Esileht Hobinurk Eesti film “Regina”

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Eesti film “Regina”

Postitas:

Ma tean, kes sa oled ja sinu kohta on siin mitmeid kabeteemasid ning veel rohkemaid -kommentaare kirjutatud. See ei ole ok, kui inimene ei suuda teemasse kaasa rääkida, aga rääkima miskil põhjusel peab, vastused aga on halvustavad, üleolevad ja nagu näha, siis ka soopõhiselt agressiivsed. Mis iganes su elus on valesti, see paistab su kommentaaridest silma.

Pereelu all ta just kurdab, et tal on õhuke rahakott ja väike riist, mistõttu naised teda tõrjuvad. Siin teemas selgub, et mureks veel kollased, kõverad varbad. Ja noh… S…t iseloom nagunii…

Nii et ei ole väga kaugelt vaja põhjust otsida, miks inimese meeleseisund ja suhtumine teistesse on selline nagu on.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 17:26; 14.02 17:29; 14.02 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu halvustamine. Suurem osa kõrgharidusega naisi töötab pehmetel aladel ja ei tooda elus isegi seda väärtust mida toodab kutsega oss. See et sa kusagil mingit paberit määrid, ei anna mingit reaalset väärtust. Naise häda ongi see, et mees peab ikka üleval ja kui naine teenibki mingi pahnaliigutamisega rohkem, siis ajab naine nina püsti. Lõppeks ei kaota mitte mehed vaid ikka naised, pole lapsi, peret, kellele sa selle kodulaenuga ostetud korteri pärandad, vallale?

Raha ega kinnisvara ei mängi mingit rolli. Inimesel peab olema oma kaaslasega ka millestki rääkida. Keegi ei taha veeta oma päevi koos inimesega, kellega tal puudub igasugune vaimne ühisosa.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti lugenud “Valikuvõimalust” ja minu meelest teemaalgataja paneb siin mööda sellega, et serveerib Reginat kui natuke pehmekest naist, kes püüab ühiskonnale meeldida.

Mulle on raamatu-Regina, vastupidi, jäänud meelde just erakordselt iseteadliku naisena, sellise: “Ma tean, mida ma tahan – ja ma saan, mida tahan!” tüübina. Pere loomine oli justnimelt Regina enda soov (võib öelda isegi: kinnisidee) ning kui ta avastas, et tal pole oma tahtmiseni jõudmiseks just kõige paremad kaardid käes (suhet mehega, kes tema kriteeriumitele vastaks, polnud tekkinud) – siis ta keeldus tunnistamast seda kui “halba saatust”. Ja mõtles välja külmaverelise projekti, kuidas oma tahtmist siiski saavutada – kasutada spermadoonoritena edukaid/efektseid mehi, lapsi isana üles kasvatama panna aga pehmeloomuline väikelinna mees, kes on piisavalt lihtsake, et mitte midagi kahtlustada, kelle üle tema kui tahejõuline naine hõlpsasti domineerib ja kes pere juurest kuhugi ära ei karga.

Ning vankumatu külmaverelisusega viis Regina oma projekti ka ellu. Raamatust lugedes tundus mulle lausa, et Regina on masin – mitte inimene 😀 Niivõrd külmavereliselt astus ta oma samme, näit. käis vanade tuttavate juures rasestumisi hankimas. Ja õnne oli tal nende rasestumistega ka metsikult – piisas vaid natuke “seiklemas” käia  ja  jälle ihaldatud rasedus olemas! See osa raamatust tundus mulle, ausalt öeldes, pisut liiga muinasjutt küll… Regina ei pidanud mitte ühegi rasestumise jaoks püsivat kõrvasuhet pidama (kus oleks tulnud näit. nädalaid ja kuid oma Antsu juurest teise mehe  juurde hiilima, mis oleks väikelinnas muidugi tekitanud suure vahelejäämise võimaluse), vaid alati sai saavutas rasestumised vaid korraks kodust ärakäimise ja mingi umbes nagu kursakaaslaste saunaõhtu käigus “doonori” korraks voodisse võrgutamise teel… Ja samal ajal, muidugi, ei juhtunud koos mehe-naisena elatud aastate jooksul ühtki soovimatut rasestumist oma mehega 😛

Lõpuks, jah, oli masin-naisele ka natuke tundeid omistatud. Nimelt, olles näinud Antsu aastaid ja aastaid hooliva pereisana toimetamas, Regina süda pisut sulas ja talle turgatas pähe mõttekäik, et ah, laseks järgmise lapse eostada äkki Antsul endal, kui hull see laps siis ikka olla saab 😛

Selline raamat siis – kuidas naine mõtleb plaani välja, tegutseb selle järgi ja saabki ilma tagasilöökideta/piinlike vahelejäämisteteta kõik, mis ta tahab.

