Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Blogiauhinnad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Eesti Blogiauhinnad 2019

Postitas:
Kägu

See üritus on juba 2-3 aastat olnud täiesti mõttetu, sest ûkski normaalne või/ja edukas blogija pole osalenud. Ainult marimellid ise ei taha sellest aru saada.

Viimased kaks aastat ma ei viitsi üldse süveneda, ma isegi ei teadnud, et selline üritus enam toimubki. Nüüd käisin vaatasin, kes need võitsid ja ausaltöeldes ma ei olnud umbes 95% kuulnudki. Ehk see tähendab, et tegemist pole parimate blogijate vaid nendega, kes viitsivad seda tralli teha.

Muidugi see Meelise kõne. Karju appi. Nad ise on kõige rohkem blogisõdu pidanud. Küll annaelisabeth, siis mallukas, paljas porgand ja ilublogijad jne. Kusjuures ma isegi ei saa aru, mis draamast nad räägivad? Peale selle, et Mirjam mingid kuubikud prügikasti viskas ja Mallukas seda teemat käias sada aastat? Plus et mallukas ja seljakott omavahel kaklevad? Vaadake, kes selle kahe probleemi ühisosa on, ehk ei peaks talle siis hoopis auhinda andma? Rohkem draamasid ju polegi.

Pigem Meelis vaatas, et viimasel ajal võtavad kõik sõna koalitsiooni teemal ja mõtles, et oh teeks ka ühe. Aga kukkus välja nagu neil alati…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem Meelis vaatas, et viimasel ajal vtavad kõik sõna koalitsioono teemal ja mõtles, et oh teeks ka ühe. Aga kukkus välja nagu neil alati…

Uus Sass Henno on sündinud. Nüüd võiks veel lisaks olla avalikud pöördumised igale blogijale eraldi, otse Õhtulehte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Triinu Liis on loomulikus olekus ilus armas naine. Ei saa aru miks neid pikki kunst tuuste pähe vaja ja sellist krohvi näkku koguaeg. Vist enesekindlusega probleeme, kas see, et nii lühike on, tekitab seda tuunimise vajadust vms. Poleks üldse vaja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meelis kirjutas kohe piiiiika kõne sellest, kuidas ei tohiks teistele inimestele halvasti öelda ja niuniuniu.

Inimene, kes on Eesti blogimaastiku kõige suurem mõnitaja ja halvasti ütleja, tuleb nüüd teistele moraali lugema? Kas ta arvab, et inimesed on unustanud, et Marimelli blogis on saanud lugeda nii seda, et ilublogijad on hobusenäod, need lõputud mutta tampivad kleidiarvustused peale punase vaiba üritusi ja raseda blogija akne üle ilkumine… Tema on küll viimane inimene, kes peaks teistele moraali lugema.

Kirjutasin nende enda blogisse ka, aga keskmisest suurema tõenäosusega seda kommentaari ei avaldata.

Selle suursalliva blogija enda naisuke tegi 4. juunil (vähem kui 2 ndl tagasi) Tramaivõikuihalbdisain/reklaam Facebooki gruppi postituse, naeruvääristades ühel jaanipäeva reklaamil Sulo välimust ja kehakaalu. Väga õige inimene kellegi kehakaalu kommenteerima, muidugi. Nagu ei teakski, kui raske see võitlus on.
Tea, kas selleks ajaks oli Meelisel juba see paatoslik kõne tehtud või hakkaski suursallimine nende puhul 5. juunil pihta?

Jättes kõrvale need iga-aastased erinevate ürituste postitused, kus valimata sõnadega külaliste välimuse kallal hambaid teritatakse.

Ah et need teiste mõnitamised ja kiusamine on nende puhul väga kauge minevik?

