Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eesti fitness- ja spordiklubid on hädas

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )

Teema: Eesti fitness- ja spordiklubid on hädas

Postitas:
Kägu

Sa päriselt arvad, et kui valitsus lubaks neg. testi (pcr mõtlen, kiirtestid pole ju arvestatavad…

Miks nad siis arvestatavad ei ole? Paremad ikka, kui vaktsineeritute üldse mitte mingi test.

Sa ei viitsi lauseid lõpuni lugeda või ei jõua mõte lihtsalt tihti kohale? Kirjutasin ju, et kes neid tegema hakkaks, ei tea. Mõelge ikka detailidele ka. Tuleb uksest 10 inimest, tahavad spordisaali, tõendit pole … mis edasi? Administraator asub teste tegema? Või jagab testid välja ja jälgib, et kõik ilusti õigesti kõike teeks? Ükshaaval või kõik 10 korraga? Ja siis kõik 10 seisavad järgmised 15 min leti taga ja ootavad, millal tulemused tulevad? Ja vahepeal sisenenud 5 tõendiga tüüpi ootavad veel kõige taga, millal ka administraatorini pääseks … Mis arvad, kuidas see tegelikult käibele mõjub, kasvatavalt või kahandavalt?

Enne passe olidki testid ja toimisid ilusti.

toimis ilusti jah,  haiglad lõhkemiseni covidosid täis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa päriselt arvad, et kui valitsus lubaks neg. testi (pcr mõtlen, kiirtestid pole ju arvestatavad…

Miks nad siis arvestatavad ei ole? Paremad ikka, kui vaktsineeritute üldse mitte mingi test.

Sa ei viitsi lauseid lõpuni lugeda või ei jõua mõte lihtsalt tihti kohale? Kirjutasin ju, et kes neid tegema hakkaks, ei tea. Mõelge ikka detailidele ka. Tuleb uksest 10 inimest, tahavad spordisaali, tõendit pole … mis edasi? Administraator asub teste tegema? Või jagab testid välja ja jälgib, et kõik ilusti õigesti kõike teeks? Ükshaaval või kõik 10 korraga? Ja siis kõik 10 seisavad järgmised 15 min leti taga ja ootavad, millal tulemused tulevad? Ja vahepeal sisenenud 5 tõendiga tüüpi ootavad veel kõige taga, millal ka administraatorini pääseks … Mis arvad, kuidas see tegelikult käibele mõjub, kasvatavalt või kahandavalt?

Enne passe olidki testid ja toimisid ilusti.

toimis ilusti jah, haiglad lõhkemiseni covidosid täis.

Jah, see oli kõik tänu jõusaalides tekkinud kolletele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa päriselt arvad, et kui valitsus lubaks neg. testi (pcr mõtlen, kiirtestid pole ju arvestatavad…

Miks nad siis arvestatavad ei ole? Paremad ikka, kui vaktsineeritute üldse mitte mingi test.

Sa ei viitsi lauseid lõpuni lugeda või ei jõua mõte lihtsalt tihti kohale? Kirjutasin ju, et kes neid tegema hakkaks, ei tea. Mõelge ikka detailidele ka. Tuleb uksest 10 inimest, tahavad spordisaali, tõendit pole … mis edasi? Administraator asub teste tegema? Või jagab testid välja ja jälgib, et kõik ilusti õigesti kõike teeks? Ükshaaval või kõik 10 korraga? Ja siis kõik 10 seisavad järgmised 15 min leti taga ja ootavad, millal tulemused tulevad? Ja vahepeal sisenenud 5 tõendiga tüüpi ootavad veel kõige taga, millal ka administraatorini pääseks … Mis arvad, kuidas see tegelikult käibele mõjub, kasvatavalt või kahandavalt?

Enne passe olidki testid ja toimisid ilusti.

toimis ilusti jah, haiglad lõhkemiseni covidosid täis.

Jah, see oli kõik tänu jõusaalides tekkinud kolletele.

jah, muuhulgas ka sealt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne passe olidki testid ja toimisid ilusti.

Ei oska arvata, kas toimisid ilusti või mitte, aga ma ei kujuta ette, kuidas Gym! ja 24/7 Fitness tollal teste kontrollisid? Neil pole ju inimesi tööl. Pigem ei kontrollinudki, eks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minumeelest on igalpool Euroopas palju hullemad piirangud, meil ikka täitsa mõistlikud. Te uudiseid üldse ei loe – Kreekas topelt maksid, Soomes vis lako müük keelatud alates 7st. Kes üldse nne seda joob?

