Esileht Kodunurk Eesti energia

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Eesti energia

Postitas:

Kui paljud teist on otsustanud ikka Eesti energia kasuks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 17:11; 15.11 17:49; 15.11 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina. Ma pole isegi vaadanud erinevaid pakkumisi. Elektrit tarbime mõistlikult ning arved nagunii allpool vabariigi keskmist. Ei näe põhjust tõmblema hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 17:42; 15.11 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina. Ma pole isegi vaadanud erinevaid pakkumisi. Elektrit tarbime mõistlikult ning arved nagunii allpool vabariigi keskmist. Ei näe põhjust tõmblema hakata. [/tsitaat]
kui palju sul kulub kuu jooksul?minul on talvel 41euri ja suvel umbes22 euri.Helistasin siis infosse ja uurisin ,et mis siis hind hakkab olema ja sain niipalju teada,et praeguse kulutatud kw järgi oleks uuest aastast 41 asemel 49euri kuu.See teeb siis mingi 8 euri kallim kui praegu.Suvel siis vastavalt umbes 4 euri võrra kallim.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 17:11; 15.11 17:49; 15.11 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kui palju sul kulub kuu jooksul?minul on talvel 41euri ja suvel umbes22 euri.Helistasin siis infosse ja uurisin ,et mis siis hind hakkab olema ja sain niipalju teada,et praeguse kulutatud kw järgi oleks uuest aastast 41 asemel 49euri kuu.See teeb siis mingi 8 euri kallim kui praegu.Suvel siis vastavalt umbes 4 euri võrra kallim.[/tsitaat]
Kolme viimase aasta arved 14-18 eurot.
Selge see, et hakkame rohkem maksma. Iga muu paketiga samuti. Ei usu, et keegi hinnatõusust pääseb.
Ps. Ei ole räpakotid, meil on ahiküte, pliidi kaudu kütame ka vannitoa ja saame kuuma vee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 17:42; 15.11 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kolme viimase aasta arved 14-18 eurot.
Selge see, et hakkame rohkem maksma. Iga muu paketiga samuti. Ei usu, et keegi hinnatõusust pääseb.[/tsitaat]
loomulikult kõik tõstavad hinda,aga mingi hinna vahe ikka on.Mulle lihtsalt ei meeldi muudatused ja sellepärast vist jään ka ikka Eesti energia alla.Tahtsin lihtsalt teada kui paljud siis sama otsustavad ja kas on mõistlik otsus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.11 17:11; 15.11 17:49; 15.11 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatasin erinevates elektriportaalides ringi ja tegin ka ise kalkulatsioone, minu arvutuste tuli kõige odavam sõlmida uus leping EE-ga.
Mujalt võttes oleksin veel rohkem maksnud.
Kui kahtled, lase peale arvutamisi saata endale pakkumised. Nt lehel http://avatud2013.ee/ saad panna paremal pool oma andmed ja saata meilid elektripakkujatele
Mina küsisin pakkumisi ka mujalt ja tulemuseks oli, et Eesti Energia suudab mulle pakkuda kõige paremat hinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Eesti energia

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.