Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti kuulsused, kellest enam lugeda ei taha

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 176 )

Teema: Eesti kuulsused, kellest enam lugeda ei taha

Postitas:
Kägu

Aaslaidu ja Naani ei taha enam ka näha ega kuulda.

+18
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei telligi ega loe. Aga Ilves hüppas netis näkku kaks nädalat järjest. Kangelanna? Nagu mida asja, sileajust röökur.
Nõia Intsu kohta pole küll ammu kuskilt lugenud ega kuskil näinud.😂 Mida te loete? 🙄

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Joller

+26
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mulle Joller meeldib.

+17
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind ei sega keegi, sest ma eriti portaale ja ajakirju ei lappa. Kui vahel harva mõni näppu juhtub, siis loen ja pole hullu ühti.

Eesti on nii väike. No kellest siin üldse kirjutada, et näod ei korduks. Ja tõde on seegi, et nõudlus paneb pakkumise paika. Kui ei loetaks, ega ei kirjutataks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

BSH

Leod

Silvia Ilves

Rannamajakad

Taukar ka muideks

Piusid, sh ka Saara🤮

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joller teeb oma tööd, mitte ei eksponeeri ennast.

Ja juba ongi kõik teisiti…

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/93180069/perearst-karmen-jolleri-peres-kasvasid-ules-vahki-surnud-oe-lapsed-koos-oega-lahkus-ka-pool-minust

Sõnusime ära krt 😀

Mul pole tema vastu midagi, aga paar aastat tagasi oli ka suvise Oma Maitse v mingi köögiajakirja kaanel ja artikkel tema lemmikretseptidest.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Taukar kahjuks öäääk Kahjuks ka õhtujuhtijana öääk

Ott Leplandi nägin ka kuskil seriaalis. No krt küll see mees jõuab igale poole-hakkab ka küllastuma ja öääk

+4
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mulle Joller meeldib.

Asi ei ole ju selles, kas meeldib või ei meeldi, teema on selles, keda on liiga palju saanud (ja ei, see ei käinud algselt Jolleri kohta). Mulle ka muuseas Joller meeldib. Kui nüüd järgmise persoonilooni nt aasta aega jääb, siis ei ole teda ka liiga palju saanud.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Rannamaja osalised. Joel Ostrat, Liis Lass, Jesper Parve ja Silvia Ilves.

+21
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rannamaja osalised. Joel Ostrat, Liis Lass, Jesper Parve ja Silvia Ilves.

Siin sa liialdad. Liis Lassist ei ole küll pikka aega midagi kuulda olnud.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ott Tänakust on totaalselt kõrini!

+23
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin tänast Anu saadet ja ausalt öeldes Vabarnast jäi küll selline mulje, nagu üks siin eelnevas postituses mainis, justkui paluks ise endast pidevalt rääkida.
No tõesti, mitte midagi uut ja huvitavat seal intervjuus ei olnud ja tundus, nagu suurt millestki rääkida ka mitte. Ometi väga tihti nad kuskil ajakirjade/-lehtede kaantel on ja saadetes osalevad.

+30
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei telligi ega loe. Aga Ilves hüppas netis näkku kaks nädalat järjest. Kangelanna? Nagu mida asja, sileajust röökur.

Nõia Intsu kohta pole küll ammu kuskilt lugenud ega kuskil näinud.😂 Mida te loete? 🙄

Sinu palvetele on vastatud – Nõia Ints ise:

https://www.youtube.com/watch?v=lGmA0YTlxA8

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Silvia Ilves. Kõik oli OK, kui temast räägiti kui muusikust. Kuna aga rohke kajastamisega on esile tulnud tema vaimne ebastabiilsus, siis võiks seda kõike kasvõi tema lastele mõeldes vähem kajastada.

Brigitte Susanne Hunt – ei saagi aru, mis põhjusel ta oma mõttetu edvistamise ja eneseimetlusega pidevalt pildil on. Igav.

