Esileht Väikelaps Eesti lasteriiete firmad Venemaal

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Eesti lasteriiete firmad Venemaal

Postitas:
Kägu

Kas te ostaksite lastele riideid Eesti firmadel kelle enamus ärist on Venemaal? Lugedes tänast artiklit kui julmalt venelased lapsi tapavad, siis tekkis mul küsimus, et tõesti ei saa mõned firmad aru millega Venemaa hakkama saab? Kas te ostate Eesti firmade lasteriideid kes Venemaal tegutsevad? Kõik need laste vägistamised, tapmised ja küüditamised on täielik õudus, ikka kohutav, et need firmad endiselt Venemaal oma äri ajavad kui samal ajal enamus maailma ettevõtetest otsustas lahkuda sõja esimestel päevadel.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka kohutav, et need firmad endiselt Venemaal oma äri ajavad kui samal ajal enamus maailma ettevõtetest otsustas lahkuda sõja esimestel päevadel.

Varjatult käib äri edasi igal pool, Eesti osaleb väga hämarates skeemides, mis tegelikult on ka ladvikule teada. Enda rahakott on ikka kõige tähtsam. Eesti lasteriiete äride kohta ei oska midagi öelda, ei osta neid nagunii.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka kohutav, et need firmad endiselt Venemaal oma äri ajavad kui samal ajal enamus maailma ettevõtetest otsustas lahkuda sõja esimestel päevadel.

Varjatult käib äri edasi igal pool, Eesti osaleb väga hämarates skeemides, mis tegelikult on ka ladvikule teada. Enda rahakott on ikka kõige tähtsam. Eesti lasteriiete äride kohta ei oska midagi öelda, ei osta neid nagunii.

Sellega ma nõus ei ole, sest enamus Eesti firmad on Venemaalt lahkunud ja ei kavatsegi tagasi minna, on uued turud otsinud ja tegutsevad edasi. Tean ühte suurtööstust kes enam isegi tooraineid Venemaale ei müü, põhimõtte pärast ja minu sõbrannal on mööblifirma, ta lõpetas päevapealt sealsete partneritega suhtlemise ja leidis uue müügikoha Saksamaal ja Iisraelis.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis firmad need siis on? Too välja nimeliselt, teavad teised ka hoiduda neist.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled alati veendunud, et sinu poolt tarbitavate toodete tootmisel ei ole kasutatud laps- ja orjatööjõudu? 100% veendunud, et siin moraalitsed? Iga , IGA toote puhul, sh ka toiduained nagu kohvi, kakao, suhkur, sool jne.

Enne kui näpuga näitad veendu, et sa ise oled nii moraalne kui teistelt ootad

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne Venemaa lembus vist ei ole uudiseks, aga et nad seal endiselt jätkavad?

Väga mage lugu kui see nii on, piinlik lausa.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteline ei ja ka nende välismaafirmadele, kes venemaal edasi tegutsevad,  on minu pool boikott (IKEA).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteline ei ja ka nende välismaafirmadele, kes venemaal edasi tegutsevad, on minu pool boikott (IKEA).

Sellega olen ma nõus, ma samuti Ikeasse sammugi ei tõsta, sest 4.jaanuar 2023 oli uudis, et nad ikkagi tegutsevad Venemaal edasi kuigi lubasid lõpetada. Kui Lenne on Venemaal edasi, siis tekib küsimus, et miks Venemaal tegutseva firma omanikule Eesti presidendilt teenetemärk anti?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled alati veendunud, et sinu poolt tarbitavate toodete tootmisel ei ole kasutatud laps- ja orjatööjõudu? 100% veendunud, et siin moraalitsed? Iga , IGA toote puhul, sh ka toiduained nagu kohvi, kakao, suhkur, sool jne.

Enne kui näpuga näitad veendu, et sa ise oled nii moraalne kui teistelt ootad

Sinu kirjutis on demagoogia, sest sa nagu õigustad, et näed teised teevad, mul on ükskõik mis Ukrainas toimub, niikuinii igal pool toimub.

Venemaa peab jõhkrat sõda 1000 km kaugusel Eestist, venelased vägistavad beebisid, 2-aastaseid, 9-aastaseid kolmikud vägistati ja piinati ema juuresolekul, teismelisi tüdrukuid vägistatakse, neil tõmmatakse tangidega hambad suust, tapetakse nende vanemate juuresolekul keda samuti vägistatakse ja tapetakse. Kas tõesti eestlased peavad keerama silmad kõrvale selliste jõletuste toimumisel?

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled alati veendunud, et sinu poolt tarbitavate toodete tootmisel ei ole kasutatud laps- ja orjatööjõudu? 100% veendunud, et siin moraalitsed? Iga , IGA toote puhul, sh ka toiduained nagu kohvi, kakao, suhkur, sool jne.

