Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Blogiauhinnad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Eesti Blogiauhinnad 2019

Postitas:
Kägu

Käimas Blogiauhinnad.
Triinu-Liis näeb tõeline printsess välja 🙂

https://www.ohtuleht.ee/967215/otseulekanne-ja-galerii-blogiauhindadel-osalejad-vastavad-kusimustele

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin, et Marileen ise näeb väga hea välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama arvamus ka mul.Tõesti väga kena kleit ja soeng.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi mõttetu värk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik on väga kenad naised. Helen oleks võinud vaid lokid teha, kuna muidu pikenduste ja oma juukste vahe liiga märgatav.
Kas Marileen sinise kleidiga? Kui tõesti (tundub nii) siis, vau väga kena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Googeldasin seda ka ja silma jäi sõnapaar: Dresscode: „shine bright”—

Mismoodi nad sellest üritusest osa võtavad, kui nad ei tea, mis on dress, mis on code või mida tähendab shine bright?

Sest, nagu pk kaudu on teada, Jumalaema kirik Pariisis – sellest nad pole kuulnudki, mis see on…
Selles mõttes oleks olnud mõistlikum neile hoopis ette kirjutada, et Braincode: Ground Zero v. Zero Brains vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest, nagu pk kaudu on teada, Jumalaema kirik Pariisis – sellest nad pole kuulnudki, mis see on…

Selle eest oskavad nad oma blogis näopildid nii ära kohendada, et esmakordsel lugemisel tekibki hoopis teine arvamus. Auhindade kokkutulekul aga selgub, et nii mõnigi on paras paksuke, mõni on hilpharakas ja mõni on nii vunki ennast löönud, nagu oleks läinud Ulliwuudi punasele vaibale. Võib ette kujutada, kuidas nad vahest ka PK-s säutsuvad ja edukat mängivad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Auhindadeks on aastast-aastasse ikka need ühed ja samad asjad, sh kuu varu jogurteid… Kas juba ära ei tüdine 🙂

Mari-Leen on tõesti kaunis

Please wait...
Postitas:
Kägu

See aasta kuidagi väga sujuv ja meeldiv vaadata. Tublid korraldajad 😙

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äärmiselt kehvalt pildistatud fotod. Inimesed kenad, aga väga halvasti üles võetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust just vastupidi igav ja steriilne. Selline glamuuri ja gala tunnetus on kaduma läinud. Oli nagu keskkoolilõpu kiituskirjade jagamine, mis vist oligi paljude blogijate soov, kes veidral kombel tähelepanu ei tahtvat ja ebamugavaid küsimusi kartvat. Väga irooniline on marimellide poolt see, et neil puudub enesekriitika. Alles see oli, kui nad ise võtsid sõna blogieetika teemal, olles ise sellega kõige enam pahuksis ja nüüd räägivad mõnitamisest ja kiusamisest, tehes igal aastal maha erinevate valdkondade esindajaid peites seda “see ju lihtsalt minu arvamus” egiidi taha (galade- ja vastuvõttude külastajad). Suur osa ilublogijaid ju loobus EBAst, kuna marimellid ise neid mõnitasid. Henri loobus EBAst, sest korraldajad avaldasid taas kõigest “oma arvamust” ja tegid ta blogi maha. Jane loobus ja ka mitte sellepärast, et ta poleks tunnustust soovinud. Muutust peaksid nad siiski alustama iseendast.