+23
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu palvetele on vastatud – Nõia Ints ise:

https://www.youtube.com/watch?v=lGmA0YTlxA8

Õudne!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Anni Arro koos teiste Kokamägedega on nii ammendunud, et kaua võib: jälle nende rannamaja piltidega pereidüll  ja kodused retseptid.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimesena tuli meelde Joel Ostrat. Nüüd perega juba Denim Dreami reklaamis, no kaua võib.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei olnudki juba paar kuud temast midagi kuulnud!

Põnev!

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lunge on tõesti ök

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaagup Kreem on väga vastumeelne, ise on vana rockipeer kelle kuulsus hääbus 15 aastat tagasi, aga arvab, et on mingi arvamisliider.

+14
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saara Kadak😩🤮

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, minu jaoks on viimasel ajal seda Almersi Janet (blogija) kuidagi liiga palju ja liiga igalpool. Küll kehapositiivsusega, nüüd selle Perekooli teemaga jälle Õhtulehe kaanel.

Hakkab nagu natuke paljuks minema.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, minu jaoks on viimasel ajal seda Almersi Janet (blogija) kuidagi liiga palju ja liiga igalpool. Küll kehapositiivsusega, nüüd selle Perekooli teemaga jälle Õhtulehe kaanel.

Hakkab nagu natuke paljuks minema.

Nõus. Ja alati üks ja seesama jutt sellest selgelt vaimsete häiretega inimesest, kes talle kõigis kanalites kirjutas, mitte ainult PKs. Antud postitused on aastast 2015. Saan aru, et selline tekst on väga häiriv ja absoluutselt lubamatu, aga ta ise ei soovinud kohtusse pöörduda, et nende sõnumite autor kindlaks teha. Lihtsam on kogu PK süüdistada.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõnis Mägi

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

ühtegi “suunamudijat” ja muud sellist mõtetut sotsmeediastaarikest ei taha näha!

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valesti püstitatud küsimus. Tuleks küsida kuulsuste kohta, kellest lugeda tahad, need ehk jõuaks üles lugeda. Või tegelt vahet ei ole, ma pole enam aastaid viitsinud enamiku “kuulsuste” kohta midagi lugeda. Ei huvita, mis teha – enamik neist on ilma sisuta tühikargajad. Loen vahel ainult nende kohta, keda isiklikult tunnen ja seda ka pigem eesmärgiga jälgida, kui palju meedia valetab. Õnneks neid palju pole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige vastumeelsust tekitavamad on lasteärimeestest Pillerid, villand on ka Jollerist.

Saatejuhina on minu jaoks täiesti talumatu Grete Lõbu ja preili Hunt oma armuvaludega.

+6
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inga Lunge, Sünne Valtri, kummalgi pole midagi öelda aga ronivad kogu aeg midagi arvama. Šmigunist õnneks eriti enam ei kirjutata!

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Melss

Vaatasin tänast Anu saadet ja ausalt öeldes Vabarnast jäi küll selline mulje, nagu üks siin eelnevas postituses mainis, justkui paluks ise endast pidevalt rääkida.

No tõesti, mitte midagi uut ja huvitavat seal intervjuus ei olnud ja tundus, nagu suurt millestki rääkida ka mitte. Ometi väga tihti nad kuskil ajakirjade/-lehtede kaantel on ja saadetes osalevad.

Mul vajus eile kergelt karp lahti nähes, et Vabarna on JÄLLE Anne&Stiili kaanel. Guugeldasin, et see on tal mõne aasta jooksul olla kolmas kord olla selle väljaande kaanetüdruk. Ma tõesti ei tea, mis uudisväärtus tema persoonil peaks olema, kuna see jutt on igal pool sama. Kevadel oli ta ka Eesti Naise kaanel. Uut artiklit päris kindlasti ei loe. Ei ole isiklikult tema vastu midagi, aga täiesti hämmastav, et ühte inimest sellise tihedusega meedias kajastatakse. Jääb tõepoolest mulje, et ta ise pakub ennast.

+18
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 176 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti kuulsused, kellest enam lugeda ei taha