Esileht Hobinurk Eesti Laulu poolfinaali vaatate?

Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Teema: Eesti Laulu poolfinaali vaatate?

Postitas:

On satanistid ja kommunistid ajaloos kõike pahupidi pööranud, ja teevad seda ka liberaalid edasi. Ikka nii, et must on valge ja valge on must. Paraku elu allub füüsikaseadustele, mitte vasakpoolsete utoopilistele, kuid agressiivsetele loosungitele. Orjamentaliteet viib ikka lõhkise küna juurde välja ja sinna me praeguseks oma riigi ja kultuuriga juba olemegi jõudnud.

Kuidas see imelik sonimine käesolevasse teemasse puutub?

Küll sa aru said, kuidas puutub.

Liberaalidel on refleks endale ebamugavatest asjadest mitte aru saada. Aga põhiline on, et sõnum pärale jõuaks. Ja kindlati jõudis.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Elysa Kolk on ainus, kes kuidagi selle üritusega samastub.

Sellepärast, et ta on sinu jaoks ilus, noor ja pandav tibi. Ja muud sisu sina ju naistest ei otsigi.

 

Ei laula ta küll ühestki finalistist halvemini.

Pealegi on lauluoskus Eurovisioonil teisejärguline. Loeb eelkõige poliitika. Kuigi Eesti liberaalid pingutavad naba paigast, et Eestist liberaalne kõrb teha, siis esialgu pole meile selle eest veel mõnda karikat ette nähtud.

Vaatasin just eelmise aasta Eurovisiooni lõppvõistluse esiviisikut – mööda ei laulnud keegi. Mida ei saa öelda mitme meie 1. poolfinaalis esinenu kohta. Noodile peab ikka pihta saama, aga ainult sellest tõesti ei piisa, midagi peab ka lisaks olema. Ja Elysat me laivis veel näinud ei ole.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa Kolk on ainus, kes kuidagi selle üritusega samastub.

Sellepärast, et ta on sinu jaoks ilus, noor ja pandav tibi. Ja muud sisu sina ju naistest ei otsigi.

Ei laula ta küll ühestki finalistist halvemini.

Pealegi on lauluoskus Eurovisioonil teisejärguline. Loeb eelkõige poliitika. Kuigi Eesti liberaalid pingutavad naba paigast, et Eestist liberaalne kõrb teha, siis esialgu pole meile selle eest veel mõnda karikat ette nähtud.

Vaatasin just eelmise aasta Eurovisiooni lõppvõistluse esiviisikut – mööda ei laulnud keegi. Mida ei saa öelda mitme meie 1. poolfinaalis esinenu kohta. Noodile peab ikka pihta saama, aga ainult sellest tõesti ei piisa, midagi peab ka lisaks olema. Ja Elysat me laivis veel näinud ei ole.

Ma peale seda kanalaulu laulvat naist enam Eurovisiooni ei vaata. Eelmise aasta võiduloo, mis oli kraaksroki stiilis esitatud kuulasin kuskilt ära. No Kolk oleks neist iga kell parem. Kuigi, Eurovisioonil pole “parem” see sõna, mis edu toob.

Orjadele ei too üldse miski edu, neile jäädaksegi pähe istuma.

0
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Küll sa aru said, kuidas puutub. Liberaalidel on refleks endale ebamugavatest asjadest mitte aru saada. Aga põhiline on, et sõnum pärale jõuaks. Ja kindlati jõudis.

Lõpeta nüüd selle teema all sogamine orjamentaliteedist, satanismist, kommunismist ja liberaalidest! Tee omale eraldi teema, kui tahad kelbast panna.

Tõesti mõni naine kirjutab sellist jama? Ikka kangest selle perekooli meestrolli poole kisuvad su kommentaarid.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll sa aru said, kuidas puutub. Liberaalidel on refleks endale ebamugavatest asjadest mitte aru saada. Aga põhiline on, et sõnum pärale jõuaks. Ja kindlati jõudis.

Lõpeta nüüd selle teema all sogamine orjamentaliteedist, satanismist, kommunismist ja liberaalidest! Tee omale eraldi teema, kui tahad kelbast panna.

