Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Mängu Britt – 31

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Eesti Mängu Britt – 31

Postitas:
Kägu

Loen Delfi meelelahutusrubriigist, et Britt Kõrsmaa on 31. Vau, poleks arvanud! Tema puhul olin kindel, et veidi üle 20.
Kena tüdruk (naine)!

+16
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tõeline kaunitar, jaa. Oleks ka pakkunud vanuseks max 20-22.

+13
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

eelmine oli ägedam;)

+9
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilus, aga kahe kõrva vahel pole küll mitte miskit peale kohtlase itsitamise.Väga ebameeldiv.

+8
-25
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kena neiu.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sekundeerin. Ilus tüdruk, aga no see edvistamine…. oi,oi, oi 🙁

+7
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilus, aga kahe kõrva vahel pole küll mitte miskit peale kohtlase itsitamise.Väga ebameeldiv.

Kas sa tunned teda isiklikult? Või, kust sa võtad seda? Minu arust ongi tüdrukul selles saates sõnatu roll, kus ta peab lihtsalt ilus ja naeratav olema. Mismoodi ta siis oma tarkust peaks seal saates väljendama? Võimalik, et ma praegu eksin milleski, sest seda saadet ma ei vaata. Küll aga olen näinud teda kabareelaval, kus tema sära torkas teiste seast silma.

+23
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas sa tunned teda isiklikult? Või, kust sa võtad seda? Minu arust ongi tüdrukul selles saates sõnatu roll, kus ta peab lihtsalt ilus ja naeratav olema. Mismoodi ta siis oma tarkust peaks seal saates väljendama? Võimalik, et ma praegu eksin milleski, sest seda saadet ma ei vaata. Küll aga olen näinud teda kabareelaval, kus tema sära torkas teiste seast silma.

Just nimelt. Kui ta oleks sõnatu, oleks kõik ok.

+5
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust mõjutab ta just nii positiivselt ja naer on ka armas, tõeline särav päike. Ilmselt seal saates ongi tema roll veidi elav olla ja sinu mõistes nö edvistada, mitte tuimalt halli hiirekesena kuskil eetrinurgas oma päheõpitud teksti ette vuristada.

+19
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole seda saadet kordagi vaadanud. Sellepärast küsimus, kas tõesti on saateformaat selline, kus ilus neiu saab enda intelligentsi demonstreerida? Oletan, et kui ta seal midagi ütlebki, siis on see suht ettekirjutatud jutt. Või on seal mingi moment, kus inimene saaks oma sügavaid sisemisi väärtuseid ja teadmisi esitleda?

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust mõjutab ta just nii positiivselt ja naer on ka armas, tõeline särav päike. Ilmselt seal saates ongi tema roll veidi elav olla ja sinu mõistes nö edvistada, mitte tuimalt halli hiirekesena kuskil eetrinurgas oma päheõpitud teksti ette vuristada.

Mõtlen sama. Sellist tüüpi saadetes ongi tüdruku eesmärk olla särav ja pakkuda silmailu. Pisut seksistlik küll tänapäeva mõistes, aga siiski…

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga on ju, sul mingi probleem vingumiseks, ei saa saadet vaadata või veel midagi?

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole ju nagu 20 täitsa vanusele vastav paistab (hoolitsetud 31)
Kena naisterahvas, aga teemaalgatuse imestusest ei saa aru.

+9
-11
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Väga kena neiu.

31-aastane naine on neiu??? Vanasti öeldi selles eas naiste kohta proua, isegi kui neil lapsi polnud.

+6
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks nad Janat tagasi ei võtnud? Tal nüüd ju laps käes. Jana mängis tibi ,aga to Brit ju ongi tibi!

+4
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks nad Janat tagasi ei võtnud? Tal nüüd ju laps käes. Jana mängis tibi ,aga to Brit ju ongi tibi!

Jaanal on lihtsalt kehv iseloom ja temaga ei ole võimalik pikalt koos olla. Ta sai teise lapse ja vanust ka juba üle 38.a
Kas teise lapse sai ka ööklubist jälle?

+2
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaanal on väga kehv iseloom, et temaga ei ole võimalik pikalt koos olla. Tal see teine laps ja vanust ka juba 38.a

Kas lapse sai ka ööklubist jälle.

? Intervjuus on Jaana öelnud, et saatesse Eesti mäng leiti ta ööklubist.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eesti mängu” assistent Jaana: sattusin telesse otse ööklubist 

https://televeeb.ohtuleht.ee/440388/eesti-mangu-assistent-jaana-sattusin-telesse-otse-ooklubist

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Britt

Heeringson

Siin ju ilusti näha kes neist kenam on. Kellel on puhtam pilk?

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle küll meeldib, nii stiilipuhtalt välja mängitud blondiin. Armas.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osade perekoolikute arvates ei tohi ühegi naise kohta öelda ilus, kuna nende endi arvates on nad ise ilusad. Puhas kadedus. No jah, kui siis ikkagi pika mokaga nõustutakse – siis on rumal, kullakaevaja jne.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Britt

Heeringson

Mõlemad on ju ilusad. Miks peab võrdlema kumb ilusam on? Mis tähtsust sel on?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga ilus naine ja näeb välja ka nagu kena 31 aastane. Kas tõesti annab saade ülevaate sellest mis tal niiöelda kahe kõrva vahel on? Kindlasti on ta igati tark naine.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Britt

Heeringson

no täpselt. Jana!

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Britt

Heeringson

Mõlemad on ju ilusad. Miks peab võrdlema kumb ilusam on? Mis tähtsust sel on?

Lisaks on vanusevahe ka ikkagi natsa suur võrdlemiseks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Britt

Heeringson

no täpselt. Jana!

Ööklubi Heeringson kindlasti pole ilusam! Kui sa teda vaid tunneksid 🙂

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kena neiu.

31-aastane naine on neiu??? Vanasti öeldi selles eas naiste kohta proua, isegi kui neil lapsi polnud.

paljugi, mis oli vanasti, nüüd öeldakse ka neiu, mis siis et 31-a., mis vahet seal on

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii ilus ja peenike!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on need Jaana ja Britt täiesti ühte nägu!

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on need Jaana ja Britt täiesti ühte nägu!

Ei ole, see vanem naine on virila näoga, noorem armsalt rõõmus.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eesti Mängu Britt – 31