Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eesti fitness- ja spordiklubid on hädas

Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Teema: Eesti fitness- ja spordiklubid on hädas

Postitas:
Kägu

Selgeltnägija? Mul ei ole autot.

Ei tunne kedagi, kel autot pole. Kõige noorem selline tuttav vanuses 64, ta ei käi trennis ka.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgeltnägija? Mul ei ole autot.

Ei tunne kedagi, kel autot pole. Kõige noorem selline tuttav vanuses 64, ta ei käi trennis ka.

Mina jällegi tunnen paljusid autoomanikke, kes 1-2 km kaugusel asuvasse spordiklubisse lähevad kodust jalgsi. Ma ise nende hulgas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi tunnen paljusid autoomanikke, kes 1-2 km kaugusel asuvasse spordiklubisse lähevad kodust jalgsi. Ma ise nende hulgas.

Suur vahe, kas sul on auto ja sa eelistad jalgsi käia või oled kuskilt klikiajast, et pole autot ega lube.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi tunnen paljusid autoomanikke, kes 1-2 km kaugusel asuvasse spordiklubisse lähevad kodust jalgsi. Ma ise nende hulgas.

Suur vahe, kas sul on auto ja sa eelistad jalgsi käia või oled kuskilt klikiajast, et pole autot ega lube.

Nii? Ma tean paari inimest kellel ei ole lube, kuna nad ei näe vajadust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii? Ma tean paari inimest kellel ei ole lube, kuna nad ei näe vajadust.

Nalja teed või? See, et ei ole vajadus on välja mõeldud vastus. Tegelikult ollakse kas laisk ja/või kartlik.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi tunnen paljusid autoomanikke, kes 1-2 km kaugusel asuvasse spordiklubisse lähevad kodust jalgsi. Ma ise nende hulgas.

Suur vahe, kas sul on auto ja sa eelistad jalgsi käia või oled kuskilt klikiajast, et pole autot ega lube.

load on, aga auto omamist ei pea otstarbekaks. pane vaim valmis, selline on ka sinu tulevik. 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

load on, aga auto omamist ei pea otstarbekaks. pane vaim valmis, selline on ka sinu tulevik. ????

Miks see minu tulevik peaks olema? Head ja kallid autod on tänapäev.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii? Ma tean paari inimest kellel ei ole lube, kuna nad ei näe vajadust.

Nalja teed või? See, et ei ole vajadus on välja mõeldud vastus. Tegelikult ollakse kas laisk ja/või kartlik.

Ei, mitte kumbki põhjus ei ole see põhjus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ilmselgelt pole mitte kõik klubid sulgemise äärel, Roccas on täis nii rühmatrennid, jõusaal kui ka tennise ja padeliväljakud, samas aga sama keti Virbi (Lasnamäe) klubi suletakse sest rahvast vähe (st rahvast ikka samapalju kui enne aga vaktsineerituid vähe). Et väga palju sõltub klubi geograafilisest asukohast ja seal piirkonnas elavate inimeste meelsusest. Aga samas pühapäeval ka Lasnamäe golfi ja padelikeskuses oli rahvast murdu, kõlas muidugi ainult eesti keelt ja vist toimusid isegi mingid võistlused. Nii et jah, kõik klubid ei ela halvasti.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mitte kumbki põhjus ei ole see põhjus.

Meil mehega oli noorena autojuht, kellele meie vedamiseks auto ostsime. Meil toona lube polnud. Isegi sellest tüdineb ära, taksost rääkimata. Millisel inimesel pole lubadeks vajadust? Vanainimesel, kes ühistransporti kasutab. Lubadeta mehed on veel erilised veidrikud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mitte kumbki põhjus ei ole see põhjus.

Meil mehega oli noorena autojuht, kellele meie vedamiseks auto ostsime. Meil toona lube polnud. Isegi sellest tüdineb ära, taksost rääkimata. Millisel inimesel pole lubadeks vajadust? Vanainimesel, kes ühistransporti kasutab. Lubadeta mehed on veel erilised veidrikud.

Kui sa elad põllu peal, küprokist kuudis, siis muidugi ei saa ilma autota poest söökigi kätte, aga linnas elades on kõik vajalik käe-jala juures.

Või sa oled see tudengi emme, kes Kaubamaja juurest jalaga reaekoja platsi ei suutnud minna, sest liigesed kuluvad ja tuulega tuleb kopsupõletik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mitte kumbki põhjus ei ole see põhjus.

Meil mehega oli noorena autojuht, kellele meie vedamiseks auto ostsime. Meil toona lube polnud. Isegi sellest tüdineb ära, taksost rääkimata. Millisel inimesel pole lubadeks vajadust? Vanainimesel, kes ühistransporti kasutab. Lubadeta mehed on veel erilised veidrikud.

Ühest inimesest, kellest ma räägin, töötab Tallinna kesklinnas, elan Nõmmel ja poole kohaga töötab ka välisriigis. Seega tal endal ei ole lubadeks vajadust, kui peakski minema linnast välja, siis naine sõidab. Siin ei ole teemaks kartus või viitsimine. Tal ei oleks mitte mingit probleemi need load ära teha. Võibolla ainus probleem võiks olla ajapuudus. Mis tegelikult on üsna suur tõenäolsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa elad põllu peal, küprokist kuudis, siis muidugi ei saa ilma autota poest söökigi kätte, aga linnas elades on kõik vajalik käe-jala juures.

Elan Tallinnas häärberis. Jalgsi tõesti ei käi, kui ma just jalutama ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa elad põllu peal, küprokist kuudis, siis muidugi ei saa ilma autota poest söökigi kätte, aga linnas elades on kõik vajalik käe-jala juures.

Elan Tallinnas häärberis. Jalgsi tõesti ei käi, kui ma just jalutama ei lähe.

Kumb sul seal Tallinnas on, mõis või talu?

häärber ‹-i, -it 2› ‹s›

mõisa härrastemaja. Suur uhke kivist häärber. || suur uhke (talu)elamu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elan Tallinnas häärberis.

😀 Provva Pardifilee teeb kammbäkki vist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumb sul seal Tallinnas on, mõis või talu? häärber ‹-i, -it 2› ‹s› mõisa härrastemaja. Suur uhke kivist häärber. || suur uhke (talu)elamu.

Häärberiks nimetatakse ka suurt ja uhket eramut. Mine Viimsisse, seal on neid lademetes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? Provva Pardifilee teeb kammbäkki vist.

Pardifileel oli kesklinnas korter, kui õigesti mäletan. Autot tal polnud, sõitis elektritõuksiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumb sul seal Tallinnas on, mõis või talu? häärber ‹-i, -it 2› ‹s› mõisa härrastemaja. Suur uhke kivist häärber. || suur uhke (talu)elamu.

Häärberiks nimetatakse ka suurt ja uhket eramut. Mine Viimsisse, seal on neid lademetes.

Viimsi ei ole Tallinn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? Provva Pardifilee teeb kammbäkki vist.

Pardifileel oli kesklinnas korter, kui õigesti mäletan. Autot tal polnud, sõitis elektritõuksiga.

Pardifileel on lihtsalt kõik, mida vaja – korter, häärber, mersu ja tõuks. Apollost koduköögis rääkimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimsi ei ole Tallinn.

Ma räägin, et mine vaata, kui sa pole neid näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Eesti fitness- ja spordiklubid on hädas