Kokkuvõtteks on Mallukas võitu väärt ja selles mõttes on tore, et paljud suured ei soovi enam osaleda, sest annab ka teistele võimaluse. Miinus pool see, et ma pean küll end üle keskmise päevaraamatute sirvijaks, aga ma reaalselt ei teadnud 75% osalejaid ega ka võitjaid. Kui EBA soovibki olla pisikeste blogijate tutvustajaks, siis tegelikult selline tagasihoidlik ja säratu oleng sobibki. Ja kui keegi tõesti arvas, et paksuke julgeb endalt paberkoti peast ära võtta ja hakata kriitikat avaldama enda nime all, oli tõsine optimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meet & Greetil polnud pooli osalejaid saalis. Blogijad pidid ise end kirja panema, kui tahavad Meet & Greeti teha. Miks neid siis kohal polnud? Korraldaja oleks ehk pidanud osalistele saatma kindla koha ja kellaaja, kus see toimub.Või kui inimene enam ei taha või ei jõudnud üritusele, siis oleks elementaarne viisakus anda teada, et ta ikka ei tule ja tema nime võib Meet & Greetist maha võtta. Minu jaoks täiesti ajuvaba, et lubad esineda mingil üritusel/konverentsil vms ja siis lihtsalt ei tule kohale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Veel oli selle Meet & Greet sponsorks #eestitubakavabaks ja Triinuliis pidi siis igalt blogijalt küsima mõne suunava küsimuse selle kohta. Tuli välja, et iga blogija tahtis särada erilise ja ootamatu vastusega, seega lõpuks ei öelnud mitte keegi neist, et jah suitsetamine on tervisele halb, vaid hoopis kõigile meeldib suitsetamine kui selline.

Näiteks Manjana vastas, et suitsetamine on sama nagu blogimine, pakub korraks rahuldust ja tema pooldab. Jah, see on Manjanalik iroonia, aga kas see on tõesti asi, mille kallal ironiseerida, kui istud #eestitubakavabaks all. Nii #rebel muidugi, braavo.

Helen vastas, et raseduse ajal suitsetamisest on hullem passiivne suitsetamine, et kui naine juba ise suitsetab, siis keha harjub kõigega, ainult et laps, kes sünnib, karjub rohkem, sest tahab suitsu saada. Bioloogiakraadiga siis sellised “väga sügavad” tähelepanekud, eriti kuna minu teada on see müüt ammu ümber lükatud. Ka nagu asi, mille üle võiks arutleda, aga mida pole sobilik öelda #eestitubakavabaks eest seistes.

Kui raske on siis üle huulte saada mingi diplomaatiline vastus näiteks: “ma ei poolda raseduse ajal suitsetamist ja ma ise ka ei suitsetanud, seega soovitan kõigile vähegi püüda see maha jätta.” Punkt. Või kui on vaja irooniaga särada, siis: “suitsetamine on nagu püksi kusemine, korraks hakkab hea, aga lõpuks teed endale suure kahju”, mida iganes sellist nagu.

Manjana kannatab madala enesehinnangu all. Polnudki seda varem märganud. Kõik ironiseerivad vastused ja pingutatult ladna olek näitas seda, et tal oli seal väga ebamugav ja kartis. Nagu ropendav 5.klassi laps, kes püüab välja näga kõva tegija ja teistest iga hinnaga erineda. Tegelikult vajab armastust ja heakskiitu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arust just vastupidi igav ja steriilne. Selline glamuuri ja gala tunnetus on kaduma läinud. Oli nagu keskkoolilõpu kiituskirjade jagamine, mis vist oligi paljude blogijate soov, kes veidral kombel tähelepanu ei tahtvat ja ebamugavaid küsimusi kartvat. Väga irooniline on marimellide poolt see, et neil puudub enesekriitika. Alles see oli, kui nad ise võtsid sõna blogieetika teemal, olles ise sellega kõige enam pahuksis ja nüüd räägivad mõnitamisest ja kiusamisest, tehes igal aastal maha erinevate valdkondade esindajaid peites seda “see ju lihtsalt minu arvamus” egiidi taha (galade- ja vastuvõttude külastajad). Suur osa ilublogijaid ju loobus EBAst, kuna marimellid ise neid mõnitasid. Henri loobus EBAst, sest korraldajad avaldasid taas kõigest “oma arvamust” ja tegid ta blogi maha. Jane loobus ja ka mitte sellepärast, et ta poleks tunnustust soovinud. Muutust peaksid nad siiski alustama iseendast.

