõelda, kumba mu test näitab.

Inimene, kes arvab, et kogu maailma teadlased osalevad mingis vandenõus, mille eesnärgiks on inimesi mõrvata, käib ilmselgelt mingites uhuude foorumites “infot” ammutamas.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa veel siin oled ja oma papakese Putja eest kahuriliha ei ole?

Kahurilihaks saadetakse praegu kahjuks siiski ukraina mehi tuhandete viisi. Isegi lääne meedia on seda juba tasapisi kajastama hakanud. Kas su silmaklappidest üldse mingit infot läbi ei tule? Näed ainult seda, mida näha tahad?

Minu poolt praegu tsiteeritud kägu on reaalselt, ka juriidilises mõttes, kurjategija. Sõjale õhutamine on kuritegu. Selle käo IP on väljaselgitamisel, vastavad viited on saadetud, asjaga tegeldakse.

Ärge talle sõja teemadel enam vastake, siis ehk rahuneb maha või kolib mingitesse venekeelsetesse foorumitesse, kuniks rajalt maha võetakse.

Sõjale õhutamine??? Mine maga kaineks, totakas. Ma olen ka siinsamas foorumis kirjutanud, et ammu oleks pidanud selle sõja läbirääkimistega lahendama, et säästa tuhandeid inimelusid.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõjale õhutamine on kuritegu.

Seda mine räägi nende aadressil, kes karjuvad “rohkem relvi, rohkem relvi”. Sa ise kuulud ilmselt samuti nende sekka, hüsteerik. Minu seisukoht on rahuläbirääkimised.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõjale õhutamine??? Mine maga kaineks, totakas. Ma olen ka siinsamas foorumis kirjutanud, et ammu oleks pidanud selle sõja läbirääkimistega lahendama, et säästa tuhandeid inimelusid.

KELLEGA sinu meelest peaks läbi rääkima? Putiniga? Selle Putiniga, kes mitte üheski kokkuleppest kinni ei pea, vaid rikub kokkuleppeid nii, nagu tal vaja on? Mida on temaga läbi rääkida?

Kas sa tõesti ei saa aru, et igasugused “sõja lahendamised läbirääkimistega” toovad kaasa palju rohkem inimohvreid kui praegune sõda? Läbirääkimiste ainus tulemus on see, et Putin saab anastatud regioonid endale hoida, mis näitab talle, et 21. sajandil on igati kohane suvaliselt teisi riike rünnata ja nende maid anastada. Seejärel hakkab Putin haavu lakkuma, uut sõjaväge üles ehitama, uusi relvi tootma, ja ilmselt õpib ka seni tehtud vigadest ning mõne aasta pärast tungib ta uuesti Euroopale kallale juba palju parema ja tugevama sõjaväega. Mitte ainult Ukrainale, vaid ka ülejäänud Euroopale.

Kas sa kujutad ette, et teise maailmasõja lõpu poole oleks öeldud, et ah, ajasime Hitleri Prantsusmaalt ja Venemaalt minema, aga räägime nüüd temaga läbi, las jätab Balti riigid, Poola jms endale, siis saab rahu. Kas see oleks olnud lahendus? Kui Hitler oleks teise maailmasõja lõpul jäetud Saksamaad valitsema, oleks ta kõigepealt hävitanud vallutatud maade rahvad ja siis oleks vaid aja küsimus olnud, millal ta oleks uue armee ehitanud ja uuesti Euroopat rünnanud.

Kuidas sa saad nii naiivne olla, et kujutad ette, et massimõrvarist diktaatoriga on võimalik midagi läbi rääkida? Hitler vähemalt armastas Saksa rahvast, Putinil pole Vene rahvast ka sooja ega külma, saadab nad kasvõi kõik surma, et oma võimuahneid ambitsioone teostada. Mis siis veel teistest rahvastest rääkida. Mida on sihukesega läbi rääkida?

Ukraina on ammu juba öelnud, millistel tingimustel nad võivad läbi rääkida – venelased olgu Ukrainast (sh Krimmist) kadunud, sõjakurjategijad vastutusele võetud ja Venemaa maksku tekitatud kahjud kinni. Putin aga ei taha ju sellistest läbirääkimistest midagi kuulda.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõjale õhutamine??? Mine maga kaineks, totakas. Ma olen ka siinsamas foorumis kirjutanud, et ammu oleks pidanud selle sõja läbirääkimistega lahendama, et säästa tuhandeid inimelusid.

KELLEGA sinu meelest peaks läbi rääkima? Putiniga? Selle Putiniga, kes mitte üheski kokkuleppest kinni ei pea, vaid rikub kokkuleppeid nii, nagu tal vaja on? Mida on temaga läbi rääkida?

