Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Loto koduleht ka ära rikutud

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Eesti Loto koduleht ka ära rikutud

Postitas:
Kägu

paistab, et võtsid vist ETV-lt “eeskuju”, et võimalikult halb, segane ja ebamugav leht teha. No milleks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu arust oli enne segane ja ebamugav, praegune on ikka väga lihtne ja loogiline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lihtsalt mõnele ei sobi mis iganes muudatused, mina sain ilusti hakkama ja harjusin juba ära

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojaa, hakkama saab, aga ega see uus mingi hea leht ei ole. Ilmselgelt on tehtud selline lehekülg, mida on hea vaadata ainult telefonis, kui selle koduka arvutis lahti teed, siis sel juhul on küll tegemist täiesti mageda ja masendava käkerdisega.

Ega see eelmine neil ka muidugi kena ei olnud, aga igal juhul oli seda arvuti kaudu mugavam kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega see eelmine neil ka muidugi kena ei olnud, aga igal juhul oli seda arvuti kaudu mugavam kasutada.

Äkki neil oli statistikat, et enamik kasutab seda telefonis? Mina isiklikult ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki neil oli statistikat, et enamik kasutab seda telefonis? Mina isiklikult ka.

Kui tehakse kodulehekülg, siis on loogiline, et sellele tehakse mitu erinevat vaadet. Mobiilile, tahvlile, arvutile. Mitte nii, et kui oled arvutikasutaja, siis pead leppima sellega, et oled pidevalt nagu mingitel invalehtedel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

heh, ja tervisetrendi leht ka. varsti pole enam ühtegi normaalset.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna olen iga nädalane netist loto ostja, siis kommin ka.
Uued lehel on nii plusse, kui miimuseid mu jaoks.
Mina kasutan ainult telefonis(android) ja sisse logimisel, pean nüüd parooli üimesi panema, klaviatuur jääb ette, ja allapoole scrollida ei lase.
Teine miinus, et nüüd nt vaadates mitte võitnud pileteid, peab eraldi loosimise numbri panema, et näha nt mis läks pihta, mis mitte.
Aga meeldib jällegi, et saab nüüd keno osta ka nt viieks ja seitmseks loosimiseks ette, kui enne sai vist ainult 1,2,4,6,10 loosimiseks?
Samuti on pluss, et kenol näitab nüüd kohe võidupanuseid, et nt kui palju saab võita, kui nii ja nii palju pihta läheb.
Veel üks pluss minu jaoks on see, et nüüd näeb pliksplaks pannes ka numbreid, enne ostsid pimesi loto(va bingo), nüüd näed ja saad muuta nt.
Nüüd olen juba harjunud lehega, alguses pani veidi pead kratsima 😃

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind häirib see, et ei näe enam kuskilt võitu kioskist ostetud piletiga. Peaaegu oleks 8 eurot minema visanud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind häirib see, et ei näe enam kuskilt võitu kioskist ostetud piletiga. Peaaegu oleks 8 eurot minema visanud

Miks ei näe? Terminali võidud täiesti olemas ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust oli enne segane ja ebamugav, praegune on ikka väga lihtne ja loogiline.

Ka väga rahul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teine miinus, et nüüd nt vaadates mitte võitnud pileteid, peab eraldi loosimise numbri panema, et näha nt mis läks pihta, mis mitte.

Võiduteade tuleb ju smsiga ja e-postiga, pole mingit vajadust mõistatada, kas läks täppi või mitte.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Loto koduleht ka ära rikutud