Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti looduslik kosmeetikasari “Ingli Pai”

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Eesti looduslik kosmeetikasari “Ingli Pai”

Postitas:
Kägu

Kas keegi kasutab, kuidas rahul?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Eesti looduslik kosmeetikasari “Ingli Pai”

Puhas Loodus on parem. Ingli Pai on liiga pretensioonikas, aga sisu ei ole. Hind ka kallim.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Puhas Loodus on parem. Ingli Pai on liiga pretensioonikas, aga sisu ei ole. Hind ka kallim.[/tsitaat]
Phas Loodus on täielik keemia ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Puhas Loodus on parem. Ingli Pai on liiga pretensioonikas, aga sisu ei ole. Hind ka kallim.[/tsitaat]

Palun seleta lähemalt, et mis mõttes pretansioonikas? Minul jätavad \”Puhas loodus\” tooted silikoonikihi nahale, ei ole vist päris looduslik ikka…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Palun seleta lähemalt, et mis mõttes pretansioonikas? Minul jätavad \”Puhas loodus\” tooted silikoonikihi nahale, ei ole vist päris looduslik ikka…[/tsitaat]

Silikoonikihi nahale? Tead üldse, mis asi silikoon on? Jälle mingi endaarust öko, kes paari reklaami on lugenud…

Mulle ei meeldi Inlgi Pai toodete hais, kreemide imendamatus ja puuduv mõju. Aga räägi sina nüüd, milles peitub keemia Puhtas Looduses?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loe Puhta Looduse koostisaineid ja tule ütlema, et kõik on 100% looduslik, selle kohta on kirjutatud küll ja küll nende poolt kes tegelevad päris loodusliku kosmeetikaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Silikoonikihi nahale? Tead üldse, mis asi silikoon on? Jälle mingi endaarust öko, kes paari reklaami on lugenud…

Mulle ei meeldi Inlgi Pai toodete hais, kreemide imendamatus ja puuduv mõju. Aga räägi sina nüüd, milles peitub keemia Puhtas Looduses?[/tsitaat]

Mina pole see, kes keemiast rääkis. Ma lihtsalt arvan, et see on silikoonikiht, sest jääb nagu kile nahale ja kui hakkan hiljem nägu pesema, siis ka nagu libe kiht nahal. Salongikreemidega sellist nalja ei ole mul, aga näiteks poe Loreali sarjal jääb veel eriti vastik see libe kiht… Mina hoopis see, kes teema püstitas ja nüüd ootaks veel tagasisidet:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks nahatüübid on ju inimestel väga erinevad. Kindlasti on neid, kellele mingi toode sobib väga hästi ja mingi üldse mitte ning vastupidi.
Aga enda kogemusest. Kreemid ei sobi mulle üldse. Õlid mulle ei sobi, aga minu nahale ei sobi eriti ka muud õlid. Õlidega aga olla neil veel see jama olnud, et baasõlina kasutasid nad vähemalt vanasti mineraalõli (kuigi pakendil see kirjas polnud), mis teatavasti ei ole mitte nahasõber. Praegu ei teagi, kas see muutunud. Ja kui selle info osas eksin, siis vabandan, lihtsalt üks sõbranna kirus ja jäi kõrva, ei anna pead, et see jutt nüüd 100% õige.
Aga nende toodedest sobib mulle tõeliselt hästi puhastuspiim ja mudamask.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Eks nahatüübid on ju inimestel väga erinevad. Kindlasti on neid, kellele mingi toode sobib väga hästi ja mingi üldse mitte ning vastupidi.
Aga enda kogemusest. Kreemid ei sobi mulle üldse. Õlid mulle ei sobi, aga minu nahale ei sobi eriti ka muud õlid. Õlidega aga olla neil veel see jama olnud, et baasõlina kasutasid nad vähemalt vanasti mineraalõli (kuigi pakendil see kirjas polnud), mis teatavasti ei ole mitte nahasõber. Praegu ei teagi, kas see muutunud. Ja kui selle info osas eksin, siis vabandan, lihtsalt üks sõbranna kirus ja jäi kõrva, ei anna pead, et see jutt nüüd 100% õige.
Aga nende toodedest sobib mulle tõeliselt hästi puhastuspiim ja mudamask. [/tsitaat]

Kas jutt käis praegu Ingli Pai kohta? Miks mineraalõlid kahjulikud on ja milline see hea õli oleks?