Kindlasti-kindlasti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida te võitjatest arvate? Kirsti Timmeri võit tuli näiteks üllatusena. Samasugune nagu BSH ja Grete Kleini blogide võidud eelmistel aastatel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selle suursalliva blogija enda naisuke tegi 4. juunil (vähem kui 2 ndl tagasi) Tramaivõikuihalbdisain/reklaam Facebooki gruppi postituse, naeruvääristades ühel jaanipäeva reklaamil Sulo välimust ja kehakaalu. Väga õige inimene kellegi kehakaalu kommenteerima, muidugi.

Ei imesta kui tal 2017.a. märtsis oli kavas oma blogis ka ämma avalik peksmine, et kavala nipiga tast lahti saada. Sellest võtsid fännid hoogu ja kogu delfilik meedia oli peksup*sa täis. Toredad sallimatud sallijad, kes ise ei julge peeglisse vaadata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mida te võitjatest arvate? Kirsti Timmeri võit tuli näiteks üllatusena. Samasugune nagu BSH ja Grete Kleini blogide võidud eelmistel aastatel.

Esoteerika jama ja kaardide panemise blogi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selle suursalliva blogija enda naisuke tegi 4. juunil (vähem kui 2 ndl tagasi) Tramaivõikuihalbdisain/reklaam Facebooki gruppi postituse, naeruvääristades ühel jaanipäeva reklaamil Sulo välimust ja kehakaalu. Väga õige inimene kellegi kehakaalu kommenteerima, muidugi.

Ei imesta kui tal 2017.a. märtsis oli kavas oma blogis ka ämma avalik peksmine, et kavala nipiga tast lahti saada. Sellest võtsid fännid hoogu ja kogu delfilik meedia oli peksup*sa täis. Toredad sallimatud sallijad, kes ise ei julge peeglisse vaadata.

Mäletan seda psühhterrorit Meelise ema poole. Väga ebameeldiv. Noh, küsimus oli kinnisvaras.
Ma nats vanem, mäletan øhtulehe aega, proovid tv-s, tøsielusarjad, tipp ja täpp, i-phone’i lugu jms.
Ja muuseas, krim.karistatud on, vallandatud, aga vargust ei tunnista.

Mari-Leen muutis nime Marleeniks!?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mäletan seda psühhterrorit Meelise ema poole. Väga ebameeldiv. Noh, küsimus oli kinnisvaras.

Ma nats vanem, mäletan øhtulehe aega, proovid tv-s, tøsielusarjad, tipp ja täpp, i-phone’i lugu jms.

Varsti pole endal ka meeles mis uus nimi on. Ma peaks kirjakest rahakoti vahel et aeg ajalt kontrollida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Varsti pole endal ka meeles mis uus nimi on. Ma peaks kirjakest rahakoti vahel et aeg ajalt kontrollida.

Seda “kirjakest” kutsutakse ID-kaardiks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

No FBs on üldse Albers ju?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis mind üllatab, et Mallukas tegelikult ju üsna vähe hääli sai. Tegi ju korralikult kampaaniat ja kui keegi viitab talle kui hääbuvale blogile, väidab, et lugejaid tuleb muudkui juurde. Ometi suutis koguda oma 50 000 pealiselt fännibaasilt, millega ta tihtilugu uhkustab, vaid 4000 häält?

Vaadates tema kommentaariumit, siis see pulbitseb ka vaid siis, kui mingit träni tasuta ära jagatakse…

Kas tõesti on ta hiilgeajad möödas? Või kuidas see tema poolt hääletamine nii vähestele tema suurest fännibaasist korda läks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mind üllatab, et Mallukas tegelikult ju üsna vähe hääli sai. Tegi ju korralikult kampaaniat ja kui keegi viitab talle kui hääbuvale blogile, väidab, et lugejaid tuleb muudkui juurde. Ometi suutis koguda oma 50 000 pealiselt fännibaasilt, millega ta tihtilugu uhkustab, vaid 4000 häält?

