Esileht Hobinurk Eesti Loto uus kodulehekülg

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Eesti Loto uus kodulehekülg

Postitas:
Kägu

Miks ma peaksin seda kusagil mujal hoidma kui oma kontol?

Kes sind üldse mängima sunnib?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks Eesti Lotol seda jama oli vaja teha. Ma korra vaatasin seda asja ja otsustasin, et ei hakka uut kontot tegema. Selleks, et vahel arva mängida, on see mõtetu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minule ka see uus kodulehekülg ei meeldi. mitte et mul endal seda probleemi oleks, aga see uus kontosüsteem suunab inimesi kavalasti aina rohkem mängima.tundub kuidagi kuri.

said väikse võidu? no mis sa sellest välja võtad? pane parem kohe uuesti mängu. tüütu ju sinna kontole ühe pileti jagu sissemakseid teha.

kergesti sõltuvusse jäävatel inimestel tuleks seda uut lehekülge vältida.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

said väikse võidu? no mis sa sellest välja võtad? pane parem kohe uuesti mängu. tüütu ju sinna kontole ühe pileti jagu sissemakseid teha.

Kui sa nagunii mängid, siis loomulikult mängid võiduraha eest. Mis mõtet on võit arvele kanda ja siis tagasi? Ja sõltlane mängib nagunii, ükskõik mis rahaga.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peatselt lisandub uus igapäevane loterii Jokker, mille peavõiduks on miljon eurot.

Selle miljoni asemele saaks teha 20 000 50-eurost võitu mis palju rohkem inimesi praegu õnnelikuks teeks. Miljoni võitmise nimel raiskab raha ainult idioot.

Otse vastupidi- esiteks on 20000 € “peavõit” mõttetu, kuna ei muuda eriti midagi inimese jaoks. Teiseks tähendab selline lähenemine ,”palju väikseid võite”, et rohkem inimesi hakkab seda nägema kui ühte võimalikku varianti oma majandusliku olukorra parandamisel ja sellisena mõjub sõltlastele halvemini kui ühe suure, kuid väga ebatõenäolise võidu korral. Kuna ühe ebatõnäolise suure võidu jaoks pannakse raha, mis on tõesti üle, kuid tõenäolisema väikese võidu saamiseks pannakse tõenäolisemalt ka nt toiduraha.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

said väikse võidu? no mis sa sellest välja võtad? pane parem kohe uuesti mängu. tüütu ju sinna kontole ühe pileti jagu sissemakseid teha.

Kui sa nagunii mängid, siis loomulikult mängid võiduraha eest. Mis mõtet on võit arvele kanda ja siis tagasi? Ja sõltlane mängib nagunii, ükskõik mis rahaga.

aga võibolla olen ebausklik ja ei taha just võidurahaga mängida

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

said väikse võidu? no mis sa sellest välja võtad? pane parem kohe uuesti mängu. tüütu ju sinna kontole ühe pileti jagu sissemakseid teha.

Kui sa nagunii mängid, siis loomulikult mängid võiduraha eest. Mis mõtet on võit arvele kanda ja siis tagasi? Ja sõltlane mängib nagunii, ükskõik mis rahaga.

aga võibolla olen ebausklik ja ei taha just võidurahaga mängida

Jah, selle peale ei oska küll midagi öelda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

said väikse võidu? no mis sa sellest välja võtad? pane parem kohe uuesti mängu. tüütu ju sinna kontole ühe pileti jagu sissemakseid teha.

Kui sa nagunii mängid, siis loomulikult mängid võiduraha eest. Mis mõtet on võit arvele kanda ja siis tagasi? Ja sõltlane mängib nagunii, ükskõik mis rahaga.

ei, ma ei mängi nagunii. mängin siis kui tahan ja parasjagu pähe kargab.

ja selle on Eesti Loto oma uue leheküljega palju keerulisemaks teinud. Sõltlastele vb meeldib jah. Aga kas üks riigiasutus peaks sellist sõltuvust soosima?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

said väikse võidu? no mis sa sellest välja võtad? pane parem kohe uuesti mängu. tüütu ju sinna kontole ühe pileti jagu sissemakseid teha.