Palju neid hulle antivaxereid või paaniliselt koroona kartjaid  ikka on ja kas nad kõik käisid usinalt trennis. Pigem äkki on inimeste harjumused muutunud. Laiskus ja mugavus.

 

See jõusaal, kus ma viimased paar aastat olen käinud, on küll tipptunnil rahvast täis. Siis kui  oli sulgemine, siis kinldasti oli raske ja ma isegi ei tea kuidas nad vastu pidasid. Aga praegu ei ole küll mingit tühjust. Ainuke normaalne koht, kus saab ilma maskita olla. Seal on tunne nagu polekski mingit jama 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina nüüd juba oma kolme doosiga lõpetaks spordiklubi külastamise päevapealt, kui tõendi küsimine lõpetataks. Spordiklubi on ainus avalik ruum, kus ma hetkel maski ei kanna. Seejuures üritan valida kellaaegu, kui rahvast hõredamalt. On olnud ka paar juhust, kui olen kohale läinud ja kihe lahkunud, sest minu hinnangul on saal olnud ülerahvastatud. Ei karda ma mitte nii väga enda pärast, aga mul on kodus vaktsineerimata lapsed, kellele ma ka vaktsineeriruna võin viiruse viia. No mitte ei viitsiks nendega karantiinis ja isolatsioonis passida. Kardetavasti on minusuguseid veel, seega vaktsineerimistõendi kaotamine tooks küll osa kliente spordisaali tagasi, aga teise osa peletaks jälle eemale.

Kordades rohkem on neid, kes hakkaksid käima, kui tõendi küsimine lõpetataks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordades rohkem on neid, kes hakkaksid käima, kui tõendi küsimine lõpetataks.

Pole kindel. Mina ei karda niipalju koroonat kui lihtsalt ei talu rahvamasse. Kui jõusaal peaks rohkem täis minema kui praegu on, siis mind seal enam ei näe. Otsin uue, tühjema. Olgu kasvõi kallim.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordades rohkem on neid, kes hakkaksid käima, kui tõendi küsimine lõpetataks.

Tahad öelda, et on tuhandeid inimesi, kes lihtsalt põhimõtteliselt ei soovi oma passi näidata ja seepärast trennis ei käi? Ma ei usu seda.

Või räägid vaktsineerimata ja läbipõdemata inimestest? Neid seal küll enam näha ei taha.

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kordades rohkem on neid, kes hakkaksid käima, kui tõendi küsimine lõpetataks.

Tahad öelda, et on tuhandeid inimesi, kes lihtsalt põhimõtteliselt ei soovi oma passi näidata ja seepärast trennis ei käi? Ma ei usu seda.

Või räägid vaktsineerimata ja läbipõdemata inimestest? Neid seal küll enam näha ei taha.

Küsimus ei ole selles, mida sina tahad. Küsimus on selles, kas nad hakkavad käima. Võid kindel olla, et hakkavad, kui võimalik.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordades rohkem on neid, kes hakkaksid käima, kui tõendi küsimine lõpetataks.

Pole kindel. Mina ei karda niipalju koroonat kui lihtsalt ei talu rahvamasse. Kui jõusaal peaks rohkem täis minema kui praegu on, siis mind seal enam ei näe. Otsin uue, tühjema. Olgu kasvõi kallim.

See on puhtalt sinu enda asi. Mine otsi endale terapeut.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kordades rohkem on neid, kes hakkaksid käima, kui tõendi küsimine lõpetataks.

Pole kindel. Mina ei karda niipalju koroonat kui lihtsalt ei talu rahvamasse. Kui jõusaal peaks rohkem täis minema kui praegu on, siis mind seal enam ei näe. Otsin uue, tühjema. Olgu kasvõi kallim.

See on puhtalt sinu enda asi. Mine otsi endale terapeut.

??? Mille alusel?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina nüüd juba oma kolme doosiga lõpetaks spordiklubi külastamise päevapealt, kui tõendi küsimine lõpetataks. Spordiklubi on ainus avalik ruum, kus ma hetkel maski ei kanna. Seejuures üritan valida kellaaegu, kui rahvast hõredamalt. On olnud ka paar juhust, kui olen kohale läinud ja kihe lahkunud, sest minu hinnangul on saal olnud ülerahvastatud. Ei karda ma mitte nii väga enda pärast, aga mul on kodus vaktsineerimata lapsed, kellele ma ka vaktsineeriruna võin viiruse viia. No mitte ei viitsiks nendega karantiinis ja isolatsioonis passida. Kardetavasti on minusuguseid veel, seega vaktsineerimistõendi kaotamine tooks küll osa kliente spordisaali tagasi, aga teise osa peletaks jälle eemale.