Tõesti mõni naine kirjutab sellist jama? Ikka kangest selle perekooli meestrolli poole kisuvad su kommentaarid.

Sul endal on patoloogiline jälitamismaania. Lausa naerma ajasid mu täna õhtul.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti mõni naine kirjutab sellist jama? Ikka kangest selle perekooli meestrolli poole kisuvad su kommentaarid.

Pole see mingi naine, ikka sama vanamehenäss, kes siin saja erineva nime all esineb ja idioodi juttu igas teemas ajab.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti mõni naine kirjutab sellist jama? Ikka kangest selle perekooli meestrolli poole kisuvad su kommentaarid.

Pole see mingi naine, ikka sama vanamehenäss, kes siin saja erineva nime all esineb ja idioodi juttu igas teemas ajab.

Ma arvan, et see mees, kellest te siin jahute (ei tea küll tõesti, keda silmas peate), naerab seda teemat lugedes koos minuga.

See, et PK liberitädidele igas teemas erineva nime all idioodi juttu aetakse, on muidugi väga tervitatav!:) Öelge mulle selle mehe kasutajanimed, saan talle ka mõnes teemas plusse panema hakata.

0
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma igaks juhuks mainin, et tegelikult me ju ei tea, kuidas Elysa üldse suurel laval lives kõlab. Laivis laulmine eraldas poolfinaalides päris mitmed terad sõkaldest, kui välja arvata mõned lihtsalt suure fännklubiga esinejad.

Ta on ju varem ka Eesti laulus osalenud ja polnud ta livel häda midagi, erinevalt mõnest teisest.

https://m.youtube.com/watch?v=f5K1KLBF8T4

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see mees, kellest te siin jahute (ei tea küll tõesti, keda silmas peate), naerab seda teemat lugedes koos minuga. See, et PK liberitädidele igas teemas erineva nime all idioodi juttu aetakse, on muidugi väga tervitatav!:) Öelge mulle selle mehe kasutajanimed, saan talle ka mõnes teemas plusse panema hakata.

Ei ole vahet, kas oled mees või naine, igal juhul peaksid minema oma psüühikat kontrollima.

Selline räuskav suhtlusstiil ja täiesti teemast välja röökimine, viitab, et sul ei ole peas kõik korras.

+8
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma arvan, et see mees, kellest te siin jahute (ei tea küll tõesti, keda silmas peate), naerab seda teemat lugedes koos minuga. See, et PK liberitädidele igas teemas erineva nime all idioodi juttu aetakse, on muidugi väga tervitatav!:) Öelge mulle selle mehe kasutajanimed, saan talle ka mõnes teemas plusse panema hakata.

Ei ole vahet, kas oled mees või naine, igal juhul peaksid minema oma psüühikat kontrollima.

Selline räuskav suhtlusstiil ja täiesti teemast välja röökimine, viitab, et sul ei ole peas kõik korras.

Sina peaksid pigem oma jälitamismaaniast psühhiaatrile rääkima.

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mõtlen, et miks Ott üldse osaleb. Ta on ju käinud juba Eurovisoonil. Ja saab vast ise ka aru, et see laul “Kuula”-ni ei küündi.

Kas tõesti unistus Eurovisioon võita ( aga siis peaks parem laul olema – võiks koostööd teha kirjutamisel) või tõenäolisem, koroonaajal Eestis vähe tegemisi, lihtsalt igavusest ja väljundi puudusest.

Oi Otil oli nii hea laul seekord.  Ma ei ole tema austaja muidu. Mu välismaised tuttavad jäid just selle laulu ajal vaikselt kuulama. Kahju, et eestlased oma kultuuri kaotama hakkavad. Ameerika nimed, laulud, inglise keel.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen, et miks Ott üldse osaleb. Ta on ju käinud juba Eurovisoonil. Ja saab vast ise ka aru, et see laul “Kuula”-ni ei küündi.

Kas tõesti unistus Eurovisioon võita ( aga siis peaks parem laul olema – võiks koostööd teha kirjutamisel) või tõenäolisem, koroonaajal Eestis vähe tegemisi, lihtsalt igavusest ja väljundi puudusest.