Kui sa nagunii mängid, siis loomulikult mängid võiduraha eest. Mis mõtet on võit arvele kanda ja siis tagasi? Ja sõltlane mängib nagunii, ükskõik mis rahaga.

ei, ma ei mängi nagunii. mängin siis kui tahan ja parasjagu pähe kargab.

ja selle on Eesti Loto oma uue leheküljega palju keerulisemaks teinud. Sõltlastele vb meeldib jah. Aga kas üks riigiasutus peaks sellist sõltuvust soosima?

Kuidas see Eesti Loto kontol seisev 5 eurot su elu keerulisemaks teeb? Las seisab ja mängidki siis kui tahad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see Eesti Loto kontol seisev 5 eurot su elu keerulisemaks teeb? Las seisab ja mängidki siis kui tahad.[/quo

äkki võiks siis viinapoodides ka riiklikud ettemaksukontod avada? siis on ikka palju kindlam, et aktsiis laekub.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see Eesti Loto kontol seisev 5 eurot su elu keerulisemaks teeb? Las seisab ja mängidki siis kui tahad.[/quo

äkki võiks siis viinapoodides ka riiklikud ettemaksukontod avada? siis on ikka palju kindlam, et aktsiis laekub.

Kui sa pead seal poes pidevalt käima, miks mitte.  Sa muidu ikka tead, mis on ettemaksukonto olemus?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minule ka see uus kodulehekülg ei meeldi. mitte et mul endal seda probleemi oleks, aga see uus kontosüsteem suunab inimesi kavalasti aina rohkem mängima.tundub kuidagi kuri.

said väikse võidu? no mis sa sellest välja võtad? pane parem kohe uuesti mängu. tüütu ju sinna kontole ühe pileti jagu sissemakseid teha.

kergesti sõltuvusse jäävatel inimestel tuleks seda uut lehekülge vältida.

Kas mitte netikasiinodel mitte sama süsteem pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äkki võiks siis viinapoodides ka riiklikud ettemaksukontod avada? siis on ikka palju kindlam, et aktsiis laekub.

Peakski olema ja piiranguga, et alkomemmed ennast surnuks juua ei saaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga võibolla olen ebausklik ja ei taha just võidurahaga mängida

Kannad see võidetud 4 eurot oma pangakotole ja sealt siis “ühed hooooopis teised neli eurot” tagasi? Mõnus loogika 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see Eesti Loto kontol seisev 5 eurot su elu keerulisemaks teeb? Las seisab ja mängidki siis kui tahad.

Uus pilet ei maksa 5 eurot, pileteid ostma minnes ei tea ma ette, mitu täpselt ostan, sest ma pole nii igapäevane mängija, et peas oleks, mida täna mängitakse. Vahel tahaks osta mitu piletit, siis jälle vaja mingi 50 senti juurde maksta esmalt sinna lotokontole. Miks ei võiks lihtsalt piletid ära valida ja siis panka maksma minna? Miks seda rahakotikontot sinna vahepeale vaja on?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka hullud probleemid mõnel!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see Eesti Loto kontol seisev 5 eurot su elu keerulisemaks teeb? Las seisab ja mängidki siis kui tahad.

Uus pilet ei maksa 5 eurot, pileteid ostma minnes ei tea ma ette, mitu täpselt ostan, sest ma pole nii igapäevane mängija, et peas oleks, mida täna mängitakse. Vahel tahaks osta mitu piletit, siis jälle vaja mingi 50 senti juurde maksta esmalt sinna lotokontole. Miks ei võiks lihtsalt piletid ära valida ja siis panka maksma minna? Miks seda rahakotikontot sinna vahepeale vaja on?

Minu elu teeb see palju lihtsamaks. Meil on iga kvartal kummalgi mehega 50 eurot lotoraha. Muidu oli seda nõme meeles pidada, nüüd kanname jaanuaris kohe kumbki 50 ja enne aprilli juurde ei pane. Kui võidame, tuleb sõnum ja saame ju kohe sealt oma kontole kanda. Muide, proovisin. Kandsin sinna 20 ja kohe tagas 19. Makse sealselt vahekontolt mu pangaarvele tuli umbes minutiga, kusjuures oli öö, kusjuures oli riigipüha 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kandsin sinna 20 ja kohe tagas 19.