Vaadates tema kommentaariumit, siis see pulbitseb ka vaid siis, kui mingit träni tasuta ära jagatakse…

Kas tõesti on ta hiilgeajad möödas? Või kuidas see tema poolt hääletamine nii vähestele tema suurest fännibaasist korda läks.

Kui Malluka tulemus oli nii kahvatu, siis see on tõesti üllatav… Samas ma sügavalt imestasin, et tema raamatu esimene tiraaž välja müüdi…

Ma just ükspäev mõtlesin, et kui olla täiskohaga blogija nagu Mallukas, siis mul oleks küll ennast raske motiveerida, sest tegelikult ei ole sellest tööst ju (ühiskonnas) absoluutselt midagi kasu. Mallukas ise ka virises ühes viimastest postitustest, et mõtleb, et kelle jaoks ja miks ta seda teeb… Võibolla on seda ebamugav tunnistada, aga sellisest “elustiili” blogijast ei olegi tegelikult suures plaanis mitte midagi kasu ja ainsad kasusaajad on ta ise, ta pere ja ta sõpruskond, kes tänu Malluka tööle saavad ka vahel peenesse kohta sööma või tasuta näokreemi.
Võibolla ma eksin ja tegelikult ongi Eestis 50 000 inimest, kelle igapäevane elu on Malluka blogile parem…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind on igal aastal pannud imestama, et Eveliis suhteliselt vähe hääli saab. Tal on ju väga tuntud blogi ja palju lugejaid, samas hääletajaid ei jagu. Jääb mulje nagu enamikele lugejatest ta isegi ei meeldiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind on igal aastal pannud imestama, et Eveliis suhteliselt vähe hääli saab. Tal on ju väga tuntud blogi ja palju lugejaid, samas hääletajaid ei jagu. Jääb mulje nagu enamikele lugejatest ta isegi ei meeldiks.

Ma arvan, et ta tundub olevat tuntud vaid neile, kes blogisid loevad. Enamus inimesi ei loe. 🙂
Mina loen Eveliisi ja tunnistan, et ta ei meeldi mulle. Lihtsalt ei meeldi. Arvan, et blogijatel on väga palju lugejaid, kellele nad tegelikult ei meeldi. Ega siis kõik lugejad ja jälgijad fännid ei ole…

Please wait...
Postitas:
Kägu

No minu arust peale selle kaardilugeja oli tema tulemus päris hea kui arvestada nende hulka kes igasugust esoteerikat ja kaardipanemist usuvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Malluka tulemus oli nii kahvatu, siis see on tõesti üllatav… Samas ma sügavalt imestasin, et tema raamatu esimene tiraaž välja müüdi…

Ma just ükspäev mõtlesin, et kui olla täiskohaga blogija nagu Mallukas, siis mul oleks küll ennast raske motiveerida, sest tegelikult ei ole sellest tööst ju (ühiskonnas) absoluutselt midagi kasu. Mallukas ise ka virises ühes viimastest postitustest, et mõtleb, et kelle jaoks ja miks ta seda teeb… Võibolla on seda ebamugav tunnistada, aga sellisest “elustiili” blogijast ei olegi tegelikult suures plaanis mitte midagi kasu ja ainsad kasusaajad on ta ise, ta pere ja ta sõpruskond, kes tänu Malluka tööle saavad ka vahel peenesse kohta sööma või tasuta näokreemi.

Võibolla ma eksin ja tegelikult ongi Eestis 50 000 inimest, kelle igapäevane elu on Malluka blogile parem…

Sama võiks siis küsida endalt ükskõik milline meelelahutaja, sest otseselt mõõdetavat nad ju kellegi elu paremaks ei tee.
Jah, mallukas ei päästa maailma, aga pakub samal tasemel meelelahutust nagu naisteajakirjad, mõned telesaated, seebikad. Ühestki neist pole otseselt kasu, aga sellest hoolimata nende tootmisega tegeletakse ja need aitavad inimestel aega surnuks lüüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõttetu blogi neil (vali ise: Albers-Tomson-Rikko)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina nt kadusin sealt ära peale seda kui EKRE-t mõnitama kukkus. Siis aitas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kïk pildid ka olemas üritusest. Peab ütlema, et palju ilusaid inimesi on: https://marimell.eu/suur-eba-galerii/?fbclid=IwAR3WeG6fnTBLUpTZgSsvuVe8re7DmIQqfhl0PvQ2su_5j9Pik9yKAWNKenk