Kordades rohkem on neid, kes hakkaksid käima, kui tõendi küsimine lõpetataks.

no siis ei peaks majandusraskustes klubid valitsuselt raha nuruma, vaid selliste jonnijate poole osutama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma alati mõtlen, milline inimene on see, kes teavitab kommentaaridest.

Eluheidik, keda keegi pole iial armastanud? Keegi, kes juba koolis kandis nime “kitupunn”?

Piinlik võiks olla.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma alati mõtlen, milline inimene on see, kes teavitab kommentaaridest.

Eluheidik, keda keegi pole iial armastanud? Keegi, kes juba koolis kandis nime “kitupunn”?

Piinlik võiks olla.

Pole lugu, siin on üks hull, kes käib inimeste kirjavigu ka parandamas 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole lugu, siin on üks hull, kes käib inimeste kirjavigu ka parandamas ????

See õnnetusehunnik juba jõudis mu kommentaarist teavitada 😀 😀 😀

Masendav ebastabiilne kodanik!

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pole lugu, siin on üks hull, kes käib inimeste kirjavigu ka parandamas ????

See õnnetusehunnik juba jõudis mu kommentaarist teavitada ???? ???? ????

Masendav ebastabiilne kodanik!

Krimpsus näoga,

nina püsti,

vajutab nuppu,

tunneb end hästi

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Masendav ebastabiilne kodanik!

See külahull teavitas ka kommentaarist, kus küsiti, kas toorjuustukooki võib külmutada 😀

Ebastabiilsed peaksid end ravima, mitte lollustega tegelema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Masendav ebastabiilne kodanik!

See külahull teavitas ka kommentaarist, kus küsiti, kas toorjuustukooki võib külmutada ????

Ebastabiilsed peaksid end ravima, mitte lollustega tegelema.

ja see, kes ennast häirida laseb, on üsna samasugune. 😉

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja see, kes ennast häirida laseb, on üsna samasugune. ????

Ega ikka ei ole küll. Postitusest teavitamine torkab lihtsalt silma. Kuna täiesti normaalsete postitustega on seda tehtud, siis on päris hirmus, et meie seas liigub selliseid psüühiliselt ebastabiilseid inimesi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja see, kes ennast häirida laseb, on üsna samasugune. ????

Ega ikka ei ole küll. Postitusest teavitamine torkab lihtsalt silma. Kuna täiesti normaalsete postitustega on seda tehtud, siis on päris hirmus, et meie seas liigub selliseid psüühiliselt ebastabiilseid inimesi.

hirmus või mitte,  meie seas liigub igasuguseid inimesi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ammu trennis käinud, varem käisin Revalis. Täna mõtlesin, et hakkaks jälle käima ja vaatasin MyFitnessi, sest seal oleks asukoha poolest kõige mugavam käia. Ja ütleme nii, et ma olin päris üllatunud hindade üle – 30 päeva kaart 87 eurot. No mõni ime siis, et inimesed ei käi. Kas ma olen ainuke, kellele tundub see hind ülemõistuse kallis? Revalis on nt limiteerima kuukaart 57 eurot. Millises teises klubis on selline hind? Kui küsitakse turuhinnast märkimisväärselt kõrgemat hinda, siis tahab klient ka midagi rohkemat saada, kui pakuvad konkurendid. Mina ei näe, et seal midagi rohkemat oleks, tunniplaan on ülihõre ning selleks, et saaks endale enam-vähem sobival ajal trennis käia, tuleks trennide sobitamiseks käia 3 klubis. Rääkimata sellest, et paljudel inimestel polegi võimalik trenni eest sellist summat maksta.

Ma saan iseenesest aru, et spordiklubi kulud südalinnas (Rävala pst, Postimaja, Solaris, Viru) on ainuüksi asukoha tõttu suuremad, kui analoogse klubi kulud nt Lasnamäel. Aga olgem ausad, kui palju on inimesi, kellele läheksid korda teenuse osutaja kulud, reeglina on ikka nii, et kui hind ei sobi, siis minnakse sinna, kus hind sobivam.