Enne kui näpuga näitad veendu, et sa ise oled nii moraalne kui teistelt ootad

Sa nendel kahel olukorral mingit vahet ei näe?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka kohutav, et need firmad endiselt Venemaal oma äri ajavad kui samal ajal enamus maailma ettevõtetest otsustas lahkuda sõja esimestel päevadel.

Varjatult käib äri edasi igal pool, Eesti osaleb väga hämarates skeemides, mis tegelikult on ka ladvikule teada. Enda rahakott on ikka kõige tähtsam. Eesti lasteriiete äride kohta ei oska midagi öelda, ei osta neid nagunii.

Sellega ma nõus ei ole, sest enamus Eesti firmad on Venemaalt lahkunud ja ei kavatsegi tagasi minna, on uued turud otsinud ja tegutsevad edasi. Tean ühte suurtööstust kes enam isegi tooraineid Venemaale ei müü, põhimõtte pärast ja minu sõbrannal on mööblifirma, ta lõpetas päevapealt sealsete partneritega suhtlemise ja leidis uue müügikoha Saksamaal ja Iisraelis.

Iisrael ka nüüd parem ei ole, arvestades mida Palestiinas korda saadetakse.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka kohutav, et need firmad endiselt Venemaal oma äri ajavad kui samal ajal enamus maailma ettevõtetest otsustas lahkuda sõja esimestel päevadel.

Varjatult käib äri edasi igal pool, Eesti osaleb väga hämarates skeemides, mis tegelikult on ka ladvikule teada. Enda rahakott on ikka kõige tähtsam. Eesti lasteriiete äride kohta ei oska midagi öelda, ei osta neid nagunii.

Sellega ma nõus ei ole, sest enamus Eesti firmad on Venemaalt lahkunud ja ei kavatsegi tagasi minna, on uued turud otsinud ja tegutsevad edasi. Tean ühte suurtööstust kes enam isegi tooraineid Venemaale ei müü, põhimõtte pärast ja minu sõbrannal on mööblifirma, ta lõpetas päevapealt sealsete partneritega suhtlemise ja leidis uue müügikoha Saksamaal ja Iisraelis.

Oleg Grossi lõpetas vene gaasi kasutamise oma firmades kohe pärast sõja algust, et mitte üks sent ei lähe sellele riigile. Ning korraldab abisaadetisi sinna.

Eelpool kirjeldati milliseid jõledusi vene sõdurid (mitte sõdur, vaid värdjad) Ukrainas toime panevad ja need on vaid näited – seega on igaühe kohus seda sitast riiki mitte toetada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka saad aru, et lasteriiete õmblejad ja laste vägistajad on erinevad inimesed?

Majanduslikult pole Venemaad vaja toetada, nõud, aga nüüd demoniseerida terve suure riigi rahvast…

Nõus, et tarbimisharjumusi on aeg üle vaadata, eriti energiaallikate osas. Tarbides jätkuvalt osaliselt vene päritoluga naftatootmine ja gaasi on imelik lasteriietest muretseda.

0
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need õmblejad on iga aasta Putini tagasi valinud! Vahivad ammuli sui telekat ja kiidavad sõda heaks. Kui töölt seetõttu lahti lastakse, hakkavad äkki mõtlema. Nende ärkamine saab jube olema, kui teada saavad mida isake oma haige fantaasiaga korda saatnud. Minu arust on Putin vaimuhaige, kes väidab et Ukrainat ei ole olemas.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need õmblejad on iga aasta Putini tagasi valinud! Vahivad ammuli sui telekat ja kiidavad sõda heaks. Kui töölt seetõttu lahti lastakse, hakkavad äkki mõtlema. Nende ärkamine saab jube olema, kui teada saavad mida isake oma haige fantaasiaga korda saatnud. Minu arust on Putin vaimuhaige, kes väidab et Ukrainat ei ole olemas.

Kus nad siis oma “sõjalist erioperatsiooni” läbi viivad kui Ukrainat ei eksisteeri? Läksid osakest Venemaad demilitariseerima ja denatsifitseerima?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need õmblejad on iga aasta Putini tagasi valinud! Vahivad ammuli sui telekat ja kiidavad sõda heaks. Kui töölt seetõttu lahti lastakse, hakkavad äkki mõtlema. Nende ärkamine saab jube olema, kui teada saavad mida isake oma haige fantaasiaga korda saatnud. Minu arust on Putin vaimuhaige, kes väidab et Ukrainat ei ole olemas.

