Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eesti filoloog teeb teie lõputööle korrektuuri

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Eesti filoloog teeb teie lõputööle korrektuuri

Postitas:

Hakkate lõpetama ülikooli ja pole kindel oma õigekeelsuses?
Teen teie lõputöödele korrektuuri 🙂 Olen eesti filoloog ja 9 aastat töötanud ka koolis eesti keele õpetajana.
Hind kokkuleppel.

Kui tekkis huvi, siis võtke julgelt ühendust
veronts5@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avalikus foorumis vist nimi.perekonnanimi@mail.ee meiliaadressiga ei lehvitaks isegi kui väga tõsiselt tööd otsiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kasutajanimi üldse asjasse puutub?
Kust sellised vastikud inimesed ilmuvad? Miks üldse kommenteerida!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris huvitav on lugeda, et meiliaadress või kasutajanimi on kahtlane 🙂 See meiliaadress on mul olnud umbes 12 aastat ja siiani pole keegi seda imelikuks pidanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ametlikult tööle kandideerida, siis oleks su e-posti aadress sobimatu jah; kontaktmeilina tasub kasutada endanimelist meiliaadressi, see mõjub professionaalselt.

Samas, tõesti, avalikus foorumis ei tahaks kasutada enda ees- ja perekonnanimega e-posti aadressi, aga võiks ju tekitada näiteks keelekorrektuur@gmail.comi vmt, sest hoti kasutamine näitab seda, et inimene ei tee/pole tõenäoliselt teinud meilitsi tööd (suuremate) tekstidega st ma ei saa loota ka tema professionaalsusele.

Samas võid sa suurepäraselt keelt osata, aga teisel vastajal on tegelikult õigus – kui tahad reaalselt võõrastelt tööd saada, tuleb valida ametlikum lähenemine – ja miks mitte oma pärisnimega esineda, kui oled proff filoloog – leiaksid ehk ka pidevamalt lisateenistust.

Ehk – tee endale lisaks hoti kontole gmaili vm ajakohasem konto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades seda, milliseid mailiaadresse isegi siin perekoolis nähtud on, tundub see veronts5 küll väga tagasihoidlikuna ja meeldivana. Sellel teemal ei ole küll vaja norida.

Ma ise ka muidu norin siin väga tihti ja väga suvaliselt, aga antud juhul ei saa ma küll norijatest aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Eesti filoloog teeb teie lõputööle korrektuuri

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.