Esileht Ilu ja tervis Eemaldasin geelküüned ja olen nii nii õnnelik õnnelik õnnelik…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Eemaldasin geelküüned ja olen nii nii õnnelik õnnelik õnnelik…

Postitas:

Kaks kuud tagasi eemaldasin geelküüned.Ja oh issand imet,kui armsad ja ilusad on oma küüned.Nüüd mõtlen tagant järgi ,kui koledad need geelküüned olid.Nüüd oma küüned laki all ja ka väga ilusad ja armsad.Meeletu raha raiskamine,iga kuu 50 euri,mõtetu raha loopimime.Ei iial enam ei taha neid.
On Teil kellegil veel pärast selline hea tunne olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 18:02; 07.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid pehmed alguses. Aga normaalsed jah. Pole selliseid nõia küüsi. Kole ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina jällegi mõtlen geel-lakkimisele. omad küüned on ülinirud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geelküüned ja kõik muud kunstküüned on ammu moest läinud… koledad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Geelküüned ja kõik muud kunstküüned on ammu moest läinud… koledad! [/tsitaat] nojah – nüüd on hoopis need oma küüntele kantavad geellakid ju moes. kahjustab vähem küüneplaati ja näeb loomulik välja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaks kuud tagasi eemaldasin geelküüned.Ja oh issand imet,kui armsad ja ilusad on oma küüned.Nüüd mõtlen tagant järgi ,kui koledad need geelküüned olid.Nüüd oma küüned laki all ja ka väga ilusad ja armsad.Meeletu raha raiskamine,iga kuu 50 euri,mõtetu raha loopimime.Ei iial enam ei taha neid.
On Teil kellegil veel pärast selline hea tunne olnud? [/tsitaat]

miks nii kallis, mul kord kuus 22¤?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 15:12; 07.10 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin iga kahe nädala tagant,rohkem ei kannatanud välja.Kui oli kuskile suuremale üritusele ,siis juhtus ka et kolm korda kuus…mõtetu ja kallis lõbu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 18:02; 07.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käisin iga kahe nädala tagant,rohkem ei kannatanud välja.Kui oli kuskile suuremale üritusele ,siis juhtus ka et kolm korda kuus…mõtetu ja kallis lõbu.[/tsitaat]

jah, mulle ka tegelikult ei meeldi see väljakasv, 3 nädalat siis viimane vint. Panin need just sellepärast, et küüned õudsed ja ravilakkidest ja muust mässamisest kõrini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 15:12; 07.10 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul geelid varsti juba 2 aastat järjest peal, ei taha kohe üldse maha võtta. Oma küüneplaat ei ole ilusa kujuga, küüs “lainetab”, murdub kergelt. Minu tehnik teeb väga ilusad ja loomulikud, olen väga rahul. Oma küüntega olen alati õnnetu, peidan käsi.. Lisaks kipun pingelistel momentidel küüsi närima (olen 26-aastane!), geel hoiab selle ära. Küll aga kirun end maapõhja, et ka varbaküüned lasin geeliga katta: need on küll nüüd nii pekkis, kui pekkis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Eemaldasin geelküüned ja olen nii nii õnnelik õnnelik õnnelik…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.