Kus nad siis oma “sõjalist erioperatsiooni” läbi viivad kui Ukrainat ei eksisteeri? Läksid osakest Venemaad demilitariseerima ja denatsifitseerima?

ja nüüd kannatanu, et nii ajupestud on. Ka mina õppisin ajalugu vene ajal, aga siis ei aetud nii lolli juttu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled alati veendunud, et sinu poolt tarbitavate toodete tootmisel ei ole kasutatud laps- ja orjatööjõudu? 100% veendunud, et siin moraalitsed? Iga , IGA toote puhul, sh ka toiduained nagu kohvi, kakao, suhkur, sool jne.

Enne kui näpuga näitad veendu, et sa ise oled nii moraalne kui teistelt ootad

Sinu kirjutis on demagoogia, sest sa nagu õigustad, et näed teised teevad, mul on ükskõik mis Ukrainas toimub, niikuinii igal pool toimub.

Venemaa peab jõhkrat sõda 1000 km kaugusel Eestist, venelased vägistavad beebisid, 2-aastaseid, 9-aastaseid kolmikud vägistati ja piinati ema juuresolekul, teismelisi tüdrukuid vägistatakse, neil tõmmatakse tangidega hambad suust, tapetakse nende vanemate juuresolekul keda samuti vägistatakse ja tapetakse. Kas tõesti eestlased peavad keerama silmad kõrvale selliste jõletuste toimumisel?

Hoopis sina oled silmalirjalik. Ah et lapstööjõud on ok, kun a on kaugel? Et kui needsamad asjad toimuvad 10000km kaugusel, siis aga tarbid edasi? Häbi!

Ei, ei pea silmi kõrvale pöörama. Aga öelda, et eestlane  kes teeb venega ära, on paha, aga samas süüa rõõmsalt eestlase kohvikus, kus kohvi on määritud laste verega, on igati okei, on vähe silmakirjalik või mis?

Mõista sõda hukka. Aga ära näita näpuga, kui sa ise ei suuda sama moraali järgida!

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saagi aru mida see viimane postitaja tahab öelda, et Lenne firmas kohvi ei joodagi või mida ta räägib?

Minu arust on nii, et enamus tarbijad teevad muudatuse kui saavad teadlikuks mõnest rikkumisest või ebaeetilisest teost. Igaüks saab valida kuhu ta oma raha paigutab, mina oma raha Putinile anda ei soovi, et ta selle rahaga saaks lapsi tappa.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled alati veendunud, et sinu poolt tarbitavate toodete tootmisel ei ole kasutatud laps- ja orjatööjõudu? 100% veendunud, et siin moraalitsed? Iga , IGA toote puhul, sh ka toiduained nagu kohvi, kakao, suhkur, sool jne.

Enne kui näpuga näitad veendu, et sa ise oled nii moraalne kui teistelt ootad

Ma leidsin mõni aasta tagasi Lenne mütsilt sildi Made in Bangladesh, muidugi loodan, et Lenne Bangladeshis tehtud mütsidel ei ole orjatööjõudu kasutada, aga ikkagi Lenne ja Bangladesh?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole kahju, kui venemaa lapsed meie kvaliteetset toodangut kannavad, aga selline võimalus seal ikkagi rahakamal kundel. Lihtne lapsekene, tavalises külas või suurlinna lobudikus, vaevalt meie bränditooteid endale lubada saab… aga ega ma enam pole nii kursis ka. Vanasti, sai isegi pakke saadetud.

Vaadates, kuidas need kaasmaalaste lapsukesed meil riidesse pannakse, ei teki küll küsimust rahvuse osas. Neil on kohe selline oma “käekiri”.

Lennet ostan ikka, kui mulle meeldiv mudel või toode on müügisaalis.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole kahju, kui venemaa lapsed meie kvaliteetset toodangut kannavad, aga selline võimalus seal ikkagi rahakamal kundel. Lihtne lapsekene, tavalises külas või suurlinna lobudikus, vaevalt meie bränditooteid endale lubada saab… aga ega ma enam pole nii kursis ka. Vanasti, sai isegi pakke saadetud.

Samal ajal Ukraina lapsed külmetavad ja nälgivad, Mariupolis nälgisid sajad lapsed surnuks, Ukraina lapsed istuvad pimedas ja pommirahe all, sest Venemaa pommitab nende kodu, sadu tuhandeid Ukraina lapsi viidi jõuga oma vanemate ja kodumaast võõrale maale, tänases õnnetuses hukkusid kopteriõnnetuses süütud lapsed, Ukrainas on tuhandeid vigastatud lapsi, miljonid lapsed on pidanud oma kodu maha jätma ja võõrsile kolima, tuhanded Ukraina lapsed on orvud ja tuhandete isad, onud, vanaisad hukkunud sõjas. Kuidas saab üldse kahtepidi mõtlemist olla?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püüan ikka jälgida ja teadlikke valikuid teha aga jube raske on kõigis valdkondades teadlik olla. Et Lenne pole Venemaalt ära tulnud, seda ma ei teadnud.

Absoluutselt püüan vältida igasuguseid firmasid, kelle tegevus võib tuua mingilgi moel kasu Venemaa majandusele.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin Delfist, kuidas venelased 4-aastase vägistasid lapse ja nägin, et Venemaal on müügil nii Lenne ja Huppa kelle enamus raha paistab sealtpoolt tulevat. Venelaste arvates ei ole mitte midagi muutunud kui nad Eesti firmade riideid saavad vabalt Venemaalt osta, kedagi ei huvita, et Ukraina lapsi vägistatakse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteline ei ja ka nende välismaafirmadele, kes venemaal edasi tegutsevad, on minu pool boikott (IKEA).

Ikea müüb Venemaal varasid ja plaanib üsna kindlalt lahkuda.

Miks eestlaste firmad on seal edasi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna venemaa, homme hiina. Ehk raske on lahkuda nipsust turult kus on 140 miljonit külmetavat tõbrast. Vaatame suuremalt, kui hiina tungib kallale Taiwanile siis sellest maailmakaosest ei julge praegu keegi rääkida, mis siis toimuma hakkab. Ehk olge valmis ise lapsele karupükse kuduma. Enda lapsepõlvest kogemus olemas kus all mingid pruunid kolesukkpüksid ja nende peal vanaema kootud karupüksid, mis korjasid enda ümber lumekuulikesi ja tuppa jõudes oli kogu komplekt läbimärg ning kintsud sinised. Samas jäid ka siis lapsed ellu.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brändid jätkavad verise raha teenimist

Laiamahulise sõja algusest on mitmeid initsiatiive, mis jälgivad suurimate brändide tegevusi – kes on otsustanud jätta hüvasti Venemaa turuga, võttes sisse ka olulisi kahjumeid, või siis teha nägu, et sõda ei ole, ning Venemaa eelarvesse raha maksmine on täiesti normaalne. Nagu ütleb Ukraina vanasõna: „kellele sõda, kellele on aga ema kallis.“

Lihtsustatult küsides, kas tõesti on raha teenimine „verisel turul“ terroristliku režiimiga riigis tähtsam kui väärtused? 

https://epl.delfi.ee/artikkel/120156236/nadala-sojaraport-jaanika-merilo-varsti-ei-taha-mitte-ukraina-liituda-natoga-vaid-nato-ukrainaga-molemad-pooled-ootavad-suurpealetungi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole kahju, kui venemaa lapsed meie kvaliteetset toodangut kannavad, aga selline võimalus seal ikkagi rahakamal kundel. Lihtne lapsekene, tavalises külas või suurlinna lobudikus, vaevalt meie bränditooteid endale lubada saab… aga ega ma enam pole nii kursis ka. Vanasti, sai isegi pakke saadetud.

Vaadates, kuidas need kaasmaalaste lapsukesed meil riidesse pannakse, ei teki küll küsimust rahvuse osas. Neil on kohe selline oma “käekiri”.

Lennet ostan ikka, kui mulle meeldiv mudel või toode on müügisaalis.

Äkki ei ole kahju venelaste-vädrjate poolt röövitud ukraina lastest, kellest nüüd venelasi kasvatatakse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huppa pidi ka oma kaupa Venemaal edasi müüma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huppa pidi ka oma kaupa Venemaal edasi müüma.

Tundub küll, nii Huppal kui Lennel on kollektsioonid vene keeles  Venemaal üleval. Lenne kaubamärgi nimi Venemaal on Kerry, Huppa on Venemaal Huppa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka kohutav, et need firmad endiselt Venemaal oma äri ajavad kui samal ajal enamus maailma ettevõtetest otsustas lahkuda sõja esimestel päevadel.

Varjatult käib äri edasi igal pool, Eesti osaleb väga hämarates skeemides, mis tegelikult on ka ladvikule teada. Enda rahakott on ikka kõige tähtsam. Eesti lasteriiete äride kohta ei oska midagi öelda, ei osta neid nagunii.

Sellega ma nõus ei ole, sest enamus Eesti firmad on Venemaalt lahkunud ja ei kavatsegi tagasi minna, on uued turud otsinud ja tegutsevad edasi. Tean ühte suurtööstust kes enam isegi tooraineid Venemaale ei müü, põhimõtte pärast ja minu sõbrannal on mööblifirma, ta lõpetas päevapealt sealsete partneritega suhtlemise ja leidis uue müügikoha Saksamaal ja Iisraelis.

Just.
Meie pereettevõte (ehitusala) ei kasuta enam ühte kindlat vene materjali, mis analoogidest on küll soodsam ja mugavam paigaldada, aga süda lihtsalt ei luba agressorriiki toetada. Sarnast käitumist on ka paljud konkurendud teinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Väikelaps Eesti lasteriiete firmad Venemaal