Mis asja, 1 euro varastati ära või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kandsin sinna 20 ja kohe tagas 19.

Mis asja, 1 euro varastati ära või?

Isver, ei! Kuidas su fantaasia kohe negatiivsesse lendab, kas raske nii elada pole? Ühe euro jätsin sinna mängukontole 🙂 🙂 🙂 Eesmärk oligi proovida, kui kiiresti nad väljamakseid teevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jummel, mis tähtust sellel kiirusel on??

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jummel, mis tähtust sellel kiirusel on??

Minul on küll vahet. Kui võidan näiteks 250 000 võõi isegi 50 000, siis eelistaks seda kätte saada seitsme päevaga, mitte näiteks 7 kuuga. Sa võid omad võidud siis mulle intressivabalt hoiule anda, kui sul vahet pole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on iga kvartal kummalgi mehega 50 eurot lotoraha. Muidu oli seda nõme meeles pidada

???

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on küll vahet. Kui võidan näiteks 250 000 võõi isegi 50 000, siis eelistaks seda kätte saada seitsme päevaga, mitte näiteks 7 kuuga. Sa võid omad võidud siis mulle intressivabalt hoiule anda, kui sul vahet pole.

Kui selliseid summasid võitnud oled, siis peaksid juba nii pururikas olema, et tühja neist intressidest. Sa ikka aru saad kui ebareaalne sinu unistus on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on iga kvartal kummalgi mehega 50 eurot lotoraha. Muidu oli seda nõme meeles pidada

???

Tahaks ka teada, mis asi on lotoraha ja miks seda kuidagi eraldi meeles peab pidama?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju peab arvestust mitukümmend tuhat saab enne maha mängitud kui kümneka võidab.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga võibolla olen ebausklik ja ei taha just võidurahaga mängida

Kannad see võidetud 4 eurot oma pangakotole ja sealt siis “ühed hooooopis teised neli eurot” tagasi? Mõnus loogika ????

uue lehe puhul tekibki selline mõnus loogika, ja seepärast oli vana leht vastuvõetavam, loogiline ju

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on küll vahet. Kui võidan näiteks 250 000 võõi isegi 50 000, siis eelistaks seda kätte saada seitsme päevaga, mitte näiteks 7 kuuga. Sa võid omad võidud siis mulle intressivabalt hoiule anda, kui sul vahet pole.

Kui selliseid summasid võitnud oled, siis peaksid juba nii pururikas olema, et tühja neist intressidest. Sa ikka aru saad kui ebareaalne sinu unistus on?

Jah. Seda enam oleks tore see kätte saada suhteliselt kiiresti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on iga kvartal kummalgi mehega 50 eurot lotoraha. Muidu oli seda nõme meeles pidada

???

Tahaks ka teada, mis asi on lotoraha ja miks seda kuidagi eraldi meeles peab pidama?

Perel on igakuine ja kvartaalne ja aastane eelarve. Sellel on mitu rida – kommunaalkulud, söögikulud, lemmikloomakulud, lotoraha, pidustused-kingitused, rõivad, tervis ja ilu (nt apteegikaup, juuksur, eraarstid), kodukaup, trenn jne. Püüame neid eelarveid mitte ületada, alati küll ei saa. Eraldi read on ka investeeringud, kanded säästukontole, reisifondi, annetusteks.
Meeles pidama ei pea, keegi ei tapa, kui kulutad ka 100. Püüame siiski piirduda 50ga või vähemaga ning tüütu on meeles pidada ja arvutada, mis kogustes kaks kuud tagasi sissemakseid tegin. Üldiselt on koduse eelarve pidamine päris mõistlik mõte ja otseselt mitte hädavajalikele kulutustele seada teatud piir, mida püütakse mitte ületada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles probleem on, aina kanna sellele ettemaksukontole oma graafiku alusel iga kuu 50. Tagasi nagunii midagi ei saa!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui peaksidki midagi võitma, siis mängi see ka maha ja eelarve ilusti tasakaalus. Aina tambi iga kuu 50 ettemaksukontole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Hobinurk Eesti Loto uus kodulehekülg