Oi Otil oli nii hea laul seekord. Ma ei ole tema austaja muidu. Mu välismaised tuttavad jäid just selle laulu ajal vaikselt kuulama. Kahju, et eestlased oma kultuuri kaotama hakkavad. Ameerika nimed, laulud, inglise keel.

Selline kõri pealt röökimine, nii et veresooned laubal ähvardavad lõhkeda ja ühestki sõnast aru ei saa ei ole küll kuskilt otsast nauditav kuulamine.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen, et miks Ott üldse osaleb. Ta on ju käinud juba Eurovisoonil. Ja saab vast ise ka aru, et see laul “Kuula”-ni ei küündi.

Kas tõesti unistus Eurovisioon võita ( aga siis peaks parem laul olema – võiks koostööd teha kirjutamisel) või tõenäolisem, koroonaajal Eestis vähe tegemisi, lihtsalt igavusest ja väljundi puudusest.

Oi Otil oli nii hea laul seekord. Ma ei ole tema austaja muidu. Mu välismaised tuttavad jäid just selle laulu ajal vaikselt kuulama. Kahju, et eestlased oma kultuuri kaotama hakkavad. Ameerika nimed, laulud, inglise keel.

ära vaata eestlase kultuuri ainult sellise ürituse nagu Eesti Laulu järgi, Eestis on seda eesti kultuuri küll ja enam

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi Otil oli nii hea laul seekord.  Ma ei ole tema austaja muidu. Mu välismaised tuttavad jäid just selle laulu ajal vaikselt kuulama. Kahju, et eestlased oma kultuuri kaotama hakkavad. Ameerika nimed, laulud, inglise keel.

Oti laul ei oleks hea ka võimeka laulja esituses.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen, et miks Ott üldse osaleb. Ta on ju käinud juba Eurovisoonil. Ja saab vast ise ka aru, et see laul “Kuula”-ni ei küündi.

Kas tõesti unistus Eurovisioon võita ( aga siis peaks parem laul olema – võiks koostööd teha kirjutamisel) või tõenäolisem, koroonaajal Eestis vähe tegemisi, lihtsalt igavusest ja väljundi puudusest.

Oi Otil oli nii hea laul seekord. Ma ei ole tema austaja muidu. Mu välismaised tuttavad jäid just selle laulu ajal vaikselt kuulama. Kahju, et eestlased oma kultuuri kaotama hakkavad. Ameerika nimed, laulud, inglise keel.

Duoruut, Puuluup – taolistest artistidest pole sa vist midagi kuulnud? Duoruut võitis mõni aasta tagasi noortebändi konkursi. Kui ainult poppi tarbida, siis tõesti, ainult poppi näedki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Duoruut, Puuluup – taolistest artistidest pole sa vist midagi kuulnud? Duoruut võitis mõni aasta tagasi noortebändi konkursi. Kui ainult poppi tarbida, siis tõesti, ainult poppi näedki.

Mis need DUoruut ja Puuluup siia teemasse puutuvad? Teema on (ja Kägu pidas vast ka silmas) Eesti Laulu konkurssi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ott usub vist, et on Dimash Qudaibergen kes 6 oktaavi probleemideta paneb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Duoruut, Puuluup – taolistest artistidest pole sa vist midagi kuulnud? Duoruut võitis mõni aasta tagasi noortebändi konkursi. Kui ainult poppi tarbida, siis tõesti, ainult poppi näedki.

Mis need DUoruut ja Puuluup siia teemasse puutuvad? Teema on (ja Kägu pidas vast ka silmas) Eesti Laulu konkurssi.

Ta väitis, et eestlased hakkavad oma kultuuri kaotama. Minu meelest see aga nii ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta väitis, et eestlased hakkavad oma kultuuri kaotama. Minu meelest see aga nii ei ole.

Ta pidas Eesti Laulu konteksti silmas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta väitis, et eestlased hakkavad oma kultuuri kaotama. Minu meelest see aga nii ei ole.

Ta pidas Eesti Laulu konteksti silmas

ja keda see kohalik kultuur eurovisioonil huvitab

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )


Esileht Hobinurk Eesti Laulu poolfinaali vaatate?