Kokkuvõtteks on Mallukas võitu väärt ja selles mõttes on tore, et paljud suured ei soovi enam osaleda, sest annab ka teistele võimaluse. Miinus pool see, et ma pean küll end üle keskmise päevaraamatute sirvijaks, aga ma reaalselt ei teadnud 75% osalejaid ega ka võitjaid. Kui EBA soovibki olla pisikeste blogijate tutvustajaks, siis tegelikult selline tagasihoidlik ja säratu oleng sobibki. Ja kui keegi tõesti arvas, et paksuke julgeb endalt paberkoti peast ära võtta ja hakata kriitikat avaldama enda nime all, oli tõsine optimist.

Paksuke olevat kohal olnud ?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No see manjana oli küll kole. Nagu turumutt ilmus kohale, oleks 15a siis veel saaks aru.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No see manjana oli küll kole. Nagu turumutt ilmus kohale, oleks 15a siis veel saaks aru.

Minu jaoks oli tema väljanägemine täielik ehmatus. Vahest olen ta blogisse piilunud ja sealt vaatab vastu hoopis teine näopilt, mis annab esialgse pildi, et see naine hoolitseb enda eest. Kuid sain veelkordselt kinnitust, et ennast reklaamiv jutt ja tegelik elu on kaks eri asja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mari-Leen näeb imeilus välja. Mõistmatuks jääb, milleks need dresscode’d, kui enamus tuleb kohale täiesti suvaliselt – kes porgandina, kel t-särk + tunke, kel mingi kohutav tuunika, retuus, sokk. Mingi austus ju võiks olla korraldajate ja enda suhtes. Nii paljudel noortel naistel sorakil juuksed. Müts maha, et Marimellid viitsivad teha ja kannatavad seda kriitikat. Väga paljud oma olematu panusega riietusse näitasid, mis nad üritusest arvavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline see Manjana on, pange siia tema pildi link ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See sokkidega seal, kes ÕL videos jäätist sõi. Ma olen ta blogisse paar korda vaid esilehele kiiganud ja sealse pildi järgi pidasin teda nooremaks. Tuleb välja et 50 aastane ja endine Vasakpartei esindaja, kes oma blogi jutu järgi on Kopli Ametikoolist väljavisatud.

https://p.ocdn.ee/61/i/2019/6/15/s1dw0sk0.e3r.jpg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline see paksuke siis oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meelis kirjutas kohe piiiiika kõne sellest, kuidas ei tohiks teistele inimestele halvasti öelda ja niuniuniu.

Inimene, kes on Eesti blogimaastiku kõige suurem mõnitaja ja halvasti ütleja, tuleb nüüd teistele moraali lugema? Kas ta arvab, et inimesed on unustanud, et Marimelli blogis on saanud lugeda nii seda, et ilublogijad on hobusenäod, need lõputud mutta tampivad kleidiarvustused peale punase vaiba üritusi ja raseda blogija akne üle ilkumine… Tema on küll viimane inimene, kes peaks teistele moraali lugema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jälitamise tulemusena tundub see punase seelikuga olevat: https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/fotod-kes-beebiga-kes-koeraga-kes-porgandiga-vaata-milline-kirev-seltskond-kogunes-blogiauhindade-galale?id=86539409#!dgs=dgsee-246951:4FlsZijfKcCADuI188trqL

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks neidis (pole aimugi, kes see oli), viskas enne taksosse istumist efektse liigutusega suitseva koni maha. Rõve, arvestades, et koht nende jaoks oli paari meetri kaugusel. Tundemärgid: pikemad mustad juuksed, pisut pontsakas, saatjateks kaks meest, kellest üks kandis Alma kotti, milles oli nutribullet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meelis kirjutas kohe piiiiika kõne sellest, kuidas ei tohiks teistele inimestele halvasti öelda ja niuniuniu.

