Esileht Koolilaps Eesti keele eksam põhikool

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Eesti keele eksam põhikool

Postitas:
Kägu

Kaua kestab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kolm tundi

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

On siin veel neid, kelle lapse kool pole seni põhikooli eesti keele eksami tulemusi teada andnud? Õudselt närvesööv ootamine. Nii erinev on see tööde parandamise tempo kooliti.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil pole veel mingit infot 🙁

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil tulid nüüd hetk tagasi tulemused

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil ka veel pole, arvatavasti homme-ülehomme tulevad. Tugevat närvi ja hoian pöialt kõigile 🙂

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

On siin veel neid, kelle lapse kool pole seni põhikooli eesti keele eksami tulemusi teada andnud? Õudselt närvesööv ootamine. Nii erinev on see tööde parandamise tempo kooliti.

Tulin siia just sama küsimust esitama. On tõesti närvesööv, kohe ju uus eksam tulekul.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eriti närvesööv, mu lapsel õnneks tuli kohe reedel ära eksami protsent. Oleme siin üle kuu praadinud, kuhu Tartu koolidest sisse sai, siis ma ei kujuta ette, et veel peaks eksameid ka hakkama ootama.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Me ka alles ootel… Koolist öeldi reedel, et esmaspäeval saavad tulemused, aga pigem jääb vist homseks… tahaks juba teada

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil juba päeval käes.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seega ei ole õpetajad motiveeritud.  Mina näiteks imestasin, kui õpetajad läksid peale eksamit kohe  töid kontrollima.  Neil oli isegi selleks omale öpuuv ilju varutud. Aga tean, et varasemalt on hoopis õpilased ise  õpetajatele suupisted korraldanud, et tööde parandus sujuks nälga tundmata.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seega ei ole õpetajad motiveeritud. Mina näiteks imestasin, kui õpetajad läksid peale eksamit kohe töid kontrollima. Neil oli isegi selleks omale öpuuv ilju varutud. Aga tean, et varasemalt on hoopis õpilased ise õpetajatele suupisted korraldanud, et tööde parandus sujuks nälga tundmata.

minu laste koolis oli ka aastaid selline tava, et vanemad tegid snäkilaua ja õpetajad hakkasid kohe töid parandama – win-win situatsioon mu meelest. ma ei tea, kui korrektne see oli, aga minul sellest eurost küll kahju ei olnud, mis selle peale koguti koos muu lõpetamisrahaga.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole motiveeritud?
Õpetajatele kehtib ka mingisugune normaalne tööaeg. Jah, meie nooremapoolsemate kolleegidega parandasime töid südaööni, aga kui ma oleks pensionär, siis ma ka ei oleks jaksanud.
Tulemused võib edastada nelja tööpäeva jooksul.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka veel ei ole …

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

kas eksami hinne tuleb e-koolis ikka jooksvate hinnete ritta? Või peab kusagilt otsima?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

kas eksami hinne tuleb e-koolis ikka jooksvate hinnete ritta? Või peab kusagilt otsima?

Tuleb lihtsalt viimaseks postituseks.

+1
0
Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Koolilaps Eesti keele eksam põhikool