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Eveliisi riidevalikuga selline love-hate suhe. Ei oskagi nagu seisukohta võtta, kas oli hullupööra äge või hullupööra… maitsetu.

Saan aru, et ammutas inspiratsiooni sellest hiljutisest Perekooli teemast, kus arutleti, millise kleidi/seelikuga pükse saaks kanda, aga praegusel juhul… Ma ei tea. Kas läks ikka päris täkkesse.

Iseenesest ta ise näeb ilus välja, kena meik (jumestuskreem võiks ehk toon heledam olla) ja soeng.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on Eveliisi riidevalikuga selline love-hate suhe. Ei oskagi nagu seisukohta võtta, kas oli hullupööra äge või hullupööra… maitsetu.

Saan aru, et ammutas inspiratsiooni sellest hiljutisest Perekooli teemast, kus arutleti, millise kleidi/seelikuga pükse saaks kanda, aga praegusel juhul… Ma ei tea. Kas läks ikka päris täkkesse.

Iseenesest ta ise näeb ilus välja, kena meik (jumestuskreem võiks ehk toon heledam olla) ja soeng.

Jah mulle ka ta meeldis kuid meigiga oli midagi viltu, oleks võinud heledam ja naturaalsem olla. See meik tegi teda vanemaks. Kes oli ta meikar kohe huvitaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Ebapärlikarp ootab beebit-piltidel tundub vähemasti kuidagi suur?
Eveliisi stiil pole minu rida. Ta armastab hirmsasti brändiriideid aga neid kokku miksida pole minu arust tal õnnestunud. Eelmise aasta Augusti kleidiga polnud võimalik väga mööda panna aga Kriss Sooniku riided on üsna pretentsioonikad ja et neid stiilselt välja kanda, peab olema omajagu tunnetust. Kui need roosad ehted olid Tartu “disaineri” Varavini looming, siis viimase fenomenist ei saa ma üldse aru. Kui ta leheküljel olevat pesu vaadata, tuleb kananahk peale-nii maitsetut pole enne näinudki. Aga proua Eveliis tahab rõhuda boheemlaslikule šikile, mis tal ikka ja alati kuidagi välja ei kuku. Sama olen täheldanud tema kodu juures-eklektika on äge aga nõuab samas ka erakordselt head stiilitunnetust, mis sellel proual puudub. Tal oleks lihtsam ja kindlam minna skandinaavialiku minimalsimi teed…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Ebapärlikarp ootab beebit-piltidel tundub vähemasti kuidagi suur?

Eveliisi stiil pole minu rida. Ta armastab hirmsasti brändiriideid aga neid kokku miksida pole minu arust tal õnnestunud. Eelmise aasta Augusti kleidiga polnud võimalik väga mööda panna aga Kriss Sooniku riided on üsna pretentsioonikad ja et neid stiilselt välja kanda, peab olema omajagu tunnetust. Kui need roosad ehted olid Tartu “disaineri” Varavini looming, siis viimase fenomenist ei saa ma üldse aru. Kui ta leheküljel olevat pesu vaadata, tuleb kananahk peale-nii maitsetut pole enne näinudki. Aga proua Eveliis tahab rõhuda boheemlaslikule šikile, mis tal ikka ja alati kuidagi välja ei kuku. Sama olen täheldanud tema kodu juures-eklektika on äge aga nõuab samas ka erakordselt head stiilitunnetust, mis sellel proual puudub. Tal oleks lihtsam ja kindlam minna skandinaavialiku minimalsimi teed…