Filmi pole näinud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Hea film, aga minu arvates võiks see tegevus sama vabalt ka täna ja praegu toimuda. Ka nõukogude ajal oli piisavalt naisi, kes jäid vallaliseks ja minu arvates isegi rohkem selliseid, kes igavesti neitsiks jäid, kui tänapäeval. Ikka mitu vanatüdrukust õpetajat meenub mulle oma väikelinna kooli ajast. Tol ajal anti ju ka üksikule õpetajale korter ja sissetulekust majandas kenasti ära. Praegu ma ei tea, et keegi õpetajatest samas koolis üksik oleks. Minu ei lugenud küll kusagilt välja, et Regina mingi välise surve tagajärjel lapsi sai. Tal oli maja ja kõik olemas, et pere luua. Aga meeste tööde jaoks majapidamises oli hea kui mees omast käest võtta. Tänapäeval ei ole ju naistel vähem tungi lapsi saada ja saadakse need kasvõi spermadoonoriga. Ja ei ole sugulastel, tuttavate ega vanematel vähem küsimusi, kui sa keskealisena ikka lapsetu oled. Ikka oodatakse ja loodetakse, et sa pere lood ka täna. Meeste viinaviga on endiselt Eestis suur probleem ja kvaliteetseid mehi vähe. Minu arvates võib öelda, et tänapäeva naised on palju meeleheitlikumad omale meest otsima, igasugused meeste laadsed olendid ja perverdid lähevad loosi. Üksi ja iseseisvalt ei osata kuidagi olla. Kui oled end mõnes väiksemas kohas sisse seadnud ega soovi elukohta muuta, kuid pole sobivat meest leidnud, siis on valikuvõimalused samad mis Reginal. Lood pere kohaliku rullnokaga või elad üksi. Internet võib sul ju olla, aga egas see neti silmarõõm teisest Eesti otsast või Ameerikast sinu elukohta koli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ning vankumatu külmaverelisusega viis Regina oma projekti ka ellu.

See koht võib jääda paljudele naistele võõraks, et nii tehakse. Et süda ei piina selliste asjade peale ja saad rahus kodus toimetada ja mehele silma vaadata ja magada. Et kui nii külm olla, siis ei peaks ju mõjutama ka teiste arvamus,  ja võiks juba üksikema olla. Mitte kasutada teist inimest ära. No aga siit selgubki erinevus. Miks näiteks üks inimene saab rahus petta, ja ise magab rahuga pärast, teine aga ei sa enne asu, kui on kas ära läinud või üles tunnistanud, eh ksiis ei teegi seda, kuna teab ennast. Seda enam, et tegemist ei olnud ühekordse asja või ka mitte verinoore naisega. Et äratundmist raske leida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 15:56; 15.02 14:45; 15.02 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline raamat siis – kuidas naine mõtleb plaani välja, tegutseb selle järgi ja saabki ilma tagasilöökideta/piinlike vahelejäämisteteta kõik, mis ta tahab.

Päris ilna tagasilöökideta see lugu ju ei jäänud: haavatud sõbranna, kes Reginale andmeid hankis, sai ju teada, et Regina oli tema eluunistusega ka maganud.
Sealt tuli siis hirmus kättemaks asja avalikustamise näol.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.02 15:21; 14.02 15:53; 14.02 16:01; 14.02 16:03; 14.02 16:13; 14.02 16:19; 14.02 16:29; 14.02 20:26; 15.02 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ilna tagasilöökideta see lugu ju ei jäänud: haavatud sõbranna, kes Reginale andmeid hankis, sai ju teada, et Regina oli tema eluunistusega ka maganud. Sealt tuli siis hirmus kättemaks asja avalikustamise näol.

Jah, aga kedagi ju ei huvitanud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 15:47; 14.02 16:03; 14.02 16:13; 15.02 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris ilna tagasilöökideta see lugu ju ei jäänud: haavatud sõbranna, kes Reginale andmeid hankis, sai ju teada, et Regina oli tema eluunistusega ka maganud. Sealt tuli siis hirmus kättemaks asja avalikustamise näol.

Jah, aga kedagi ju ei huvitanud ????

Regina meest ikka huvitas, filmis näitas tema esimest reaktsiooni. Mis nende perest edasi sai ,see oli ma mõelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 15:56; 15.02 14:45; 15.02 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mäletamist mööda raamatus Ants tõde teada ei saanudki, lõppes see sõbranna Mari kõnega, et kedagi ei tulnudki kohale.

See hopp rasedaks jäämised olid uskumatud, arvestades, et Regina ei olnud esimeses nooruses. Teiseks – jah, minugi nooruses oli koolis üksikuid naisõpetajaid. Seega just Reginat see rõhus – nähes oma sõbrannade meeleheitlikku klammerdumist üksteise külge, sõbrannadest pseudoperekonna tekitamine. Ja hakkaski viima ellu oma mõtet – targad ja terved lapsed tuleb saada korralike meestega. Samas sperma vahetub 80 päevaga ja Ants oleks nii kaua olnud kaine?

Minu jaoks oli selle Mari käitumine üle dramatiseeritud ja ebanormaalne, kui tõesti üksik naine sedasi ära keerab – siis ei olnudki Regina mõte vale.

 

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatasin seda filmi mõned aastad tagasi ning mulle jäi mulje, et tegi valed valikud mingi isa valimisega, vaimselt ebastabiilsed mehed valis, hiljem tuli välja, et kes vajas hullumaja ravi jne… ja sellised haigused võivad olla geneetilised… Kas sain siis valesti aru? Just arvasin, et armastas lapsi ja meest aga siis kahetses ja kartis…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Hobinurk Eesti film “Regina”