Samuti ei taha ma uskuda, et midagi paremaks teha ei anna. Kui mingi klubi hakkaks pakkuma võimalust rentida lisatasu eest isiklik kapp ja riiete/rätikute pesemise teenust, siis tuleksin kohe kliendiks. Sellisel juhul saaks klubisse tulla kaks kätt taskus ning jääks ära tüütu spordikoti vedamine, kodus asjade kokku-lahti pakkimine jne.  Miks ei võiks kasvõi pakkuda lisatasu eest isiklikku kappi, kuhu trenniasjad ja rätiku jätta saaks? Ma ei kujuta ette, et antud teenuse juurutamine saaks erilisi investeeringuid nõuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ammu trennis käinud, varem käisin Revalis. Täna mõtlesin, et hakkaks jälle käima ja vaatasin MyFitnessi, sest seal oleks asukoha poolest kõige mugavam käia. Ja ütleme nii, et ma olin päris üllatunud hindade üle – 30 päeva kaart 87 eurot. No mõni ime siis, et inimesed ei käi. Kas ma olen ainuke, kellele tundub see hind ülemõistuse kallis? Revalis on nt limiteerima kuukaart 57 eurot. Millises teises klubis on selline hind? Kui küsitakse turuhinnast märkimisväärselt kõrgemat hinda, siis tahab klient ka midagi rohkemat saada, kui pakuvad konkurendid. Mina ei näe, et seal midagi rohkemat oleks, tunniplaan on ülihõre ning selleks, et saaks endale enam-vähem sobival ajal trennis käia, tuleks trennide sobitamiseks käia 3 klubis. Rääkimata sellest, et paljudel inimestel polegi võimalik trenni eest sellist summat maksta.

Ma saan iseenesest aru, et spordiklubi kulud südalinnas (Rävala pst, Postimaja, Solaris, Viru) on ainuüksi asukoha tõttu suuremad, kui analoogse klubi kulud nt Lasnamäel. Aga olgem ausad, kui palju on inimesi, kellele läheksid korda teenuse osutaja kulud, reeglina on ikka nii, et kui hind ei sobi, siis minnakse sinna, kus hind sobivam.

Samuti ei taha ma uskuda, et midagi paremaks teha ei anna. Kui mingi klubi hakkaks pakkuma võimalust rentida lisatasu eest isiklik kapp ja riiete/rätikute pesemise teenust, siis tuleksin kohe kliendiks. Sellisel juhul saaks klubisse tulla kaks kätt taskus ning jääks ära tüütu spordikoti vedamine, kodus asjade kokku-lahti pakkimine jne. Miks ei võiks kasvõi pakkuda lisatasu eest isiklikku kappi, kuhu trenniasjad ja rätiku jätta saaks? Ma ei kujuta ette, et antud teenuse juurutamine saaks erilisi investeeringuid nõuda.

Tule Revalisse tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a ütleme nii, et ma olin päris üllatunud hindade üle – 30 päeva kaart 87 eurot. No mõni ime siis, et inimesed ei käi. Kas ma olen ainuke, kellele tundub see hind ülemõistuse kallis? Revalis on nt limiteerima kuukaart 57 eurot. Millises teises klubis on selline hind?

63 maksab myfitnessi kuukaart kõikide klubide külastusõigusega. Või 58 kindel klubi.

Ilmselgelt on see soodam, kui Reval-ainult 1 klubi-57 eurot. Okei, kui ainult 1 klubi, siis 1 euro kallim ja.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mingi klubi hakkaks pakkuma võimalust rentida lisatasu eest isiklik kapp ja riiete/rätikute pesemise teenust, siis tuleksin kohe kliendiks. Sellisel juhul saaks klubisse tulla kaks kätt taskus ning jääks ära tüütu spordikoti vedamine, kodus asjade kokku-lahti pakkimine jne.  Miks ei võiks kasvõi pakkuda lisatasu eest isiklikku kappi, kuhu trenniasjad ja rätiku jätta saaks?

Väkk, tahad oma trussarid teistele pesta jätta? Kaks trenni järjest samu riideid ikka ei kannaks ju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ei ole selles, mida sina tahad. Küsimus on selles, kas nad hakkavad käima. Võid kindel olla, et hakkavad, kui võimalik.

Sulle juba öeldi, et need koroonapassiga inimesed jälle ei soovi nende vaktsineerimata inimestega koos trenni teha. Et siis rohkem inimesi klubis oleks, pole kindel, võib-olla et vähem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mingi klubi hakkaks pakkuma võimalust rentida lisatasu eest isiklik kapp ja riiete/rätikute pesemise teenust, siis tuleksin kohe kliendiks. Sellisel juhul saaks klubisse tulla kaks kätt taskus ning jääks ära tüütu spordikoti vedamine, kodus asjade kokku-lahti pakkimine jne. Miks ei võiks kasvõi pakkuda lisatasu eest isiklikku kappi, kuhu trenniasjad ja rätiku jätta saaks?

