Esileht Hobinurk Eesti Loto uus kodulehekülg

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Eesti Loto uus kodulehekülg

Postitas:
Kägu

see rahakott tekitati sinna tõenäoliselt eesti loto kulude kokkuhoiuks – kui iga nädal mitmele sajale võitjale nurkade mängu 2 eurot vaja kanda, siis pank küsib ju teenustasu. kui kanda oma süsteemi “rahakotti”, siis panga teenustasud jäävad ära. mastaabisääst pangakuludelt on märkimisväärne

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles probleem on, aina kanna sellele ettemaksukontole oma graafiku alusel iga kuu 50. Tagasi nagunii midagi ei saa!

Sul ei ole siis ikka kohe üldse õnne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles probleem on, aina kanna sellele ettemaksukontole oma graafiku alusel iga kuu 50. Tagasi nagunii midagi ei saa!

Sul ei ole siis ikka kohe üldse õnne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles probleem on, aina kanna sellele ettemaksukontole oma graafiku alusel iga kuu 50. Tagasi nagunii midagi ei saa! Sul ei ole siis ikka kohe üldse õnne.

Ei ole jah, aga ma ei ole ka nii loll, et 50 eest ostaksin. Õnnele tuleb anda võimalus, aga jõuga võtta ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles probleem on, aina kanna sellele ettemaksukontole oma graafiku alusel iga kuu 50. Tagasi nagunii midagi ei saa! Sul ei ole siis ikka kohe üldse õnne.

Ei ole jah, aga ma ei ole ka nii loll, et 50 eest ostaksin. Õnnele tuleb anda võimalus, aga jõuga võtta ei saa.

Kvartalis ja maksimum limiit. Sa tead mis see teeb kuus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on iga kvartal kummalgi mehega 50 eurot lotoraha. Muidu oli seda nõme meeles pidada

???

ma räägin, et see uus kodulehekülg sobib sõltlastele

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milles probleem on, aina kanna sellele ettemaksukontole oma graafiku alusel iga kuu 50. Tagasi nagunii midagi ei saa! Sul ei ole siis ikka kohe üldse õnne.

Ei ole jah, aga ma ei ole ka nii loll, et 50 eest ostaksin. Õnnele tuleb anda võimalus, aga jõuga võtta ei saa.

Kvartalis ja maksimum limiit. Sa tead mis see teeb kuus?

Jah, tean. 50/3. Aga meil pole kuulimiiti. Kui tahan, siis nt jaanuaris-veebruaris ei osta pileteid, märtsis 50 eest. Mis sulle arusamatuks jääb kvartalieelarve puhul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on iga kvartal kummalgi mehega 50 eurot lotoraha. Muidu oli seda nõme meeles pidada

???

ma räägin, et see uus kodulehekülg sobib sõltlastele

Pane omale siis ometi piirang peale, kustuta konto, otsi abi, enne kui päris põhjas oled.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )


Esileht Hobinurk Eesti Loto uus kodulehekülg