Please wait...
Postitas:
kirketriin

Olen aastaid kasutanud Ingli Pai näokreemi segatüüpi nahale ja väga rahul, aeg-ajalt teisi tooteid ka. Mulle see sari meeldib ja sobib. Soovitan järele proovida lihtsalt – ega muidu teada saagi.

Please wait...
Postitas:
Sisi2

Minu jaoks on Ingli Pai näoveed ühed paremad oma hinnaklassis.Olen kasutanud näovett kuivale nahale ja trimmivat näovett.Mõlemaga võib teha ka silmale kompresse,ei ärrita nahka.Samas Puhta Looduse kreemid mulle ei meeldi,juba see glütseriini kiht nahal on vastik.

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

Mina pole see, kes keemiast rääkis. Ma lihtsalt arvan, et see on silikoonikiht, sest jääb nagu kile nahale ja kui hakkan hiljem nägu pesema, siis ka nagu libe kiht nahal. Salongikreemidega sellist nalja ei ole mul, aga näiteks poe Loreali sarjal jääb veel eriti vastik see libe kiht… Mina hoopis see, kes teema püstitas ja nüüd ootaks veel tagasisidet:)[/tsitaat]see pole silikoon, see on vana hea nafta. heal lapsel mitu nime: vaseliin, parafiin, mineraalõli, parafiinõli, petrolatum, paraffinum liquidum jne. fänne jagub.

Please wait...
Postitas:
Käggu

[small]lükkatõmba kirjutas:[/small]
see pole silikoon, see on vana hea nafta. heal lapsel mitu nime: vaseliin, parafiin, mineraalõli, parafiinõli, petrolatum, paraffinum liquidum jne. fänne jagub.[/tsitaat]

noh, nafta ju ka loodustoode, kas pole?!

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

[small]Käggu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lükkatõmba kirjutas:[/small]

[/tsitaat]loomulikult. taimsed õlid on ka looduslikud, aga imenduvad nahka, mitte ei tekita nahapinnale kile, nagu mineraalõlid.

Please wait...
Postitas:
kriimus

Mina eeslistan Joik- nimelist sarja,on küll väga krõbedad hinnad,kuid tooted on väga head.Eriti need igasugused vannipallid, mis lõhnavad nii hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ingli Paist proovisin kunagi saunaaroomi. Hind oli väikese pudeli kohta üsna krõbe, paraku saunas pidin kogu pudeli ühe korraga ära tühjendama, et miski lõhn ka pikemalt tekiks.
Joiki osas olen puruvihane: mingi kollane kreem on kõik mu ihupesu ja voodipesu kolaseks teinud. Oli küll märge, et pruunistava mõjuga aga üle tunni aja ei viitsi ju paljalt passida, paraku selle ajaga kreem sisse ei imbunud.
Eesti tooted ikka maailmaklassis ei ruuli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina see teemaalgataja. Aga soovitage mingit head looduse sarja. Kas Dr Hauschka oleks parem valik? No eks jah, selgub sii, kui olen kasutama hakanud. Mingit naftat küll ei taha:D Ja millise firma õli see hea oleks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

A mulle \”puhas loodus\” sobib ja muu mind ei koti. Kui nafta, siis nafta. Elu on üldse kahjulik ja surmaga lõppev nagunii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen rahul! Kasutan hetkel Ingli Pai näovett, samuti olen kasutanud puhastajat. Puhastaja rollis nüüd aga Joik õli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puhta Looduse kooriv kreem õunaga on väga hea.