Väkk, tahad oma trussarid teistele pesta jätta? Kaks trenni järjest samu riideid ikka ei kannaks ju.

Ei, aluspesu ja sokke ei tahakski pesemiseks jätta. Nendes pole probleem, sest need ei võta ruumi, samuti ei kaalu need midagi. Selle “kaks kätt taskus” all pidasin tegelikult silmas ilma spordikotita, tavaline käekott on nagugii igal pool kaasas. Ning loomulikult ei kanna ma ühte paari trenniriideid rohkem kui üks kord, õnneks on mul riideid rohkem kui 1 paar. Asi lihtsalt selles, et kui oleks oma kapp, saaks sinna jätta riided, jalanõud (neid ma peale igat trenni ei pese), samuti saaks võtta kaasa oma fööni, mis kuivatab kaks või isegi kolm korda kiiremini, kui need klubis olevad, ka sirgendajad saaks võtta. Oleks ikka palju mugavam.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a ütleme nii, et ma olin päris üllatunud hindade üle – 30 päeva kaart 87 eurot. No mõni ime siis, et inimesed ei käi. Kas ma olen ainuke, kellele tundub see hind ülemõistuse kallis? Revalis on nt limiteerima kuukaart 57 eurot. Millises teises klubis on selline hind?

63 maksab myfitnessi kuukaart kõikide klubide külastusõigusega. Või 58 kindel klubi.

Ilmselgelt on see soodam, kui Reval-ainult 1 klubi-57 eurot. Okei, kui ainult 1 klubi, siis 1 euro kallim ja.

Kui rääkida püsimaksega lepingust, siis Revalis on hind vist 39 eurot see aasta, mingi selline kiri mulle meilile igastahes tuli. Minu jaoks ei ole tegelikult see rahaline pool üldse määrav, olin lihtsalt üllatunud, et klubid rahalistes raskustes, aga kuukaart on nii kallis. Aga ega ma ei tea, võibolla see polegi kallis. Kui külastajaid on vähe ja kommunaalkulud on märkimisväärselt tõusnud, siis ehk polegi majanduslikult võimalik odavamat hinda pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, aluspesu ja sokke ei tahakski pesemiseks jätta. Nendes pole probleem, sest need ei võta ruumi, samuti ei kaalu need midagi. Selle “kaks kätt taskus” all pidasin tegelikult silmas ilma spordikotita, tavaline käekott on nagugii igal pool kaasas. Ning loomulikult ei kanna ma ühte paari trenniriideid rohkem kui üks kord, õnneks on mul riideid rohkem kui 1 paar. Asi lihtsalt selles, et kui oleks oma kapp, saaks sinna jätta riided, jalanõud (neid ma peale igat trenni ei pese), samuti saaks võtta kaasa oma fööni, mis kuivatab kaks või isegi kolm korda kiiremini, kui need klubis olevad, ka sirgendajad saaks võtta. Oleks ikka palju mugavam.

Ma nagu mäletan, et Golden Clubis see pesemisteenus alati olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle “kaks kätt taskus” all pidasin tegelikult silmas ilma spordikotita, tavaline käekott on nagugii igal pool kaasas.

Sõidad ju nagunii autoga, mitte ei tule trenni jalgsi. Mind see kott ei häiri. Seal kotis ka trenniks kaasatehtud vesi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle “kaks kätt taskus” all pidasin tegelikult silmas ilma spordikotita, tavaline käekott on nagugii igal pool kaasas.

Sõidad ju nagunii autoga, mitte ei tule trenni jalgsi. Mind see kott ei häiri. Seal kotis ka trenniks kaasatehtud vesi.

Selgeltnägija? Mul ei ole autot. Selge see, et paljud liiguvadki autoga ja neid kott ei häiri. Hea teada, et ka Sind ei häiri, aga see ei tee olematuks minu soovi kotti mitte vedada. Küsimus saab antud teema kontekstis olla vaid selles, kas minusuguseid inimesi on piisavalt palju, et mõnel klubil tekiks huvi sellist teenust pakkuda. Ning loomulikult pidasin ma silmas seda, et teenus on neile, kes seda kasutada soovivad, mitte kõigile kohustuslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eesti fitness- ja spordiklubid on hädas