Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti kuulsused, kellest enam lugeda ei taha

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 278 )

Teema: Eesti kuulsused, kellest enam lugeda ei taha

Postitas:
mlkmlk

Mitte, et tegemist oleks kuulsusega, aga siin PK ma ei soovi lugeda ega näha enam OT postitusi. Oleks hea, kui saaks kuidagi panna siin ka bloki peale nagu nt fb, et ei pea enam teatud inimeste poste nägema. Pk oleks kohe puhtam, kuivem ja muretum

Ee.. aga mida sa ise just tegid? 😀

+1
-9
Please wait...

Postitas:
K4gu

Silvia Ilves, Mihkel Raud – mulle ei meeldi inimeste promomine, kes vahetavad elukaaslaseid nagu sokke.

Mul on sellest üsna ükskõik, kui sageli keegi elukaaslaseid vahetab, aga mulle käib närvidele, et seda, kas vahetati, kellega vahetati ja miks vahetati, peetakse kuidagi olulisemaks teemaks, kui nt Ilvese pillimängu või Raua ajakirjanikutööd… mis tähtsust sellel kõigel on? Andke asu ometi!

Pluss Ilves muidugi närib oma eksi kallal järjepanu ja ära ei oska lõpetada. Miks ei võiks ajakirjandus rääkida hoopis sellest, kuidas ta oma musikaalseid lapsi kasvatab? Kas ta ise enam üldse pilli ei mängi?

+27
-1
Please wait...

Postitas:
K4gu

BSH

Kas enam ühtegi saadet pole ilma temata teha võimalik?

Jaa, just tuli teade, et osaleb tantsusaates. Oeh…

Väldin ka neid saateid, kus tema osaleb. Hea näide, kuidas inimene näeb ilus välja, aga see rumal kädin rikub igasuguse positiivse mulje.

Ma ei tea kui palju seal tantsusaates kädistada lastakse, ehk ta sinna sobib paremini, on vast rohkem vait?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
krassukas

K. Suuroja. Mis jutt raadioeetris…puhas tühi-tähi. Kahju tema kaassaatejuhtidest ja muidugi kuulajatest.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Mina ei tahaks seda pilti näha, tema heietusi ma nagunii ei loe.

Ene Pajula | Mammi on Elizabethi alati imetlenud

+3
-15
Please wait...

Postitas:
Igateine

K. Suuroja. Mis jutt raadioeetris…puhas tühi-tähi. Kahju tema kaassaatejuhtidest ja muidugi kuulajatest.

Tõesti, no ikka tõsine lapsesuu on!

Minu arvates Pootsmanil ja Vaheojal toimis ka enne väga hästi see hommikuprogramm, miks üldse kolmandat vaja..

+14
0
Please wait...

Postitas:
preili567

Minu arvates Pootsmanil ja Vaheojal toimis ka enne väga hästi see hommikuprogramm, miks üldse kolmandat vaja..

Nüüd Pootsman ka làinud😁😒

+8
0
Please wait...

Postitas:
temake

Sepo Seeman-alati olnud algstaadiumis ja on ka seda siiani, ei mingit edasiarengut,  kuulunuks mahakandmisele kiiremas korras, aga on siiani viivitatud

+1
-22
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Sepo Seeman-alati olnud algstaadiumis ja on ka seda siiani, ei mingit edasiarengut,

Mingil kummalisel põhjusel etendab Seeman siiani avalikkuse ees tavaliselt jah sellist pisut lärmakat ja labasevõitu tüüpi, nagu ta 20 aastat tagasi ilmselt oligi. Teda lähemalt tundvate inimeste sõnul on tegemist aga targa, tööka ja heasüdamliku mehega, kes suudab väga hästi ka “normaalselt” suhelda.

Minu enda jaoks on mõõt täis Brigitte Susanne Hundist. Kindlasti on tegemist väga kena ja toreda noore naisega, aga minu jaoks sai kuidagi äkitselt kõrini nii tema näost, nimest ja eriti häälest.

+32
0
Please wait...