Aga üldiselt eelistaksin ka Joik tooteid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Käggu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lükkatõmba kirjutas:[/small]

[/tsitaat]

Ekskrement on ka loodustoode, aga seda näkku ei määri:P

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ingli pai näovett kiidan. Olen kasutanud trimmivat ja ka aknega nahale mõeldud näovett. Kreemide kohta ei oska öelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega alati ei pea puhta kullana võtma lauset, eelista eestimaist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Phas Loodus on täielik keemia ju.[/tsitaat]

Misasja? Mu shampoonil ja balsamil kirjas, et 95% rohelisi koostiasined, pole parabeene jne. Mis siis tõeliselt looduslik oleks ja norm hinnaga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas jutt käis praegu Ingli Pai kohta? Miks mineraalõlid kahjulikud on ja milline see hea õli oleks?[/tsitaat]

Jah, rääkisin Ingli Paist. Aa, näovesi ei sobinud mulle ka üldse. Ise olen imerahul teatud aga Dr. Hauschka ja Weleda toodetega!

Aga mineraalõlist- need ei hoolda nahka mitte seestpoolt, vaid loovad selle peale lihtsalt kaitsekihi, mis tegelikult häirib naha normaalset toimimist ja ainevahetust ning ummistab poore. Nii et tegelikult see võib pigem nahka kuivatada. Mingid uurimused on näidanud, et teatud minaarõlid on isegi kantserogeeensed. Tootepakenditel on need tihti kirjas keemiliste ühenditena nagu paraffinum liquidum, petrolatum, ozokerite, cera microcristallina, hydrogenated polyisobutene või cyclomethicone.

Head õlid on taimsed õlid. Nendega tooted on aga reeglina oluliselt kallimad. Mineraalõli kasutataksegi palju seetõttu, et on odav fossiilsete kütuste tootmise jääkprodukt, ei lõhna, tal puudub värv ja ta ei põhjusta allergiaid.

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

Jah, rääkisin Ingli Paist. Aa, näovesi ei sobinud mulle ka üldse. Ise olen imerahul teatud aga Dr. Hauschka ja Weleda toodetega!

Aga mineraalõlist- need ei hoolda nahka mitte seestpoolt, vaid loovad selle peale lihtsalt kaitsekihi, mis tegelikult häirib naha normaalset toimimist ja ainevahetust ning ummistab poore. Nii et tegelikult see võib pigem nahka kuivatada. Mingid uurimused on näidanud, et teatud minaarõlid on isegi kantserogeeensed. Tootepakenditel on need tihti kirjas keemiliste ühenditena nagu paraffinum liquidum, petrolatum, ozokerite, cera microcristallina, hydrogenated polyisobutene või cyclomethicone.

Head õlid on taimsed õlid. Nendega tooted on aga reeglina oluliselt kallimad. Mineraalõli kasutataksegi palju seetõttu, et on odav fossiilsete kütuste tootmise jääkprodukt, ei lõhna, tal puudub värv ja ta ei põhjusta allergiaid. [/tsitaat]ära lahmi. lihtne oli teha kopipeist ja tarka panna, süvenemata, millest räägid. osokeriiti naftajääkidega ühte patta panna on liig. osokeriit ehk mägivaha on raviomadustega aine, mida kaevandatakse, mitte ei ole jääkprodukt. ka ei saa aru, miks sa lükkad siia nimekirja cyclomethicone’i, mis on sünteetiline silikoon. ja viimasena, ka hydrogenated polyisobutene pole mineraalõli, vaid viskoossust säilitav aine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Misasja? Mu shampoonil ja balsamil kirjas, et 95% rohelisi koostiasined, pole parabeene jne. Mis siis tõeliselt looduslik oleks ja norm hinnaga?[/tsitaat]

tõeliselt looduslik on neil vaid nimi \”puhas loodus\” 😀

ok, shampooni ja balsami kohta ei tea, aga näokreemides ja näopuhastusvahendites on neil pigem see 95% keemia ja heal juhul siis 5% võib ehk olla looduslik, kuigi kahtlen ausalt öeldes, et niigi palju…seda koostist, mis neil näokreemides sisaldub, ei julgeks ma isegi jalgadele määrida…

Please wait...
Postitas:
ilutegija

ma soovitan JOIK sarja. väga-väga hästi imenduv. ma hakkasin kasutama kõiki tooteid- st. puhastusõli, näovesi, näoõli, kehaõlid jne. tulemus on suurepärane.
ma küll ei saa öelda, et \”krõbe hind\”. minu arvates päris odav.

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti looduslik kosmeetikasari “Ingli Pai”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.