Kas sa tõesti ei saa aru, et igasugused “sõja lahendamised läbirääkimistega” toovad kaasa palju rohkem inimohvreid kui praegune sõda? Läbirääkimiste ainus tulemus on see, et Putin saab anastatud regioonid endale hoida, mis näitab talle, et 21. sajandil on igati kohane suvaliselt teisi riike rünnata ja nende maid anastada. Seejärel hakkab Putin haavu lakkuma, uut sõjaväge üles ehitama, uusi relvi tootma, ja ilmselt õpib ka seni tehtud vigadest ning mõne aasta pärast tungib ta uuesti Euroopale kallale juba palju parema ja tugevama sõjaväega. Mitte ainult Ukrainale, vaid ka ülejäänud Euroopale.

Kas sa kujutad ette, et teise maailmasõja lõpu poole oleks öeldud, et ah, ajasime Hitleri Prantsusmaalt ja Venemaalt minema, aga räägime nüüd temaga läbi, las jätab Balti riigid, Poola jms endale, siis saab rahu. Kas see oleks olnud lahendus? Kui Hitler oleks teise maailmasõja lõpul jäetud Saksamaad valitsema, oleks ta kõigepealt hävitanud vallutatud maade rahvad ja siis oleks vaid aja küsimus olnud, millal ta oleks uue armee ehitanud ja uuesti Euroopat rünnanud.

Kuidas sa saad nii naiivne olla, et kujutad ette, et massimõrvarist diktaatoriga on võimalik midagi läbi rääkida? Hitler vähemalt armastas Saksa rahvast, Putinil pole Vene rahvast ka sooja ega külma, saadab nad kasvõi kõik surma, et oma võimuahneid ambitsioone teostada. Mis siis veel teistest rahvastest rääkida. Mida on sihukesega läbi rääkida?

Ukraina on ammu juba öelnud, millistel tingimustel nad võivad läbi rääkida – venelased olgu Ukrainast (sh Krimmist) kadunud, sõjakurjategijad vastutusele võetud ja Venemaa maksku tekitatud kahjud kinni. Putin aga ei taha ju sellistest läbirääkimistest midagi kuulda.

Loe nüüd enda postitust ja mõtle uuest, milliste inimeste aadressil võiks kasutada mõistet “sõja õhutamine”.

Seejärel mine googelda “minsk agreements”.

 

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe nüüd enda postitust ja mõtle uuest, milliste inimeste aadressil võiks kasutada mõistet “sõja õhutamine”.

Seejärel mine googelda “minsk agreements”.

Sa ikka ei saa aru, et Ukraina kaitseb end Ukrainat rünnanud agressori eest?

Putinil on võimalik sõda päevapealt lõpetada ja oma väed Ukrainast minema viia.

Ukrainal ei ole võimalik sõda lõpetada, sest sel juhul vallutaks Putin Ukraina ning mõrvaks, vägistaks ja küüditaks Ukraina rahva.

Kuidas sa saad nii nõdrameelselt loll olla, et sellest aru ei saa?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seejärel mine googelda “minsk agreements”.

Kes rikkus Minski leppeid?

VENEMAA.

Ja sina tahad Venemaaga mingeid uusi leppeid sõlmida?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seejärel mine googelda “minsk agreements”.

Kes rikkus Minski leppeid?

VENEMAA.

Ja sina tahad Venemaaga mingeid uusi leppeid sõlmida?

Palun räägi sellest lähemalt, mida ja kuidas Venemaa täpselt rikkus? Sa Minski lepete sisuga oled ikka tuttav üldse? 😀

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe nüüd enda postitust ja mõtle uuest, milliste inimeste aadressil võiks kasutada mõistet “sõja õhutamine”.

Seejärel mine googelda “minsk agreements”.

Sa ikka ei saa aru, et Ukraina kaitseb end Ukrainat rünnanud agressori eest?

Putinil on võimalik sõda päevapealt lõpetada ja oma väed Ukrainast minema viia.

Ukrainal ei ole võimalik sõda lõpetada, sest sel juhul vallutaks Putin Ukraina ning mõrvaks, vägistaks ja küüditaks Ukraina rahva.

Kuidas sa saad nii nõdrameelselt loll olla, et sellest aru ei saa?

Ma palusin sul mõelda mõiste “sõja õhutamine” peale. Tundub, et see käib sul üle jõu. Aga teisi nõdrameelselt lollideks sõimata on ok küll, ajupestud keskmik?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 133 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eelnõu laste vaktsineerimiseks koolides vanema keeldumisest hoolimata?!