Inimene, kes on Eesti blogimaastiku kõige suurem mõnitaja ja halvasti ütleja, tuleb nüüd teistele moraali lugema? Kas ta arvab, et inimesed on unustanud, et Marimelli blogis on saanud lugeda nii seda, et ilublogijad on hobusenäod, need lõputud mutta tampivad kleidiarvustused peale punase vaiba üritusi ja raseda blogija akne üle ilkumine… Tema on küll viimane inimene, kes peaks teistele moraali lugema.

Inimese kehakeel reedab väga palju. Marimelli huulejoon näitab et tegemist on endast üliheal arvamusel ning parasjagu ülbe ja võimuka inimesega. Kas ta Saksamaal elav psühholoog polegi talle sellest rääkinud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See sokkidega seal, kes ÕL videos jäätist sõi. Ma olen ta blogisse paar korda vaid esilehele kiiganud ja sealse pildi järgi pidasin teda nooremaks. Tuleb välja et 50 aastane ja endine Vasakpartei esindaja, kes oma blogi jutu järgi on Kopli Ametikoolist väljavisatud.

Saaks aga halvasti öelda…
Selle unustasid kogemata ära, et tal lüpsja haridus ka on? Aga seda, et tal on magistrikraad ning et ta ülalpidamist teenib eduka üksikettevõtjast raamatupidajana?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul läks konkreetselt süda pahaks selle Meelise kõne peale.
No tõesti… Marimellid on aastaid inimesi mõnitanud küll blogis, küll FB-s… Ei taha mõeldagi, kuidas lõuad veel siis lõksuvad, kui parajasti keegi ei filmi ja insta live ei käi… Silmakirjalikkuse tipp.
Ja nüüd pandi lausa kõne blogisse. Nagu mingi presidendi kõne juba… Et kes ei saanud laivis kuulata, saab vähemalt järgi lugeda. 😀 Naljanumber.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saaks aga halvasti öelda…

Selle unustasid kogemata ära, et tal lüpsja haridus ka on? Aga seda, et tal on magistrikraad ning et ta ülalpidamist teenib eduka üksikettevõtjast raamatupidajana?

Mida siin halvasti on öeldud? Kõik oli ju pildil olemas, ta enda öeldud ja omalt poolt pole ma midagi juurde lisanud. Aga oma riietuse osas tasuks tõesti rohkem tähelepanu osutada, sest mulje jäi kohutav.
Eestis on porivärve liiga palju. Peaks olema rohkem julgust kanda puhtaid värve, mis teevad ka enesetunde paremaks, mõjuvad nii endale kui ka ümbritsevale positiivselt ning siis pole vaja mööda kristallitube ega ka konstellatsiooni teraapiaid käia, sest puhtad värvid teevad sama töö ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jälitamise tulemusena tundub see punase seelikuga olevat: https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/fotod-kes-beebiga-kes-koeraga-kes-porgandiga-vaata-milline-kirev-seltskond-kogunes-blogiauhindade-galale?id=86539409#!dgs=dgsee-246951:4FlsZijfKcCADuI188trqL

See on Caroly Rohela

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on Caroly Rohela

siis ehk see punapea : https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/fotod-kes-beebiga-kes-koeraga-kes-porgandiga-vaata-milline-kirev-seltskond-kogunes-blogiauhindade-galale?id=86539409#!dgs=dgsee-246951:AMxzKIHqKL6AqOrowVpnMm

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on Caroly Rohela

siis ehk see punapea : https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/fotod-kes-beebiga-kes-koeraga-kes-porgandiga-vaata-milline-kirev-seltskond-kogunes-blogiauhindade-galale?id=86539409#!dgs=dgsee-246951:AMxzKIHqKL6AqOrowVpnMm

Paksukest ei olnud üldsegi seal kohal.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Blogiauhinnad 2019