Postitas:
astorias

Minu arvates Pootsmanil ja Vaheojal toimis ka enne väga hästi see hommikuprogramm, miks üldse kolmandat vaja..

Nüüd Pootsman ka làinud😁😒

Jah, ja tema asemel PaljasPorgandi peika. 🙃

0
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Sepo Seeman-alati olnud algstaadiumis ja on ka seda siiani, ei mingit edasiarengut,

Mingil kummalisel põhjusel etendab Seeman siiani avalikkuse ees tavaliselt jah sellist pisut lärmakat ja labasevõitu tüüpi, nagu ta 20 aastat tagasi ilmselt oligi. Teda lähemalt tundvate inimeste sõnul on tegemist aga targa, tööka ja heasüdamliku mehega, kes suudab väga hästi ka “normaalselt” suhelda.

Minu enda jaoks on mõõt täis Brigitte Susanne Hundist. Kindlasti on tegemist väga kena ja toreda noore naisega, aga minu jaoks sai kuidagi äkitselt kõrini nii tema näost, nimest ja eriti häälest.

Ma ei tea, kui toredaks saab pidada inimest, kes laseb oma auto tahmafiltri eemaldada ja sellega ise kelgib. https://www.ohtuleht.ee/972195/vaat-kus-lops-brigitte-susanne-hundi-omavoliliselt-muudetud-mersu-voib-ulevaatusel-labi-poruda

või kasutab parkimisel teise inimese invakaarti https://elu.ohtuleht.ee/1013190/fotod-brigitte-susanne-hunt-parkis-vanalinnas-sunnipaeva-pidades-invakaardiga-vallavalitsus-kaart-on-valjastatud-liikumispuudega-eakale

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Nojah90

Esse, BSH, Padarid, Silvia Ilves, Raud, Kethi Uibomägi. Aga õnneks üldiselt saab nendest tüütutest kuulsustest lugemist ise piirata mitte kollast meediat tarbides.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Tuuletiib

Ei tahaks enam näha ja kuulda Niinemetsa(st). Mulle nii meeldib see “Ma näen su häält” saade, kuid kurb oli vaadata, et JÄLLE on see Niinemets ekraanil. Lootsin esiti, et külaliskohtunik üheks saateks, aga paraku mitte. Seejuures ei tundu ta aru saavat, et on seal lihtsalt üks kohtunikest, tegu ei ole tema monoetendusega…

Piret üritas talle nagu mitu korda märku anda, et äkki aitab sellest pidevast jutuvadast, kuid härra ei saanud suures tuhinas vist vihjetest aru.

Ausalt öeldes ei mõista inimesi, kes tema “huumorit” vaimukaks peavad.

+16
-10
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ei tahaks enam näha ja kuulda Niinemetsa(st). Mulle nii meeldib see “Ma näen su häält” saade, kuid kurb oli vaadata, et JÄLLE on see Niinemets ekraanil. Lootsin esiti, et külaliskohtunik üheks saateks, aga paraku mitte. Seejuures ei tundu ta aru saavat, et on seal lihtsalt üks kohtunikest, tegu ei ole tema monoetendusega…

Piret üritas talle nagu mitu korda märku anda, et äkki aitab sellest pidevast jutuvadast, kuid härra ei saanud suures tuhinas vist vihjetest aru.

Samamoodi oli mul „facepalm tunne“, kui ta taas EFTAt juhtima oli pandud…

+13
-4
Please wait...

Postitas:
piret005

Mõnikord häirib Eva Luigas. Terevisioonis on ta sage külaline. Muidu tore, et inimene on aiandusfänn, aga tema kuidagi jubedalt domineerib ja vahetevahel ületavad tema etteasted viisakuse piiri. Mitu korda ütles sellele Owe Petersellile, et lase ma lõpetan. Nüüd ükspäev tutvustas nartsisse ja tulpe, mida võiks maha panna ja siis ei leidnud sealt sobivat pakki ja ütles Kilumetsale, et sina ajasid siin kõik segi. No väga ebaviisakas. Teine häiriv tegelane on Marju Karin. Tahab igal pool hirmsasti esineda ja siis ei lase saatejuhil midagi küsida, vaid ise juttu juhtida. Ja see  kõigi inimeste vanaks tembeldamine ja enda neiuks pidamine hakkab ka üle piiri minema. Vaatasin just mingit intervjuud BSH juhtimisel ja esimene asi oli: oi, sa oled ka vanaks jäänud, otsa ees on kortsud!

