Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Postitas:

Ei osanud seda teemat kuhugi paigutada, koolilaps enam ammugi pole ja täiskasvanute koolituste ja – õppe rubriik puudub. Ehk siin leidub keegi, kes oskaks muljetada.

Kas kellelgi on viimase paari aasta kogemust selle kooliga? Varasemast ajast tean, et kooli taset on peetud madalaks, aga kuidas praeguseks olukord on? Ega pole sellist olukorda, et kuhugi tööle kandideerides, nähes selle kooli nime, jäetakse su CV valikust kohe kõrvale?

Kooli tutvustust lugedes jätab küll asjaliku ja innovatiivse kooli mulje. Kool küll tasuline, aga kaalun seda kooli just kord kuus toimuva sessiooniõppe pärast, kuna mul oleks raske tihedamini kohal käia. Kodus iseseisvalt õppimisega samas probleeme pole.

Huvitavad just “veebitehnoloogiad”  ja “graafiline disain”. Oleksin väga tänulik kui keegi seal koolis käinu muljetada viitsiks.

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sai käidud selles koolis küll rohkem kui paar aastat tagasi kuid mulle jäi väga hea mulje, õpetasid praktikud sai reaalsest elust näiteid ja praktilisi meeskonnatöid teha õpitut ka kohe tööelus kasutada. Edasi läksin magistrisse suurde avalikku ülikooli. Väga palju teoreetilist teadmist, õppejõud küll haritud professorid kuid päris elust näiteid vähe ning enamus töid empiirilised uurimused millest pole hiljem kellelgi väga kasu va vbla järgmised tudengid kes sarnast teemat valivad. Praegu valin ise inimesi esimeses ringis, Mainorit ei välista sest paljudel nagunii ülikool lõpetamata just lõputöö tõttu (pole teemat või juhendajat), kuid olulisem on, et tehniline test saab hästi tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor