Esileht Hobinurk Eesti Laul 2021

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Eesti Laul 2021

Postitas:

Sel aastal võidutses siis taas Uku Suviste. Olin päris pettunud algselt, sest usun, et Jürit oleks toonud edu Eurovisioonil, sest tal oli nii moodne laul. Ennustustabelites veel vist eriti kõrgelt ei hinnata Ukut. Kui õigeks neid tabeleid saab hinnata üldse? Mis te arvate selle aasta Eurokast?

+7
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tibukene, kus sa nüüd nii äkki ärkasid?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke mulle selgeks, miks see EL nii tähtis on, et kõik pasundavad sellest juba rohkem kui kuu aega? Kollektiivne massihüsteeria?

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 00:36; 08.03 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke mulle selgeks, miks see EL nii tähtis on, et kõik pasundavad sellest juba rohkem kui kuu aega? Kollektiivne massihüsteeria?

Euroopa Liit?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke mulle selgeks, miks see EL nii tähtis on, et kõik pasundavad sellest juba rohkem kui kuu aega? Kollektiivne massihüsteeria?

Euroopa Liit?

Loomulikult tähendab see lühend Euroopa Liitu, ja siis veel kõikvõimalikke teisi lühendeid, ainult mitte Eesti Laul, millest on teema. Ega tola loll ei ole!

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 00:36; 08.03 10:25;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Uku Suvistele on saatusest määratud MITTE MINNA Eurovisionile. Ma nüüd kardan natuke! Eelmine aasta tabas tema takistamiseks maailma koroona, näis mis katastroof siis sel aastal tuleb.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Pootsmann varem nii väga ei meeldinud, aga tal tõesti oli kõige meeldejäävam laul. Uku… meh.

+12
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uku Suvistele on saatusest määratud MITTE MINNA Eurovisionile. Ma nüüd kardan natuke! Eelmine aasta tabas maailma koroona, näis mis katastroof siis sel aastal tuleb.

Tõenäoliselt ikka veel koroona.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke mulle selgeks, miks see EL nii tähtis on, et kõik pasundavad sellest juba rohkem kui kuu aega? Kollektiivne massihüsteeria?

kõik ei pasunda, aga paljud küll, see tähtis olemine kehtib absoluutselt iga suurürituse juurde, võta või spordiüritused, näiteid võib palju tuua

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 11:24; 11.03 11:32; 12.03 11:45; 18.03 11:30;
To report this post you need to login first.

Arusaamatu: meil on Voorand ja Pootsmann oma üliägedate laulude ja esitustega, aga Eurovisionile saadame Uku?! Ma ei tea, need punktid tulid Ukule vist küll kahjutundest, et ta eelmise aasta võimalus pekki läks.

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 00:16; 11.03 09:43; 14.03 11:44; 14.03 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu: meil on Voorand ja Pootsmann oma üliägedate laulude ja esitustega, aga Eurovisionile saadame Uku?! Ma ei tea, need punktid tulid Ukule vist küll kahjutundest, et ta eelmise aasta võimalus pekki läks.

Videote ettemängimise saatele, nagu Eurovisioon sel aastal ilmselt olema saab, oleks kahju Vooranda raisata. Näitame Uku laulu ette, mis seal ikka – ei ole kahju!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 08:14; 11.03 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Pootsmann varem nii väga ei meeldinud, aga tal tõesti oli kõige meeldejäävam laul. Uku… meh.

Pootsmani lugu oli hea, aga ilmselt oleks Sissi oma looga Eurovisioonil kaugemale jõudnud, kui Uku jõuab. Uku lugu on minu meelest täiesti suvaline tümakas. Kahjuks. Seda enam, et ta on võimeline paremaks.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 08:24; 14.03 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd võimekatest lauljatest rääkida, siis neid ju väga palju pole. Kadri, Uku  ja Kaire ja Dagmar. Koit oskab ka, näosaatest oli näha. Ukule andsid hääle kindlasti ka venelased, sest ta sai vene golosi saates ju nii kaugele. Vaatasin neid videoid sellest, publik ikka aplodeeris uhkelt. Uku on kahtlemata parem laulja kui Jüri.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui nüüd võimekatest lauljatest rääkida, siis neid ju väga palju pole. Kadri, Uku ja Kaire ja Dagmar. Koit oskab ka, näosaatest oli näha. Ukule andsid hääle kindlasti ka venelased, sest ta sai vene golosi saates ju nii kaugele. Vaatasin neid videoid sellest, publik ikka aplodeeris uhkelt. Uku on kahtlemata parem laulja kui Jüri.

Uku on kahtlemata igavam laulja kui Jüri.

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 00:16; 11.03 09:43; 14.03 11:44; 14.03 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uku on kahtlemata igavam laulja kui Jüri.

See on ometi maitse asi.
Mis teeb Jüri sinu jaoks nii huvitavaks?
Minu jaoks on näiteks Uku huvitavam, Jüri on noor poiss, kes pole kuidagi eriliselt silma jäänud seni – potentsiaali muidugi on

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 08:14; 11.03 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

uutselt iga suurürituse juurde, võta või spordiüritused, näiteid võib palju tuua 00

rahvas on hääletanud…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 11:24; 11.03 11:32; 12.03 11:45; 18.03 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kindlasti ei pretendeeri oma arvamusega lõplikule tõele või veel vähem muusikaalsele tõele. Aga…Ukust on mul suht ükskõik, laul oli minu arvates keskmine, ei hea, ei halb. Jüri ei ole ka just minu maitse, aga kui oleks võitnud, no las siis käib ära. Minu ainus soov oli, et Sissi ei võidaks. Ja see on puhtalt minu isiklik arvamus, aga mulle tundub see neiu võlts ja üleolev. Tundus juba superstaari saates. Teisetl osajelatel nägid mingi hetk mingit siirust vms, temal mitte. Alles võttis nii teravalt ja ebaviisakalt  sõna Koit Toome Verona suunal, aga Eesti Laualu saates oli kui õrn ja malbe lilleke. Umbes, et tal on au nii heade lauljatega koos laulda ja kõik laulud on nii tugevad jan jne jne, aga see malbus ja süütus oli nii võlts, tema tegelik mõte tundus olema, et ma olen teist peajagu üle! Vb olen ma ainuke. Lauluoskust ei kritiseeri, pole selleks pädev, ei pea viisigi, vb olekski Eurokale sobinud, aga lihtsalt inimesena on ta mulle ebasümpaatne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt kõik laulud olid viletsad ja poolfinaali mitte kvalifitseeruvad. Mulle on Uku sümpaatsem kui teised lauljad, seega las läheb Uku.

Sellest ajast peale, kui Eesti Laulu hakkas juhtima Tomi Rahula, on Eesti Laul totaalselt alla käinud. Konkurentsivõime Eurovisioonil on null.

Tegelikult on ka Eurovisioon muusika mõttes täiesti allakäinud üritus, nii et ma oleks uhke, kui Eesti sellest kirbutsirkusest üldse loobuks.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 13:19; 13.03 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt kõik laulud olid viletsad ja poolfinaali mitte kvalifitseeruvad. Mulle on Uku sümpaatsem kui teised lauljad, seega las läheb Uku.

no lähebki ju

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 11:24; 11.03 11:32; 12.03 11:45; 18.03 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kindlasti ei pretendeeri oma arvamusega lõplikule tõele või veel vähem muusikaalsele tõele. Aga…Ukust on mul suht ükskõik, laul oli minu arvates keskmine, ei hea, ei halb. Jüri ei ole ka just minu maitse, aga kui oleks võitnud, no las siis käib ära. Minu ainus soov oli, et Sissi ei võidaks. Ja see on puhtalt minu isiklik arvamus, aga mulle tundub see neiu võlts ja üleolev. Tundus juba superstaari saates. Teisetl osajelatel nägid mingi hetk mingit siirust vms, temal mitte. Alles võttis nii teravalt ja ebaviisakalt sõna Koit Toome Verona suunal, aga Eesti Laualu saates oli kui õrn ja malbe lilleke. Umbes, et tal on au nii heade lauljatega koos laulda ja kõik laulud on nii tugevad jan jne jne, aga see malbus ja süütus oli nii võlts, tema tegelik mõte tundus olema, et ma olen teist peajagu üle! Vb olen ma ainuke. Lauluoskust ei kritiseeri, pole selleks pädev, ei pea viisigi, vb olekski Eurokale sobinud, aga lihtsalt inimesena on ta mulle ebasümpaatne.

Mul on nii hea meel, et keegi arvab veel samamoodi nagu mina, arvasin, et olen üksi selline 🙂 Võlts malbus ja süütus on kümnesse väljend. Kõigele muule kirjutan ka alla. Kui oli oht, et ta võib võita, siis haarasin (mina, vana känd) telefoni ja hääletasin esimest korda elus. Uku poolt. Väga tark, kaval ja nutikas neiu, au talle, oskab täiuslikult vajutada nuppudele, mis massidele peale läheb. See on alles algus, eks ta pressib ennast pilti ja Eurovisioonile ja kuhu iganes, ta ju oma tee algusese. Vaatamata kõigele edu talle, minu maitse pole, aga halba ka ei soovi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest ajast peale, kui Eesti Laulu hakkas juhtima Tomi Rahula, on Eesti Laul totaalselt alla käinud. Konkurentsivõime Eurovisioonil on null

Vaevalt see oleneb projekti juhist. Oleneb ikka lauludest, mida sinna saadetakse ja žüriist, kes valiku teeb.

Oleneb sellest, mis laule sinna valitakse.

Aga eile vaatasin igavusest 32 Euroka laulu üle – jäle inimn ja undamine. Nii et ongi allakäinud üritus.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 13:19; 13.03 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rootsi tänavune võistluslaul:
https://www.youtube.com/watch?v=xaLdqaHxxSI

Minu meelest veits parem, kui Uku oma, aga noh, eks ole näha, milline lugu siis seekord võidab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 08:24; 14.03 11:10;
To report this post you need to login first.

Ma kindlasti ei pretendeeri oma arvamusega lõplikule tõele või veel vähem muusikaalsele tõele. Aga…Ukust on mul suht ükskõik, laul oli minu arvates keskmine, ei hea, ei halb. Jüri ei ole ka just minu maitse, aga kui oleks võitnud, no las siis käib ära. Minu ainus soov oli, et Sissi ei võidaks. Ja see on puhtalt minu isiklik arvamus, aga mulle tundub see neiu võlts ja üleolev. Tundus juba superstaari saates. Teisetl osajelatel nägid mingi hetk mingit siirust vms, temal mitte. Alles võttis nii teravalt ja ebaviisakalt sõna Koit Toome Verona suunal, aga Eesti Laualu saates oli kui õrn ja malbe lilleke. Umbes, et tal on au nii heade lauljatega koos laulda ja kõik laulud on nii tugevad jan jne jne, aga see malbus ja süütus oli nii võlts, tema tegelik mõte tundus olema, et ma olen teist peajagu üle! Vb olen ma ainuke. Lauluoskust ei kritiseeri, pole selleks pädev, ei pea viisigi, vb olekski Eurokale sobinud, aga lihtsalt inimesena on ta mulle ebasümpaatne.

Mul on nii hea meel, et keegi arvab veel samamoodi nagu mina, arvasin, et olen üksi selline ???? Võlts malbus ja süütus on kümnesse väljend. Kõigele muule kirjutan ka alla. Kui oli oht, et ta võib võita, siis haarasin (mina, vana känd) telefoni ja hääletasin esimest korda elus. Uku poolt. Väga tark, kaval ja nutikas neiu, au talle, oskab täiuslikult vajutada nuppudele, mis massidele peale läheb. See on alles algus, eks ta pressib ennast pilti ja Eurovisioonile ja kuhu iganes, ta ju oma tee algusese. Vaatamata kõigele edu talle, minu maitse pole, aga halba ka ei soovi.

Häält ja julgust tal on. Aga minulegi jäi juba Superstaarisaatest mulje, et ta on ülbevõitu tüdruk. Seal oli ka teine mulatitarist laulja, Jennifer, kes kangesti tahtis Sissiga sõber olla, oli näha, et Jenniferi poolt oli see sõprusesoov siiras, aga Sissi ei tundunud sest sõprusest huvitatud olevat. Suu rääkis ühte, aga kehakeel ja olemus teist. Jätab pealiskaudse ja jaheda mulje, mis inimsuhteid puudutab.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 00:16; 11.03 09:43; 14.03 11:44; 14.03 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal oli ka teine mulatitarist laulja, Jennifer, kes kangesti tahtis Sissiga sõber olla

Jennifer ja mulatitar? Jennifer Cohen? Või räägid kellestki teisest?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis rootslastest Clara. Just selliseid eristuvaid lugusid vajab Eurovisioon. See Voices lugu sobib ka paar korda kuulata nagu Uku omagi, lihtsalt Ukul pole sellist kõva stoorit ja sõnumit loo taga. Seega Rootsi on muidugi finaalis, kuid meie mitte.

San Marino loo panin kohe kinni, ei ole minu maitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Seal oli ka teine mulatitarist laulja, Jennifer, kes kangesti tahtis Sissiga sõber olla

Jennifer ja mulatitar? Jennifer Cohen? Või räägid kellestki teisest?

Sorry, ei ole jah mulatitar, ma ei tea, miks ma nii kirjutasin. Pidasin silmas muidugi seda, et üks ta vanemaist on välismaalane.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 00:16; 11.03 09:43; 14.03 11:44; 14.03 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud eelnevatel aastatel Eesti Laulu ja Eurovisiooni-fänn.

Sellel aastal esmakordselt ei olnud mitte mingit tuju Eesti Laulu vaadata. Hakkas vastu, tundus kui “pidu katku ajal”.

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud eelnevatel aastatel Eesti Laulu ja Eurovisiooni-fänn.

Sellel aastal esmakordselt ei olnud mitte mingit tuju Eesti Laulu vaadata. Hakkas vastu, tundus kui “pidu katku ajal”.

no mis teha kui tuju puudub, hea teada siis…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 11:24; 11.03 11:32; 12.03 11:45; 18.03 11:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Hobinurk Eesti Laul 2021