+24
-3
Please wait...

Postitas:
Noobel Soobel

Ja see kõigi inimeste vanaks tembeldamine ja enda neiuks pidamine hakkab ka üle piiri minema. Vaatasin just mingit intervjuud BSH juhtimisel ja esimene asi oli: oi, sa oled ka vanaks jäänud, otsa ees on kortsud!

Olen ka tähele pannud, et neid tema “huvitavaid väljaütlemisi” on natuke liiga palju saanud.

+12
0
Please wait...

Postitas:
linnuvaatleja

Mu arvamus on natuke teistsugune, sest ei jälgi üldse meediat, kus näiteks kõmustaarid ja pereblogijad esinevad, ma ei mäletagi, millal viimast korda nt BSH-st või Mallukast kuulsin. Nii et oma meediakogemusest lähtuvalt eelistaks seda, kui näiteks Kuku raadio ja ETV poliitikasaadetes poleks eetris ainult (vanad) mehed. Esiteks on neil sageli kivistunud maailmapilt, jäävad mõnes uuemas teemas hätta, teiseks on naljakas kuulata 3 või rohkemat vähemalt keskealist meest rääkimas kogu ühiskonna nimel. Lapsena ei pannud seda tähele, aga praegu tundub küll natuke imelik, sest noorema põlvkonna seas on “ainult mehed” -tüüpi podcastid ja youtuberid tavaliselt mingi manosphere’i ja red pilli teema ehk siis mõeldudki spetsiaalselt meestele, natuke seksistlikud ja keegi ei eitagi seda. Sinna alla ei käi muidugi 2 sõpra, kes näiteks mõnda podcasti juhivad ja juhtuvad mehed olema, vaid tuba mehi täis, nagu Eesti poliitikakommentaaride ja raadiosaadete puhul tavaliselt on.

+11
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
preili567

Esse, BSH, Padarid, Silvia Ilves, Raud, Kethi Uibomägi. Aga õnneks üldiselt saab nendest tüütutest kuulsustest lugemist ise piirata mitte kollast meediat tarbides.

Vot jah, kui Padarid oma lastest pilte üles panevad, siis kohe meediaväljaanded “jagas nii nunnut pilti!” 😏

sama suht kõikidega vist kes nn avalikud. Grete Klein ntks teadlikult hoidis last eemal suht pikalt ja oli rahulik. Aga nüüd teine asi muidugi😏

+8
0
Please wait...

Postitas:
Nojah90

Naan, Tigran jms pole ka üldse naljakad. Mingi suvavant kasvatab omale perverdi vuntsid, on veidra näoilmega ja leiab, et on naljakas. Ei saa aru sellest fenomenist.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
preili567

Aaaamen! Täpselt samad mõtted!

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Susannah

Kõigele lisaks on tal üsna kehv diktsioon, kuid jutumula tempo kiire, mul jääb enamasti umbes viiendik ta tekstist arusaamatuks.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Kõigele lisaks on tal üsna kehv diktsioon, kuid jutumula tempo kiire, mul jääb enamasti umbes viiendik ta tekstist arusaamatuks.

Mulle käib ka ta pudin õudselt närvidele.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
preili567

Naan, Tigran jms pole ka üldse naljakad. Mingi suvavant kasvatab omale perverdi vuntsid, on veidra näoilmega ja leiab, et on naljakas. Ei saa aru sellest fenomenist.

Aamen vol2. Kas neil oli mingi podcast mingi t.ssisööjad vms? Ausalt ma hindan musta huumorit, aga.. 🫠

+3
-1
Please wait...