Järele mõeldes selle bleiseri oleks võinud ära jätta, see oligi viga, mingi ilus topp narmastega näiteks oleks seelikuga kokku sobinud ja kingad olid liiga classic, oleks võinud lahtised olla. Aga see on minu arvamus. Igal juhul parem kui see sinisokiga ja retuusiga manjaana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot ei oska arvata, kas ebapärl on või ei ole rase. Igatahes ei ole ebapärl ju väga pikka kasvu. Ja kui panna selga selline keskelt puhvis asi, siis tekitabki tunde, et oleks hullult ümmargune (räägib see kes tunneb ja näeb ise sellises riietuses ennast kui pallike)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunnistan, vaatasin eile Marimellide laivi ja tunnistan ka seda, et olen seda umbes kuu aega tagasi varem ka teinud.
Nende inimeste suust ei usu küll ühtegi sõna. Alustades sellest, et nad ju valetavad oma nimede kohta, see selleks.
Proua koguaeg räägib, et tal magu ära lõigatud, et pm ei söö üldse-eilses laivis meesmarimell aga räägib kui mitu korda proua temast rohkem sööb. Siis et laps selle palavaga mitte midagi ei söö, samas proua väidab, et annab oma toidu lapsele.
Säästuaasta, juba arutavad mis päeval emb-kumb nendest poodlema läheb jne.Ja kas tõesti ei saa ühtegi laivi teha, kus drinki ei jooda ja ei sööda, ühes laivis oli tädi ikka jumala purjus, nüüd juba suitsetab ka laivis…
Kuidas on see võimalik, et nenedel nii kõrge enesehinnang on, ma ei saa aru kuidas see madratsifirma nii madalale laskus, et niisuguse tädi julges tööle võtta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadates seda galeriid, näeb Eveliis seal ikka kõvasti üle keskmise välja, täitsa hästi kukkus välja selle ürituse jaoks mu meelest. Aga mõned teised seal.. Ei pea ennast teab mis linnaprouaks, aga selline tunne, et osa tulid küll maalt ja hobusega kohale, mingit stiilitunnetust ei ole. Kellel mingid jubedad tennised, kes on uhke kleidi selga ajanud, aga juuste ja näoga pole midagi viitsinud ette võtta, kellel punnitavad pekirinnad väga avarast dekolteest välja.. oli ilusaid ka, nt üks esirinnas kindlasti Leen ise, kellel kogu komplekt hästi kokku sobis ja siis oli ikka selliseid ämbreid.. ka Triinu-Liis nt nägi nii tehislik oma paksude pikenduste ja printsessikleidiga välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellest Triinu Liisi suurest kiitmisest ma aru ei saanud aga no tal ongi selline ossitibi stiil, et no pole lihtsalt minu maitse. Kõik need võltskarvadest tuustid siin ja seal “ilustamas”.

Eveliis nägi ikka väga kena välja võrreldes ülejäänud massiga.

Esimest korda nägi ka Mari-Leen tõesti suisa kaunis välja. Neil kaasaga muidu täiesti olematu stiilitunne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin tükk aega, keda Eveliis seal piltidel meenutas ja välja mõtlesin-Marina Kaljuranna 10a noorem koopia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oo paksuke on ka juba omadega mäkke tõusnud- enne EBA-t olid kõik lugejad armsad ja peale üritust “ärge kritiseerige midagi, kiitke mu toidupilte ja who cares, et kõik ülejäänud postitused peale mu võileivaretseptide, on parooliga” Paksukesest, kes ennast siin reklaamis (lisaks kaaperdas teise blogi nime) on asi kaugel, reklaamimaks enda blogi ja toitusid, mida väidetavalt tehakse kodus, on kõik vahendid sobivad? Vähemalt on teised blogid ehtsad, oma näo ja avatud postitustega

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Blogiauhinnad 2019