Postitas:
krassukas

See on ilmselt minu isiklik tragöödia, aga ma ei talu neid pruuniks kontuuritud ninadega instatšikke, a la Grete Paia ja Ada Nelke. Inimesed tegelikult ise ei häirigi, kuivõrd just nende ühesugused Michael Jacksoni tüüpi ninad.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Nojah90

See on ilmselt minu isiklik tragöödia, aga ma ei talu neid pruuniks kontuuritud ninadega instatšikke, a la Grete Paia ja Ada Nelke. Inimesed tegelikult ise ei häirigi, kuivõrd just nende ühesugused Michael Jacksoni tüüpi ninad.

See pole ju mingi uudis, et suurt osa enamust ei koti erudeeritud ja karjääriinimene vaid süstitud huultega tibid. Minu jaoks naisena alandav, et naisteajakirjad on mingeid ducklipse täis, kes ainult oma riietest ja kosmeetikast räägivad.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Noobel Soobel

See pole ju mingi uudis, et suurt osa enamust ei koti erudeeritud ja karjääriinimene vaid süstitud huultega tibid. Minu jaoks naisena alandav, et naisteajakirjad on mingeid ducklipse täis, kes ainult oma riietest ja kosmeetikast räägivad.

Tänapäeva pealiskaudsust täis maailm, kus välimus ja riietus on olulisemad kui haridus. Punnsuuga tibide probleeme presenteeritakse kui mingit üliolulist uudist, millele kõik kaasa elama peaksid.

Muuta saame seda nii, et ei tarbi seda saasta, mida kollane meedia meile ette söödab. Harva, kui mõnele säärasele artiklile klikin ja iga kord on tunne, et mis saasta ma nüüd siis lugesin ja miks.

+9
0
Please wait...

Postitas:
kaiekast

Mida sa naisteajakirjadest üldse ootad? Juba Cosmopolitani ajal oli aru saada, et see kõnetab ainult ühte teatud sihtgruppi.
Iga kell võtaksin enne Tehnikamaailma kui Anne ja Stiili.

+3
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Ükspäev nägin Lennast mingit saadet ja siis saatejuht kiitis teda terve aeg, et näe, sa muudkui siin õpid ja said jälle uue diplomi jne, jne, Lenna muudkui siis sädistas kaasa, et eluga peab ikka kaasas käima ja talle meeeldib hirmsasti õppida ja ta nii nautis seda protsessi, mis oli küll raske, aga vajalik. Mõtlesin, et jah, tubli, et inimene kogu aeg õpib. Siis lugesin, et Lenna lõpetas keskkooli. No tere tali, kui 36 aastane inimene lõpetab keskkooli ja seda presenteeritakse kui mingi elusündmust, siis on ikka asi küll üle vindi.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Lacrimosa

Ükspäev nägin Lennast mingit saadet ja siis saatejuht kiitis teda terve aeg, et näe, sa muudkui siin õpid ja said jälle uue diplomi jne, jne, Lenna muudkui siis sädistas kaasa, et eluga peab ikka kaasas käima ja talle meeeldib hirmsasti õppida ja ta nii nautis seda protsessi, mis oli küll raske, aga vajalik. Mõtlesin, et jah, tubli, et inimene kogu aeg õpib. Siis lugesin, et Lenna lõpetas keskkooli. No tere tali, kui 36 aastane inimene lõpetab keskkooli ja seda presenteeritakse kui mingi elusündmust, siis on ikka asi küll üle vindi.

No ta on mingeid räpinaid ka vahepeal lõpetanud, mis olid põhihariduse baasil. Ja nüüd siis plaanib Maaülikooli vmt. 36-aastaselt 3 lapse kõrvalt keska keemia ja füüsika ära õppida ongi ju suht valulik ju.

+9
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

36-aastaselt 3 lapse kõrvalt keska keemia ja füüsika ära õppida ongi ju suht valulik ju.

Võib-olla tõesti, lihtsalt selle suure kiidulaulu peale ootasin midagi muud.

+11
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 278 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti kuulsused, kellest enam lugeda ei taha